PDA

View Full Version : Stixotvoreniq



Metalche
10-01-2006, 20:37
Аз съм на 16 години и много оби4ам да пи6а - сега 6те постна няколко мои писания и 4акам да си кажете мнението


Dostoen sum da te obi4am

Jiveq si v izmislen svqt no zashto
Mukata po teb me e zavladqla izcqlo
Moeto suznanie e ve4e pohabeno
blizo sum do kraq , tvurde blizo

Slushai ti si vsi4ko za men no ti ne razbra
kolko sum vluben v teb - tova ne e izmislica nito
prikazka a murtva deistvitelnost-zatova sega peq za kraq krai koito nablijava .......

Jivqx s misulta za teb .... no ti me otblusna prosto ei taka - bez da se zamislish dori za sekunda - no zashto,dushata mi otlita ve4e..........mai vijdam svetlina v tunela ...no za sujalenie tvurde kusno.....

Vremeto mi izti4a i se otpravqm v groba - dushata mi polita kato ptica shtom si spomnq usmivkata ti , no kogato se seshtam za teb Sega sqkash vijdam zaleza


Малко по малко живота ни се скъсява
Чудим се колко още ли ни остава.......
Докато аз си драскам тука душите на много
хора отлитат в небесата,но защо се опитваме
да съсипем света с войни и скандали , а не обърнем внимание на хората , които са ни създали.Трябва да изпитваме към тея хора респект и благодарност,но вместо това ги тъпчем в изблик на ярост-няма лоялност ,тва е гадост или бих казал просто човешка глупост . Никой вече не цени приятелството , но аз все още го правя - не съм ли старомоден или може би луд

Vslushai se v tishinata - tam shte 4uesh moq zov , moeto tiho stenanie-rezultat ot zlokobno iztezanie ....ve4e ne sam princ a rob na me4tite koito nikoga nqma da se sbudnat - prosto umiraiki kreshtq 4e vinagi shte se vurna za teb i shte te obi4am ve4no....
Stoq sega sam i prokuden i kreshtq bez glas kolko mnogo obi4ax te az.

10-01-2006, 20:51
dobri sa,haresvat mi. =D>

white_chik
10-02-2006, 08:01
Има и хубави попадения,само че не си улучл раздела :wink: