PDA

View Full Version : Moderated:Нито ми отказва среща, нито се съгласява ....



Loca
10-01-2006, 17:38
Zdrasti na vsichki!

Az si obicham edno momche, daje mu go kazah, obache toy ne otvurna na tova :( .
No mislya, che ne e bezrazlichen kum men. Kazvah mu nyakolko puti, ako iska da izlezem na razhodka, no tyo ne mi kaza nito da, nito ne, pitah go mojesh li da otkazvash na horata, toy kaza"po princip ne" ne mi otkaza, no se i suglasi, puk i si nyama gaje, daje si stoi postoyanno v tyah. Uffffff
oburkano mi e, priyatelite mi mi kazvah, che go e sram ot men, a v ie kakvo mislite?



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

DoPye
10-01-2006, 17:42
Zdrasti na vsichki!

Az si obicham edno momche, daje mu go kazah, obache toy ne otvurna na tova :( .
No mislya, che ne e bezrazlichen kum men. Kazvah mu nyakolko puti, ako iska da izlezem na razhodka, no tyo ne mi kaza nito da, nito ne, pitah go mojesh li da otkazvash na horata, toy kaza"po princip ne" ne mi otkaza, no se i suglasi, puk i si nyama gaje, daje si stoi postoyanno v tyah. Uffffff
oburkano mi e, priyatelite mi mi kazvah, che go e sram ot men, a v ie kakvo mislite?


ти защо не му отвърна с :smt071

jadna_za_lubov
10-01-2006, 17:54
Spored men ne te haresva.... :cry: Sorry naistina,no 6tom ti e kazal che ne moje da otkazva a puk i ne ti se e obqsnil i toi v lubov znachi rabotata ne e kakto ti se iska..... se pak otnovo govori s nego..... dano se poluchi...USPEH !!! \:D/

DevilWish
10-01-2006, 18:03
Spored men ne te haresva.... :cry: Sorry naistina,no 6tom ti e kazal che ne moje da otkazva a puk i ne ti se e obqsnil i toi v lubov znachi rabotata ne e kakto ti se iska..... se pak otnovo govori s nego..... dano se poluchi...USPEH !!! \:D/Dam ,no ne si pravi mnogo iliuzii ,za6toto faktite govorqt.

Th3WildAng3l
10-01-2006, 21:03
Spored men ne te haresva.... Sorry naistina,no 6tom ti e kazal che ne moje da otkazva a puk i ne ti se e obqsnil i toi v lubov znachi rabotata ne e kakto ti se iska..... se pak otnovo govori s nego..... dano se poluchi...USPEH !!!



Няма смисъл да говориш с него. Какво ще му кажеш? Остава само да му се молиш или да изглеждаш жалка в неговите очи, което едва ли ще му промени мнението.

Forslor
10-01-2006, 21:06
Zdrasti na vsichki!

Az si obicham edno momche, daje mu go kazah, obache toy ne otvurna na tova :( .
No mislya, che ne e bezrazlichen kum men. Kazvah mu nyakolko puti, ako iska da izlezem na razhodka, no tyo ne mi kaza nito da, nito ne, pitah go mojesh li da otkazvash na horata, toy kaza"po princip ne" ne mi otkaza, no se i suglasi, puk i si nyama gaje, daje si stoi postoyanno v tyah. Uffffff
oburkano mi e, priyatelite mi mi kazvah, che go e sram ot men, a v ie kakvo mislite?



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:
Предлагаш му един път да излезете някъде НАСАМЕ бе никакви френдове и френдки :) ако той незапочне диретно действаш и ако мн се дърпа и прай пу*кенски номера .... таа разбра ме .

iiirish
10-01-2006, 21:34
определено не те харесва каквото и да си мислиш ти. може би не ти казва конкретен отговор, защото не иска да те нарани или да ти стане гадно. но така определено не би постъпил човек, който изпитва нещо към теб [-(

Nadelina
10-02-2006, 05:44
Znam che iskash da chuesh che toi sigurno te haresva.. i vse pak ima nqkakaf shans da bydete zaedno.. Za tova shte go kaja.. No pyk chesno kazano bi mi pisnalo postoqnno da chakam (sluchi mi se) .. i da ne se sluchva nishto.. Nqma logika.. Po dobre go ostavi dokato e vreme.. Zashtoto posle shte ti e mnogo po trudno!

IKisseDAGirL
10-02-2006, 07:58
не че искам да те обезкуражавам, но... когато мен някое момче ме кани да излезем и аз не съм навита, не му отказвам директно защото все пак не искам да му убивам надеждите.. просто започвам да увъртам, да се правя на чукната и т.н. :lol:
апък и той не е отвърнал на чувствата ти, така че няма какво да се чудиш, по-добре си потърси някой друг :wink: защото ако продължаваш да настояваш, можеш само да му станеш досадна и неприятна

koalka
10-02-2006, 12:11
Откъде реши,че те харесва?Това,че си седи в тях и си няма гадже може и да е показател,че се срамува,но според мен не те харесва.

vlubenoto :} f
10-02-2006, 14:27
ami qvno e nai hlapak koito ne znae dali go sarbi ili boli ostavqi go!!!! :lol:

Loca
10-02-2006, 14:32
mmm da, blagodarya za otgovorite vi, suglasna sum. Pyk az otdavna ne sum se zanimavala s nego, no ponyakoga si mislyaza nego, no nyama smisul. Pochti cyala godina da go chakam.

detelina
10-03-2006, 08:08
няма защо да чакаш наистина няма смисъл живей си живота той не те заслужава

BeBencEto
10-03-2006, 11:53
e zashto karate momicheto da se otkazva be!? 8) ako naisitna imash chuvstva kum nego deistvai!!! napravi taka,che da ne si mu bezrazlichna....