PDA

View Full Version : Той ли не знае как да се държи?



Тъжна
09-30-2006, 18:31
Значи гаджето ми е не е имал гадже от 2 години..Аз съм първото момиче ,което е с него след 2 години самота.Той е много харесван,но 2 години не е искал да има никоя,защото търсел подходящата..И на мен ми казва че това съм била аз.. :-k Както и да е,проблема не е в това.Проблема е,че в чата се държи много мило с мен,казва ми че ще ме задуши от целувки и прегръдки и т.н,а като се видим дори не ходим за ръка по улиците.Не се целуваме,не се прегръщаме,се едно не сме гаджета!Какво да правя,как да го накарам да бъде по мил с мен,аз имам нужда от това но той или не знае как трябва да се държи с едно момиче,или не иска другите да виждат че ходи с мен! :smt012

sunny_girl16
09-30-2006, 18:34
Ами банално , но елементарно - поговори с него, кажи му как се чувстваш, вземи инициативата :-) Щом ти казва , че ти си подходящото момиче за него , може би го е страх да бъде по- смел, за да не те загуби. нз поговорете

Charlotte_the_Harlot
09-30-2006, 18:39
Защо не опиташ ти да го хванеш за ръка, да го прегърнеш и т.н. ? Виж, ако започне да се дърпа, тогава ще се наложи сериозен разговор.

09-30-2006, 18:45
^^ 6te mi pi6e6 li 4e bez da iskam natisnah "podmini"

Obitax
09-30-2006, 19:29
mi prosto hvani go ti parva za rakata , cleuni go ti parva i taka


prosta rabota ma ne za prosti hora #-o

krem4et0
09-30-2006, 19:32
Първо деца-освен да пишете,имате и уста с която да говорите.Второ-вземи ти инициативата-какво толкова?

koalka
09-30-2006, 19:36
А ти въобще говорила ли си с него,за да пишеш във форума първо?Но наистина много странно се държи.

:P
09-30-2006, 19:43
http://mobisms.bg/register/r/bib

Az pyk imam obratniq problem! T.e. ne e problem to4no de! V ICQ-to e otnositelno mil... vijdame se ne tolkova 4esto kolkoto mi se iska i ne za tolkova dylgo...no pone kato se vijdame-nqmam NIKAKVI oplakvniq!

No da ne vi zanimavam s men! Sega za teb! Naistina-pogovori s nego...ILI nai-dobre - HI4 ne govori s nego,ami si deistvai! Kato vyrvite zaedno-hva6ta6 mu rykata-ti, celuva6 do ti pyrva, pregry6ta6 go ti. No tova ne zna4i da mu se nahvyrli6!!! Naprotiv-takti4no,nenatrap4ivo,toplo! Reakciqta mu 6te e nai-dobriqt i nai-4estniqt otgovor za teb! Ako se otdrypne-togava pogovori s nego,ako ne go napravi-povtori,potreti i taka...
Deistvai s takt!

kofti_nick
09-30-2006, 21:38
:smt007 :smt007 :smt007 :smt007

Viktoriq_
09-30-2006, 21:50
Kato za na4alo iskam da ti kaga , 4e po - golemite mom4eta obiknovenno se darjat , ne to4no kakto ti se iska... Da te celuva na vsqka minuta i da te dargi sqha6 vsqka minuta 6te izbqga6 ... e da po - nqkoga se 4uvstva6 taka , sqka6 na nego ne mu pika za teb ... vse edno , 4e ne iska nikoi da razbere , 4e ti si s nego ... No tova vsa6tnosto ne e taka ... toi te obi4a po svoemo ... Osven tova moje i da go e strah , da ne re6i6 4e e infantilen ili ne6to takova ... Zatova ti badi smela ... Celuni gi milo i ako toi regira ne kakto ti iska6 si pogovorete ...
USPEH !!!
kiss

Forslor
09-30-2006, 22:26
Kato za na4alo iskam da ti kaga , 4e po - golemite mom4eta obiknovenno se darjat , ne to4no kakto ti se iska... Da te celuva na vsqka minuta i da te dargi sqha6 vsqka minuta 6te izbqga6 ... e da po - nqkoga se 4uvstva6 taka , sqka6 na nego ne mu pika za teb ... vse edno , 4e ne iska nikoi da razbere , 4e ti si s nego ... No tova vsa6tnosto ne e taka ... toi te obi4a po svoemo ... Osven tova moje i da go e strah , da ne re6i6 4e e infantilen ili ne6to takova ... Zatova ti badi smela ... Celuni gi milo i ako toi regira ne kakto ti iska6 si pogovorete ...
USPEH !!!
kiss
Един път да се съглася с някое момиче от форума =D>

09-30-2006, 23:47
spored men te iska samo za sex,ne se obijdai tova e prosto moe mnenie,shtom ti pishi taka v 4ata a kato izlezite nqkade se darji vse edno nqma nishto mejdu vas,obarni vnimanie dali samo kato ste pred hora se darji taka ,a kato ste samo dvamata nqkade po4va da te gushka da te celuva i da ti kazva kolko mn te obi4a taka nai lesno mojesh da razberesh dali toi iska prosto sex i ne iska drugite da go vijdat v takiva otnosheniq s teb kato naprimer da si mu gadje

The`G_i_r_l
10-01-2006, 05:22
Това ми се стува малко скучно "Той е много харесван,но 2 години не е искал да има никоя,защото търсел подходящата..И на мен ми казва че това съм била аз..Не се целуваме,не се прегръщаме,се едно не сме гаджета..." ако питаш мен той никога не е имал гадже :smt017

delfin4eto
10-01-2006, 18:03
Наистина е странно тове, което прави!Но може да пробваш ти първа да го хванеш за ръка, докато вървите по улицата , а когато се разделяте прегърни го , покажи му своите чувства , а след преградката може да последва и целувка!Тарсел е иделаната в продалжение на две години и сега може би , просто се страхува !Опитай , не чакай той да поеме инициативата!

DevilWish
10-01-2006, 18:05
Значи гаджето ми е не е имал гадже от 2 години..Аз съм първото момиче ,което е с него след 2 години самота.Той е много харесван,но 2 години не е искал да има никоя,защото търсел подходящата..И на мен ми казва че това съм била аз.. :-k Както и да е,проблема не е в това.Проблема е,че в чата се държи много мило с мен,казва ми че ще ме задуши от целувки и прегръдки и т.н,а като се видим дори не ходим за ръка по улиците.Не се целуваме,не се прегръщаме,се едно не сме гаджета!Какво да правя,как да го накарам да бъде по мил с мен,аз имам нужда от това но той или не знае как трябва да се държи с едно момиче,или не иска другите да виждат че ходи с мен! :smt012
Tipyt jenkar e takyv ,4e nikoga ne trqbva drugite da znaqt ,4e si ima priqtelka i to ne za6toto go e sram ot teb ili ne6to takova ,a prosto ,za6toto tova mu e "imidja" i az imah edin takyv i go razkarah ,za6toto pri tqh pove4eto e "vsqko 4udo za 3 dni"!

detelina
10-02-2006, 17:18
обича те просто го е срам да покаже чувсвата си може би за да не бъде наранен но това не значи че не трябва да му кажеш какво е твоето мнение защото всичко си има граници