PDA

View Full Version : impala



тонинка
10-01-2006, 18:03
харесвате ли черния молив за очи на impala?щтото много ми го хвалеха пак аз като си купих иизобщо не сам доволна,или аз не умея да го използвам правилно незнам #-o

Impulse
10-01-2006, 18:12
Ami az go kupih na edno mom4ence, koeto sega e zapaleno po razni egipetski ne6ta. Ta nali mu vzehme razni takova ne6tica i mu vzehme i 4eren moliv, 4e da se pravi na faraon. Pitah v magazina za moliv, koito se slaga lesno i te mi predlojiha to4no tozi na impala. Kazaha, 4e e hubav. Vzeh nego. Ne sym si slagala, no vidqh, 4e naistina se nanasq mnogo lesno, ne e nujno da se natiska. Oba4e az nqmam mnogo vnimatelna ryka, za tova polzvam molivi, koito sa po-suhi i mi e po-elsno da gi slagam. Tyi 4e ako i ti si kato men si vzemi nqkoi drug.

briana
10-01-2006, 18:37
Аз имам доста моливи на импала и съм много доволна от тях.

krem4et0
10-02-2006, 08:21
Имам черни-няколко за дамските чанти и бял.Само тях ползвам,защото очит ми са чувствителни и не мога да ги натискам.Нанасям го по ръба на долните мигли,а на горния клепач клагам по-сух,за да може да се размазва със сенките.Иначе съм супер доволна.Ако ти е много мек-сложи го за малко в хладилникът и ще е ок.

IKisseDAGirL
10-02-2006, 10:46
на мен ми е прекалено мек и лесно се размазва
предпочитам на Brooklin

SuGaR_BaBy
10-02-2006, 15:14
на мен ми е прекалено мек и лесно се размазва
предпочитам на Brooklin

той пък тоя на Бруклин щот не е мек.. дори е по - мек от импала и се размазва супер бързо.. Аз съм доволна от Импала, но през лятото ползвам на Голдън Роуз автоматичния, защото не се размазва толкова лесно

Scarabey
10-07-2006, 21:08
на мен ми е прекалено мек и лесно се размазва
предпочитам на Brooklin

той пък тоя на Бруклин щот не е мек.. дори е по - мек от импала и се размазва супер бързо.. Аз съм доволна от Импала, но през лятото ползвам на Голдън Роуз автоматичния, защото не се размазва толкова лесно
Мда на Brooklin е супер мек и много бързо се изтрива.На Impala моливите са много добри няма да сгрешиш ако си го вземеш

fake
10-07-2006, 21:19
Имам черни-няколко за дамските чанти и бял.
ъъъ.. я пак
имаш различни цветове черни дамски чанти и моливи към тях? :smt017



бтв в хладилникА

GleZi
10-12-2006, 15:01
На мен не ми харесва :wink:

10-15-2006, 11:41
a ot spiralata dovolni li ste

kukli4kata_anastasia
10-15-2006, 19:00
Аз ползвам Brooklin!Страхотен е!Все едно сам си се разнася!Имала сам много,но този за момента е най-добрият за мен!Препорачвам го на всички!:):):):)