PDA

View Full Version : Moderated: На момчетата приятно ли им е да правят секс с...



09-30-2006, 16:37
hei iskam da postavq edna tema , koqto smqtam,che e actualna.tq e kam momcheta, no iskam da chuq i mneniq na momicheta.spored vas na mom4etata priqtno li im e da pravqt sex s devstveno momi4e?Dali tova im dostavq udovolstvie ili im bezrazlicno i biha smetnali momicheto za tapo.dali za tqh ima znachenie devstvenosta.Kak mislite vie?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 и 7 точка от правилника!

priti_kiti
09-30-2006, 17:03
ми първо мисля,че темата не е за тук..
след тфа мисля,че за всеки е различно,сещаш ли се :) на някои им е приятно на други не.. въпрос на предпочитание

TeditoOoo
09-30-2006, 18:17
Ами чувала съм,че някога(а дори и сега в някои части на Света) богатите и властни мъже са си купували девствени момичета за съпруги.Много са държали на това.
За днешни времена...не мисля,че физическото удоволствие е кой знае колко по-голямо.Но за едно момче сигурно означава много това,че момичето е избрало точно него за първия си път.Значи,че му има доверие и т.н.

TeditoOoo
09-30-2006, 18:19
И все пак съм съгласна,че това си е различно за всеки :P

teardrop
09-30-2006, 20:04
На един приятел гаджето му беше девствено и когато го направиха той каза, че е по-различно с девствено момиче (той беше правил секс преди това) и повече му харесва усещането. Но както казаха, при всеки е различно.

Mikohito
10-01-2006, 01:20
Според мен няма кой знае какво значение.Единственото е че когато момичето е девствено на момчето му е приятно защото знае че той й е първият и че тя не е била с никого преди това.

The`G_i_r_l
10-01-2006, 04:47
Според мен момчето би трябвало да се радва,че момичето е избрало точно него за тази важна стъпка..ама съм сигурна,че на много момчета не им харесва заради кръвта...

alkobalko
10-01-2006, 06:27
Различно е за всеки. Но повечето момчета се чувстват готино, когато са първите на еднои момиче. Това означава, че тя го обича, има му доверие и е избрала точно него.

awanturistkata{P}
10-01-2006, 16:19
tva si e do mom4e....nqkoi se hvalqt s tva 4e sa otvorili nqkoe momi4e...imah edno bif6e gadje koeto kazva6e"nqma ni6to po gadno ot tva da prai6 sex s devstvenica...kato te pogledne s toq sylzliv pogled si4ko ti spada" az oba4e ne sam na tva mnenie...tova e tapo da dade6 ne6to na nqkoi a toi da se podigrava s tva...az naprimer bqh parvata na sega6noto mi gadje...i da vi kaja mn e hubavo 4ustvoto 4e nqkoi e dal ka64e ot sebe si...taka 4e moe mnenie ne se podigravaite s tva a se radvaite 4e 4ovek vi dava ne6to koeto nikoga pove4e nemoje da si zeme obratno

10-01-2006, 20:18
:lol:

i biha li smetnali momicheto za tapo?


ami zamisli se... ako be6e taka na4i si4ki momi4eta sa tapi 6toto se nqkoga sa bile destveni i nqkoi gi e otvoril :lol:

WILD__BOY
10-01-2006, 20:33
Моето мнение: Тъпо е! тва момиче ще те намрази. Боли я, не и е пряитно, не я кефи.. съжалява после. Ще има да мрънка как е била пияна, а ти си се възполвал...

10-01-2006, 22:55
Никога не съжалява,защото знае,че рано или късно това ще стане,а и знае,че после ще е гот...

10-02-2006, 04:12
Естествено, че заедно с голямата отговорност... има и наслада... Никога не бих го направил с момиче без да чувствам нещо към нея (ако е девствена...) и ако не мога да и дам всичко което заслужава в този момент и след него... Според мен не е безразлично дали си и първи или не и ако на някой му се вижда все едно... просто бих го съжалил... "Първият път" е миг, много по-духовен и емоционален от колкото сексуален... не виждам човек, който би отнел тези емоции от момиче, само за да я "изчука"...

Определено е голяма радост, човека до теб да ти повери сърцето си и изцяло да ти се отдаде... Девствеността има значение, но в никъкъв случай не отрицателно.. не знам кой би помислил момиче, което се е съхранило за него и му се отдава, за тъпо... :-k

krem4et0
10-02-2006, 06:55
Не съм момче,но съм питала гаджето си и той каза,че не му е било гадно-напротив даже му е било много хубаво,защото съм била тясна.То и сега съм де,но първия път е по-различно.Та по въпроса-не е гадно и брутално-просто момчето трябва да е малко по-търпеливо от обикновено,да дари момичето с повече нежности и да не мисли за себе си в този момент.За жалост такива мъже са много малко и за това се получават неприятните спомени.Да,боля първия път,но не си го спомням като кошмар,а като нещо приятно!

10-02-2006, 09:05
em vij sq to verno 4e za seki si e razli4no ama men li4no ne me kefi koi znae kolko. verno 4e e qko 4e si i 1-viq i 4e ti se e otdala i doverila ama ima i drugo. primerno 1-viq p1t k1rvi, sq zavisi ne e zadaljitelno ama se pak... sled tova ti si lqga6 s neq za 1-vi p1t toest ima pritesneniq dali 6te i haresa. ne poznava6 dobre tqloto i. vob6te nqma6 opit s neq. idva i moment1t na pritesnenie da ne q zaboli mnogo. trqbva da si mn vnimatelen. posle p1k po trudno fliza 1-viq p1t. i taka. spored men sexa stava nai qk s edno momi4e ako bez zba4enie dali ti si q otvoril ili ne, ako go pravite sled 10-tiq p1t kogato ve4e se otpuskate nap1lno ne se pritesnqvate da govorite da dorii i da izr1site nqkoq prostotiq po vreme na sex p1k i ve4e se poznavate po dobre i znaete k1de i kak da se dokosvate taka 4e da dostavite maksimalno udovolstvie na partniora. abee po qko si e sled praktika :P taka moje6 da izcedi6 vsi4ko nai hubavo ot seksa :D

CrazyWitch
10-02-2006, 10:10
Ако е за едното ебане предполагам, че биха предпочели да са с някоя опитна.., но ако едно момече е хлътнало по някое момиче, то ще предпочете то да е девствено или поне зад гърба си да има 1-2-ма ..

noobari
10-02-2006, 16:54
Аз ли4но не съм пробвал с дественица и незнам как е но биш изкал да пробвам [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< [-o< дано да е яко \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

10-02-2006, 17:03
Ами мисля, че психическото задоволство, че превръщаш едно момиче в жена, е по-силно от плътското.Не знам не съм правил секс с девствено момиче,тъй че не съм компетентен по въпроса.

olive_oil
10-02-2006, 17:08
аз мисля,че на момчето ще му е приятно да е с девствено момиче,защото ще трябва да я дундурка повече.
аз така мисля. :)

honey91
10-02-2006, 17:32
Според мен момчето би трябвало да се радва,че момичето е избрало точно него за тази важна стъпка..ама съм сигурна,че на много момчета не им харесва заради кръвта...

hforce
10-02-2006, 18:03
Според мен няма кой знае какво значение.Единственото е че когато момичето е девствено на момчето му е приятно защото знае че той й е първият и че тя не е била с никого преди това.

to4no, i na mene mi e mnogo po-priqtno da go pravq s devstveno momi4e otkolkoto s nekva razporetina, po-priqtno e vizi4eskoto use6tane 6tot e po-tqsna a i samata misul 4e e izbrala mene za purviq si put i 4e az sum i purviq me radva i ne misla 4e pri ostanalite e razli4no, makar 4e nqkoi smqtat 4e e mnogo razpraviq za da otvori6 edno momi4e no te sa lameri

No|Problem
10-02-2006, 18:27
za men nqma znachenie, makar che se vijda razlika v opita

^DaRk_LaDy^
10-02-2006, 21:02
Абе срещнах мнения , че на момчетата не им харесвало , щото имало кръв и се чудя , защо някой хора пишат без да мислят и без да знаят. Кръвта не е като фонтан бе по дяволите. Тя е мнооооого малко. Вярно е , че при всяко момиче е различно , ама не е чак толкова много. Дори при някой представителки на нежния пол :smt016 изобщо няма кръв.