PDA

View Full Version : Страшни истории



fresh_@
10-01-2006, 12:34
Хайде всеки да напише някоя страшна история, която знае. Ще стане много забавно - страшно. :D
Ето една от мен :
Един мъж си вървял през нощта и зад себе си чул стъпки!
Обърнал се назад да види кой е и видял един мъж. Той му поискал огънче! След това първият мъж се обърнал напред и продължил да си върви докато не видял на един стълб некролога,на човека,който му поискал огънче! :twisted:

In4iTu_
10-01-2006, 12:49
Такива теми има 1000

Aaama qq
11-13-2006, 13:12
кат има ин4иту_ dai link ma!

XePouH
11-13-2006, 14:46
Хайде всеки да напише някоя страшна история, която знае. Ще стане много забавно - страшно. :D
Ето една от мен :
Един мъж си вървял през нощта и зад себе си чул стъпки!
Обърнал се назад да види кой е и видял един мъж. Той му поискал огънче! След това първият мъж се обърнал напред и продължил да си върви докато не видял на един стълб некролога,на човека,който му поискал огънче! :twisted:
е не може ли да има брат близнак :-s

SuPeRSlaDkA
11-13-2006, 16:21
Един ден Азис станал президент, а Волен Сидеров министър-председател :shock:
И заедно с тях сме влезнали в Eвропа.... треперя от страх, а и от смях :-D :smt043 :smt041 :smt043

skate_warrior
11-13-2006, 16:39
Един ден Мики Маус отишъл при Мини Маус и й казал:
- Ти ще бъдеш само моя!
Мини Маус, като всяка жена, имала две мозъчни ядра - едното да диша, а другото да ходи по магазините... след дълъг период на цикъл (не месечен, а умствен) тръгнала да сваля гащи...
В същия момент от прозореца допълзял Спайдър-Мен и мощно се оригнал, след което възкликнал:
- Пусни я мръсно куче! Пусни я, или ще те удуша!
Мики трепетно подпръцнал, извадил медальона от джоба си и изцепил:
- В рейнджър превърни ме!
Когато чул какви идиотщини ръси Мики, Спайдър-Мен извадил една бухалка и с двутактови удари му заковал зъбите за петите.
В момента, в който Спайдър-Мен вкарвал последната храчка по гъза на Мики, долетял Железният Човек. Със светкавичен удар той поразил Спайдър-Мен между краката или по-грубо казано право между ташаците..
Спайдър-Мен позеленял от болка и умрял....
Железният човек изчукал Мини Маус анално и отишъл да пие с Мандаринът и Модак.. и така всички заживели нещастно ;)