PDA

View Full Version : VAJNO



mili4ka_gospojica
09-30-2006, 17:40
molq vi otgovorete mi na vaprosa
pravihme sex s gadjeto mi i toi uj svurshi na men /NE v men/ oba4e az sum 4uvala 4e predi samoto izprazvane,mujat pak izpuska ne6to si i pak ima opasnost ot zabramenqvane...pls kajete mi dali spored vas imam nujda da piq hap4eta ili spored vas nqma opasnost
sorry 4e sum tolkova negramotna oba4e.... ](*,)

olive_oil
09-30-2006, 17:47
първо,има мн такива теми!И второ направи си тест за бременност

Kaliq
09-30-2006, 17:54
Не сме врачки и неможем да ти кажем дали си бременна или не :!: Имаш два избора-единият е да пиеш Постинор преди да са минали 72 часа от акта.а другият е да изчакаш една седмица и да си направиш тест за бременност. Ти решаваш и Успех :roll:

Petkova
09-30-2006, 18:26
Боже стига сте давали съвети да се пие тоя Постинор, това не са бонбонки. Така, щом приятелят ти не е свършил в теб, няма опасност от забременяване. Тази течност която ти споменаваш се нарича простатна течност в нея има страшно малък процент сперматозоиди, около 2-3%... има съвсем минимална опастност от забременяване, почти нулева де...
За да си спокойна си направи тест за бременност. Тестовете сега отчитат и на първия- втория ден след "белята"
Следващия път ползвайте презервативи или отиди н гинеколог да ти предпише противозачатъчни. Не си играйте с Постинор.
И още нещо, мисля, че преди да започнете да водите полов живот е трябвало малко да се ограмотите!
Успех, кажи какво е станало...

krem4et0
09-30-2006, 18:48
Кой е този тест? Да отчете бременост преди тя да е настъпила-до къде стигна науката!!!!!

malka_kukla
09-30-2006, 18:53
6ansut da zabremenee6 ot tazi te4nost e mnogo maluk,nedei da pie6 postinor,za6toto e mnogo vreden osobeno za tiineidjurki.nai dobre si napravi test sled sedmica i vij rezultata.dano ne se e slu4ilo ne6to,iz4isli si ovulaciqta ako ti e redoven cikula.tq e 14-16 dni ot idvaneto na predi6niq cikul.dano ne si bila v ovulaciq,6toto e lo6o togava....aide uspeh mila!

No_LiMiTe^f
09-30-2006, 20:41
Както вече ти казаха има много такива теми!...И все пак...много е малка възможноста!Естествено никога не се изключва!Пий един постинор да се успокоиш!:)

kofti_nick
09-30-2006, 20:43
Абе нема да забременееш уе , ни са прит'снявай !

gboy
09-30-2006, 20:55
част от спермата се отделя по време на акта - ходи утре и си вземи хапче и повече не го правете без предпазни средства. теста може чак след седмица да покаже резултат - тогава ще е късно, отиди и се вземи хапче възможно най-бързо.


http://lovensex.11.forumer.com/viewtopic.php?t=23

ето тука има инфо за хаповете


http://lovensex.11.forumer.com/viewtopic.php?t=75


а тука е за първия ти въпрос

09-30-2006, 22:13
molq vi otgovorete mi na vaprosa
pravihme sex s gadjeto mi i toi uj svurshi na men /NE v men/ oba4e az sum 4uvala 4e predi samoto izprazvane,mujat pak izpuska ne6to si i pak ima opasnost ot zabramenqvane...pls kajete mi dali spored vas imam nujda da piq hap4eta ili spored vas nqma opasnost
sorry 4e sum tolkova negramotna oba4e.... ](*,)

Винаги ми е било интересно как след като знаете всички опасности и възможности пак правите същите глупости че на всичко отгоре и питате.

azzz sym
10-01-2006, 00:43
vij sia spokoino kato se e izhvyrlil na korem4eto ti nema problemi maaaaaaaaa 6to taka go ostai mom4eto da habi material pone da gylta6 ma da ti ebaaaaa v ovcata ufffffffff mruhla

IKisseDAGirL
10-01-2006, 09:58
Боже стига сте давали съвети да се пие тоя Постинор, това не са бонбонки. Така, щом приятелят ти не е свършил в теб, няма опасност от забременяване. Тази течност която ти споменаваш се нарича простатна течност в нея има страшно малък процент сперматозоиди, около 2-3%... има съвсем минимална опастност от забременяване, почти нулева де...
За да си спокойна си направи тест за бременност. Тестовете сега отчитат и на първия- втория ден след "белята"
Следващия път ползвайте презервативи или отиди н гинеколог да ти предпише противозачатъчни. Не си играйте с Постинор.
И още нещо, мисля, че преди да започнете да водите полов живот е трябвало малко да се ограмотите!
Успех, кажи какво е станало...
съгласна съм с това за Постинор-а :arrow: бробутвате го с причина и без причина, каквото и да стане, а това все пак са хапчета, и то такива, които биха могли много да навредят :roll:

Kaliq
10-01-2006, 10:34
Съгласна сам с тове че Постинора наистина е много вреден,но по-добре едно хапче отколкото аборт,който цял живот няма да забрави

machoka
10-01-2006, 11:25
МОля, ползвай търсачката. Подобни теми има бол ;)