PDA

View Full Version : Относно края



ThePainIsReaL
09-30-2006, 19:54
Имало ли е момент , в който сте си казвали :
"Не , вече не мога да го обичам..не го обичам!..." или
"Не , той не ме обича , не ме иска повече... :? "

Как сте усещали , че краят на нещо ГОЛЯМО наближава ?

П.П. Сори , ако темата се повтаря

:P
09-30-2006, 19:57
http://mobisms.bg/register/r/bib

Za jalost...ot kakto sme trygnali vse imam 4uvstvoto 4e kraq 6te e skoro!!!
Prosto mn pyti sa me naranqvali i me e strah da povqrvam,4e moje ne6to da se polu4i...ili po-skoro da se polu4i da ostana naranena...zatova moje bi neprekysnato si mislq,4e vseki pyt,v koito se vijdame ni e za posledno...

http://mobisms.bg/register/r/bib

priti_kiti
09-30-2006, 19:58
мислела съм ги и двете и винаги съм грешала..
но чак когато вече наистина настъпи края го осъзнавам.. :(

teardrop
09-30-2006, 20:00
Случвало ми се е..но аз си падам леко параноична по принцип, така че не е учудващо. И понеже в повечето случаи се оказа, че греша, гледам да не мисля за такива неща.

ThePainIsReaL
09-30-2006, 20:06
мислела съм ги и двете и винаги съм грешала..
но чак когато вече наистина настъпи края го осъзнавам.. :(

Охх.. много ме е страх от подобна грешка. Но напоследък гореспоменатите въпроси много ме измъчват и за това пуснах темата. Просто ми се струва ненормално да мисля за такива неща , реално като няма проблем м/у нас , но това гадно вътрешно чувство не ме изоставя :smt010

priti_kiti
09-30-2006, 20:08
мислела съм ги и двете и винаги съм грешала..
но чак когато вече наистина настъпи края го осъзнавам.. :(

Охх.. много ме е страх от подобна грешка. Но напоследък гореспоменатите въпроси много ме измъчват и за това пуснах темата. Просто ми се струва ненормално да мисля за такива неща , реално като няма проблем м/у нас , но това гадно вътрешно чувство не ме изоставя :smt010 много е гадно така,знам.. :|
ама в твоите чувства ли се съмняваш или в неговите ?

:P
09-30-2006, 20:10
Bydi gotova za nai-lo6oto i nqma da si razo4arovana!!! A,i,ako vzeme 4e ne se slu4i nai-lo6oto-6te si mn priqtno iznenadana!!!(predpolagam,4e si mmi4e)


Pra6taite bezplatni sms-i v cql cvqt!!!
http://mobisms.bg/register/r/bib

ThePainIsReaL
09-30-2006, 20:11
много е гадно така,знам.. :|
ама в твоите чувства ли се съмняваш или в неговите ?

Зависи от момента.. понякога в моите , после в неговите , направо "изгарям" само при мисълта затова , че не се обичаме . Не се караме много , но все пак всяка негова дума ме кара да се чувствам тъжна , нежелана ...

priti_kiti
09-30-2006, 20:21
ами щом те кара да се чувстваш нещастна /доколкото разбрах../ , кфо правиш още с него?

ThePainIsReaL
09-30-2006, 20:27
Не , не съм искала да останете с впечатление , че не го обичам , аз го обичам безумно много , но в момента имам усещането , че нещо не върви , въпреки , че няма видими признаци за такова нещо. Никой оттук ли не е бил на фазата : "Не мога с тебе , но не мога и без тебе" ..

Офф.. или съм ненормална , или съм лигла .. не знам какво ми стана .
Просто ме е страх ... от края (може би)

koalka
09-30-2006, 20:36
Ами честон да тикажа не ми се случвало,но предполагам края идва,когато просто вече няма чувства.

ga_Te_}|{agyBaM
09-30-2006, 20:40
Има такива моменти във всяка връзка.Имаш чувството, че повече не можеш да си с този човек и че повече не го обичаш..,но всъщност не е така.И лошото е, че нещата се осъзнават прекалено късно.Нараниш ли един човек с казаното, което не си обмислил..след това лесно можеш да си го върнеш, но чувствата едва ли ще са пак толкова силни, колкото са били преди..За това човек мисли, а след това действа :wink:

alkobalko
10-01-2006, 06:47
Трябва да познаваш себе си и човекът до теб много добре, за да изречеш тези думи. На мен до този момент не ми се е случвало, надявам се и да не се случи.