PDA

View Full Version : оФ....направо да ти писне



mnogomili4kata-sf
09-30-2006, 13:27
Значи....глейте са кво ме тормози....писна ми все приятелките ми да казват кога и къде да се видим....естествено някъде да им е по-близко и то само и само да ми разкажат кво им се случва и никой да не попита аз как съм,какво става с мен....нееее.....аз трябва да бъда душевното кошче за отпадъци винаги...имате ли и вие такива "проблеми" като мен?!?!Аз обичам да излушвам хората,да им помагам ама ми писва в 1 момент да трябва да се товаря само с на другите живота...ами моят къде остава?!?!?!И попринцип както трудно казвам "не".....ужас....оф....егоистично постъпвам сега,но ми писна,писнааа мииии

YouR_PoisoN
09-30-2006, 13:37
Не разбирам защо трябва да те попитат какво се случва с теб, за да си излееш душата пред тях... ти сама каза че твойте приятелки са те викали за да ти разкажат, и ти направи така. То ако чакаме другите да се поитпересуват първо от нас, то така няма да остане време за тях. Всеки гледа да си каже първо своето и ти трябва да помислиш малко за себе си, не чакай първо да те попитат и тогава да им кажеш това което имаш да им казваш! :wink:

leko_otkachena
09-30-2006, 13:38
Значи....глейте са кво ме тормози....писна ми все приятелките ми да казват кога и къде да се видим....естествено някъде да им е по-близко и то само и само да ми разкажат кво им се случва и никой да не попита аз как съм,какво става с мен....нееее.....аз трябва да бъда душевното кошче за отпадъци винаги...имате ли и вие такива "проблеми" като мен?!?!Аз обичам да излушвам хората,да им помагам ама ми писва в 1 момент да трябва да се товаря само с на другите живота...ами моят къде остава?!?!?!И попринцип както трудно казвам "не".....ужас....оф....егоистично постъпвам сега,но ми писна,писнааа мииии i az sum gore dolo v sushtoto polojenie i te razbiram,kogato neiskam da hodq na mestata koito te izbirat prosto gi pitam zashto ne me ostavqt edin den as da izbera kade da hoidim te mi se surdqt izvinqvai mnogo ama i as imam nervi kvi sa te che da mi kazvat kade da hodq :smt013

mnogomili4kata-sf
09-30-2006, 13:52
Не разбирам защо трябва да те попитат какво се случва с теб, за да си излееш душата пред тях... ти сама каза че твойте приятелки са те викали за да ти разкажат, и ти направи така. То ако чакаме другите да се поитпересуват първо от нас, то така няма да остане време за тях. Всеки гледа да си каже първо своето и ти трябва да помислиш малко за себе си, не чакай първо да те попитат и тогава да им кажеш това което имаш да им казваш! :wink:

Защото аз ако ми пука за някого ще го питам какво става с него,как е...има ли проблеми както сме с най-добрата ми приятелка....дори имам някои "приятелки",които искат да си изкажат тяхното,а мен никога не са ме питали...държа "приятелството" ни да бъде равностойно,за да знам,че е истинско....винаги изслушвам....дори,когато на мен ми е тежко изслушвам,макар със стиснати зъби...защото наистина има моменти,в които не искам никой нищо да ми казва....особено ако съм го слушала вече десетки пъти!Не съм била егоистка,не съм искала да съм център....но помисли моля ти се в какво се състои едно приятелство.Ето за това предпочитам приятели-момчета

Obitax
09-30-2006, 14:25
Значи....глейте са кво ме тормози....писна ми все приятелките ми да казват кога и къде да се видим....естествено някъде да им е по-близко и то само и само да ми разкажат кво им се случва и никой да не попита аз как съм,какво става с мен....нееее.....аз трябва да бъда душевното кошче за отпадъци винаги...имате ли и вие такива "проблеми" като мен?!?!Аз обичам да излушвам хората,да им помагам ама ми писва в 1 момент да трябва да се товаря само с на другите живота...ами моят къде остава?!?!?!И попринцип както трудно казвам "не".....ужас....оф....егоистично постъпвам сега,но ми писна,писнааа мииии

4e i men ne me pita nikoi kak sam i kvo me tormozi no na men ne mi puka ot tozi fakt ako se pointeresuvat slu4aino moe i da im kaja kak sam ako pak ne se pointeresuvat boli me fara i taka ... :)

Little``Angel
09-30-2006, 14:49
=; спокс,две сме и аз съм така....изслушвам без да бъда изслушана....и на вс отгоре една фр се пробва да ме командва...в един определен момент ще ми писне и ще ги зарежа....в интерес на истината без мен няма да могат да се справят.....пробвай и ти така и ще видиш,че вс ще се нареди...Успех

Kisses_P
09-30-2006, 17:16
Преди няколко години и аз бях така..докато не се научих да казвам не.Просто следващият път им звънни ти и определни някаква среща където на теб ти е удобно или пък изберете място което да е приемливо за всички.... Не чакай да те питат кво става с теб ами директно сподели...или пък изслушай каквото имат да ти казват и посл сподели ти.. ако не се оправиш просто им сподели че се чувстваш гадно и искаш да променят нещата щот трябва и с теб да се съобразяват.нали все пак сте най-добри приятелки?такова приятелство дет не се интерсуват от теб просто не си заслужава....тва не е приятелство...

OPEL
09-30-2006, 17:17
Проблема е съвсем различен. Просто си прекалено добре с тях. Нашата компания, ако не се карахме, поне 1-2 месечно, си писва ме. Ама споко. Като свършат с тяхните глупости, ти им кажи(ако нещо има да им казваш)
"Ооо....!!! Аз пък.....". Така става. Или ако ти доскучае, и кажи- "чакай само да те питам...." Абе ей такива. И мен понякога ме използват за изповедалня, ама ако ми доскучае, сменям темата и така.
Във всяка групичка има човек, който малко или много балансира нещата и на него имат всички доверие. Обикновено е човек, който умее да разбира и изслушва. А това че доверяват всичко на теб, говори колко те ценят, но явно са станали вече и егоисти.

koalka
09-30-2006, 18:52
От това,че слагаш приятелки в кавички усещам,че не ги имаш много за приятелки.

fti4ka
09-30-2006, 20:08
и при мен горе долу така се получава.. в един момент вече преставам да ги слушам.. но пък не обичам да споделям моите проблеми с другите...

mnogomili4kata-sf
09-30-2006, 23:10
От това,че слагаш приятелки в кавички усещам,че не ги имаш много за приятелки.

Точно за това,че не мога да ги почувствам вече такива...когато ме търсят само за това...много неща са правили за мен признавам,но понякога прекаляват със словоизлиянията...изслушва ,добър слушател съм,ама всичко си има границите...просто се чувствам психически затормозена в 1 момент с техните неща...на всичкото отгоре точно,когато ми е гадно,че няма никой до мен...всяка си говори за приятеля и квото там било,колко яко си изкарвали.А много добре знаят,че мен тва ми е горе долу болна тема и съм го казвала.Просто исках да споделя в момент на гняв да си излея някъде чувствата

OPEL
10-01-2006, 06:08
Така е много гадно. Усещаш ли се че нямаш истински приятелки, и при момичетата трудно се намират приятелки. Никой не иска да слуша проблемите ти. За тях те са просто бреме, с което ги натоварваш повече. Ако искаш разбиране, не можеш да го намериш от всички. Това е закон. Хората които могат да те разберат са родителите ти и 1-2 приятелки /приятели с които си от малка. Просто не се сещам какво да ти кажа. Това не са приятели, но с тях си "приятелка" от доста време, предполагам.
И ти не може да чакаш разбиране от чужди хора. Не може да чакаш помощ от тях. Като ти се насъбере много започваш ти да говориш. Говориш ясно, бързо, със смяна на интунацията, за да не могат да вземат думата и такива.
Не искам да прозвочи като обвинение, но виновната си ТИ. Не е трябвало да позволиш да се стига до тук. ТИ ИЗБИРАШ.
УСПЕХХХ :smt006

mnogomili4kata-sf
10-01-2006, 09:35
Така е много гадно. Усещаш ли се че нямаш истински приятелки, и при момичетата трудно се намират приятелки. Никой не иска да слуша проблемите ти. За тях те са просто бреме, с което ги натоварваш повече. Ако искаш разбиране, не можеш да го намериш от всички. Това е закон. Хората които могат да те разберат са родителите ти и 1-2 приятелки /приятели с които си от малка. Просто не се сещам какво да ти кажа. Това не са приятели, но с тях си "приятелка" от доста време, предполагам.
И ти не може да чакаш разбиране от чужди хора. Не може да чакаш помощ от тях. Като ти се насъбере много започваш ти да говориш. Говориш ясно, бързо, със смяна на интунацията, за да не могат да вземат думата и такива.
Не искам да прозвочи като обвинение, но виновната си ТИ. Не е трябвало да позволиш да се стига до тук. ТИ ИЗБИРАШ.
УСПЕХХХ :smt006

Адски точно!!!!!

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-01-2006, 14:55
az imam s pifka_lp kato izlizame vinagi se 4akame pred nas ... 4ak ve4e neudobno mi stava :oops: ina4e takiva kato teb .. nqmam :)

kofti_nick
10-01-2006, 15:01
Колеги сме сички :D