PDA

View Full Version : лизане и HIV



гост222222
10-01-2006, 09:28
значи искам да попитам дали от френска любов може да се хване СПИН???

Jus7`l0s3`i7
10-01-2006, 09:34
Moje ako sekret ot zarazaeniq popadne v tqloto ti,bilo to sperma ili vaginalna technost...

AliceSw
10-01-2006, 09:38
абе вчера пак има6е подобна тема нау4ете се веднъж завинаги
ХИВ-вирусът се предава по 3 пътя:
:arrow: сексуален ( традиционен обикновен секс, не орален, не анален)
:arrow: кръвен1 (кръвопреливане, използване на общи спринцовки при наркоманите, при сбивания)
:arrow: кръвен2 (ако майката е болна има голяма вероятност детето да се разболее)

Dharma
10-01-2006, 13:02
lele...6a6nah se napravo :shock: estestveno 4e moje da se predade i 4rez oralen sex, vsu6tnost tova e edin ot nai-sigurnite na4ini. I predi e imalo takiva temi i mi e napravilo vpe4atlenie 4e mnogo malko teenageri go znaqt, po-lo6o dori 4esto sporqt 4e ne e taka :shock: iskam da popitam alice sw Kak spored teb geiovete se razbolqvat ot spin? samo po kruven put?! q pak se zamisli.... :!: i po-dobre ne pi6ete za ne6ta,v koito ne ste sigurni 4e sa taka...tuko vij nqkoi vi e povqrval

10-01-2006, 13:27
Taka!Neka vi razqsnq ot medicinska gledna to4ka!Pri orlalen sex moje da se stigne do zaraza samo iedistveno ako vagilna te4nost ili sperma dostignat do rani4ka v ustnata kuhina ili ezika,toest ako ima dostyp do kruv ili mqsto s razcepena epitelna tukan!Ako togava ne6to ne figurira,to 6ansut za predavane na HIV,spin pri oralen sex e prakti4eski i teoreti4eski nesu6testvuva6t!Pri analno suvkuplqvane oba4e riskut e su6tiqt kato pri vaginalnoto takova,za6toto v anusa ima podobna sekreciq kato tazi vuv vaginata!Eto za6to i geiovete se razbolqvat i si predavat bolestta!

Momchence
10-01-2006, 13:45
абе вчера пак има6е подобна тема нау4ете се веднъж завинаги
ХИВ-вирусът се предава по 3 пътя:
:arrow: сексуален ( традиционен обикновен секс, не орален, не анален)
В голяма грешка си...при анален и орален секс без предпазни средства HIV се предава безпроблемно

10-02-2006, 12:52
значи искам да попитам дали от френска любов може да се хване СПИН???

категорично не :!:

СПИН се хваща по полов и кръвен път

от френска любов
целувка
допир

и т-н

СПИН несе хваща :!:

angel4e_s_krila
10-02-2006, 15:05
напротив при орален секс ако има раничка в устната кухина спин се предава безпроблемно.Та нали вирусът се намира и в семенната течност,а също така и във вагиналният секрет.Информирайте се малко пък тогава пишете.Защо тогава при нормален секс без предпазни средства се предава спин,ами много просто защото се съдържа в половите секрети (сперма и така наречената мъзга) и ако има рана в устната кухина,била тя херпес,афта или просто прехапано място, вероятността за заразяване със спин е огромна! [-X

noobari
10-02-2006, 16:49
lele...6a6nah se napravo :shock: estestveno 4e moje da se predade i 4rez oralen sex, vsu6tnost tova e edin ot nai-sigurnite na4ini. I predi e imalo takiva temi i mi e napravilo vpe4atlenie 4e mnogo malko teenageri go znaqt, po-lo6o dori 4esto sporqt 4e ne e taka :shock: iskam da popitam alice sw Kak spored teb geiovete se razbolqvat ot spin? samo po kruven put?! q pak se zamisli.... :!: i po-dobre ne pi6ete za ne6ta,v koito ne ste sigurni 4e sa taka...tuko vij nqkoi vi e povqrval

Наи-свесното мнение :!: :!: :!:

SeXyAdrenaLinka
10-02-2006, 19:11
може само ако имаш рани4ка в устата