PDA

View Full Version : Боли ме левия бъбрек :((



10-01-2006, 06:56
Днес сътринта се събуждам и левия бъбрек ме болеше доста. Не можех и да ходя, просто легнах на дивана с надеждата, че ще ми мине. Но не... :cry: Може ли да се е получила бъбречна криза или нещо от сорта? От доста време насам ме болят и двата бъбрека ама съвсем лекичко. И сега левия доста започна да ме боли. Кажете какво мислите по въпроса? И мога ли да направя нещо още докато е в ранна фаза, за да ми мине? И все пак знам, че ще кажете да отида на лекар, но искам вашите мнения и съвети :? :cry:

marina star
10-01-2006, 07:53
babre4na kriza ne moje da si polu4il za6toto togava 6te6e da si siguren 4e e tova..togava ispitva6 ne samo silna a adska bolka ba6ta mi inma6e i kato nabludatel otstrani se 4uvstvah ujasno predstavqm si na nego kakvo mu e bilo
vazrastnite hora kazvat 4e babre4nata kriza boli pove4e ot rajdane predstavi si za kakvo stava na vapros

10-01-2006, 07:56
Ne sym mn kompetenta po vyprosa,no shte ti kaja,4e i men predi nqkolko dena v prodyljenie na 3 dena me bolq,mislq bybreka,ot vreme na vreme pieh Spasmalgon.Probvai i ti da piesh neshto bolkouspokoqvashto-primerno lekarstvata,koito piesh po vreme na cikyl za koremni bolki.Bolkata mi razbira se ne beshe nqkakva netyrpima,smetnah,4e neshto sym ponastinala,i ne se i pritisnih osobeno.Oba4e mama e polu4avala bybre4na kriza,i moga da ti kaja 4e simptomite i bqha adski bolki,povryshtane,tymni krygove po o4ite...znam 4e pri vs e razli4no,ne vse pak.Ta syveta mi e da opitash neshto bolkouspokoqvashto,ako do den-dva ne ti mine,ili stane netyrpimo,idi na lekar!Pii pove4ko te4nosti-mineralna voda!Aide,byrzo ozdravqvane!:)

HopeLesss
10-01-2006, 10:01
Миналата година и мен ме боляха бъбреците, но повече май беше единия. Отидох на изследвания и ми откриха някво възпаление. Пих 1 седмица лекарства и някакви чайове и се оправих. Така че върви на изследвания и всичко ще бъде наред. Успех!

Forslor
10-01-2006, 10:20
Изпий един PAPAVERIN .Ако не ти мине отиди при личния на преглед или за направлние. Но просто може да изхвърляш песъчинки,затова пробвай с papaverin-a няма да се отровиш :wink:

10-01-2006, 13:44
Мерси за съветите!

П.С. Олее, толкова ли е гадна тая бъбречна криза :((((((( И как се възстановяваш ако си имаш бъбречна криза? И за колко време става? Питам от любопитство :roll:

jjjjhhhh
10-01-2006, 13:47
Мен пък ме боли десния бъбрек САМО след бягане или много дълго ходене.Какво да направя???

10-01-2006, 18:57
jjjjhhhh, боли те далака, а не бъбрека 8)

breeeh
10-01-2006, 21:54
jjjhhhh, da ne bi da imash plosko stypalo. Tazi bolka 4esto se polu4ava ot tova imenno. Ako ima nestho drugo, pishi na piritmon@mail.bg
Uspeh!

OPEL
10-02-2006, 05:30
А случайно да си била излагана по дълго време на течение???

lonely_fff
10-02-2006, 17:58
az ismah bubre4na kriza,ujasno e napravo ne moje6 da si nameri6 mqsto,men ot hap4eta i razni drugi podobni ne mi mina.naloji se da vlqza v bolnica,tam imah nqkakvi sistemi(obezbolqva6ti) i za edna sedmica se opravih!taka 4e otivai na doktor!uspeh!!!!