PDA

View Full Version : Темата за вашите хобита



NiKOLAN
10-01-2006, 13:11
Като хоби се изключва седенето пред компютъра!!!

така търсих такава но не намерих. има за това какво колекционираме и сега се сетих да направя тема за хобитата ни.

ето основното нещо с което се занимавам в свободното време.

http://img409.imageshack.us/img409/128/rimg0125hn9.th.jpg (http://img409.imageshack.us/my.php?image=rimg0125hn9.jpg)

Jamalska
10-02-2006, 20:45
Аз нямам свободно време:)Запълвам го с неща,които не бих нарекла хобита...Но някои хора може и да нарекат така неща като спорт и рисуване...

Eleonora
10-02-2006, 20:48
пиШа стиХове и Се разхоЖдАм, КАто ЛуДА пО сОфиисКите улИци :-D :lol:

magesnik
10-02-2006, 20:50
човек имам едно Ферари Ф 40,което мисля да го оправям.Обаче е в насипно състояние и носачите на предните колела са счупенуи.Да имаш няква идея как ога да ги възтановя?

niGGa
10-02-2006, 20:53
Нямам много свободно време, но за хоби... фитнес залата ...

WILD__BOY
10-02-2006, 20:56
Ми ... баскетбол, компютри....

DetE-Idi0t
10-02-2006, 20:57
Като хоби се изключва седенето пред компютъра!!!

така търсих такава но не намерих. има за това какво колекционираме и сега се сетих да направя тема за хобитата ни.

ето основното нещо с което се занимавам в свободното време.

http://img409.imageshack.us/img409/128/rimg0125hn9.th.jpg (http://img409.imageshack.us/my.php?image=rimg0125hn9.jpg)

Хммм LRP Electronics.. добре добре! Купето HPI или съм в грешка? Не си ли мислил за ДВГ? :D Преди доста бях запален по това (не че сега не съм), дори в мазата имам останало едно корито на FSR (F3V) за 3,5 cc ДВГ или някое електро, и едно на въздушен винт подходящо за сняг, лед и вода. :D
Моите хобита са:
Парапланеризъм, мотокрос, колелце връткам(cross country, allmountain, freeride), но вече по-рядко, фотография, лов и риболов... за сега за други не се сещам.

hamilcar
10-03-2006, 03:48
Практиката от училище ми е хоби - обезкостяване на месо.

sherry
10-03-2006, 03:50
Харесвам литературата. Обичам да чета и пиша :)

LunaTriCk
10-03-2006, 07:23
Практиката от училище ми е хоби - обезкостяване на месо.

:shock: :shock: :shock: WTF :?: :!: :?: :!:
хоби - да дразня хората :smt016

machoka
10-03-2006, 09:35
За жалост нямам свободно време, а ако измъкна някой друг час - лягам да подремна, че ще взема 'се срина накрая някъде :)

crazy_sexy_cool`f
10-03-2006, 10:08
ми...да слушам музика, да танцувам, да се разхождам из варненския център, да се къпя, да пия нес кафе фрапе, да се "мотая" в форума

П.П. Последните са голяма глупост обаче...

LunaTriCk
10-03-2006, 11:32
ми...да слушам музика, да танцувам, да се разхождам из варненския център, да се къпя, да пия нес кафе фрапе, да се "мотая" в форума

П.П. Последните са голяма глупост обаче...

Особенно предпоследното "да пия нес кафе". :shock: Направо трябва да влезе в "националния хоби регистър". =D>

BeBencEto
10-03-2006, 12:19
ami mnogo obicham da se razhojdam po ulicite ili puk da sedq na ndk

NiKOLAN
10-03-2006, 13:01
човек имам едно Ферари Ф 40,което мисля да го оправям.Обаче е в насипно състояние и носачите на предните колела са счупенуи.Да имаш няква идея как ога да ги възтановя?
а я ми направи и прати на лична поща снимки на ферарито. иначе за въстановяване идеи имам :mrgreen: , за счупеното ползвай внимателно лепилце от тея секундните, ама не от евтините за по 50 стотинки, щото пак ще ти се счупи. ползвай там супер бонд май е добро или е такива. а ако имаш проблеми с електрониката вече е по сложно но не е неоправимо. обикновенно пръдват крайните транзистори.
като ти се блъсне някъде количката за момент и блокираи или просто гумите се въртят по малко щото нали няма на къде да ходи количката, в този момент съпротивлението на мотора рязко пада и рязко се увеличава тока през крайните транзистори (максималният е 2А). следва покачване на темпететурата и в крайна сметка ти изгаря някой PN преход на транзистора с което можеш да го отпишеш от схемата вече. същото се получава, когато си караш количката по разни килими, мукети и тем подобни, щото гумите "потъват" малко или много във въпросните подове там и това, както и факта че като потъват колелата долнището малко или много "стърже" във килима да кажем, водят до същото леко затрудняване на моторчето и пак голям ток ала бала... пръц. тук за проблемите в крайният транзистор можем да добавим и често правените от нас "шофьорите" на такива колички като натисмен напред и за да избегнем сблъсък със стена да кажем и като натиснем веднага копчето назад. отговора е аналогичен на горните съждения.
и така нататъка :)


Хммм LRP Electronics.. добре добре! Купето HPI или съм в грешка? Не си ли мислил за ДВГ? :D Преди доста бях запален по това (не че сега не съм), дори в мазата имам останало едно корито на FSR (F3V) за 3,5 cc ДВГ или някое електро, и едно на въздушен винт подходящо за сняг, лед и вода. :Dтака ти се струва. тъй като не съм кой знае колко заможен (всъшност изобщо не съм и винаги дължа някви пари на някой) количката която виждащ си я купих от софия рпес преди година и 9-10 месеца за 50 лева. най обикновенна е. на мен това което ми хареса е че е доста голяма, работи на 40MHz, не е бавна и най важното!!! купето много точно пресъздава Ферари 360 Модена. естествено веднага я отворих и... практиката учи. тя тая количка ми е вече незнам коя подред.


За жалост нямам свободно време, а ако измъкна някой друг час - лягам да подремна, че ще взема 'се срина накрая някъде :)споко и аз съм така. вторник и четвъртък имам по 12 часа училище (и двете смени) а след това съм на тренировки, както всеки друг ден. събота и неделя засега почивам, освен ако не тръгна на още курсове че май ще трябва :)

hamilcar
10-03-2006, 14:30
Практиката от училище ми е хоби - обезкостяване на месо.

:shock: :shock: :shock: WTF :?: :!: :?: :!:
хоби - да дразня хората :smt016

Както казах вече уча в хранително вкусово училище, специалност месо. Много обичам да обезкостявам, да махам месото от коста, като се старая да оставям възможно най-малко месо по него.

priti_kiti
10-03-2006, 14:49
ami mnogo obicham da se razhojdam po ulicite ili puk da sedq na ndk
:-) + да слушам музика на мп3-то по улиците и да крещя, да спя (щото напоследък не ми остава време..) ии да ходя на аеробика :) тфа се сещам за сега..

П.П. мацко,ти на НДК ли стоиш? :mrgreen:

AliceSw
10-03-2006, 15:34
ами не е точно хоби, ама се опитвам да оправям филмите, в които пове4ето ми приятели се вкарват в последно време ( абе имам нова длъжност - кош4е за душевни отпадъци )
и имам слабост към унищожаване на косата си по всякакъв на4ин

DoPye
10-03-2006, 15:42
да тренирам и да се мотам с прятели

In4iTu_
10-03-2006, 15:44
През лятото хоби ми е да ходя на плаж и да се разкарвам насам - натам из Варна...Сега нямам свободно време за хоби...Прибирам се чак в 2,30 и като почна да уча.....свършвам чак към 5-6. После излизам...Т.е. сега хоби ми е да излизам :lol:

Dr. Kazimbutt
10-03-2006, 15:45
Хобита са ми музиката, рисуването и ритането на хек.