PDA

View Full Version : Moderated:Разтупква ми се сърцето,разтреперват ми се краката



10-01-2006, 07:56
Незнам как да го обясна че да ме разберете значи като бях по-мъничка имах страх от това което пишеха по вестниците че еди кога си щял да е края на света и т.н.Ставах всяка вечер по едно и също време и ми се разтупкваше сърцето разтреперваха ми се краката и това за 10-15 мин. и минава от самосебеси.Сега пак ми става така обаче защото ме е страх от смъртта и незнам може би си внушавам че ми е лошо и затова ми става така сега и 2 дена ме мъчи безсъние някой ако е изпитвал нещо такова да пише как да се справя . :(

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

10-01-2006, 08:10
Всичко, което идва от внушение се оправя пак със самовнушение - аз преди имах гадене всяка сутрин и от всичко, което ми се докоснеше до гърлото ставаше по-зле, но успях да си внуша, че само си го въобразявам и нищо ми няма. Мисля, че и при теб ще стане

10-01-2006, 08:55
Всичко, което идва от внушение се оправя пак със самовнушение - аз преди имах гадене всяка сутрин и от всичко, което ми се докоснеше до гърлото ставаше по-зле, но успях да си внуша, че само си го въобразявам и нищо ми няма. Мисля, че и при теб ще стане дано аз и преди бях така но се оправих сега незнам що пак почнах да си внушавам а иначе ми няма нищо правихме изследвания всичко е ОК само трябва да си избия тези простотий от главата

ninsy
10-01-2006, 09:27
внушение е сичко

10-01-2006, 09:31
Ami,mila vij sega,ima edna prikazka-"naj-golqmata bolest e samovnushenieto"-dobre e,4e ti pone si go usyznala!I na men mi se e slu4valo da si vnushavam nai-razli4ni neshta-smyrt,problemi,bolesti,bremennost...no vs e plod na psihikata na 4ovek!Taka,4e misli pozitivno,radvai se ne hubavite momenti na jivota,za da spish po-spokoino ve4er starai se da si zapylvash vsqka minuta ot denq s vyrshene na nqkakva deinost...smqtam,4e s vremeto shte go preodoleesh!I pomni,4e si mlada,zdrava i krasiva,i 4e utreshniqt den shte ti donese radost i neshto krasivo,pyk...vednyj se jivee!Kakvoto ima da se slu4va,shte se slu4i,sys ili bez ti da mislish za nego!Jivei dnes!jelaq ti polojitelni emocii i uspeh!:)

10-01-2006, 10:25
Ami,mila vij sega,ima edna prikazka-"naj-golqmata bolest e samovnushenieto"-dobre e,4e ti pone si go usyznala!I na men mi se e slu4valo da si vnushavam nai-razli4ni neshta-smyrt,problemi,bolesti,bremennost...no vs e plod na psihikata na 4ovek!Taka,4e misli pozitivno,radvai se ne hubavite momenti na jivota,za da spish po-spokoino ve4er starai se da si zapylvash vsqka minuta ot denq s vyrshene na nqkakva deinost...smqtam,4e s vremeto shte go preodoleesh!I pomni,4e si mlada,zdrava i krasiva,i 4e utreshniqt den shte ti donese radost i neshto krasivo,pyk...vednyj se jivee!Kakvoto ima da se slu4va,shte se slu4i,sys ili bez ti da mislish za nego!Jivei dnes!jelaq ti polojitelni emocii i uspeh!:) Мерсиии..... наистина много ми помагаш с тези приказки днес на 2-3 пъти ми дойде на ум за тези глупости но започнах да мисля за друго дано вече се оправя защото е много гадно и ми се случва най-често когато съм сама

OPEL
10-01-2006, 15:56
Недей да мислиш за друго. Мисли за това. Не се опитвай да го избягаш. Изправи се пред него. Когато се сетиш, започвай да мислиш само за това. Помага. И още нещо. Искам тук да напишеш какво точно те плаши. Не искам само смъртта и такива. Искам подробно написано. Черно на бяло. Искам и да го прочетеш. И в крайна сметка какво се оказва... Че няма нищо вярно в мислите ти. Но когато се сетиш за това, не спирай да мислиш. Не бягай. Приеми смъртта не като загуба на близък човек, а като естествено нещо. Когато се разтрепераш, когато сърцето ти забие силно, когато адреналина се качи до небесата, тогава ти побеждаваш страха. Не се опитвай да го забравиш дори и тогава. Мисли за него. Изправи се срещу него. Не заспивай уплашена. Ако трябва цяла нощ няма да спиш, но ще се бориш срещу страха. А и да не си прекараш живота скучно, живей за момента, живей за адреналина, живей за риска, живей за ... теб.
УСПЕХ :smt006

niGGa
10-01-2006, 18:57
Случвало ми се е, да. Пушиш една трева и си на 6.

10-02-2006, 09:27
Недей да мислиш за друго. Мисли за това. Не се опитвай да го избягаш. Изправи се пред него. Когато се сетиш, започвай да мислиш само за това. Помага. И още нещо. Искам тук да напишеш какво точно те плаши. Не искам само смъртта и такива. Искам подробно написано. Черно на бяло. Искам и да го прочетеш. И в крайна сметка какво се оказва... Че няма нищо вярно в мислите ти. Но когато се сетиш за това, не спирай да мислиш. Не бягай. Приеми смъртта не като загуба на близък човек, а като естествено нещо. Когато се разтрепераш, когато сърцето ти забие силно, когато адреналина се качи до небесата, тогава ти побеждаваш страха. Не се опитвай да го забравиш дори и тогава. Мисли за него. Изправи се срещу него. Не заспивай уплашена. Ако трябва цяла нощ няма да спиш, но ще се бориш срещу страха. А и да не си прекараш живота скучно, живей за момента, живей за адреналина, живей за риска, живей за ... теб.
УСПЕХ :smt006
Незнам от всичко се страхувам примерно сетя се някой как починал и така.. Днес не пуснах и приятеля ми на работа и майка ми защото като ги няма ми се разтупква сърцето абе много гадно ми става и едно ми е изнервено незнам как да го обясна.

sladoled
10-02-2006, 14:49
Най-добре потърси помощ от психиатър.Той ще ти помогне.Не се е....м!Това не е лекар за луди, а лекар за психиката.

10-10-2006, 07:36
Недей да мислиш за друго. Мисли за това. Не се опитвай да го избягаш. Изправи се пред него. Когато се сетиш, започвай да мислиш само за това. Помага. И още нещо. Искам тук да напишеш какво точно те плаши. Не искам само смъртта и такива. Искам подробно написано. Черно на бяло. Искам и да го прочетеш. И в крайна сметка какво се оказва... Че няма нищо вярно в мислите ти. Но когато се сетиш за това, не спирай да мислиш. Не бягай. Приеми смъртта не като загуба на близък човек, а като естествено нещо. Когато се разтрепераш, когато сърцето ти забие силно, когато адреналина се качи до небесата, тогава ти побеждаваш страха. Не се опитвай да го забравиш дори и тогава. Мисли за него. Изправи се срещу него. Не заспивай уплашена. Ако трябва цяла нощ няма да спиш, но ще се бориш срещу страха. А и да не си прекараш живота скучно, живей за момента, живей за адреналина, живей за риска, живей за ... теб.
УСПЕХ :smt006

Ima istina v tvoeto mnenie.. Kogato bqh maluk i az si bqh samovnushil.. Edin put bqh na selo i poglednah v ochite na edna koza (kolko smeshno zvuchi).. Ne znam zashto, no sled tova vse si misleh, che shte ubiq nqkoi..(ne sum nqkoq otkachalka) i dori si bqh pochnal da si samovnushavam, a bqh na 13-14 god.. Mislq che pochti vsichki mladeji si imat problemi ot takiva estestva - samovnushenie.. Povecheto sa svurzani sus zdraveto..Glednata ti tochka za smurtta e mnogo pravilna - smurtta i rajdaneto sa dvete nai-estestveni neshta, ponqkoga mojem da gi izbegnem, ponqkoga ne mojem.. Priemi vsichko, kato edna golqma igra - ponqkgoa imash kusmet, ponqkoga ne... Izpravi se sreshtu problemite si i gi pobedi !

10-10-2006, 07:40
Opitvai se da pobedish problemite si s mnogo kuraj i malko pomosht ot drugi hora ! :) Subirai se poveche s priqtelite si i se veseli poveche, ne ostavai sama za mnogo vreme i vecher vinagi premislqi hubavite neshta ot jivota...Izmisli si molitva, koqto da ti pomaga vsqka vecher, dori da ne vqrvash v Gospod, Curkvata i t.n - pomoli se.. Seshtai se za pozitivni neshta, no ne se strahuvai ot misulta za smurtta, tvurde mlada si za tova :) Siguren sum, che mnogo skoro shte ti mine, a nali znaesh koe e edno ot nai-sladkite neshta v jivota - blagopoluchno razreshen problem.. Ne se ostavqi na takiva neshta - ima kude, kude po-gadni raboti :) Prosto budi pozitivna vinagi !