PDA

View Full Version : operaciq na benki



10-01-2006, 16:47
Nqkoi znae li kolko struva otstranqvane na benki s operaciq i dali moje 2-3 primerno na edin put? 10x predvaritelno

ThePainIsReaL
10-01-2006, 17:45
Братовчедка ми си прави .. и много зависи. Трябва да отидеш да преценят лекарите - цената зависи от бенката - дали е изпъкнала , кървяща , къде се намира , колко е голяма , защо се е образувала , расте ли и т.н. А това дали може 2-3 наведнъж зависи дали са в близост една до друга и от големината им. Поне така беше при нея.. иди си на лекар и научи , нищо срамно няма.

The`G_i_r_l
10-03-2006, 08:52
Я кажи нещо повече...тя колко бемки си махна? къде бяха? колко и струваше? по какъв начин и ги махнаха ? :smt017

NaDuFcHe
10-03-2006, 09:02
Hodi v nqkoe kozmetichno studio i tam she ti kajat nai-podrobno shtoto navsqkude pone cenite sa razlichni

10-03-2006, 13:08
ami 6te otida v nqkoe studio no iskah da pitam i tuka:) ednata mi benka e na krusta (po golqmata) a drugata otpred pod korema... i sa nqkvi gadni kato razdeleni na 4asti samite benki na nqkvi top4enca i se ronat ot vreme na vreme i hodih na kojen za tova no nqma problem s tova

Kisses_P
10-03-2006, 16:51
една съученичка и бяха махнали бемките... ама то тва не е ли опасно??или се забуждавам

™bLaCk`RoSe™
10-03-2006, 18:31
Това,което си замислила е страшно тъпо.Поне аз така мисля.Лекарите могат да сгрешат и една малко прищявка да ти струва доста.Една позната реши да си махне бенка на гърба и тази тъпотия имаше фатален край за нея.Не ми се вярва да е нещо особено.Просто на теб не ти харесва.И аз имах намерение да махна една бенка на врата,но личната ми лекарка каза по-добре да я оставя,въпреки че не е опасна.Незнам,но помисли върху това :wink:

10-03-2006, 18:42
dam 10x :)
az 6te se konsultiram predi da re6a ne6to naistina no nqma da trugna pri nqkoi slu4aen lekar da mi maha benkite.... no vuprosa mi e za cenata ili e kuv zdravnata kasa tva.. i ne se pla6ta i dali moje po nqkolko na 1 put?

strange__
10-03-2006, 19:35
Не разчитай мн на здравната каса...тя къде, къде по-сериозни проблеми не поема изцяло,едва ли за някви бенки :? Не съм на 100% сигурна,ако греша някой да ме поправи :wink:

Boot
10-03-2006, 19:53
Кфи студиа ви гонят?! Луди ли сте?!?
Ако искаш да махаш беНки - лекар. Повечето от добрите, обаче не работят със здравната каса. Цените варират в зависимост от големината на това, което ще се маха - 30 - 150лв. За това дали може няколко наведнъж не съм много сигурна, но мисля, че избягват... По-добре едно по едно ;)

RAWRRR
10-03-2006, 20:08
Ебаси държавата (респективно здравната каса),
да пренебрегва диабетиците,за да помага на хора с такива "важни" проблеми.

Boot
10-03-2006, 20:13
Абе, в интерес на истината бенката може да се окаже много сериозен проблем. Не е за пренебрегване.
Пък и както казах вече, малко лекари, занимващи се с това работят със здравната каса.

10-03-2006, 20:50
Mi benkite sa naistina seriozni ne6ta... ama tva e 4e stavat slu4ainosti i moje ne6to da se razrani i obeli ili ne6to drugo.. i da e po opasno ot tva da se mahne... kato se mahne pone si po spokoen. (taka mislq az) I pri polojenie 4e sam imala dosta problemi s tiq 2 benki... predpo4itam da gi mahna dori i 150lv da e max!

10-04-2006, 16:14
Миналата година ми махнаха една голяма бенка на гърба. Първо отидох при личния лекар за направление при хирург.При мен проблема беше че е прекалено голяма и продължаваше да расте. След като ми даде направление отидох при хирург,видя за какво става на въпрос и веднага започна с премахването й. Първо ми сложи местна упойка и след това изряза бенката.Нищо не почувствах. След това трябва да си занесеш бенката да ти я изледват да не е раково образувание.Платих само потребителската такса при хирурга и превръзката когато ходих да ми я сменат.Та касата поема всичко останало стига да имаш направление от личния лекар :D

IdiOtKa
10-05-2006, 07:37
това е доста глупаво ... първо че е опасно а и второ не е чак такъв проблем ... и то на кръста ...аз имам на доста места ... но не съм тргнала да рева или нещо такова .... кофти е знам но не е болка за умиране .....

az_slunceto
10-05-2006, 07:43
ЦЕНЗУРА!!!

т. 11

.: machoka :.

10-09-2006, 13:06
На мен ми казаха, че оперативно е опасно и затова си махнах 2 с билкова отвара! Отидох на знахар, който си разбира от работата, разбира мн и от здравословно хранене и др неща! Намаза ми ги и след месец паднаха! Отдолу си има нова кожа!

10-09-2006, 14:29
Гост Пуснато на: Пон Окт 09, 2006 4:06 pm Заглавие:

--------------------------------------------------------------------------------

На мен ми казаха, че оперативно е опасно и затова си махнах 2 с билкова отвара! Отидох на знахар, който си разбира от работата, разбира мн и от здравословно хранене и др неща! Намаза ми ги и след месец паднаха! Отдолу си има нова кожа!


Това за 1-ви път го чувам и звучи мн интересно...
Би ли казал/а от кои град си и колко лв ти излезе?

wowmannn
07-29-2011, 10:57
Ами премахването на 1 бенка е 10 евро ( 20 лева ) . Врави се в всеки косметичен салон , но не е за препоръчване да се премахвар оперативно или да се бутат бенки защото ако несе напорави добре операцията това ти жоди рак на кожата. Все пак не ходи в косметичен салон или поне не случаен а се консултирай сас кожен лекър :)

Rebirthing
07-29-2011, 11:00
Не знам в кой козметичен салон ще направят подобна процедура ?! След като законово до колкото знам, на козметичките им е забранено да правят процедури които могат да се извършват само от медицински лица.
И хайде стига сте вадили теми от преди 5 години !!!

malkoto94
12-06-2011, 10:58
спокойно аз имах две на гърба и бяха големи но ми ги махнаха оперативно и двете на веднъж и нищо не ми струваше защото бях с направление

koshtramba
12-06-2011, 11:15
Кво спокойно, темата е от 2006! :D