PDA

View Full Version : Жените, които гълтат сперма...



skate_warrior
09-30-2006, 19:50
Жените, които гълтат сперма могат да снижат до 40% риска от рак на гърдата

Лекарите никога не са предполагали, че може да има връзка между акта на поглъщане на сперма и рака на гърдата, но най-новото проучване на университета в Северна Каролина започва да доказва това, колкото и странно да е твърдение.

В проучването на университета участвуват над 15,000 жени, които потвърдили, че редовно са гълтали сперма през последните 10 години. Изследователите се натъкнали на факта, че при тези жени се наблюдава по-рядко явлението рак на гърдата в сравнение с жените, които изобщо не го правят.

"Според мен това изследване премахва и последното съмнение, което имахме по отношение на факта, че акта на гълтане на семенна течност всъщност е здравословно," казва д-р. А. Крамър от медицинската академия Johns Hopkins, който обаче не участва в изследването. "Аз съм изненадан от тези открития, но в същото време съм развълнуван поради факта, че тези изследователи може би са открили осравнително лесен начин да се намали риска от рак на гърдата при жените."

Въпреки че, според университетските изследователи рака на гърдата е относително необикновено явление, всички стъпки за снижаване риска от такова заболяване ще бъдат доста разумно решение.

"Само с проверени методи болеста може да се предотврати, затова съветвам всички жени да правят акта на гълтане на семенна течност и да приемат това като нещо нормално," казва един от университетските изследователи Др. Хелена Шифтийр. "След появата на изследването аз самата се опитавам да го правя редовно, за да намаля риска."

Самото проучването е публикувано в петъчния брой на Journal of Medical Research. По данни на Националният Институт за Рак през 1991 г. 43,582 жени са починали от рак на гърдата.

Др. Лен Ликтипийн казва, че жените не трябва да пренебрегват и да подминават с лека ръка тези открития: "Да се надяваме, че сега ще се променят женските навици и тенденции, и по този начин в бъдеще значително ще спаднат случаите, при които се среща заболяването от рак на гърдата," казва той. "Сега определено има богато почва за повече изследвания. По-радостното е, че много хора се отзовават доброволно и благодарение на това в момента се планират други подобни изследвания," завършва доктора.

Почти всяка жена, на определен етап е готова да направи този акт, но това което е по-важно и което е разковничето е колко често става той, казват изследователите. Причината изглежда е протеинът или ензимът, които се съдържат в спермата, но изследователите чакат да направят ново проучване, за да бъдат сигурно в това.

Изследването е било съставено от 2 групи жени. Първата група е включвала 6,246 жени на възраст между 25 и 45 години. Те са правили акта на гълтане на семенна течност редовно през последните 5 до 10 години. Втората група е били от 9,728 жени, които не са правили тази процедура. Жените от първата група са имали процентно заболяване от рак на гърдата в размер на 1.9 %, а жените от втората група 10.4%.
"Откритията предполагат, че има други причини за рак на гърдата, не само липсата от постоянно “fellatio”," Шифтийр заключва. "Това е причина, но не е ПРИЧИНАТА."

09-30-2006, 20:04
Сега ще вместо да се чудим как да убедим жените да го правят ще кажим че здравословно :wink: :idea: :::

skate_warrior
09-30-2006, 20:05
Жени, погрижете се за нашето удоволствие и ние ще се погрижим за вашето здраве. :twisted: :-({|= :mrgreen:

BAD_GIRL{P}
09-30-2006, 20:13
xaxax.... znachi az nqma sam mn zdrava i imam risk ot zabolqvane :)

WILD__BOY
09-30-2006, 20:16
Еми тъпо е да ти прави свирка и да те накара да свършиш на пода или кудето и да е другаде, за да не гълта.

Der Tiger
09-30-2006, 20:44
Хаха, това го публикуваха по вестниците още през пролетта, или даже миналата година.

И няма нищо изненадващо - спермата е много богата на глюкоза, най-фини белтъчини, витамини, микроелементи и ензими. Да не говорим, че е направо свръхчиста при еякулацията. Просто мъжкият организъм се стреми да произведе и даде най-доброто от себе си. Все пак тук става дума за продължаване на рода и там няма място за компромиси.

Впрочем, предполага се, че еякулацията е една от причините за това мъжете да живеят по-малко от жените.

skate_warrior
09-30-2006, 20:47
Впрочем, предполага се, че еякулацията е една от причините за това мъжете да живеят по-малко от жените. А другата е мензиса - пречистване на кръвта :)

DoPye
09-30-2006, 20:58
skate_warrior

това е гнусно бе брато

skate_warrior
09-30-2006, 21:00
кое? :lol:

DoPye
09-30-2006, 21:01
Жените, които гълтат сперма...

нали ако я глатне пред мен ще и се издрайфам на главата

09-30-2006, 21:03
Хаха, това го публикуваха по вестниците още през пролетта, или даже миналата година.

И няма нищо изненадващо - спермата е много богата на глюкоза, най-фини белтъчини, витамини, микроелементи и ензими. Да не говорим, че е направо свръхчиста при еякулацията. Просто мъжкият организъм се стреми да произведе и даде най-доброто от себе си. Все пак тук става дума за продължаване на рода и там няма място за компромиси.

Впрочем, предполага се, че еякулацията е една от причините за това мъжете да живеят по-малко от жените.
какво значи това че ако мъжете често еякулират ще жидевт по малко ли :?

skate_warrior
09-30-2006, 21:07
Жените, които гълтат сперма...

нали ако я глатне пред мен ще и се издрайфам на главатаразни хора - разни идеали 8)

DoPye
09-30-2006, 21:08
Жените, които гълтат сперма...

нали ако я глатне пред мен ще и се издрайфам на главатаразни хора - разни идеали 8)

True True

AliceSw
09-30-2006, 21:12
Еми тъпо е да ти прави свирка и да те накара да свършиш на пода или кудето и да е другаде, за да не гълта.
ако усетиш вкуса поне 1 път няма да мислиш така :evil:

DoPye
09-30-2006, 21:15
Еми тъпо е да ти прави свирка и да те накара да свършиш на пода или кудето и да е другаде, за да не гълта.
ако усетиш вкуса поне 1 път няма да мислиш така :evil:

а ти откаде знаеш какав е вкуса :twisted: :twisted:

Така_си_е
09-30-2006, 21:19
Еми тъпо е да ти прави свирка и да те накара да свършиш на пода или кудето и да е другаде, за да не гълта.
Тъпо,тъпо, ама ние момичетата не ви караме да ни гълтате "нашето" докато свършваме, нали? :roll: :smt023 фа че на теб(например) ти е кеф не значи че трябва да караш момието насила само щото било "тъпо" да свършваш на друго място освен устата й! :wink:

DoPye
09-30-2006, 21:20
Еми тъпо е да ти прави свирка и да те накара да свършиш на пода или кудето и да е другаде, за да не гълта.
Тъпо,тъпо, ама ние момичетата не ви караме да ни гълтате "нашето" докато свършваме, нали? :roll: :smt023 фа че на теб(например) ти е кеф не значи че трябва да караш момието насила само щото било "тъпо" да свършваш на друго място освен устата й! :wink:


ти ме разби направо с тоя израз баси
ама ние момичетата не ви караме да ни гълтате "нашето"

AliceSw
09-30-2006, 21:27
Еми тъпо е да ти прави свирка и да те накара да свършиш на пода или кудето и да е другаде, за да не гълта.
ако усетиш вкуса поне 1 път няма да мислиш така :evil:

а ти откаде знаеш какав е вкуса :twisted: :twisted:
wtf?

да съм казала 4е знам ??? :twisted:

DoPye
09-30-2006, 21:28
Еми тъпо е да ти прави свирка и да те накара да свършиш на пода или кудето и да е другаде, за да не гълта.
ако усетиш вкуса поне 1 път няма да мислиш така :evil:

а ти откаде знаеш какав е вкуса :twisted: :twisted:
wtf?

да съм казала 4е знам ??? :twisted:


ако усетиш вкуса поне 1 път няма да мислиш така

AliceSw
09-30-2006, 21:31
Еми тъпо е да ти прави свирка и да те накара да свършиш на пода или кудето и да е другаде, за да не гълта.
ако усетиш вкуса поне 1 път няма да мислиш така :evil:

а ти откаде знаеш какав е вкуса :twisted: :twisted:
wtf?

да съм казала 4е знам ??? :twisted:


ако усетиш вкуса поне 1 път няма да мислиш така

само тъй съм 4увала :wink:

DoPye
09-30-2006, 21:33
Еми тъпо е да ти прави свирка и да те накара да свършиш на пода или кудето и да е другаде, за да не гълта.
ако усетиш вкуса поне 1 път няма да мислиш така :evil:

а ти откаде знаеш какав е вкуса :twisted: :twisted:
wtf?

да съм казала 4е знам ??? :twisted:


ако усетиш вкуса поне 1 път няма да мислиш така

само тъй съм 4увала :wink:

Ок не коментираме повече :D :wink:

krem4et0
10-02-2006, 07:43
Впрочем, предполага се, че еякулацията е една от причините за това мъжете да живеят по-малко от жените. А другата е мензиса - пречистване на кръвта :)
пъро мензисът не означава пречистване на кръвта.На практика при него се отделя съвсем малко кръв-за 4-5 дни около 1 кафена чашка.Останалото е слуз,маточни стени,яйцеклетка,вагинални течности.За това не мисля,че е пречистване на кръвта.Ако толкова се нервите,че вие не си я пречиствайте-режете се 5 дни в месеца да поизтече малко.Второ не съм сигурна за това,че спермата предпазва от рак,защото винаги,когато съм поглъщала тази течност(2-3 пъти е до сега) съм получавала сериозни стомашни разстройства.не ми е гадно,а просто ми действа диоритично.И не се задържа в оргяанизмът ми и половин час.Че то 1 лекарство не може да подейства за толкова време,че спермата.Ест.аз може да съм изключение.Но мисля,че тези "изследвания" ги пишат хора,които искат някоя мацка да им гълта,а попадат на такива,които не го правят.С дума-не гълтам,за да се предпазя от рак,а го правя за да доставя удоволствие на приятеля си,въпреки че после не ми е особено добре!

krem4et0
10-02-2006, 07:47
Еми тъпо е да ти прави свирка и да те накара да свършиш на пода или кудето и да е другаде, за да не гълта.
ако усетиш вкуса поне 1 път няма да мислиш така :evil:

а ти откаде знаеш какав е вкуса :twisted: :twisted:
Вкусът не е неприятен-на топло прясно мляко е.И изобщо не ми е гнусно и гадно-направих го за първи път спонтанно,защото иначе трябваше да омацаме тапицерията на дивана и сега се случва да го правя.Но гаджето не иска.

ELiTyYy
10-02-2006, 08:53
начи няма да имам рак :lol:

skate_warrior
10-02-2006, 09:04
начи няма да имам рак :lol: :lol: :lol: :lol: :mrgreen:

10-02-2006, 11:21
Спермата е много полезна и е хубаво да се поема от женския организъм

Rangel
10-02-2006, 20:26
мммммммм май ще откривам аптека \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

^DaRk_LaDy^
10-02-2006, 20:31
Не съм съгласна , че спермата има "приятен вкус на топло мляко". Определено вкуса й е много гаден. Разбира се , това не означава , че акта на гълтане е гнусен , но на мен лично не ми е особено приятен.

WILD__BOY
10-02-2006, 20:37
Еми тъпо е да ти прави свирка и да те накара да свършиш на пода или кудето и да е другаде, за да не гълта.
ако усетиш вкуса поне 1 път няма да мислиш така :evil:

ти само бяло сладко ли хапваш?

krem4et0
10-03-2006, 06:56
Не съм съгласна , че спермата има "приятен вкус на топло мляко". Определено вкуса й е много гаден. Разбира се , това не означава , че акта на гълтане е гнусен , но на мен лично не ми е особено приятен.
Е,виж аз не споря-просто аз я оприличавам така-изобщо не е гаден вкусът-даже ми е приятен.Естествено това си зависи и от човекът-едва ли на всички е еднаква на вкус,а и какво е ял преди това.Но определено ми харесва-малко ми е блудкава,но в никакъв случай гадна!

DevilWish
10-03-2006, 08:00
xaxax.... znachi az nqma sam mn zdrava i imam risk ot zabolqvane :)
Хахах и аз така!

AnN_G
10-03-2006, 10:14
Вкусът винаги е различен,колкото и странно да звучи значение има и какво е ял,пил и т.н.,поне така прочетох някъде :-k а и при всеки човек е различен,все едно да кажеш че всички сме с еднаква кръв 8-[

nqkoq si
10-03-2006, 11:46
da be i az taka si pomislih