PDA

View Full Version : За прекалено ниската талия



SummeRLove08
10-01-2006, 00:41
Вас кефи ли ви прекалено ниската талия на панталоните?Мисля си,че повече от отговорите ще са "да",защото сега се е заляло с такива по магазините.Не ме разбирайте погрешно,аз също обичам да съм винаги фешън и нося с ниска талия,но с толкова ниска че чак задника да ми се вижда...според мен си е безобразие! :smt012 :smt018 Ще дам пример: беше края на лятото и с една приятелка се разхождахме(тя си беше взела нови дънки готини,но с мноооооого ниска талия).И си вървим и постоянно й се смъкваха и хората щяха да си помислят че е без гащи.Та затова искам ващо мнение по този въпрос.Носите ли дънки с ПРЕКАЛЕНО ниска талия и дали изобщо им се кефите? :-)

cvetiiii
10-01-2006, 04:38
miii mnoo zavisi ot samite dunki i ot teloslojenieto na momi4eto! za6toto ako vidi6 nqkoq macka s perfektnoto tqlo sus super niska taliq stoi qko no kato vidi6 nqkoq na koqto i izka4at slaninite i palaskite ot taq niska taliq ne e osobeno krasivo! taka 4e si zavisi no poprincip da kefi me

WILD__BOY
10-01-2006, 07:15
има ралика между много ниска талия и прекалено ниска. Разбира се, че е гадно да ти се вижда задника. Гадно е и да си фешън!

Eleonora
10-01-2006, 07:28
Зависи от фигурата на мацката :wink:
Аз се кефя на дънките с ниска талия, но не чак много ниска [-X
Абе според зависи... :::

white_chik
10-01-2006, 07:56
Кефат ме като цяло,но гледам да не прекалявам.На мен и без друго всичко ми е голямо и на повечето панталони и дънки им слагам колани :cry:

nikinkaaa
10-01-2006, 10:20
Зависи от фигурата на мацката :wink:
Аз се кефя на дънките с ниска талия, но не чак много ниска [-X
Абе според зависи... :::
Съгласна съм !

cvetityy
10-01-2006, 10:29
Зависи от фигурата на мацката :wink:
Аз се кефя на дънките с ниска талия, но не чак много ниска [-X
Абе според зависи... :::

и аз мисля така

machoka
10-01-2006, 12:10
Принципно едно от нещата, които ме 'подлудяват' са панталонките и дънките с ниска талия. Не крия, че предпочитам да е 'по-ниска от стандартното' и не защото съм някой загорял пъпчив тийн, готов да 'мушне' /ще ме прощавате за израза/ всичко що мърда, ами просто защото това ми харесва.

В комбинация с едно потниче, маалко над пъпчето е направо.. разтърсващо 8)

SummeRLove08
10-01-2006, 13:23
Гадно е и да си фешън!
С това вече не съм съгласна. :lol:
Мачок...ъмм мнението ти леко ме изненада. :-s

In4iTu_
10-01-2006, 13:29
Ниска - да, но прекалено ниска - не... ](*,)

NiKOLAN
10-01-2006, 14:43
ниска - да, прекалено ниска - сууупер

machoka
10-01-2006, 15:25
Гадно е и да си фешън!
С това вече не съм съгласна. :lol:
Мачок...ъмм мнението ти леко ме изненада. :-s

Кажи кое точно те изненадва, за да мога максимално точно да се аргументирам ;)

IKisseDAGirL
10-01-2006, 15:29
еми мойте всичките ми дънки и панталони са с доста ниска талия, но все пак не ми се вижда нищо де 8-[
висока и със стегнато тяло съм и за това мн се кефя как ми стои... за разлика от на други индивиди, които са попрекалили с килограмчетата де.. но тва си е отделен въпрос :mrgreen:

sherry
10-01-2006, 16:37
Ми нося дънки и панталони с много ниска талия и задника ми си е порядъчно прибран.Решение-слагайте колани! :-D

machoka
10-01-2006, 16:38
Идеята на ниската талия не е да ти се 'вижда нещо'. Идеята е да не се вижда - но да е ниска - предизвикателното и съблазнителното е именно в това да провокира фантазията ти, но дефакто да не се 'вижда нищо'.

Ще потвърдиш ли думите си със снимков материал? :oops: :D :twisted:

AliceSw
10-01-2006, 16:39
еми мойте всичките ми дънки и панталони са с доста ниска талия, но все пак не ми се вижда нищо де 8-[
висока и със стегнато тяло съм и за това мн се кефя как ми стои... за разлика от на други индивиди, които са попрекалили с килограмчетата де.. но тва си е отделен въпрос :mrgreen:

нищо лично ама точно на високите хора не им е особено хубаво и на тях точно вси4ко им се вижда

midnight...
10-01-2006, 16:55
хахах супер ниска талия тип " познай какъв цвят са ми прашките днес" не харесвам!
нормално ниска талия си е готино ама такива 5 см - не мерси :roll:

SuPeRSlaDkA
10-01-2006, 17:01
мен лично много си ме кефат..стоят готино,е,като седнеш малко трябва да ги подръпваш,ма не е кой знае какъв проблем.Относно отговора малко по-нагоре и аз много обичам да ги нося с потничета..Лятото ходех доста с езно с гол гръб и такива дънки и наистина комбинацията е убиец =P~ Освен това коланите наистина са добро решение,то сега има и доста готини \:D/ Мнението ми по въпроса май е ясно O:)

siXt_senSe
10-01-2006, 17:39
"За" дънките и панталоните с ниска талия съм,ама някои момичета определено понякога не се усещат.Сега се сещам за един пример-една моя съученичка като седне и лъсват задните й части така че дори и прашки не се виждат.Абе направо си остава по гол за***к.Т'ва за мене е много смешно и гадно понякога(за мен да,ама за мъжката част от класа си е златна находка).Ааа и много мразя да видя момиче през зимата с ниска талия и голо кръстче.Сигурно малко звуча като майка,но съм против това и всички момичета(а и момчета сигърно)знаят причината.Също толкова секси през зимата би било и едно мрежесто черно боди,което да не остава голо кръстчето

rPo3HoTo
10-01-2006, 17:54
Нося се с някви неща с ниска талия....обаче го има и момента, че друго трудно може да намериш. А и ме кефи. А и ми седи яко 'щот' имам хубав корем и що-годе добър задник и без паласки. НО определено не ми харесва ниска талия, допълнително пристягаща някви паласки и подчертаваща бричовете....много ниската талия дори на перфектно тяло не ми харесва.

Th3WildAng3l
10-01-2006, 23:19
Зависи от тялото. По принцип ми харесват.