PDA

View Full Version : търся спешно и отчаяно



GothicGirl
09-30-2006, 18:01
РОДИТЕЛИТЕ МИ МЕ МАЛТРЕТИРАТ ВСИЯЧЕСКИ, ВЕЧЕ И ПАРИ НЕ МИ ДАВАТ ЗАЩОТО СЪМ БИЛА ЛОША! МНОГО МИ ТРЯБВА РАБОТА! СУТРИН ДО ОБЯД, ЗАЩОТО ПОСЛЕ СЪМ НА УЧИЛИЩЕ! НА 18 СЪМ! МОЛЯ ВИ АКО МОЖЕ ДА МИ ПРЕПОРЪЧАТЕ НЕЩО, КОЕТО РАБОТЯТ НАШИ ПРИЯТЕЛИ ИЛИ ВЪОБЩЕ НЕЩО ГОРЕЩО ЩЕ СЪМ ВИ БЛАГОДАРНА!

teardrop
09-30-2006, 18:14
Една приятелка работи в McDonalds ама не ти го препоръчвам понеже парите, които получава, не компенсират въобще многото бачкане. Друга работи като сервитьрка, а има и една като барманка ама то е същото както при McDonalds. На мен лично обаче ми се струва хубаво да работиш примерно в магазин за разни джунджурийки-гривни, гердани, обеци-ама такъв магазин дето ти ге правиш от мъниста и стават такива едни много интересни и нестандартни. Е, за това се искат умения де...Можеш да пробваш в магазин за козметика или за хранителни стоки..Не звучи особено примамливо ама не се сещам за друго в момента :-s

olive_oil
09-30-2006, 18:21
РОДИТЕЛИТЕ МИ МЕ МАЛТРЕТИРАТ ВСИЯЧЕСКИ, ВЕЧЕ И ПАРИ НЕ МИ ДАВАТ ЗАЩОТО СЪМ БИЛА ЛОША! МНОГО МИ ТРЯБВА РАБОТА! СУТРИН ДО ОБЯД, ЗАЩОТО ПОСЛЕ СЪМ НА УЧИЛИЩЕ! НА 18 СЪМ! МОЛЯ ВИ АКО МОЖЕ ДА МИ ПРЕПОРЪЧАТЕ НЕЩО, КОЕТО РАБОТЯТ НАШИ ПРИЯТЕЛИ ИЛИ ВЪОБЩЕ НЕЩО ГОРЕЩО ЩЕ СЪМ ВИ БЛАГОДАРНА!хм.много гадно,но мисля че родителите ти са имали за цел да те отгледат до 18-години и са си казали "тя е на 18,да се оправя сам"
мн гадно но факт.просто си потърси работа,а като завършиш може би да се изнесеш???
а как по друг начин те малтретират?

GothicGirl
10-01-2006, 00:46
всиячески ...бях в болница това лято, баща ми ми разби лицето..всеки ден психическо малтретиране..не е за разказване. мисълта ми беше, че искам да се махна, да работя за да си събера пари за квартира..моля ви очаквам съвети и предложения

GothicGirl
10-02-2006, 09:02
помогнете ми бе хора! това е сериозно! само защото не пиша в тема `секс` значи ме заебахте ...

fake
10-02-2006, 09:06
12 клас ли си?
как по-точно очакваш да ти помогнем-не можем ние да ти намерим работа, просто ходи и питай-по заведения, магазини...можеш да гледаш деца почасово, заплащането не е зле доколкото знам...просто се разтърси, надявам се да успееш да намериш работа и да се махнеш от вас.успех:)

fresh_@
10-02-2006, 10:49
http://www.pozvanete.bg/pozvanete/index.pl?ses=0 Пробвай да си намериш работа оттук. Успех. :)

koalka
10-02-2006, 13:32
Има много обяви по вестниците и от там мисля,че ще можеш да си намериш работа.Но в никъкв случай не оставяй и минута повече във вас,защото вашите ще продължават да те малтретират.Отиди при някой близък,баба,дядо,леля,чичо и им сподели какво правят вашите и ако може да говорят с тях.

GothicGirl
10-03-2006, 17:44
благосаря на тези, които ме посъветваха.