PDA

View Full Version : Moderated: Каза ми, че иска да си останем само приятели



freeque
09-30-2006, 07:32
незнам вече какво става ..затова се обръщам към тоя форум.Хзаресвам едно момиче,т.е. симпатиите са взаимни от няколко години,но преди няколко месеца се заговори за чувства.Да обаче,след като се скарахме за глупости тя тръгна с друго момче ,аз обаче реших да и кажа какво изпитвам,и се оказа че и тя ме обича докато ходи с него..имаше обещания ,смс-и ....и всичко вървеше добре ,докато един ден тя не ми заяви че трябвало да си останеме само приятели(най-добри),което е убиийствено,а само преди няколко седмици ставаше въпрос за "големи чувства".Сега тя си е с онова момче ,а аз се чудя къде сгреших,какво си мисли тя и какво е станало за да се развият нещата така..

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Mike-Jones
09-30-2006, 07:39
da neti puka da xodi da sa shiba ku4kata

Reich_06
09-30-2006, 09:07
nikoi neznae kakvo i se vurti v glavata zatova prosto pogovori s neq i vij kakvo ima da ti kaje!:)uspeh

miloto_girl_4e
09-30-2006, 09:11
Може просто междувременно да се е привързала към гаджето си и вече да не иска да се разделя с него .. знам ли какво и се върти в главата... :?

rali4ka91
09-30-2006, 09:19
Може просто междувременно да се е привързала към гаджето си и вече да не иска да се разделя с него .. знам ли какво и се върти в главата... :?
Абе за 2 седмици толко големи чувсва не се изпаряват туко така...ама и аз не знам какво е искала да направи...може би да те нарани.Да ти даде надежда,а после...

koalka
09-30-2006, 18:15
Не става така,както си го мисли тя.Много тъпо се е изказала,че иска да си останете само приятели.Логично е че не можете да сте приятели,при положение,че ти имаш чувства.Питай я за последно за чувствата ти и в зависимост от това какво ще ти каже,моето мнение е да не се занимаваш с нея.

zoben_pitbul
10-01-2006, 13:06
Вариант е да е решила,че предпочита момчето,с което ходи.Вариант е и да си е втълпила(без да се обиждат момичетата,това се отнася само за някоие от тях) както доста момичета правят,че прави това,което е правилно,че не сте един за друг и т.н.Абе...недей да тичаш след нея,заеби я!

kofti_nick
10-01-2006, 13:27
Курволяк !

leko_otkachena
10-01-2006, 14:48
Курволяк ! =D> =D>

kAdrOkoSkA
10-01-2006, 15:35
Аз съм в подобна ситуация... По цял ден си мисля как е възможно вчера да казва "липсваш ми... обичам те..." , а днес да иска да ми е само приятел ](*,) Уж вината не е в мен, уж всичко ми казва, но аз не мисля че това е всичко...

lady_bird
10-01-2006, 15:47
pi4,edin suvet i po-dobre me poslu6ai-ostavi q taq ne6tasnica,koqto nz kakvo iska. nemeri si momi4e,koeto 6te te oceni! :wink:

10-01-2006, 22:44
ТО така лесно да говорите откажи се от нея и я заеби и я забрави то така не става всеки знае че е много трудно то нали знаете на чужд гръб и сто тояги са малко :mrgreen: а колкото до автора на темата поговори с нея и виж какво ще ти каже.

freeque
10-06-2006, 10:46
Емм.. какво да кажа,точно това ме съмнява най-много,че наистина е малко нелогично за 2 седмици такъв прилив на чувства към она гарван :-k ,обаче най-интересното е че в чата не ме оставя,дори имам чувството че в даскало флиртува с мен (приятелят и не е в същото даскало),обаче това колкото и да ми е тежко да го кажа,май наистина са "курвенски раоти"...