PDA

View Full Version : За или против легализирането на марихуаната?



teenkopele
10-01-2006, 06:21
Въпросът е ясен, вие сте.

Предварително се извинявам за грешния раздел, но с оглед, че в него влизат най-много юзъри пускам темата тук, с цел по обективен отговор. :wink:

Dr. Kazimbutt
10-01-2006, 08:03
Тази тема е разисквана хиляда пъти...

Против легализирането на тревата съм.

teenkopele
10-01-2006, 08:07
Тази тема е разисквана хиляда пъти...

Против легализирането на тревата съм.

Би ли ми казал, защо си против? :wink:

i'm so excited!
10-01-2006, 08:11
против легализирането и за декриминализирането :D

Dr. Kazimbutt
10-01-2006, 08:12
Защото мисля, че има далеч по-хубави и безвредни начини, чрез които човек може да си "осовободи съзнанието"... например музиката.

thirteen
10-01-2006, 08:46
Твърдо против.

Mo6nooo
10-01-2006, 08:47
Против, но гласувах "ЗА" тъй като се обърках. Обаче съм "ЗА" дакраминализирането.

skate_warrior
10-01-2006, 08:54
Против

RoyTheReaper
10-01-2006, 08:55
за декриминализирането. а легализирането - недопустимо е да отидеш в някой магазин и да си купиш трева от него: в държава като нашата това означава да се даде достъп на малки деца до един наркотик. иначе за притежание на трева не бива да има глоби и затвор: всеки пълнолетен гражданин има избор какво да прави с живота си, както и глава на раменете. не бива държавата да изземва нейната функция.

protoss
10-01-2006, 08:59
Против легализирането [-X
Против декриминализирането [-X

fake
10-01-2006, 09:00
за декриминализиране.
за легализация също, но в общество като сегашното не вярвам, че е възможно, присъединявам се към мнението на lake_bodom

tra^la^la
10-01-2006, 09:09
бе май ми е се едно.
куките не са ми праили никакви проблеми до сега.малко е куца историята с глобата ама к0 да се прай.
и се пак май ще е по-добре да си я декриминализират и легализират да си пушим докат се моткаме по центъра :-D

DetE-Idi0t
10-01-2006, 09:12
против легализирането и за декриминализирането :D

niGGa
10-01-2006, 10:16
За декриминализация
Защо не го добави като отговор?

WwanAdoO
10-01-2006, 10:33
Против легализацията... за еднократната доза... обяснявала съм на дълго и на широко защо как и какво... :wink:

ErinEverly
10-01-2006, 11:33
Против, естествено. Днешното поколение почна много да си позволява.

RedChil
10-01-2006, 11:57
Против легаизирането.

i'm so excited!
10-01-2006, 12:26
днешното поколение много си позволявало, така е ..
но пък съм на мнение, че всеки след определена възрастова граница (при нас 18г.) може да прави каквото си поиска със себе си, стига да не нарушава спокойствието на околните

Momchence
10-01-2006, 13:34
Декриминализирането е много по-добър варянт :) наще "тревомани" са мизерници и не заслужават...особено сега когато е модерно да пафкаш....против абсолютната легализизация съм!

Duffer
02-07-2007, 22:56
Никой не е казал, че подобно нещо ще се легализира и за непълнолетни.

Amayo
02-07-2007, 23:02
Против съм естествено. Тревоманите са ми най омразните хора даже ако бях голем в парламента щях да натискам да ги тупат по бързата процедура и да ги цакат с жестоки глоби и затвори. И сякви такива агитатори за легализирането са такива смешници и глупаци че просто не ми се говори. Фейк кога ше те върнеме в Надин бе моме, по 15 стинки на кило наеш ли колко пари е тва джелезо. :lol:

CRaZy_IKT
02-07-2007, 23:46
ЗЗАААААААААААААА :-D

ErinEverly
02-07-2007, 23:52
Против!
Против!

Стига бе, нима обществото ни е толкова зле? Ебаси, някакви тъпанари да се правят на гъз и за кво? Ае, мерси! Писна ми да виждам хора, които не знаят къде се намират. Няма как да ме убедите колко е хубаво. Да, бе! Страхотно е да виждам някакви хора, които си провалят живота, някакви мекотели да ми се разкарват по улицата, защото "Имаме право да правим каквото си искаме с живота си!". Ае стига толкова. Не ми трябват повече наркомани. То остава и децата да почнат да си купуват трева, вместо близалки от магазина. Ей... И голяма работа за колко годишни. Се едно и цигарите не са за над 18годишни. А и мен кво ми пука дали един възрастен човек или лапето от блока ми ще се напуши? И двамата ще са ми в очите еднакво жалки. Ако аз имах някаква власт, тея хора щяха да ги фащат по улиците и да ги затварят за години, току виж от тях станали хора. Тъпо е! Супер тъпо е! И ще се ди някъв тревоман срещу мен и ще ми вика - "Ама то тва е нищо". Честно да ви кажа, незнам дали повече ги мразя или повече ги съжелявам. Мислете квото искате, тея хора за мен са измет на обществото. Никакво място нямат сред хората, след като сами не могат да се оправят в живота.

_donna_
02-08-2007, 06:04
Айде сега..едно,две..три!

ЛЕ-ГА-ЛИ-ЗА-ЦИ-Я!

bungle
02-08-2007, 06:29
За легализацията съм.

Първо, ще се вдигне цената.
Второ, ще се пуши само на определени места.
Трето, ще се продава само на хора над определена възраст.

И както знаете, забраненият плод е най-сладък. То и затова толкова тревоманчета на по 14 се извъдиха - за да са готини. ;) Ще им стане безинтересно, когато се легализира.

evil_lady_in_black
02-08-2007, 06:30
Аз съм твърдо ЗА , защото ще си е яко да си пушиш и никой нищо да не ти казва O:) ех мечти мечтииии :smt007 а и май имаше такава тема някъде :roll:

[Lucifer]
02-08-2007, 06:36
protiv :)

teenkopele
02-08-2007, 07:04
]protiv :)

Защо си против?

sexY_mackA90
02-08-2007, 07:16
ЗаАаАа...Ама за съжеление няма да стане :smt011

ErinEverly
02-08-2007, 08:23
Против! Може тревата да не е наркотик, но от тук се започва!

П.П. По-горе всички сте против, но на улицата сигурно несте

Аз съм! Мразя тревата и всякакви опиати!

02-08-2007, 09:15
Против!
Против!

Ако аз имах някаква власт, тея хора щяха да ги фащат по улиците и да ги затварят за години, току виж от тях станали хора.

Пази боже от такива "управници"... а може и да пораснеш и да поумееш, не знам. :) Само за сведение ще ти кажа, че огромен процент от хората, стават наркомани не извън, а ВЪВ затвора. Достъпа им до наркотици там е много по голям отколкото навън.

А сега по темата... за декриминализацията съм. Искам държавата да контрлира процеса на производство и продажба, защото и без това трева сега се сади на държавни земи. :) Искам парите от продажбите да не отиват в гушите на Картофа, Топлото и т.н. , както става сега. Искам тея пари да ми запълнят дупките пред къщи, примерно. :)

BornFromPain
02-08-2007, 11:12
Кво легализиране бе? Аз ще ти кажа - НИКАКВО. Ако хората тук имаха акъл поне за 5 стотинки декриминализацията щеше да е хитро нещо. Ама при положение че познавам много хора които са не пристрастени а зависими към марихуаната, еми не стаа. Когато в ден в който въпросния не е чадил и говори само за това и вечерта като още никъде не си е намерил, е толкова нервен че си взима валерианчета или диазепанчета за да му отмине нервността. Или пък
Така че никви декриминализации и легализации.. Като има такива дето го приемат тва толкова насериозно.

Гостче, а на теб евала ти правя. Яко е да продадеш децата си за да ти оправят дупките пред блока. А какво ще кажеш да легализираме хероина за да оправят кошчетата по спирките, да започнем да продаваме калашници и гранати по супермаркетите за да направим тротоарите мраморни и да затворим съдилищата и РПУ-тата защото са излишни разходи. И ще заживеем в царство!

looper
02-08-2007, 12:07
Аз съм за. Но в умерени количества. Вижте Холандия - легализация, проституция, малки присъди и тн., пък в изследванията престъпността й е една от най-малките в Европа! Който иска, нека пуши, обаче да знае последствията. Сега всичко се случва скрито-покрито и той слуша приятелите си, които може и да не му казват всичко както си е. Ако беше легална, младежите щяха да се обръщат и към други хора и щяха да знаят за какво става на въпрос :wink:

02-08-2007, 13:19
Разбира се, че съм против! Представяте ли си какво ще стане, ако я легализират? Хора като тате (той е полицай) няма да могат да правят проблеми на някви Утрепки дето пушат в парковете и на никой не пречат... Представяте ли си?!?! Бе ние с какво ще се изхранваме, ве?! Да не мислите, че заплатите на полицайте са толко високи? Ако мислите така много се лъжете... Обаче покрай гореспоменатите утрепки, някак си в семейството успяваме да скрепим двата края... Кой бутне десетчка, кой колкото има, за да го остави тате намира и така някой и друг лев влиза в касичката у дома, с която можем да си купим мезе за ракийката... А това ракията много хубаво нещо, честно! Много обичам да се напия и да ида после в дискотеката да направим един бой и после да пикая по витрините на магазините! Мда...
Но да се върнем на тревата! ПРОТИВ! ПРОТИВ! Та това ще съсипе и бизнеса на чичо... Представяте ли си?! Да можеш да идеш и да си купиш трева от магазин или да можеш да си отглеждаш вкъщи?! КАКВА Е ТАЗ ИЗВЕРГЩИНА ВЕ!? Тогава чичо к'во патки ли да пасе? Ся си е добре - има пари за бензин за хамъра... Носят му разни хора жлеб за без пари... После той ги топва в 2-3 химикала и продава на дилърчетата трева ”супер чук!”... е той не само трева продава, ама не се притеснявайте за него - плаща си на нужните хора и те го незакачат па нали са роднини с тате... И не се интересува каква трева му дават - демек няма разправии да се грижи за сортове, па камоли да отглежда... Важно е да има вид... Другото са подробности...
А понякога врътва един телефон на тате, кой дилър е взел от него бая стока... И тате го хваща - отчита се дейност... А материала се конфискува и по пощата пак при чичо... И така продава едно нещо - 2,3 пъти! Голяма оферта!
Иначе едно приятелче е дилър... Клиантелата му са хора между 14-18 е има е един двама по-млади и по-стари, ама те са изключения... Взима и то някви пари, та има пари да пие с мен и после да се бием по дискотеките... Много добра комбина сме... То понякога казва, че няма трева в себе си и предлага амфети... И сред онез Утрепки има будали де му се връзват и зимат амфетките... Зарибило е поне 6 човека на амфети (някви лапета на по 15 години)... Мноо е добро така... Взима много повече от колкото, ако продава само трева... Та представете си, ако можеше да се намери трева по-лесно?! Та ония никога нямаше да купят амфета, ве?! И после к'во да седи в тях и да учи човека, вместо да дойде да се бием в дискотеката?! Аре стига глупости! ДОЛУ СЯКВИ ЛЕГАЛИЗАЦИИ, ДЕКРИМИНИЗАЦИИ И КВОТО ЩЕ ДА Е!

Shadow_Walker
02-08-2007, 13:23
Против! Може тревата да не е наркотик, но от тук се започва!

П.П. По-горе всички сте против, но на улицата сигурно несте

Аз съм! Мразя тревата и всякакви опиати!Подкрепям те напълно.Против легализирането на тревата съм, защото се започва от една марихуана и се стига до един хероин и после вечна ти памет....

sWeEt_SeEd
02-08-2007, 14:14
ахехахе логично е,че не можеш да легализираш един храст,нешо което е дадено от природата.Все едно да легализираш круши.Декриминализацията е вариант и то мнодо добър.Няма да гласъвам За легализаия щото съм против,но съм ЗА декриминализация както повечето казаха .
П.С. А относно един Гост-ми братле я кажи на тате ти кат ме види по парковете да си пуша да ме отминава ахехаехха и кфи ги говориш ти бе... ::: баща ти си изкарвал заплатата от такива 'утрепки' дето пушат по парковете...бе ти с смешен.Кфо ,като хване някфа дребна риба за тфа ,че си свива или пуши джойнт,да не мислиш ,че много нещо е направил или е спасил света?!.. =D> проблемите идват от по-горен етаж.Kато баща ти хваща дилърите на херца и други 'по-висши' тогава ше ми говориш как си изкарва заплатата ясно ли ти е.Щото тоя дето пафка не продава на детето ти херца разбра ли ,нито пък я пренася и тн.На всеки му е лесно да бере ниските джанки,щото горните са му много високо нищо че са по-качествени .
:smt011 ае respect

namely_me
02-08-2007, 19:13
Protiv sym.
Zabraneniq plod e po-sladyk.

CRaZy_IKT
02-08-2007, 19:22
ХАЙДЕ НАРОДЕ НЕ НА ЧУШКИТЕ,НЕ НА ДОМАТИТЕ ЗАБРАНЕТЕ ГИ СЪС ЗАКОН!АКО НЯКОЙ СИ ПОЗВОЛИ ДА СЕ СНАБДИ С ТЕЗИ НАРКОТИЦИ ЩЕ ЛЕЖИ 15 ГОДИНИ В ЗАТВОРА!НЕ НА ГАДНИТЕ ДРЪВЧЕТА ТЕ НИ ДРУСАТ ВСЕКИ ДЕН :lol: Абе хора наред ли сте природата не може да се забранява NATURE CAN'T BE ILLEGAL

IdiOtKa
02-08-2007, 19:43
http://promena.hit.bg/images/promena-white.gif

ekso
02-09-2007, 06:48
сега какво играем на дребно...
по сладкарниците вече само спейсове да продават, а в детската градина по едно масурче и торбичка лепилце на всяко дете дневна дажба..

мисля, че ще е хубаво и да се легализира педофилията, изнасилването и убийствата...
изобщо тази глупост НПК само вреди...

IdiOtKa
02-09-2007, 07:45
сега какво играем на дребно...
по сладкарниците вече само спейсове да продават, а в детската градина по едно масурче и торбичка лепилце на всяко дете дневна дажба..

мисля, че ще е хубаво и да се легализира педофилията, изнасилването и убийствата...
изобщо тази глупост НПК само вреди...
ами да ти кажа не е нормално за 1 грам да те задържат сещаш ли се ! просто е някак си ...тъпо ! както 1-2 грама са малко така и в един момент се оказва страшно много !

Undying
02-09-2007, 07:52
Ми незнам,то и легална и нелегална все си я пушат,така че...Пък и аз лично не употребявам трева,все ми е едно дали ще я легализират или не.

sinigerche
02-09-2007, 10:05
taka ili ina4e powe4e ot 60% ot teenowete pu6at za6to da ne se legalizira.towa ne trqbwa nepremenno da ozna4awa anarhiq, za6toto pri wsi4ki polojeniq 6te si ima ograni4enie za wazrastta i limit za koli4estwo.ne wijdam kaw e problema sled kato ne se zloupotrebqwa.sq za twardoto oba4e si e druga rabota.tam trqa da se wnimawa mnogo

sinigerche
02-09-2007, 10:05
taka ili ina4e powe4e ot 60% ot teenowete pu6at za6to da ne se legalizira.towa ne trqbwa nepremenno da ozna4awa anarhiq, za6toto pri wsi4ki polojeniq 6te si ima ograni4enie za wazrastta i limit za koli4estwo.ne wijdam kaw e problema sled kato ne se zloupotrebqwa.sq za twardoto oba4e si e druga rabota.tam trqa da se wnimawa mnogo [-X

sinigerche
02-09-2007, 10:21
Против!
Против!

провалят живота, някакви мекотели да ми се разкарват по улицата, защото "Имаме право да правим каквото си искаме с живота си!". Ае стига толкова. Не ми трябват повече наркомани.

Честно да ви кажа, незнам дали повече ги мразя или повече ги съжелявам. Мислете квото искате, тея хора за мен са измет на обществото. Никакво място нямат сред хората, след като сами не могат да се оправят в живота.

taka.sega imam nqkolko zabelejki : "mekoteli"- kwo ti da wa prawo da gi obijda6 i da gowori6 taka prezritelno wse edno ne sa hora.twa 4e ti si primerna(da kajem), ne ozna4awa, 4e si po-dobra s ne6to, 6toto kato izkliu4im lekota amaiwane na glawata, trewata ne pri4inqwa ni6to drugo(pone s men e taka)
"narkomani"? werno 4e si e zawisimost do nakakwa stepen, no twa e mn silna duma!!!!!

da widim..."izmet"...."ne mogat da sw oprawqt s jiwota"..."sajalqwam gi".........kwo da ta kaja.ti qwno ne si naqsno s ne6tata.ama nikak.da ne strada6 ot nqkwi kompleksi za malocennost ili ne6to takowa, 4e si tolkowa ozlobena? poznawat tolkowa hora, koito upotrebqwat trewa nai-redowno i prosto ne moje6 da si predstawi6 kolko sa inteligantni i kak dobre se sprawqt s wsi4ko, koeto im podnese jiwota.a da gi sajalqwa6 e nai-tapoto ne6to, koeto moje6 da naprawi6, za6toto te sa si palnocenni grajdani na taq skapana durjawa!

preosmisli si malko dowodite i porazu4i waprosa prdi da gowori6 tolkowa drazko

sWeEt_SeEd
02-09-2007, 10:44
а тъй =D> хората напоследък са мн неинформирани относно тая тема и мн тесногърди :-k

sinigerche
02-09-2007, 11:00
а тъй =D> хората напоследък са мн неинформирани относно тая тема и мн тесногърди :-k

много правилно.
светът е голям бе хора.само трябва да се огледате, за да видите, 4е не е тази красива мечта, в която си мислите, че живеете

IRRIDUCIBILI
02-09-2007, 12:10
Против!
Против!

провалят живота, някакви мекотели да ми се разкарват по улицата, защото "Имаме право да правим каквото си искаме с живота си!". Ае стига толкова. Не ми трябват повече наркомани.

Честно да ви кажа, незнам дали повече ги мразя или повече ги съжелявам. Мислете квото искате, тея хора за мен са измет на обществото. Никакво място нямат сред хората, след като сами не могат да се оправят в живота.

taka.sega imam nqkolko zabelejki : "mekoteli"- kwo ti da wa prawo da gi obijda6 i da gowori6 taka prezritelno wse edno ne sa hora.twa 4e ti si primerna(da kajem), ne ozna4awa, 4e si po-dobra s ne6to, 6toto kato izkliu4im lekota amaiwane na glawata, trewata ne pri4inqwa ni6to drugo(pone s men e taka)
"narkomani"? werno 4e si e zawisimost do nakakwa stepen, no twa e mn silna duma!!!!!

da widim..."izmet"...."ne mogat da sw oprawqt s jiwota"..."sajalqwam gi".........kwo da ta kaja.ti qwno ne si naqsno s ne6tata.ama nikak.da ne strada6 ot nqkwi kompleksi za malocennost ili ne6to takowa, 4e si tolkowa ozlobena? poznawat tolkowa hora, koito upotrebqwat trewa nai-redowno i prosto ne moje6 da si predstawi6 kolko sa inteligantni i kak dobre se sprawqt s wsi4ko, koeto im podnese jiwota.a da gi sajalqwa6 e nai-tapoto ne6to, koeto moje6 da naprawi6, za6toto te sa si palnocenni grajdani na taq skapana durjawa!

preosmisli si malko dowodite i porazu4i waprosa prdi da gowori6 tolkowa drazko zvy4u6 to4no kato narkoman ;) TVARDO PROTIV LEGALIZIRANETO!!! i ne mi obqsnqvaite 4e tva ne bilo narkotik i nqmalo pristrastqvane.eto vlqzohme v ec sabiraite lev i kam holandiq tam e palno s narkomska izmet sig 6e se 4yvstvate ok!!!

FiRe_LaDy
02-09-2007, 13:12
E kato ste protiv?Az glasuvah `` za ``.Ne che neshto ama taka kato e po dostypna i kato se priema kato nehso po normalno na po malko hora shte pushat.Zashtoto sega e nelegalno,zabraneno i izvyn zakona i gledat da sa praqt na gazari i povecheto pusash samo za tova zashtoto iskat se praqt na otvoreni.Pyk i ako e legalna ne mislq,che shtei ma koi znai kakva razlika.Pak shte si pushat teq koito sa si pushili dokato e bila i nelegalna i nqma da pushat teq,koito ne sa pushili,zashtoto i te sa mojeli da pushat dokato e nelegalna.Stiga da iskash mojesh da si namerish.

sWeEt_SeEd
02-09-2007, 14:21
да бе там е пълно с измет,нищо,че е една от страните с най-просперираща икономика и развитие изобщо и наи нисък процент на насилие,кражби,убииства бла бла :-({|= и такива думи като наркоман(замо щото пуши коз) измет,мекотели и кфи ли още не що не си ги избиете от главата.Човек,който обижда другите,по-различни без изобщо да е запознат с тпва различие,показва слабост,необразованост и е смешен...пък както казваш,че влизаме в ЕС тфа си е наша работа дали ше ходиме в Холандия или не ,ама ти хвани се образовай малко,че такива като тебе излагат страната ни ,s некомпетентните си и първични мнения ](*,) сешсе ае :smt006 respect

IRRIDUCIBILI
02-09-2007, 14:49
да бе там е пълно с измет,нищо,че е една от страните с най-просперираща икономика и развитие изобщо и наи нисък процент на насилие,кражби,убииства бла бла :-({|= и такива думи като наркоман(замо щото пуши коз) измет,мекотели и кфи ли още не що не си ги избиете от главата.Човек,който обижда другите,по-различни без изобщо да е запознат с тпва различие,показва слабост,необразованост и е смешен...пък както казваш,че влизаме в ЕС тфа си е наша работа дали ше ходиме в Холандия или не ,ама ти хвани се образовай малко,че такива като тебе излагат страната ни ,s некомпетентните си и първични мнения ](*,) сешсе ае :smt006 respect 1-vo tva dali py6i6 koz si e tvoq rabota! a tva kvo az pi6a si e li4no moe mnenie taka 4e ne mi kazvai kvo da si izbivam ot glavata i kvo ne! za men jointa e narkotik,i takiva koito py6at redovno sa edni degradirali ytrepki,moje6 li da mi obqsni6 koe my e hybavoto da nz kade se namira6?! da obijda6 e priznak na slabost,a da pyi6 koz kakvo e ? ili sig 6e kaje6 4e kat py6i6 redovno koz e polezno ili vodi6 palnocenen jivot!MN SA JALKI TAKIVA TREVOMAN4ETA KATO TEBE!!!

Insatiable
02-09-2007, 15:29
Твърдо ПРОТИВ!
Тва са лайна!!!

Amayo
02-09-2007, 17:22
Против!
Против!

провалят живота, някакви мекотели да ми се разкарват по улицата, защото "Имаме право да правим каквото си искаме с живота си!". Ае стига толкова. Не ми трябват повече наркомани.

Честно да ви кажа, незнам дали повече ги мразя или повече ги съжелявам. Мислете квото искате, тея хора за мен са измет на обществото. Никакво място нямат сред хората, след като сами не могат да се оправят в живота.

taka.sega imam nqkolko zabelejki : "mekoteli"- kwo ti da wa prawo da gi obijda6 i da gowori6 taka prezritelno wse edno ne sa hora.twa 4e ti si primerna(da kajem), ne ozna4awa, 4e si po-dobra s ne6to, 6toto kato izkliu4im lekota amaiwane na glawata, trewata ne pri4inqwa ni6to drugo(pone s men e taka)
"narkomani"? werno 4e si e zawisimost do nakakwa stepen, no twa e mn silna duma!!!!!

da widim..."izmet"...."ne mogat da sw oprawqt s jiwota"..."sajalqwam gi".........kwo da ta kaja.ti qwno ne si naqsno s ne6tata.ama nikak.da ne strada6 ot nqkwi kompleksi za malocennost ili ne6to takowa, 4e si tolkowa ozlobena? poznawat tolkowa hora, koito upotrebqwat trewa nai-redowno i prosto ne moje6 da si predstawi6 kolko sa inteligantni i kak dobre se sprawqt s wsi4ko, koeto im podnese jiwota.a da gi sajalqwa6 e nai-tapoto ne6to, koeto moje6 da naprawi6, za6toto te sa si palnocenni grajdani na taq skapana durjawa!

preosmisli si malko dowodite i porazu4i waprosa prdi da gowori6 tolkowa drazko
Аз като те слушам колко умопомрачително тъпа си и ми става ясно как другите вареняци ти се струват като извора на интелекта и здравия разум. Марш в градинките наркоманиии мани маниии. :lol: Кампания - секи полицай с голяма чурка да прасва по един наркоман на ден! Мисля че ще има привърженици и от двете страни на барикадата :roll: .

psycho_girl
02-09-2007, 18:01
sigurna sum, 4e sum pisala v takava tema :smt017

az sum za, vupreki 4e sled kato q legalizirat ( ne 4e 6e stane) nqma da e nteresno :-$

pathetic
02-09-2007, 18:54
Чувствайте се свободни да си го настаните удобно,пА дори и накриво.


Всеки да друса каквото желае..

билките и тревичките са създадени за нас.

майната ви на Вас.

patilan420
02-09-2007, 20:59
Твърдо "ЗА" ДЕКРИМИНАЛИЗИРАНЕТО на марихуаната , ЗЩОТО забраната върху марихуамната ДОКАЗАНО нанася
ПОВЕ4Е вреди, отколкото самата марихуана, и това се ПОТВЪРЖДАВА от опита на водещите европейски държави.(Холандия), където броят на зависимите от вси4ки видове вещества е НАМАЛЯЛ с над 20% след декриминализирането на марихуаната, и това не е 4удно, в крайна сметка марихуаната води до зависимост(при това само психи4еска) само при 2% от употребяващите я, което е многократно по- малко, отколкото която и да е от "легалните" дроги.

Друг ФАКТ в подкрепа прмахването ан забраната върху марихуаната е факта, 4е най-голям процент от хероино-зависимите са запо4нали да се друсат не някъде другаде, а именно-в затвора!!
Законите които изпрщат невинни млади хора в затворите създават наркомании, а не треви4ките!

MiMs_Fallen
02-09-2007, 21:54
az sym protiv 6toto ako q legalizirat nqma da e interesno i vseki 2 6te sa omazva jestoko ei taka zaradi ednata gazariq. za sega polojenieto si e mn qko trqa se krie6 za da si pafne6 :} ima trypka pone :P

pathetic
02-10-2007, 06:47
Да бе,голяма тръпка е да те гонят две мазни угоени ченгета.

..а някои просто искат да си отидат в къщурката при посевите и да си откъсне цветето,което да изсушат,свият и изпушат.

heavy
02-10-2007, 07:24
Донякъде мнението ми се покрива с на повечето тук.
И като я легализират кво !? Ще се ограничат пишачите и ще се повиши качеството !? Грънци !
Винаги ще има такива дето ще си гледат там тенджерите и саксиите за да не плащат пари и за да продават за лична изгода.
С легализирането ще се усложни положението.

Напротив.По-сурови закони са нужни.Срещу всички наркотици!! [-(

pathetic
02-10-2007, 07:37
..

срещу всичкия алкохол,цигари,кафе и кола.

срещу всичките дюнери,пици и сандвичи.

срещу всички коли,горива и замърсяване.

срещу всички машини.

срещу всички тия неща,които така или иначе ни скапват скапания живот.

и се извинявам,ако на някого тревичките му пречат.

_donna_
02-10-2007, 08:17
незнам дали повече ги мразя или повече ги съжелявам.
Пише се съжАлявам.
Тъпа си,както винаги.

Ето,виждаш ли,аз съм шибания наркоман
ама знам как да пиша на родния си език.
А ти си малката лигава путка,дето седи вкъщи на сигурно
пред монитора и раздава правосъдие. (:

Цък,цък.

IRRIDUCIBILI
02-10-2007, 10:01
незнам дали повече ги мразя или повече ги съжелявам.
Пише се съжАлявам.
Тъпа си,както винаги.

Ето,виждаш ли,аз съм шибания наркоман
ама знам как да пиша на родния си език.
А ти си малката лигава путка,дето седи вкъщи на сигурно
пред монитора и раздава правосъдие. (:

Цък,цък. ok moje da pi6e6 na rodniq si ezik ama pak si 6iban narkoman ;)

IRRIDUCIBILI
02-10-2007, 10:04
..

срещу всичкия алкохол,цигари,кафе и кола.

срещу всичките дюнери,пици и сандвичи.

срещу всички коли,горива и замърсяване.

срещу всички машини.

срещу всички тия неща,които така или иначе ни скапват скапания живот.

и се извинявам,ако на някого тревичките му пречат. sandvi4ite qko ni sasipvat jivota :D da ne govorim za avtomobilite!!! ZVY4I6 KATO NARKOMAN :D

IdiOtKa
02-10-2007, 10:23
незнам дали повече ги мразя или повече ги съжелявам.
Пише се съжАлявам.
Тъпа си,както винаги.

Ето,виждаш ли,аз съм шибания наркоман
ама знам как да пиша на родния си език.
А ти си малката лигава путка,дето седи вкъщи на сигурно
пред монитора и раздава правосъдие. (:

Цък,цък. ok moje da pi6e6 na rodniq si ezik ama pak si 6iban narkoman ;)
толкова си тъп, че не могаси го представя .. даже пишеш на латиница ..майййкооо ! аи дали да взимаш наркотици си е твои избор и вредиш единствено и само на себе си ...но както и да е това е оффтопик и е напълно безмислено ...темата е ясна пишете по нея ...
аз съм за ДЕКРИМИНАЛИЗИРАНЕТО !

sexa_na_kompleksa
02-10-2007, 11:15
Против!

sWeEt_SeEd
02-10-2007, 12:03
хаехаех за тоя типаж явно всеки,който изразява мнение различно от неговото и не му изнася е НАРКОМАН .На кафяво беее ахеахехаех всичкииии ](*,) Много жалко,че не мисли изобщо какво пише,а ако наистина го мисли ооооще по жалко :smt005 и да признак на слабост е ,щото аз като пуша не съм седнала да храня и да казвам на някой тъпанар и секфи други...мн заблуден.А тфа дали аз проявявам слабост е лично мой проблем ,защото засяга собственото ми здраве и персонално мене като цяло,а твоето Е слабост щото засяга и другите и турбо дебилните епитети ,които им лепваш.Изказваш некомпетентни и необосновани мнения,продиктувани от жалкото количество съществуващ мозък.При липса на такъв аз бих се ограничила от такива изказвания :smt006

Amayo
02-10-2007, 14:17
През 16ти век имаше некво такова движение против машините - викаха им Лудити :lol: . От там произлиза термина луд. А много ми е интересно кой ше ми забрани да си карам колата, тва се едно да ми земат сърцето :lol: . Но виж на наркоманите требва им земат и тревата и,парите.

sinigerche
02-10-2007, 14:44
Аз като те слушам колко умопомрачително тъпа си и ми става ясно как другите вареняци ти се струват като извора на интелекта и здравия разум. Марш в градинките наркоманиии мани маниии. :lol: Кампания - секи полицай с голяма чурка да прасва по един наркоман на ден! Мисля че ще има привърженици и от двете страни на барикадата :roll: .[/quote]

ти за къв се мислиш бе, келеш?тва че не съм на твоето мнение не ме прави умствено ограничена личност.тва е форум мамка му!и е форум, за да се коментират теми, които ни вълнуват.нормално е да има различия в мисленето, но не е нормално да се обиждаме.и само да ти кажа...това, че са ти се изчерпали аргументите, не се компенсира с използването на цинизми!този метод няма да помогне за решаването на спора, а по-скоро за създаването на кавги

sinigerche
02-10-2007, 14:47
..

срещу всичкия алкохол,цигари,кафе и кола.

срещу всичките дюнери,пици и сандвичи.

срещу всички коли,горива и замърсяване.

срещу всички машини.

срещу всички тия неща,които така или иначе ни скапват скапания живот.

и се извинявам,ако на някого тревичките му пречат. sandvi4ite qko ni sasipvat jivota :D da ne govorim za avtomobilite!!! ZVY4I6 KATO NARKOMAN :D




хаххахах така ти се струва, защото не усещаш иронията

sinigerche
02-10-2007, 14:53
хаехаех за тоя типаж явно всеки,който изразява мнение различно от неговото и не му изнася е НАРКОМАН .На кафяво беее ахеахехаех всичкииии ](*,) Много жалко,че не мисли изобщо какво пише,а ако наистина го мисли ооооще по жалко :smt005 и да признак на слабост е ,щото аз като пуша не съм седнала да храня и да казвам на някой тъпанар и секфи други...мн заблуден.А тфа дали аз проявявам слабост е лично мой проблем ,защото засяга собственото ми здраве и персонално мене като цяло,а твоето Е слабост щото засяга и другите и турбо дебилните епитети ,които им лепваш.Изказваш некомпетентни и необосновани мнения,продиктувани от жалкото количество съществуващ мозък.При липса на такъв аз бих се ограничила от такива изказвания :smt006

хахаааа е тва радва отсякъде.много добре казано

Amayo
02-10-2007, 15:01
Аз като те слушам колко умопомрачително тъпа си и ми става ясно как другите вареняци ти се струват като извора на интелекта и здравия разум. Марш в градинките наркоманиии мани маниии. :lol: Кампания - секи полицай с голяма чурка да прасва по един наркоман на ден! Мисля че ще има привърженици и от двете страни на барикадата :roll: .

ти за къв се мислиш бе, келеш?тва че не съм на твоето мнение не ме прави умствено ограничена личност.тва е форум мамка му!и е форум, за да се коментират теми, които ни вълнуват.нормално е да има различия в мисленето, но не е нормално да се обиждаме.и само да ти кажа...това, че са ти се изчерпали аргументите, не се компенсира с използването на цинизми!този метод няма да помогне за решаването на спора, а по-скоро за създаването на кавги[/quote]
Ми ти хуу ме храниш, ама погледни какво си написала първо и тогава говори. Познавала тя напушеняци дето виждаш ли били много умни, ами да, това е решението на проблема с образованието. Всички тъпи деца по един бонг в устата и вече ше са умни 8).

sinigerche
02-10-2007, 15:10
Аз като те слушам колко умопомрачително тъпа си и ми става ясно как другите вареняци ти се струват като извора на интелекта и здравия разум. Марш в градинките наркоманиии мани маниии. :lol: Кампания - секи полицай с голяма чурка да прасва по един наркоман на ден! Мисля че ще има привърженици и от двете страни на барикадата :roll: .

ти за къв се мислиш бе, келеш?тва че не съм на твоето мнение не ме прави умствено ограничена личност.тва е форум мамка му!и е форум, за да се коментират теми, които ни вълнуват.нормално е да има различия в мисленето, но не е нормално да се обиждаме.и само да ти кажа...това, че са ти се изчерпали аргументите, не се компенсира с използването на цинизми!този метод няма да помогне за решаването на спора, а по-скоро за създаването на кавги
Ми ти хуу ме храниш, ама погледни какво си написала първо и тогава говори. Познавала тя напушеняци дето виждаш ли били много умни, ами да, това е решението на проблема с образованието. Всички тъпи деца по един бонг в устата и вече ше са умни 8).[/quote]



аре са не се подигравай, защото това си е право на личен избор.не става въпрос, че от тревата поумняваш.става въпрос за това, че от тревата не затъпяваш, като я употребяваш в разумни количества.

Amayo
02-10-2007, 15:22
Аз като те слушам колко умопомрачително тъпа си и ми става ясно как другите вареняци ти се струват като извора на интелекта и здравия разум. Марш в градинките наркоманиии мани маниии. :lol: Кампания - секи полицай с голяма чурка да прасва по един наркоман на ден! Мисля че ще има привърженици и от двете страни на барикадата :roll: .

ти за къв се мислиш бе, келеш?тва че не съм на твоето мнение не ме прави умствено ограничена личност.тва е форум мамка му!и е форум, за да се коментират теми, които ни вълнуват.нормално е да има различия в мисленето, но не е нормално да се обиждаме.и само да ти кажа...това, че са ти се изчерпали аргументите, не се компенсира с използването на цинизми!този метод няма да помогне за решаването на спора, а по-скоро за създаването на кавги
Ми ти хуу ме храниш, ама погледни какво си написала първо и тогава говори. Познавала тя напушеняци дето виждаш ли били много умни, ами да, това е решението на проблема с образованието. Всички тъпи деца по един бонг в устата и вече ше са умни 8).



аре са не се подигравай, защото това си е право на личен избор.не става въпрос, че от тревата поумняваш.става въпрос за това, че от тревата не затъпяваш, като я употребяваш в разумни количества.[/quote]
Точно "тоя тип хора" които изпитват все нарастващи пречки при редовното си набавяне на дрогата и това да се е превърнало в толкова голям и належащ проблем за тях че да имат една изгода от евентуална легализация, употребяват трева точно в неразумни количества. :-D Некой фен който е решил да се напуши на бала си или на рождения си ден ше си намери трева или кока със или без забрана.

sinigerche
02-10-2007, 15:35
Аз като те слушам колко умопомрачително тъпа си и ми става ясно как другите вареняци ти се струват като извора на интелекта и здравия разум. Марш в градинките наркоманиии мани маниии. :lol: Кампания - секи полицай с голяма чурка да прасва по един наркоман на ден! Мисля че ще има привърженици и от двете страни на барикадата :roll: .

ти за къв се мислиш бе, келеш?тва че не съм на твоето мнение не ме прави умствено ограничена личност.тва е форум мамка му!и е форум, за да се коментират теми, които ни вълнуват.нормално е да има различия в мисленето, но не е нормално да се обиждаме.и само да ти кажа...това, че са ти се изчерпали аргументите, не се компенсира с използването на цинизми!този метод няма да помогне за решаването на спора, а по-скоро за създаването на кавги
Ми ти хуу ме храниш, ама погледни какво си написала първо и тогава говори. Познавала тя напушеняци дето виждаш ли били много умни, ами да, това е решението на проблема с образованието. Всички тъпи деца по един бонг в устата и вече ше са умни 8).



аре са не се подигравай, защото това си е право на личен избор.не става въпрос, че от тревата поумняваш.става въпрос за това, че от тревата не затъпяваш, като я употребяваш в разумни количества.
Точно "тоя тип хора" които изпитват все нарастващи пречки при редовното си набавяне на дрогата и това да се е превърнало в толкова голям и належащ проблем за тях че да имат една изгода от евентуална легализация, употребяват трева точно в неразумни количества. :-D Некой фен който е решил да се напуши на бала си или на рождения си ден ше си намери трева или кока със или без забрана.[/quote]



е то тва хубаво, но тези думи според мен са за наистина силите наркотици.все па да не забравяме, че пристрастяването към тревата е много малка.някакъв жалък процент.иначе си прав, че ако е решено да ще се пуши, трева може да се намери винаги

pathetic
02-10-2007, 20:56
глупци.

sexy_anji_
02-10-2007, 23:18
ПРОТИВ

_donna_
02-11-2007, 06:08
@Amayo,охх..писна ми от разбирачи.

Аз пуша от доста време.
От три-четири месеца насам не съм.
Просто защото мат'риал няма,а аз не съм наркоман.
На мен ми е точно през шнура дали ще е легализирана,
дали ще е по-скъпа,по-достъпна или пък не..просто самата
постъпка приближава общността към едно по-трезво мислене.
Защото да-всеки може да се друса с приспивателни,
успокоителни,всеки може да се прави на парцал с домашна,
всеки може да е алкохолик..но започнеш ли с тревата..о не!
ти си наркоман..ще умреш,съсипа си живота..и в университета
няма да влезеш..лоши приятели,тъпи ченгета,които преследват
невинни радващи се на зарзавата хорица ..да забраниш тревата
е като да пишеш по вестниците,че захарта и маргарина са вредни.
/да не говорим,че те са много по-вредни от тревата (: /

pathetic
02-11-2007, 07:24
Без овес за конете!


\ще им пререже сънната артерия!\

pathetic
02-11-2007, 12:02
Вели,много ти е вкусно езичето,ама за сарказъм и неща не ставаш :)

защо да не е на скала?
то ще е до скалите.

обичам да изкачвам скали.

все пак тренирам катерене (:

а ти пак си гей.


пък и Керуак си е разказал..


бродяги сме,пушим трева и пием вино и бира.

извинявам се,ако ви пречим,но не ме интересува.

даа,пиша всяко ново изречение на нов ред.

прецакано ли ви е че не можете да крещите стиховете си по улиците?

и мога да летя.

тук,сега,веднага.

с приятелите,които имам.

с мечтите,които са мои.

с желанията,свободата,доброт ата и красотата,които притежавам.

вървете по дяволите.

pathetic
02-11-2007, 12:26
язе не фърчим,язе летим :)


make the differents,stupid.

:)

ии по между другото така
аз не съм наркоман..хероинов,кокаино ,амфетаминов..

тревата е нещо съвсем природно,така че не ми се обяснявай,зная че искаш да ме чукаш :D

http://commerce.rsaa.com/pra/UploadImg/Wine%20glass%20of%20wine.jpg

а..и всъщност е красиво да си дете,жалко че ти си един улегнал чекиджия,който понякога се чука с момичета,които така или иначе не харесва..

било то и девойки,дето се наричат любовта на живота ти.

:)

Вели,Велии.. а можеш да си хубавичък.

аа и това за наркотиците да ми го разправя човек,който е употребил цялата менделеева таблица никак не е секси :)

а аз пак хващам дъгата с ръце.

pathetic
02-11-2007, 12:54
Вели,ти се бъркаш за повечето неща от живота.

и ако мислиш че съм наркоман,е не съм.

колко жалко,наистина.

Drugless Punk
02-11-2007, 13:10
Не палете тревата Тъпчете я!!! Тая лайняна смрад трябва да бъде забравена от хората.Наркотиците са финанси за правителството и куките!Само като някой запали тези фашкии около мен и ми се драйфа :smt078 В никакъв случай не искам тая гадост да се пуши по улиците или където и да било.Веднъж се озовах на скапан протест на гадни друсалки за легализация и само за 5 минути гледане ми се искаше да ги видя как пукват от свръх доза до един. :evil: Утрепаняци надрусани..... ](*,)

п.п: Drugs Kill !!! Stop using them! Give them to the hippies junkies! :twisted:

_donna_
02-11-2007, 14:29
Леле,откъде тая злоба,хора ..
Откъде?! .. :smt011

Amayo
02-11-2007, 20:05
Призовавам всички трезви, всички завърнали се от наркоманията, всички стрейт-ежове на организирана акция - "Сто кила напалм над Борисовата градина майната им на боровете."

pathetic
02-12-2007, 11:25
И Бог рече: Вижте, давам ви всяка семеносна трева, която е по лицето на цялата земя.


*Тя се усмихва.

SciSsors
02-12-2007, 13:30
:roll:

ЗА!

Viktoriq_
02-12-2007, 20:26
хорица ... адски смешни изказвания има тук ! как можеш да отричаш нещо без вообще да не знаеш за какво става на вапрос вообще !?
аз съм ЗА легализацията

Amayo
02-12-2007, 22:15
И бог рече - наркоманите под хуя 8) .

_donna_
02-13-2007, 11:00
Бог може много неща да е рекъл,
ама само с говорене нищо не става. (:

ErinEverly
02-13-2007, 11:22
Против!
Против!

провалят живота, някакви мекотели да ми се разкарват по улицата, защото "Имаме право да правим каквото си искаме с живота си!". Ае стига толкова. Не ми трябват повече наркомани.

Честно да ви кажа, незнам дали повече ги мразя или повече ги съжелявам. Мислете квото искате, тея хора за мен са измет на обществото. Никакво място нямат сред хората, след като сами не могат да се оправят в живота.

taka.sega imam nqkolko zabelejki : "mekoteli"- kwo ti da wa prawo da gi obijda6 i da gowori6 taka prezritelno wse edno ne sa hora.twa 4e ti si primerna(da kajem), ne ozna4awa, 4e si po-dobra s ne6to, 6toto kato izkliu4im lekota amaiwane na glawata, trewata ne pri4inqwa ni6to drugo(pone s men e taka)
"narkomani"? werno 4e si e zawisimost do nakakwa stepen, no twa e mn silna duma!!!!!

da widim..."izmet"...."ne mogat da sw oprawqt s jiwota"..."sajalqwam gi".........kwo da ta kaja.ti qwno ne si naqsno s ne6tata.ama nikak.da ne strada6 ot nqkwi kompleksi za malocennost ili ne6to takowa, 4e si tolkowa ozlobena? poznawat tolkowa hora, koito upotrebqwat trewa nai-redowno i prosto ne moje6 da si predstawi6 kolko sa inteligantni i kak dobre se sprawqt s wsi4ko, koeto im podnese jiwota.a da gi sajalqwa6 e nai-tapoto ne6to, koeto moje6 da naprawi6, za6toto te sa si palnocenni grajdani na taq skapana durjawa!

preosmisli si malko dowodite i porazu4i waprosa prdi da gowori6 tolkowa drazko

Имам право, защото те "тровят" обществото. Не се опитвай да ми противоречиш, така е. Тея на наште години мислят само за наркотици (повечето), а не разбират кви са егоисти и как дават лош пример на по-малките.
Тревата води до друго, не го забравяй.

Думата е съвсем правилна в случая, заради това, което казах по-рано.

С кво съм наясно и с кво не не преценяваш ти :wink:
Чай малко, какво място тук има комплексът за малоценост???? Защо винаги, когато нямате какво да кажете, почвате с тези комплекси. Не съм комплексирана, по дяволите. Самочувствието ми нито надвишава, нито подценява покритието ми. И не, нямам комплекс за малоценност, защото не съм наркоманка!
Не съм озлобена, казвам каквото мисля!
Под "незнаят как да се справят с живота" имах впредвид, че са слаби хора, за да бягат от действителността.
Какво да правя като са ми жалки?
И не, не са пълноценни граждани, точно измет са си, утайка на обществото... Да продължавам ли?
Дали държавата ни е скапана не преценяваш ти!

Говоря дръзко, точно защото знам за какво става въпрос!

_donna_
02-13-2007, 11:25
Защо винаги, когато нямате какво да кажете, почвате с тези комплекси.
Хайде де,и аз това се питам .. :-k


Пълноценни ГРАЖДАНИ.
Утайка на ОБЩЕСТВОТО.

Скъпа,чакай само да ти кажа,че в днешна България гражданите нямат права,а самото т. нар. общество е най-голямата утайка,която можеш да си представиш.А трева и наркотици е имало винаги,не са ни ги изсипали на определена дата със самолет и изведнъж ха! започнахме да се друсаме и да даваме лош пример.Просто преди всичко е било по-скрито,хората са имали страх от нещо.И сега какво?Понеже е кофти да се яде мазно,да не ям,че давам лош пример на първокласника на лавката дето се реди зад мен?!Или цялата ни представа за живота и света не е толкова изкривена и изродена,че сама по себе си,като абстракция,да не е лош пример?! .. Всеки решава сам за себе си.Аз ако се водех от ПРИМЕРА до сега трябваше да съм издрусала цялата Менделеева таблица.Сеш' се,турбогъзарке?

ErinEverly
02-13-2007, 11:29
Защо винаги, когато нямате какво да кажете, почвате с тези комплекси.
Хайде де,и аз това се питам .. :-k

Мен ли? :lol:

експлойтедтийн
02-13-2007, 11:35
Защо винаги, когато нямате какво да кажете, почвате с тези комплекси.
Хайде де,и аз това се питам .. :-k


Пълноценни ГРАЖДАНИ.
Утайка на ОБЩЕСТВОТО.

Скъпа,чакай само да ти кажа,че в днешна България гражданите нямат права,а самото т. нар. общество е най-голямата утайка,която можеш да си представиш.А трева и наркотици е имало винаги,не са ни ги изсипали на определена дата със самолет и изведнъж ха! започнахме да се друсаме и да даваме лош пример.Просто преди всичко е било по-скрито,хората са имали страх от нещо.И сега какво?Понеже е кофти да се яде мазно,да не ям,че давам лош пример на първокласника на лавката дето се реди зад мен?!Или цялата ни представа за живота и света не е толкова изкривена и изродена,че сама по себе си,като абстракция,да не е лош пример?! .. Всеки решава сам за себе си.Аз ако се водех от ПРИМЕРА до сега трябваше да съм издрусала цялата Менделеева таблица.Сеш' се,турбогъзарке?

живо доказателство, че тревата води до непоправимо увреждане на мозъчната кора...

всъщност в глухата защита на всички тревопасни до тук не съм видял един смислен аргумент...

аз ще ви препоръчам да пушите лайното на Джа... :lol:

_donna_
02-13-2007, 11:38
Аргументи?

Не мисля,че са достатъчно нелични,за да ти ги споделям.
Специално по твърдението-обществото и гражданите са лайна.

Вашите аргументи от рода на "наркоманите под хуя"
са не по-малко смислени обаче ..замислял ли си се?! :-k

Хм..и като плюеш по мозъчната ми кора поне ме обори.
Или е по-лесно само да си обиждаш?
Не че на мен не ми е през шнура дали ще има легализация.

Ерин
02-13-2007, 11:43
Защо винаги, когато нямате какво да кажете, почвате с тези комплекси.
Хайде де,и аз това се питам .. :-k


Пълноценни ГРАЖДАНИ.
Утайка на ОБЩЕСТВОТО.

Скъпа,чакай само да ти кажа,че в днешна България гражданите нямат права,а самото т. нар. общество е най-голямата утайка,която можеш да си представиш.А трева и наркотици е имало винаги,не са ни ги изсипали на определена дата със самолет и изведнъж ха! започнахме да се друсаме и да даваме лош пример.Просто преди всичко е било по-скрито,хората са имали страх от нещо.И сега какво?Понеже е кофти да се яде мазно,да не ям,че давам лош пример на първокласника на лавката дето се реди зад мен?!Или цялата ни представа за живота и света не е толкова изкривена и изродена,че сама по себе си,като абстракция,да не е лош пример?! .. Всеки решава сам за себе си.Аз ако се водех от ПРИМЕРА до сега трябваше да съм издрусала цялата Менделеева таблица.Сеш' се,турбогъзарке?

Не почвай с иронията, че не ти се получава :wink:
Ако под права разбираш да могат да се друсат - правилно че нямаме!
Утайката на обществото са по-зрелите от теб? Добре, бе, хубаво определение.
Няма значение откога са, тва са боклуци.
Еми да! Не яж мазно, само надебеляваш!
Не, не решава. Не съм съгласна хората да имат право да решават дали да стават боклуци или не. Аз не искам такива хора!
Да, ти не се водиш. Водиш се по собствената си представа за света, която, ще ти кажа, е доста изкривена.
Не се сещам, наркоманке!

02-13-2007, 11:43
моите аргументи са доста...

ето ти един пример:
психическа зависимост, увреждане на мозъчната кора и краткотрайната памет...

а все пак има и доста хорица, които от тревица подскачат на по-високо, че искат да "летят" по повечко...

общо взето аргументите ми са следните:
огледай се и погледни заобикалящото те затъпяло и неадекватно младо поколение, което мисли само за трева...

_donna_
02-13-2007, 11:58
Ерин,

Не,под "права" не разбирам "да могат да се друсат",а това
например да живеят нормално със съответното образование.
Или да могат със заплатата си на човек с три висши образования
да успее да си плати сметката за парното поне за един месец.
Или като пречукат близък за теб човек на улицата заради 5 лева
да има към кого да се обърнеш..
Или като минаваш по улицата да има поне толкова силно осветление
колкото да видиш дали има пропаст пред теб..
Или температурата в рейсовете да се качи над нулата
преди да ти поискат 70 стотинки за билетче.
Или всички институции да изпълняват своите задължения
без да се крият зад ненужно усложнени бюрократични процеси ..
Или пък една бабичка да може да си купи ПОНЕ хляб и сирене
след като е бачкала 30 години за тая държава..
Или да не ни бяха спряли реакторите,за да може сега и ток да купуваме..
Или поне да не ни лъжат в очите и да ни казват как,когато си добър данъкоплатец и достоен гражданин на Република България..чакай че ми става смешно!
Или поне като се излъчи в ефир репортаж за изнасилвани деца в домове за умствено изостанали да се предприема нещо,поне тогава!
Защото хиляди хора не могат да си купят по една хубава книга,
за да може бай ти Чичко Политик да си кара дебелия задник в някоя лъскава количка.Нека поне пресата не беше поръчкова,нека поне не живеехме в такова информационно затъмнение.Не,то не е толкова затъмнение,усещаме по мизерията как стоят нещата..

Граждани?Общество?Озлобени граждани?Мислещо за пари общество?
Да си чувала приказката " Не е важно аз да съм добре,важно Вуте да е зле?" .. и дали наистина "създаваме крадци и престъпници,а после ги наказваме" ..и защо всяка втора бабичка в рейса си говори сама?!

И не,нямам против зрелите хора.
Но ако ти си "тези зрели хора",определено имам.
И да,всеки се води от СОБСТВЕНАТА си представа,
колкото и погрешна да е тя.Откъде знаеш,че твоята не е погрешна?
Просто знаеш,нали?Ясно ..

Експлойтед,младото общество не е неадекватно заради това.
Бъркаш реда.Много други неща преди тревата са ги направили
неадекватни.Неадекватни родители,неадекватни игри,неадекватни филми,неадекватно отношение на останалия свят,неадекватна ценностна система ..както и да е.

ексо
02-13-2007, 12:09
неадекватно поведение, заради изкривени ценности и модел на поведение...

аз продължавам да се чудя защо спориш с хора, които вече са вървяли по този път...

всичките нща, които описа са резултат на безхаберието и на апатията на човек, който по-скоро ще си запали един джойнт, за да му е хубаво и ще си каже ебал съм го...
утайката са онези хора, които по цял ден не мислят за нищо градивно, а деня им съзнанието им е зает с мисли и приказки за това как са се напушили, как ще се напушат и прочие...

_donna_
02-13-2007, 12:13
Ами аз съм пушила само че съзнанието ми не е било заето по цял ден от такива мисли.Да не кажа изобщо.Напротив,получават се интересни спорове за Втората Световна като си на един-два джойнта. (:

ErinEverly
02-13-2007, 12:38
Ерин,

Не,под "права" не разбирам "да могат да се друсат",а това
например да живеят нормално със съответното образование.
Или да могат със заплатата си на човек с три висши образования
да успее да си плати сметката за парното поне за един месец.
Или като пречукат близък за теб човек на улицата заради 5 лева
да има към кого да се обърнеш..
Или като минаваш по улицата да има поне толкова силно осветление
колкото да видиш дали има пропаст пред теб..
Или температурата в рейсовете да се качи над нулата
преди да ти поискат 70 стотинки за билетче.
Или всички институции да изпълняват своите задължения
без да се крият зад ненужно усложнени бюрократични процеси ..
Или пък една бабичка да може да си купи ПОНЕ хляб и сирене
след като е бачкала 30 години за тая държава..
Или да не ни бяха спряли реакторите,за да може сега и ток да купуваме..
Или поне да не ни лъжат в очите и да ни казват как,когато си добър данъкоплатец и достоен гражданин на Република България..чакай че ми става смешно!
Или поне като се излъчи в ефир репортаж за изнасилвани деца в домове за умствено изостанали да се предприема нещо,поне тогава!
Защото хиляди хора не могат да си купят по една хубава книга,
за да може бай ти Чичко Политик да си кара дебелия задник в някоя лъскава количка.Нека поне пресата не беше поръчкова,нека поне не живеехме в такова информационно затъмнение.Не,то не е толкова затъмнение,усещаме по мизерията как стоят нещата..

Граждани?Общество?Озлобени граждани?Мислещо за пари общество?
Да си чувала приказката " Не е важно аз да съм добре,важно Вуте да е зле?" .. и дали наистина "създаваме крадци и престъпници,а после ги наказваме" ..и защо всяка втора бабичка в рейса си говори сама?!

И не,нямам против зрелите хора.
Но ако ти си "тези зрели хора",определено имам.
И да,всеки се води от СОБСТВЕНАТА си представа,
колкото и погрешна да е тя.Откъде знаеш,че твоята не е погрешна?
Просто знаеш,нали?Ясно ...

Кризата в България не оправдава наркоманията, защо въобще намесваш?
Не съм казала, че съм зряла, а и не се смятам за такава. Има още много да науча, но ти имаш повече. Като за начало - как да си сдържаш нервичките и да приемаш чуждото мнение.
със сигурност е по-правилна от теб. Аз поне не бягам от проблемите.

_donna_
02-13-2007, 12:49
Не говорим за кризата в България,а за това
дали наркоманията е проблемът на гражданина и обществото.
Пак не следиш темата. (:

ErinEverly
02-13-2007, 12:51
Не говорим за кризата в България,а за това
дали наркоманията е проблемът на гражданина и обществото.
Пак не следиш темата. (:

Следя я, не се притеснявай. Наркоманията е ЕДИН ОТ ПРОБЛЕМИТЕ на обществото. Което не пречи да искам да го променим.

Поздрав:

You're one in a million
Yeah, that's what you are
You're one in a million, babe
You are a shooting star
Maybe someday we'll see you
Before you make us cry
You know we tried to reach you
But you were much to high
Much to high
Much to high
Much to high

_donna_
02-13-2007, 12:59
Аха.И специално на ТЕБ какво са ти направили наркоманите?! :-D

Пфф,всъщност няма значение.
Права си,освен ако не си седнала.
Браво,победи в спора,стискам ти ръката.
/виртуално/ ..

ErinEverly
02-13-2007, 13:06
Аха.И специално на ТЕБ какво са ти направили наркоманите?! :-D

Пфф,всъщност няма значение.
Права си,освен ако не си седнала.
Браво,победи в спора,стискам ти ръката.
/виртуално/ ..

Дават пример на мои приятели, които стигат до края. Тва са ми направили.

Ок, щом се измори да говориш глупости... :lol:

02-13-2007, 13:47
Аха.И специално на ТЕБ какво са ти направили наркоманите?! :-D



трябва ли някой да ти е направил нещо, за да имаш мнение по даден проблем...

знаеш ли колко мои приятели измряха, а и колко още ще измрат, влязат по затворите и ще си съсипят животите, заради някакви треви и прахчета...

проблема ми е, че след години ще имам деца и някак си не искам да тръгват по този път...

pathetic
02-13-2007, 14:04
Ерин,

аз си имам приятел.

казва се Краят.

..

ErinEverly
02-13-2007, 14:06
Ерин,

аз си имам приятел.

казва се Краят.

..

Говоря за смъртта!

pathetic
02-13-2007, 14:21
АХАХхаххАхАХАххАхахХАх

=D>

не,не,неее

HardcorE_AFA
02-13-2007, 14:22
za :-({|=

ErinEverly
02-13-2007, 14:24
АХАХхаххАхАХАххАхахХАх

=D>

не,не,неее

Нещо смешно ли виждаш в това твой приятел да умре?

pathetic
02-13-2007, 14:26
край,смърт..

сеш`се?

HardcorE_AFA
02-13-2007, 14:29
АХАХхаххАхАХАххАхахХАх

=D>

не,не,неее

Нещо смешно ли виждаш в това твой приятел да умре?ot marihuana???

ErinEverly
02-13-2007, 14:49
АХАХхаххАхАХАххАхахХАх

=D>

не,не,неее

Нещо смешно ли виждаш в това твой приятел да умре?ot marihuana???

Не, от наркотици.

HardcorE_AFA
02-13-2007, 14:51
АХАХхаххАхАХАххАхахХАх

=D>

не,не,неее

Нещо смешно ли виждаш в това твой приятел да умре?ot marihuana???

Не, от наркотици.za jalost da :( zatova neka kajem FUCK DRUGS i da sme happy

ErinEverly
02-13-2007, 14:55
АХАХхаххАхАХАххАхахХАх

=D>

не,не,неее

Нещо смешно ли виждаш в това твой приятел да умре?ot marihuana???

Не, от наркотици.za jalost da :( zatova neka kajem FUCK DRUGS i da sme happy

Добра идея.

Amayo
02-13-2007, 16:51
Защо винаги, когато нямате какво да кажете, почвате с тези комплекси.
Хайде де,и аз това се питам .. :-k


Пълноценни ГРАЖДАНИ.
Утайка на ОБЩЕСТВОТО.

Скъпа,чакай само да ти кажа,че в днешна България гражданите нямат права,а самото т. нар. общество е най-голямата утайка,която можеш да си представиш.А трева и наркотици е имало винаги,не са ни ги изсипали на определена дата със самолет и изведнъж ха! започнахме да се друсаме и да даваме лош пример.Просто преди всичко е било по-скрито,хората са имали страх от нещо.И сега какво?Понеже е кофти да се яде мазно,да не ям,че давам лош пример на първокласника на лавката дето се реди зад мен?!Или цялата ни представа за живота и света не е толкова изкривена и изродена,че сама по себе си,като абстракция,да не е лош пример?! .. Всеки решава сам за себе си.Аз ако се водех от ПРИМЕРА до сега трябваше да съм издрусала цялата Менделеева таблица.Сеш' се,турбогъзарке?

живо доказателство, че тревата води до непоправимо увреждане на мозъчната кора...

всъщност в глухата защита на всички тревопасни до тук не съм видял един смислен аргумент...

аз ще ви препоръчам да пушите лайното на Джа... :lol:
Тея наркомани до един говорят по един и същ начин - изказват се сякаш целят да предизвикат някакво убеждение у нас, а дали тези слова не са насочени към самите тях - отчаяно опитвайки се да убедят себе си в нешо невъзможно? Защото невъзможно или не, не го ли няправят е все едно че доброволно са подписали смъртната си присъда.

Cheesy
02-13-2007, 16:57
Твърдо против.
И аз така

На Ани не й се входва.
02-13-2007, 17:08
Вие,драги се бъркате.

..

И продължавате да упорствате и настоявате,че сте по-нисши.

Отказвате се и вземате 80 лв или продължавте и имате шанс да въртите колелото на късмета?

02-13-2007, 17:45
Ще съм ти благодарна да кажеш кой ти е любимият филм,че това нещо го пише в една книга за марихуаната :)

Не се шегувам.

Даже и издателството й мога да ти кажа .

:)

02-13-2007, 17:55
аха..това все се каним да го гледаме.

тюх.

02-13-2007, 18:17
петнайсетте ми години предполагам едва ли са целия ми живот..

Amayo
02-13-2007, 20:19
Тия в тренспотинг са такива ламери. Аз на работното си място съм виждал по истински неща - има едни стари руски филми където само от пиене се докарват много по добре от ония херинги. :lol:

sWeEt_SeEd
02-14-2007, 19:49
Тия в тренспотинг са такива ламери. Аз на работното си място съм виждал по истински неща - има едни стари руски филми където само от пиене се докарват много по добре от ония херинги. :lol:
ахехаех сам го казваш,един алкохолик в много случаи е по-опасен от един наркоман мога да ти кажа.Не знам-вие казвате,че ние 'наркоманите' хаха не сме убедителни.Първо искам да кажа,че _donna_ е много права и ви каза точно как стоят нещата,вие сте тези,които не искат да го приемат и се самозаблуждават.Самият факт,че продължавате смешно да сравнявате тревата с тежък наркотик,и я изкарвате входна врата към другите наркотици доказва неинформираността ви и заблудата в която живеете и твърденията,които си натяквате.И дакакво ви пречи един пафкатор,който се напушва и изобщо не го ебе за вас.Той няма да ви посегне няма и да напрай нещо лошо,просто ше се забавлява,а тоя дето се е напил като говедо е склонен на насилие и да бръщолеви глупости в 90% от случаите.Всичко зависи от човека,както за оръжие се иска разрешение-ок обаче то ше е или в добри или в лоши ръце.Един ше го използва за самозащита и тн. ама друг ще те застреля,само щото го дразниш...и дай са да забраниме оръжията ли?!
Едни ще пият литър ракия за 1 лев дето не е ракия ,а спирт и ше пукнат на втората година,други ше пият по чаша уиски всеки ден
нали?!ама срещу алкохола никой няма против,макар че е по-гнусен.Приятелите ви са пукнали от дрога...дрога ама каква??марихуана-смях :smt005 херца-ок.Аз съм казвала и в друга тема.Тезата за 'входната врата' е смешна -все едно да ви кажа,че като ядете картофки ви се допива биричка,пиете бира,после минавате на твърд алкохол и след ! година ставате алкохолик и умирате от рак на черния дроб-примерно,обаче не са винвни картофките,нали?! а алкохола,така че,тези ,който нямат воля и търсят спасението в това,да си измиват ръцете с марихуаната и да оправдават себе си и жалките си постъпки по този начин ,щото нямат смелост да си признаят,че са слаби-жалко за тях.И вие също в нежелението си да приемете този факт и слабост търсите да обвините някой или нещо-и ето най-лесно е това да бъде джойнта.ама един стабилен user,дето знае кфо пуши и защо го пуши,кога и как го пуши изобщо не го ебе да си набие помпата ,щото има мозък и 90% от тъпите херци започват веднага да се бодат,а не минават през всички наркотици,просто щото тфа е най-ефтино и щото са тъпи депреши ](*,) обаче клишето е-всеки има избор и един собствен живот,който живее така както намери за добре.А на тези който обвиняват и си налагат ограниченото мнение-ше кажа-господ дава по живот на всеки и всеки да се оправя в него,а не се опитва да оправя чуждия,кфо не ви ли е достатъчен един??? :smt006

Amayo
02-14-2007, 20:42
Кой ти позволи да ми говорш бе наркоман :x ?!

_donna_
02-15-2007, 05:49
@Amayo,страх те е да не те зарази с наркоманията си по кабела ли? = )

sWeEt_SeEd
02-15-2007, 10:43
ахехаехе :smt005

gangbang
02-15-2007, 14:46
За легализацията съм.
Обаче повечето в тоя форум не ви хваща и да я легализират, защото със сигурност ще е легална само за 18+ 8)

{Peace_of_you}
02-15-2007, 15:49
Против легализирането [-X
Против декриминализирането [-X

pathetic
02-15-2007, 17:38
искам хапчета вода
..

може ли да криминализират омразата?

..

Един ден езикът ще ви се изпразни заради глупавите
гаври,които си правите с него.

bungle
02-15-2007, 17:42
искам хапчета вода
..

може ли да криминализират омразата?

..

Един ден езикът ще ви се изпразни заради глупавите
гаври,които си правите с него.


:smt006

RAWRRR
02-16-2007, 04:50
Обаче повечето в тоя форум не ви хваща и да я легализират, защото със сигурност ще е легална само за 18+ 8)

Това беше много зло-хареса ми :twisted: :twisted:

H8 is Gr8 :smt016 :smt016

^^ Аз съм против-тоест все ми е тая,само веднъж съм дръпвала,след което се озовах в секс-магазин,купувайки си белезници с пухчета..колкото и сюрреалистично да звучи-това си е истина. :roll:

02-16-2007, 14:47
[-X protiv sum
tova e super maloumno !

Amayo
02-16-2007, 15:25
Обаче повечето в тоя форум не ви хваща и да я легализират, защото със сигурност ще е легална само за 18+ 8)

Това беше много зло-хареса ми :twisted: :twisted:

H8 is Gr8 :smt016 :smt016

^^ Аз съм против-тоест все ми е тая,само веднъж съм дръпвала,след което се озовах в секс-магазин,купувайки си белезници с пухчета..колкото и сюрреалистично да звучи-това си е истина. :roll:
Харесва ми :roll: , като се замисля май е по добре да я легализират :smt005 :smt006 .

gangbang
02-16-2007, 15:43
само веднъж съм дръпвала,след което се озовах в секс-магазин,купувайки си белезници с пухчета.

:mrgreen: Бая силничка ще трябва да е била 8)

No_LiMiTe^f
02-16-2007, 16:41
ЗА,защото мисля че ако се легализира няма да има толкова тревомани!Въпреки,че е г/д все тая!!! :smt033

02-16-2007, 17:03
ne durja da ia legalizirat,vupreki 4e bi bilo dobre da si imame coffee shopove i vsi4ko da si e normal,no iskam da moga da pusha spokoino i da si nosia za li4na upotreba...da slojat niakuv limit 5-10 gr i si4ko she e ok.
a za tezi,koito sa protiv,mislia 4e e mn tupo se praite na anti,samo shtoto ne vi kefi...a puk i predpolagam 4e pove4eto dori ne sa probvali...

bebence_93_f
02-16-2007, 17:14
ПРОТИВ :smt016

Amayo
02-17-2007, 12:58
ne durja da ia legalizirat,vupreki 4e bi bilo dobre da si imame coffee shopove i vsi4ko da si e normal,no iskam da moga da pusha spokoino i da si nosia za li4na upotreba...da slojat niakuv limit 5-10 gr i si4ko she e ok.
a za tezi,koito sa protiv,mislia 4e e mn tupo se praite na anti,samo shtoto ne vi kefi...a puk i predpolagam 4e pove4eto dori ne sa probvali...
МИ не сме, ако искаш да те пробваме :roll: ?

ДОНА
02-17-2007, 13:04
](*,) ](*,) ](*,)

да се бех напушил да видя някакъв смисъл... :lol:

Ненужно заядлив и злобен си.
Много хубав смисъл си има даже.
Ама нали тряя да сме лошите,интелигентни и
всезнаещи скин хедс,пънкс или там както си го наречеш ..
Хайде стига вече,че ставаш жалък.Създал си някъв ИМИДЖ
във форума и сега каквито и умрели глупости да дрънка
пак всички му се кефят. :smt007

lunnoto_momi4e
02-17-2007, 16:41
Аз съм ЗА легализиране,щото си е много по-добре да си идеш и да си купиш от някъде,отколкото да се чудиш къде да я намираш...

pathetic
02-17-2007, 18:03
Вели..ти си издрусал толкова много неща колкото
нито един от тук пишещите (или от всички взети заедно)не може
дори да си измисли.

Така че млъкни,миличък.

Mimka_sweet
02-17-2007, 18:30
май съм за ..... да да ЗА съм :-D

teenkopele
02-18-2007, 01:02
Аз съм ЗА легализиране,щото си е много по-добре да си идеш и да си купиш от някъде,отколкото да се чудиш къде да я намираш...

Глупава причина.
Дори и сега тревата се намира сравнително лесно.

pathetic
02-18-2007, 07:13
Вели,

тревата действа различно на всекиго.

Така че,о,премъдри,остави ни да грешим.


:)

GoHardeR
02-18-2007, 07:13
ne durja da ia legalizirat,vupreki 4e bi bilo dobre da si imame coffee shopove i vsi4ko da si e normal,no iskam da moga da pusha spokoino i da si nosia za li4na upotreba...da slojat niakuv limit 5-10 gr i si4ko she e ok.
a za tezi,koito sa protiv,mislia 4e e mn tupo se praite na anti,samo shtoto ne vi kefi...a puk i predpolagam 4e pove4eto dori ne sa probvali...
МИ не сме, ако искаш да те пробваме :roll: ?
da me probvate,a?mi are,kak stava? zle takova....

_donna_
02-18-2007, 07:34
това не ми ли дава право вече да съм адски против всичките тези неща, на базата на собствен опит???

Дава ти право да си против тези неща и да обясниш
на хората какви могат да са последиците и т. н.
Кой разбрал-разбрал.Но да ги наричаш гадни наркомани и
затъпели копелета,при положение,че и ти си бил такъв,
доколкото разбирам?! .. Не знам,просто е глупаво.

И не,не се правя,че те познавам.
Просто виждам как всеки един твой пост
е посрещан с жертвоприношения. :smt005

Да,има много верни неща,които казваш.
Да,някои затъпяват от тревата,но те са по-често онези,които
сутрин не могат да си отворят очите ако не запалят и ако не
успеят да напсуват някого на "копеле тъпо,мноо си зле" и да
се хилят по половин час с останалите от дружинката на готините
наркомани .. знаем как е устроен света в някои отношения.
И това,че говориш с недомлъвки НЕ създава усещането,
че имаш още доста да кажеш ..

И не,хич не ми е до тва пак да се ям с теб.
Просто си говоря ..

02-18-2007, 07:35
за ДЕКРИМИНАЛИЗАЦИЯ, а не за "легализация', щото ако я легализират ще сложат и някакъв акциз върху домашната марихуана и пак ще сме прецакани..

djen
02-18-2007, 19:11
sq po huu gi legalizirat 6tot 6te si pafkam seki den a sq... mnoy rqdko,ama koito ima jelanie da kozi i bez da sa legalizirani stava

XePouH`
02-19-2007, 08:13
не пафкам тейче не ме боли :D

Trisha1991
02-23-2007, 01:38
Е ми аз съм за! В момента се прибрах от купонче и съм леко напушена и мноо си се кефя така. По принцип рядко пуша ама понякога се отпускам и нямам нищо против да е леголно

teenkopele
02-23-2007, 05:11
50-50...

02-23-2007, 11:03
против легализирането и за декриминализирането :D
doluuuuuuu maika vi i trevomani da eba ne se li napasahte!

Buhtaaa
02-23-2007, 16:45
kato e taino e po qko :P

02-23-2007, 20:49
am az sum za 6toto vseki ima pravo na li4en izbor vse pak taka 4e da si pu6im koz na volq 6te e super

ooops
02-23-2007, 21:21
am az sum za 6toto tva si e qko
:-D :-D :-D :-D :-D

HardcorE_AFA
02-24-2007, 09:14
ЗА ЗА ЗА ЗА ЗА ЗА марихуаната трябжва да се пуши свободно :)