PDA

View Full Version : Това в крайна сметка вярно ли е...



10-01-2006, 10:04
Искам да попитам дали ако използвам самобръсначка космите ще станат по-твърди, гадни и черни отколко преди, и найстина ли е по-добре да използвам кола маска и защо?

благодаря предварително :-)

nikinkaaa
10-01-2006, 10:06
Много ясно че по-добре да използваш кола маска

Искам да попитам дали ако използвам самобръсначка космите ще станат по-твърди, гадни и черни отколко преди
да така е може да ползваш и епилатор

Swinkenhoffer
10-01-2006, 10:30
колата маска е изключително по-добра, защото:

изтръгва космите с корените и така ще порастнат много по-бавно, няма да боцкат и ще са "по-нежни" :lol: докато със самобръсначката става точно обртаното... освен тва след кола маска самата кожа става по-хубава. но се появяват едни чървени пъпчици, които обаче се махат след някво време.

но на мен лично с епилатор ми е по-удобно, щот иначе много мацане :)

Infernal^Girl
10-01-2006, 10:35
Ми то жинаги е по добре с маска, ама тряя да чакаш доста, за да може да се хванат сички косъмчета. А пък за епиатор не съм съгласна [-X щтот,ако кожата ти е по-чувствителна ще почнат да ти се обръщат някои косъмчета :arrow: после на гной и става егати ужаса... #-o
За тва,ако ти е мнооого наложително с брасначката, а иначе изчаквай за маска \:D/

marina star
10-01-2006, 12:07
колата маска е изключително по-добра, защото:

изтръгва космите с корените и така ще порастнат много по-бавно, няма да боцкат и ще са "по-нежни" :lol: докато със самобръсначката става точно обртаното... освен тва след кола маска самата кожа става по-хубава. но се появяват едни чървени пъпчици, които обаче се махат след някво време.

но на мен лично с епилатор ми е по-удобно, щот иначе много мацане :)

exactly the same

sweet_lina
10-02-2006, 13:57
Напълно вярно от самобрасначката стават мн гадни и ще трябва почти всеки ден да се бръснеш,по-добре е с кола маска с нея ще имаш по траен ефект.