PDA

View Full Version : abort



09-30-2006, 21:06
hora priqtyelkata mi mai e bremenna ostavat i nqkolko meseca do 18 godini i trqbva da napravi abort iskam da mi kajete kade mojem da napravim abort nezakonen mnogo spe6no bagodarq vi

olive_oil
09-30-2006, 21:10
ами потърси в търсачката подобни тем.има аборти на черно и по 10 лв,аама знаеш ли дали ще оживееш след него????

kofti_nick
09-30-2006, 21:10
OmG

DoPye
09-30-2006, 21:11
OMFG

09-30-2006, 21:12
awe az iskam aborta da ne e na ulicata iskam v bolnica i 6te si plata no prosto roditelite na momi4eto ne trqbva da znaqt

kofti_nick
09-30-2006, 21:13
По добре да узнаят :shock:

09-30-2006, 21:15
na su6toto mnenie sum ama tq ne iska da rabirat za tva 6te platq za istinski abort v bolnica s vsi4kite mu gluposti ama trqbva da e taino

09-30-2006, 21:18
ne se bazikai be 4ovek

DoPye
09-30-2006, 21:23
докажи го че е бременна и ще ти дадем съвет щото тук много обичат да си правят гавра

09-30-2006, 21:25
4ovek ne se gavra kak da ti dokaja do sq daje ne znaeh 4e ima takuv forum edno priqtel4e mi kaza ako se gavreh 6tqx li da pitam i za testa za bremennost v predna tema vij obi4am si priqtelkata i iskam nai dobroto

DoPye
09-30-2006, 21:26
4ovek ne se gavra kak da ti dokaja do sq daje ne znaeh 4e ima takuv forum edno priqtel4e mi kaza ako se gavreh 6tqx li da pitam i za testa za bremennost v predna tema vij obi4am si priqtelkata i iskam nai dobroto

ок де брато

09-30-2006, 21:31
ok nz dali ve4e mi vqrva6 no pomogni ako znae6 ne6to po moq vuprost 6te po4erpa obe6tavam

09-30-2006, 22:37
Щом няма 18 години незнам ще стане ли законно в болница.А то самия аборт си е доста опасен по много фактори и трябжа поне 1-2 дена да остане под наблюдение.Работата е доста сложна, че и тайно да стане и лекаря трябва да е много добър.

Forslor
09-30-2006, 22:45
hora priqtyelkata mi mai e bremenna ostavat i nqkolko meseca do 18 godini i trqbva da napravi abort iskam da mi kajete kade mojem da napravim abort nezakonen mnogo spe6no bagodarq vi
Tърсите частен гинеколог с частен кабинет разбира се, плащате му и всичко е скрито покрито. Не препоръчвам да ходите по някакви мизерни лекари , ако аборта не се извърши от специалист има сериозна опасност за живота на момичето. Помислете и за варианта да кажете на родителите й ,поне на майката.

pi4a
10-01-2006, 00:07
тоше ти ли си ве пиираз

AliceSw
10-01-2006, 08:13
на една позанта и праиха някъде в Плевен преди година- две за около 60 кинта и ся и няма нищо
ама все пак всеки аборт има някви рискове да не говорим за незаконния :shock:

maybelline
10-01-2006, 08:44
След аборт има риск момичето да не може да забременее повече.Наистина ли искате да махнете бебето?Помислете все пак,има риск за живота на приятелката ти,както и може да няма деца повече.Но сега по въпроса - абортите на черно са много опасни и най-добре е процедурата да се извърши в добре обурудвана болница.Ще искат съгласието на поне един от родителите й.Незная дали лекарите ще приемат подкуп(то е нужно само на един да дадеш,но ще иска доста,може би към 100-200 лева).Ако приемат - добре за вас.Ако не,мисля че ще се наложи приятелката ти да каже на родителите си.Тъй като съм наясно с импулсивните реакции при такива ситуации,а и знам от какво точно се страхува едно момиче в такава ситуация,ето какво най-вероятно ще стане,ако момичето каже на техните.Ще й крещят,ще я унижават,ще казват че си проваля живота,ще опитат да и забранят да се вижда с теб(и с което и да е друго момче),могат да я изгонят от вкъщи(ако са по-така...родители),могат да и посегнат,от което е желателно да се пази,защото физическото насилие проявено от 90-100 килограмов човек над около 60 килограмово момиче може да има сериозни последствия.Ако тя реши да каже на техните,съветвам те да си със нея през цялото време и да не я оставяш сама нито за миг.Все пак пробвайте първо с лекарите(ако имате достатъчно 'излишни' пари за подкуп).Да,незаконно е,но понякога се налага.Освен това след аборта ще трябва много да я подкрепяш,защото за теб вие сте се отърваи от едно голямо усложнение в живота,но за нея,тя е убила собственото си дете.Помислете добре все пак дали аборта сега си заслужава риска цял живот да няма деца.

honey91
10-01-2006, 09:12
По добре да узнаят :shock:
Съгласна съм :!:

sherry
10-01-2006, 11:37
Вие изобщо сигурни ли сте, че момичето е бременно? Ако е още в първите 2 седмици, май имаше и други начини да абортира. Чувала съм за инжекции(разбира се предписани от лекари) и за хапчета, които изхвърлят плода. Само ще кажа, НЕ РИСКУВАЙТЕ здравето й! Ако прибегнете до някакви бабешки методи или до услугите на някой долнопробен лекар, може не само да остане безплодно момичето, но и да умре. Внимавайте много какво ще предприемете, ако е в началото на бременността, може да пробвате с тези методи, които ви казах. Пишете отговор какво стана, правили ли сте тест или просто й закъснява?

10-01-2006, 17:15
Вие изобщо сигурни ли сте, че момичето е бременно? Ако е още в първите 2 седмици, май имаше и други начини да абортира. Чувала съм за инжекции(разбира се предписани от лекари) и за хапчета, които изхвърлят плода. Само ще кажа, НЕ РИСКУВАЙТЕ здравето й! Ако прибегнете до някакви бабешки методи или до услугите на някой долнопробен лекар, може не само да остане безплодно момичето, но и да умре. Внимавайте много какво ще предприемете, ако е в началото на бременността, може да пробвате с тези методи, които ви казах. Пишете отговор какво стана, правили ли сте тест или просто й закъснява?


problema e v tva 4e vsu6tnost trqbva da i doide na 15 a tq misli 4e e bremenna q razkajete pove4e za tiq injekcii i hap4eta

Kaliq
10-01-2006, 17:41
Май ще е по-добре първо да и вземеш тестч е и ако е положителен тогава да мислиш за другото

10-03-2006, 07:17
awe ti nbe razbra li 4e nee to6eto we govniooooooo . Taka zna4i pak sum az namerih mnogo dobr ginekolog v 4astna klinika kazvat 4e e nai dobrata v grada iskam da popitam dali drug 4ovek ne moje da se predstavi za roditel na momi4eto ?

The`G_i_r_l
10-03-2006, 07:26
Ами ако намерите достатъчно малоумен лекар,който да не иска докоменти от родителите може и да стане..иначе не [-X [/u]

krem4et0
10-03-2006, 07:27
Вие изобщо сигурни ли сте, че момичето е бременно? Ако е още в първите 2 седмици, май имаше и други начини да абортира. Чувала съм за инжекции(разбира се предписани от лекари) и за хапчета, които изхвърлят плода. Само ще кажа, НЕ РИСКУВАЙТЕ здравето й! Ако прибегнете до някакви бабешки методи или до услугите на някой долнопробен лекар, може не само да остане безплодно момичето, но и да умре. Внимавайте много какво ще предприемете, ако е в началото на бременността, може да пробвате с тези методи, които ви казах. Пишете отговор какво стана, правили ли сте тест или просто й закъснява?


problema e v tva 4e vsu6tnost trqbva da i doide na 15 a tq misli 4e e bremenna q razkajete pove4e za tiq injekcii i hap4eta
на 15 октомври или септември.И изобщо вие сигурни ли сте,че е бременна?

10-03-2006, 07:28
Ами ако намерите достатъчно малоумен лекар,който да не иска докоменти от родителите може и да стане..иначе не [-X [/u] a kakvi dokumenti se iskat

10-03-2006, 09:45
Акт за раждане на момичето и лични документи на родителите. Акта за да покаже кои са и родители, документите за да удостоверят че са те. Мисля че трябва и на двамата родители присъстиве + документи.

sherry
10-03-2006, 11:54
Няма значение, кво си е мислила тя! То и на мен може да ми закъснява даже с месец,без да съм бременна, накарай я да си вземе тест, да го направи! Или я заведи на преглед при гинеколог. Не сте сигурни дали е бременна, а за аборт мислите...

10-03-2006, 12:00
vij az sum spoko v smisul sq ako vi kaja 6te padnete no raotata stana purviq den sled kato i svur6i togava veroqtnost da zabremenee e edski ama adski malka no tq mnoo se e upla6ila az sum si spoko vse 6te izmislq ne6to ama kak da q nakaram da se uspokoi