PDA

View Full Version : Може ли да се хване HIV , ако...



Hola
09-29-2006, 23:12
Hola.Бих искал да знам дали е възможно да хванеш хив/спин или някоя полово предавана болест , ако ти и приятелът ти правите секс за първи път без презерватив.Всмисъл , че и двамата сте девствени и не сте наркомани или нещо подобно и сте решили да правите секс без презерватив.Благодаря предварително.

Charlotte_the_Harlot
09-29-2006, 23:15
Да, ако някой се е заразил по друг начин, например по кръвен път. По-добре си направете кръвните тестове, ако искате да играете на сигурно.

mdk
09-29-2006, 23:15
Сетих се един виц по темата:
Попитали радио Ереван дали човек може да хване спин от седалката на тоалетната чиния,ако на нея е седял болен от спин?
Отговорът- Може,ако болният още не е станал. :D
По темата- Не знам.

IdiOtKa
09-30-2006, 06:49
просто го питаи ..... споде ли му притесненята си .. иначе ако тои е заразен и се ебете без презерватив ..може да ....

AliceSw
09-30-2006, 08:04
за да се заразиш с ХИВ или някоя друга болест партниорът ти трябва да е болен, но ако е девствен все още има мн малка вероятност ако някои от родителите му е бил болен да се е заразил при раждането си или да се е заразил с ХИВ при кръвопреливане най-много след секса без презерватив да се окажеш бременна, но щом е девствен сигурно не е болен от нищо

krem4et0
09-30-2006, 11:37
Възможно е да е болен и без да прави секс-хората бече ти казаха начините за заразяване със СПИН.за това ако не сте си правили изследвания-ползвайте кондом.

gangbang
09-30-2006, 13:01
Ако и двамата сте девствени, никой от вас не е имал кръвопреливане, СПИН нема как да хванете. За други болести има неква вероятност, но чак толкоз не се шашкайте, щом ви кефи прайте го 8)

noobari
09-30-2006, 16:25
Да, ако някой се е заразил по друг начин, например по кръвен път. По-добре си направете кръвните тестове, ако искате да играете на сигурно.



I az sam na sa6toto mnenie :!: :!:

09-30-2006, 18:24
Malko info za negramotnite.......priqtelq ti moje da e hiv pozitiven i dori da ne znae.....no v nikakv slu4ai ne zna4i 4e e......ili 4e trqbva da ima proqvleniq vednaga...predpolagam znae6 tova.....idete v RIOKOZ i si napravete barz test za hiv sled 15 dni za6toto antitelata se razvivat s vreme..........dale4 sam opt misalta 4e toi 76te pravi seks s koito i da bilo ako znae 4e ima hiv....no vij polovopredavana bolest moje6.......tova ve4e zavisi ......ot nego ne ot teb.....nedei pravi seks bez prezervativ draga za tvoe dobro e........vqrvai mi .........prosto si napravi testa ili napravi paolen test za hepatit hiv i sifilis pak v RIOKOZ i gore dolu 6te ti se izqsni kartinkata....pozdravi idano vs da e ok s teb....

koalka
09-30-2006, 18:33
Естествено,че може.ХИВ се хваща и по други начини.Не само по полов път.