PDA

View Full Version : кога се осъзнавате всъщност!?



bravo01
10-01-2006, 04:13
ми значи имаше един период в който бях решил че ми е писнала приятелката и че не я обичам вече... ама накрая осъзнах че всъщност ми липсва и т.н. горе~долу бързо се осъзнах... на вас колко време ви отнема

The`G_i_r_l
10-01-2006, 04:44
Аз обикновенно като тръгна с едно момче и понякога още на 1-я ден ми писва ако преди това мн съм искала да ходим..ама като скъсаме и ми е мн кофти и съжелявам .. и аз самата не мога да се разбера :smt017

koalka
10-01-2006, 04:51
Ами на мен приятелят ми,ако не го вида един ден и ми липсва адски много и никога не ми е писвал.Не ми се е случвало такова нещо.

alkobalko
10-01-2006, 06:24
Само едно увлечение може да омръзне бързо. При нещо, което е истинско това неможе да се случи така лесно, ако въобще се случи. Аз съм с приятеля си почти година и девет месеца, всеки ден сме заедно и никога не сме си омръзвали. Просто не мога да си представя и ден бе да съм го видяла и да ме е гушнал и целунал.

zoben_pitbul
10-01-2006, 13:10
Абсолютно невъзможно е да ми омръзне момичето,което обичам!Това просто не може да се случи!

kofti_nick
10-01-2006, 13:20
Ами на мен приятелят ми,ако не го вида един ден и ми липсва адски много и никога не ми е писвал.Не ми се е случвало такова нещо.


Абсолютно невъзможно е да ми омръзне момичето,което обичам!Това просто не може да се случи!

Кфи сте ми Флюбени :)

sherry
10-01-2006, 15:55
Приел си я за даденост. Разбираш, че бъркаш, когато загубиш това, което имаш...или си близко до това да го загубиш...

kAdrOkoSkA
10-01-2006, 16:02
Само едно увлечение може да омръзне бързо. При нещо, което е истинско това неможе да се случи така лесно, ако въобще се случи.

=D>

Kaliq
10-01-2006, 16:17
Човек разбира цената на някой след като го изгуби и това е много гадно :?

siXt_senSe
10-01-2006, 16:52
По-принцип ако си изгубили някога на когото си държал,разбираш че е било така чак,когато вече го няма,т.е. почти веднага.Е срещат се и заблудени душици,които след 3-4 връзка след раздялата осъзнават че няма друг/а като предишия/ата

ThePainIsReaL
10-01-2006, 17:02
С приятеля ми сме заедно от година и половина и наистина моите чувства много често са ме подвеждали . Винаги съм стигала до крайности , за което после много съм съжалявала. Сега знам , какво бих загубила , заради простия си акъл .. Макар и да си имаме напоследък проблеми и да ми минават през главата куп глупоси , аз знам , че го обичам и ще го обичам.

A night without you is like a year without you , baby ( по текст на Def Leppard - "When Love and Hate Collide") Ако не го виждам , няма да дишам .. няма да ме има тук , няма да съм аз , ако не го обичам.

"Сърцето има свои причини , които разумът не познава"(Блез Паскал )
Така че аз мога днес да реша , че не обичам повече приятеля си , утре да му кажа "Мразя те , любов моя" , но няма да съм права. Разумът ще е надвил за ден-два сърцето ми и после ще трябва да платя с цената на вечната болка тези два-три дни , през които разумът не е бил на едно мнение със сърцето ми. Някои неща са необясними и нашите тъпи размишления над тях , правят ситуацията само по-зле.
Питаш колко време ми отнема да се осъзная - 2 мин . - време , достатъчно , за да затворя очи , да го видя пред себе си , и отваряйки ги(очите) да осъзная , че бих предпочела да умра , отколкото да не го виждам и имам.

doky
10-01-2006, 18:10
С приятеля ми сме заедно от година и половина и наистина моите чувства много често са ме подвеждали . Винаги съм стигала до крайности , за което после много съм съжалявала. Сега знам , какво бих загубила , заради простия си акъл .. Макар и да си имаме напоследък проблеми и да ми минават през главата куп глупоси , аз знам , че го обичам и ще го обичам.

A night without you is like a year without you , baby ( по текст на Def Leppard - "When Love and Hate Collide") Ако не го виждам , няма да дишам .. няма да ме има тук , няма да съм аз , ако не го обичам.

"Сърцето има свои причини , които разумът не познава"(Блез Паскал )
Така че аз мога днес да реша , че не обичам повече приятеля си , утре да му кажа "Мразя те , любов моя" , но няма да съм права. Разумът ще е надвил за ден-два сърцето ми и после ще трябва да платя с цената на вечната болка тези два-три дни , през които разумът не е бил на едно мнение със сърцето ми. Някои неща са необясними и нашите тъпи размишления над тях , правят ситуацията само по-зле.
Питаш колко време ми отнема да се осъзная - 2 мин . - време , достатъчно , за да затворя очи , да го видя пред себе си , и отваряйки ги(очите) да осъзная , че бих предпочела да умра , отколкото да не го виждам и имам.

Хиляди благодарности за невероятното четиво,което ни предостави.Много се разчувствах,когато прочетох това,и също така осъзнах много неща,благодаря ти!

maybelline
10-01-2006, 18:15
Абе...няма да лъжа,случвало ми се е да имам подобни 'помисли'.Обикновено след някое скарване(по-точно спор,ние не се караме),но не винаги,все пак се замислям доста над връзката ни.И тези мисли ме напускат когато решим проблема поради който е възникнал спора.А споровете обикновено възникват по въпроси относно връзката ни.

10-01-2006, 18:28
С предишните ми гаджета винаги ми е озръзвало най-късно след 2 месеца, но със сегашното сме заедно всеки ден от 7 месеца и не ми е омръзнал по никакъв начин и си го обичам все така силно.

ThePainIsReaL
10-01-2006, 19:45
Хиляди благодарности за невероятното четиво,което ни предостави.Много се разчувствах,когато прочетох това,и също така осъзнах много неща,благодаря ти!

Няма защо. За мен е още по-голямо щастието , когато виждам , че има обичащи се хора . И аз ти благодаря!

iiirish
10-01-2006, 20:02
временните неща омръзват бързо. ако една връзка е трайна и пълноценна едва ли би ти омръзнал човека до теб.
но осъзнал се или не, не вярвам, че ще можеш да върнеш времето назад. все пак нищо не губиш ако напривиш опит ;)

He3HauKa
10-01-2006, 21:06
kogato izgubish neshto togava razbirash kakvo vsashnost si pritejaval

10-01-2006, 21:26
ami az sum ve4e 8 meseca s edno momi4e-priqtelkata mi estestveno,imalo e momenti v koito ne 4e tq mi omrazva ami prosto samoto ednoobrazie,samiq fakt 4e znaesh kakvo shte stane oshte predi izobshto da e stanalo.No vse pak kakvoto i da bilo ne bih q ostavil ili bih sprql da q obi4am po malko ot predi,pone za sega dokato se razbirame i sme vlubeni.A za temata koga se osuznavash li?Bivshata mi vruzka koqto beshe dosta dulga zavarshi s takuv krai,az doposledno ne osuznavah kakvo ozna4ava za men ,beshe mi vse taq,no kogato se sybudih edna sutrin i vidqh 4e telefona ne zvuni,4e tq q nqma,nqma q do men i 4ak togava osuznah kakvo v sashtnost e zna4ila za men i kolko mnogo q obi4am ot togava se minaha blizo dve godini,no tq vse oshte e v syrceto mi i vse oshte bih dal jivota si za neq.Kofti rabota zatova radvaite se na tova koeto imate i go ocenqite zashtoto ei taka kato men moje da si bluskate glavata nqkoi den ](*,) i da ne mojete da si prostite cql jivot za tazi ogromna greshka koqto ste dopusnali i koqto e promenila celiq vi jivot malko ili mnogo

krem4et0
10-02-2006, 08:00
ми значи имаше един период в който бях решил че ми е писнала приятелката и че не я обичам вече... ама накрая осъзнах че всъщност ми липсва и т.н. горе~долу бързо се осъзнах... на вас колко време ви отнема
5 минути.Повече не мога да издържа да го "мразя" или да не искам да съм с него!

CrazyWitch
10-02-2006, 09:50
Около една седмица..., че и повече, но когато той ми беше споменал нещо от сорта : "Значи нещата не вървят и е по-добре да се разделим" или нещо от сорта бързо се осъзнах... Само като си представя :smt011 УжасТ. Зареди една заблуда може да се разруши всичко изградено до сега.