PDA

View Full Version : spodelete mnenie



:P
09-30-2006, 17:38
ami kakvo da vi kaja rabotata e tam 4e i az neznam zabarkah se v edno film4e zna4i nqkaksi stana taka 4e sam s dvama ot kolegite si i dvamata znaqt 4e sam i s dvamata daje sega se vra6tam ot rabota te i dvamata bqha tam i se celuvah s edniq pred drugiq posle toi si tragna i az s drugiq i dvamata mn se iznervqt iskat da izbera ediniq ot tqh revnuvat me oba4e az nqkaksi nemoga da izbera za6toto ediniq e super mil i nejen a drugiq e gamen4e i az neznam kakvo da pravq i neznam kade se namiram super mi e kofti mn se zduhvam naposleduk zaradi tova za6toto kolejkite mi mn mi se sardqt 4e taka pravq sajelqvat ediniq i e normalno a na mene nikoi ne znae kakvo mi za6toto i na men ne mi e lesno tazi ve4er ednite kolegi 6te hodqt na disko i s tqh 6te e edin s koito sam i me vikat s tqh apuk drugiq 6te hodi na banket s edni negovi priqteli i me vika s nego i sega 6te mi se obadqt i dvama da im kaja dali 6te hodq puk az neznam s koi da otida i 6te otka4a hora 4esno mn mi e trudno pomgnete:{ot ediniq polu4avam edno ot drugiq drugo i moqta nai dobra priqtelka mi kaza da potarsq nqkoi koito 6te mi haresva sas vsi4ko vzeto zaedno ama nali se se6tate 4e idealen ako 4akam da namerq nikoga nqma da stane i sam mn razdvoena imam 4uvstvoto 4e jiveq dvoen jivot i 4e sam dva 4oveka kogato sam s ediniq sam edna a s drugiq druga POMOGNE TE

malka_kukla
09-30-2006, 19:00
abe mila,tova ne e problem za forum,nai dobre poslu6ai samata sebe si,i nai ve4e surceto si ,nito nai dobri priqtelki,nito drugi hora,za6toto ti 6te si s nego,a ne tvoite priqteli.