PDA

View Full Version : Ne znam kakvo da pravq s nego



miss_lonelyness_
10-01-2006, 19:01
Ами харесвам едно момче.. меко казано го харесвам.. супер добре се държи, на ниво и приказките са му умерени..и си станахме близки.. излизаме си заедно, но се виждаме рядко, поне на мен не ми стига. два пъти седмично за по час-два. Той е момче с амбиции учи си здраво, аз също съм в училище, където се учи повече..уча..но ми остава време за него. и колкото пъти се опитам да му кажа нещо за това че не се виждаме често, той ми отговаря че и той искал цял ден да се гушкаме но не можело. Не знам какво да го правя сега, не искам да го оставям, добре ми е с него, но как да го накарам сам да разбере че времето в което сме заедно е малко? сигурна съм че няма друго момиче.. по скоро мисля че няма време за момичета в неговото подредено време.. а сега сме и в различни смени

Obitax
10-01-2006, 19:26
znaeh si az 4e da si zubar ne e lesno :D :-D ( ni6to li4no )

:P
10-01-2006, 19:56
Podoben problem imam!
Samo deto sme v ednakvi smeni i pak vse ne6to iznikva...
A,i ne sym 100% sig 4e nqma i druga!
No za moe syjalenie go haresvam pove4e otkolkoto volqta mi moje da naddelee i da mu vdigna skandal...i daje da go skysam...! A,spored men mai to4no tova trqbva da napravq... No nqmam sili!
Taka 4e...ne moga da ti pomogna mn mn...za6toto i az ne moga da si pomodna na men...:(
Vse pak USPEH!!!

iiirish
10-01-2006, 19:57
не го търси два-три дни или ако той те потърси си измисляй разни причини да не излезеш (най-добре подобни на неговите) и ще видиш, че не след дълго той сам ще осъзнае, че иска повече време да е с теб

No_LiMiTe^f
10-01-2006, 19:58
znaeh si az 4e da si zubar ne e lesno :D :-D ( ni6to li4no )

Съгласна съм!На колко годинки каза че си момиченце-10-11!Хвани си зубарче от твойто даскало!

miss_lonelyness_
10-02-2006, 07:04
на 17 съм, той почти на 18

tX
10-02-2006, 07:51
не го търси два-три дни или ако той те потърси си измисляй разни причини да не излезеш (най-добре подобни на неговите) и ще видиш, че не след дълго той сам ще осъзнае, че иска повече време да е с теб
Тоя номер много го обичам. Да се правиме на недостъпни, хаха.
Нека ми го направи тоя номер някоя и няма да ми види очичките повече. ^^


znaeh si az 4e da si zubar ne e lesno Very Happy ( ni6to li4no )
Съгласна съм!На колко годинки каза че си момиченце-10-11!Хвани си зубарче от твойто даскало!
Зле сте, ама ше ви мине рано или късно.
Пича си гледа даскалото и е адски прав. Гаджетата си идват и отиват, има и по-важни неща в живота.

Към авторката -- задоволи се с малкото което имаш. По-добре е от нищо, нали ?
И междо другото, евала, че не се занимаваш с някой 10 години по-голям от тебе. :smt023

miss_lonelyness_
10-02-2006, 08:20
tX много полезен отговор.. и аз съм на мнение, че трябва да си гледаме даскалото...мисля да не му се правя на недостъпна, но няма и да му се обаждам...нека той да се сети че си има приятелка..

koalka
10-02-2006, 12:08
Ами виж,говори сериозно с него пак.Вие сте различни смени и се виждате,както каза по-рядко.Кажи му,че го харесваш и искаш да сте заедно,но ако той пак ти каже,че не може просто му предложи да се виждате и събота и неделя.Само искам да ти кажа,че той няма много сериозни чувства към теб,защото ако наистина имаше щеше да иска да е повече време с теб.Разбирам,че и трябва да учи,но ако иска да сте повече време заедно щеше да намери такова.Просто говори с него.

detelina
10-02-2006, 17:07
според мен тои трябва да уважи мнението ти и да поговорите и да постигнете споразумение по този въпрос наистина времето ви заедно не е достатъчно ако толкова държи на теб ще направи изключение в подреденото си време