PDA

View Full Version : Имали ли сте повод да разб. кои са истинските ви приятели?



teenkopele
10-01-2006, 07:21
Споделете. :) :) :wink:

Аз лично съм имал не един път и да ви кажа понякога съм се учудвал... когато човек от който най-малко очаквам да помогне го прави, а някой от който съм го очаквал-не. :wink:

strange__
10-01-2006, 07:45
Като се замисля нещо сериозно не съм имала...когато преживявам нещо много тежко се обръщам само към 1 човек и тя винаги помага :wink: Но съм разбрала на кой мога да разчитам от някакви дребни неща,от отношението на хората и от начина,по който разговарям са тях,темите за които говорим...и съм се убедила,че има най-много още 2-3 човека,от които мога да очаквам помощ при нужда :roll: Освен,ако някой не ме изненада де,знам ли :mrgreen:

marina star
10-01-2006, 07:50
priqtelite vinagi se otli4avat ,kogato ima6 nujda ot pomo6t,ot tezi koito sa ti priqteli samo za piene,qdene i kuponi

goddes_of_the_death
10-01-2006, 08:11
когато човек от който най-малко очаквам да помогне го прави, а някой от който съм го очаквал-не. :wink:
мдааа така е.на мен ми се е случвало много пъти.а има едно момиче, което мислех за приятелка-оказа се предателка и всиките 6 години приятелство за нея не бяха нищо.а аз за приятел давам всичко от себе си.беше ми много гадно да разбера че на нея немога да разчитам и по-голяма подкрепа получавам от хора, които до този момент са ми се водели само познати.
такъв е живота,сега на мен ми е жал за нея щото не може да си намери толкова истински приятели и само ходи да досажда, ама аз прошка не давам [-X

sherry
10-01-2006, 08:15
Пълно е с лицемери, пълно е с хора, които се правят на такива, каквито не са. Аз също съм била разочарована от хора, които съм мислила за близки, то рано или късно разбираш кой наистина държи на теб и кой само те използва...

malone
10-01-2006, 09:41
Пълно е с лицемери, пълно е с хора, които се правят на такива, каквито не са. Аз също съм била разочарована от хора, които съм мислила за близки, то рано или късно разбираш кой наистина държи на теб и кой само те използва...да така е лошото е че твърде късно го разбираме

leko_otkachena
10-01-2006, 10:08
Пълно е с лицемери, пълно е с хора, които се правят на такива, каквито не са. Аз също съм била разочарована от хора, които съм мислила за близки, то рано или късно разбираш кой наистина държи на теб и кой само те използва...да така е лошото е че твърде късно го разбираме mdaa i loshoto e che ni izpolzvat dokato razberem

IKisseDAGirL
10-01-2006, 13:58
имала съм доста такива моменти, но изненадана не съм оставала
мога много добре да преценям хората и никой не може да ме залъже нито с прекалено мило отношение, нито с лицемерие, нито пък с нещо друго :? просто предварително съм знаела на кого ще мога да разчитам и на кого не бих могла да се доверя

OPEL
10-01-2006, 14:38
В старото даскало, мислех че имам само един истински приятел и една истинска приятелка. Но после разбрах че от всички тези 29 съученици, имам 20-тина приятели. На няколко пъти, заради мен всички за го яли, но не казаха че съм виновен. Това се е случвало много пъти, а колко много пъти са загазвали заради мен, колко много пъти са ме покривали... нямам думи.

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-01-2006, 14:49
dam imalo e v staroto daskalo predi 1 ili 2 godini :? ne pomnq to4no i tam se skkarah s edna ot moq klas deto se vodi ami.. k**va i kaza nqkakvi neshta... celiq klas pomnq 4e me namrazi zaradi tova koeto tq kaza samo moqta fr be6e do men i me podkrepqshe za vsi4ko .. ne e koi znae kolko oba4e naistina togava se 4uvstvah podkrepena samo ot neq za shtastie posle vsi4ko v klasa se opravi i sega se imam s pove4eto ot klasa :) (s izklu4enie na tazi vuprosnata oshte ne moga da q ponasqm no sme v dobri otnosheniq vse pak... na zdravei zdrasti :P )

NiKOLAN
10-01-2006, 14:50
постоянно имам такива поводи и разбирам колко "истински" са те

kofti_nick
10-01-2006, 15:03
Аз лично съм имал не един път и да ви кажа понякога съм се учудвал... когато човек от който най-малко очаквам да помогне го прави, а някой от който съм го очаквал-не.


И аз така :)