PDA

View Full Version : Moderated: Кажете ми нещо за изрязване и премахване на...



нещастница
09-30-2006, 20:31
Моля ви нищо не намерих из нета кажете ми нещо за изрязване и премахване на брадавици? Също и цени ако може... Страшно много са ми и с нищо не се махат от години :smt010

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

MidnightScream
09-30-2006, 21:31
kude imash bradavici?

cvetiiii
09-30-2006, 21:50
trqbva da otide6 na lekar! te gi gorqt s ne6to mai nekuv gaz be6e :) a kude ima6

MidnightScream
09-30-2006, 21:53
trqbva da otide6 na lekar! te gi gorqt s ne6to mai nekuv gaz be6e :) a kude ima6 toq azot ne deistva,, az imah dosta na liceto i 2 godini mi sedqha nakraq mi nameriha nqkakvo lekarstvo ot chujbina koeto gi premahna vednaga.. ama vse pak kaji kude imash

нещастница
10-01-2006, 14:24
Под устните до брадичката, на ръцете една на челото и една или 2 на бедрото . Много са ! Какво е това лекарство кажи ми го плс!!! Как мога да го намеря? Колко струва? Какво представлява ,как действа??? Ходила съм при 3ма дерматолози , 2ма от които в София и ми махнаха само една ... ](*,)

нещастница
10-02-2006, 11:27
Хайде дееее! защо спряхте да пишете? [-o<

F-4e-ty
10-02-2006, 11:32
Ne probvai ni6y sama!Hodi pak na lekar!Mai v SOfia,v Pikaso gi mahaha!okolo 20 evro!

нещастница
10-02-2006, 18:42
Ох страх ме е вече да ходя по лекари! Досега нищо не направиха само ми взеха куп пари...не ми е за парите ама искам резутат :smt013

MidnightScream
10-02-2006, 19:08
emi lekarstvoto se kazva Duofilm eto i kak izglejda http://www.stiefel.co.uk/objects/img/prod_duofilm.jpg nanasq se s chetchica vurho bolnoto mqsto, sled namazvaneto kojata pobelqva i trqbva da stoish taka do sutrinta. gadnoto e che posle na sutrinta ti e chervena i poduta kojata sled 10tina namazvaniq se mahat sami :) no tova lekarstvo mai go nqma v bg

нещастница
10-02-2006, 20:04
emi lekarstvoto se kazva Duofilm eto i kak izglejda http://www.stiefel.co.uk/objects/img/prod_duofilm.jpg nanasq se s chetchica vurho bolnoto mqsto, sled namazvaneto kojata pobelqva i trqbva da stoish taka do sutrinta. gadnoto e che posle na sutrinta ti e chervena i poduta kojata sled 10tina namazvaniq se mahat sami :) no tova lekarstvo mai go nqma v bg
мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси!!! Зпочвам да го издирвам ! 10-тина намазвания значи 10тина дни нали? а какво усещаш след намазването ? Смисал после като е червено боли ли сърби ли или нищо??? Ти как го намери? Можеш ли да ме упътиш някъде да търся? \:D/

Forslor
10-02-2006, 21:00
Възможно е и в България да го има ,но под друго име....като гледам не е написано генеричното му название... значи има мн голяма вероятност и да го няма. За да си сигурна отиди в аптекатаи поискай от фармацефта да ти предложи мазило с подобен на това лекарство състав ,а именно:
DUOFILM
Qualitative and quantitative composition
Active ingredients: Salicylic acid BP 16.7% w/w, Lactic acid BP 16.7% w/w
ACID BORICI също помага при такива случаи ,но не ги изгаря толкова бързо нужно е адски мн време.

MidnightScream
10-03-2006, 18:13
emi lekarstvoto se kazva Duofilm eto i kak izglejda http://www.stiefel.co.uk/objects/img/prod_duofilm.jpg nanasq se s chetchica vurho bolnoto mqsto, sled namazvaneto kojata pobelqva i trqbva da stoish taka do sutrinta. gadnoto e che posle na sutrinta ti e chervena i poduta kojata sled 10tina namazvaniq se mahat sami :) no tova lekarstvo mai go nqma v bg
мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси!!! Зпочвам да го издирвам ! 10-тина намазвания значи 10тина дни нали? а какво усещаш след намазването ? Смисал после като е червено боли ли сърби ли или нищо??? Ти как го намери? Можеш ли да ме упътиш някъде да търся? \:D/ ami pochva da ti stava toplo i surbi ... trqbva da go slagash samo 1 put vecherta... q mi kaji ako iskash skype ili icq i ako si ot sofia.. koi znae ako mi dadut nashte moje da ti dam malko ot lekarstvoto ...

нещастница
10-04-2006, 13:01
emi lekarstvoto se kazva Duofilm eto i kak izglejda http://www.stiefel.co.uk/objects/img/prod_duofilm.jpg nanasq se s chetchica vurho bolnoto mqsto, sled namazvaneto kojata pobelqva i trqbva da stoish taka do sutrinta. gadnoto e che posle na sutrinta ti e chervena i poduta kojata sled 10tina namazvaniq se mahat sami :) no tova lekarstvo mai go nqma v bg
мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси!!! Зпочвам да го издирвам ! 10-тина намазвания значи 10тина дни нали? а какво усещаш след намазването ? Смисал после като е червено боли ли сърби ли или нищо??? Ти как го намери? Можеш ли да ме упътиш някъде да търся? \:D/ ami pochva da ti stava toplo i surbi ... trqbva da go slagash samo 1 put vecherta... q mi kaji ako iskash skype ili icq i ako si ot sofia.. koi znae ako mi dadut nashte moje da ti dam malko ot lekarstvoto ...
Еми не бих отказала...а също и ако знаеш откъде да ми го намерш ти го плащам и готово , но проблема е че съм малко далече от София ... живея в Лом :smt015

MidnightScream
10-04-2006, 19:15
emi lekarstvoto se kazva Duofilm eto i kak izglejda http://www.stiefel.co.uk/objects/img/prod_duofilm.jpg nanasq se s chetchica vurho bolnoto mqsto, sled namazvaneto kojata pobelqva i trqbva da stoish taka do sutrinta. gadnoto e che posle na sutrinta ti e chervena i poduta kojata sled 10tina namazvaniq se mahat sami :) no tova lekarstvo mai go nqma v bg
мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси мерси!!! Зпочвам да го издирвам ! 10-тина намазвания значи 10тина дни нали? а какво усещаш след намазването ? Смисал после като е червено боли ли сърби ли или нищо??? Ти как го намери? Можеш ли да ме упътиш някъде да търся? \:D/ ami pochva da ti stava toplo i surbi ... trqbva da go slagash samo 1 put vecherta... q mi kaji ako iskash skype ili icq i ako si ot sofia.. koi znae ako mi dadut nashte moje da ti dam malko ot lekarstvoto ...
Еми не бих отказала...а също и ако знаеш откъде да ми го намерш ти го плащам и готово , но проблема е че съм малко далече от София ... живея в Лом :smt015eee nishto are dia nqkuf kontakt skype naprimer

нещастница
10-04-2006, 19:31
ооох Аз с тия брадавици съм се толкова побъркала... вече инструктирах баща ми да бъде в готовност ако с теб се разберем нещо :lol: skype - malkoto_ki77y а такова... сори за глупавия въпрос ама не разбрах момиче или момче си O:)

ultra-ta
10-04-2006, 23:55
Да,това лекарство наистина го има и в Бг.Приятеля ми имаше брадавица на врата,намаза го един път и след 15 дена падна.И то само веднъж,сега мисли пак защото не се изчисти докрай.По същия начин както някой по горе го описа,побелява,зачервява се и след това пада.Наистина е ефективно,но незнам как се казва,понеже му го даде един познат и той с такъв проблем.

нещастница
10-07-2006, 20:15
Да,това лекарство наистина го има и в Бг.Приятеля ми имаше брадавица на врата,намаза го един път и след 15 дена падна.И то само веднъж,сега мисли пак защото не се изчисти докрай.По същия начин както някой по горе го описа,побелява,зачервява се и след това пада.Наистина е ефективно,но незнам как се казва,понеже му го даде един познат и той с такъв проблем.
можеш ли да питаш неговият познат моля те !!! или той да пита или.... незнам къде да го търся това а нямам друга надежда....вече 7 години ](*,)