PDA

View Full Version : За срещуположния пол в държавата вкоято сте



10-01-2006, 22:09
Vuprosa mi e kakvo mislite za srejupolojnia pol v durjava kudeto ste?
Eto az ot 4 god jiveia v USA i sum momiche. V nachaloto amerikancite mi se struvaha strashno grozni i che po hubavi ot BG momchetata niama.
No sega mnogo me kefiat i si imam gadje- amerikanec.
Ne che se kefia ili neshto podobno, prosto iskam da razbera kakvo vi e mnenieto za srejupolojniat pol? Imali li ste gadje-ne bulgarin ili imate v momenta? Bihte li bili gadjeta s niakoi ot druga strana?
Haide chakam vashite otgovori

CoRrEctEd bY aB-uSeR
Заглавието трябва да е написано на кирилица!

marina star
10-02-2006, 07:47
nqmala sam no edin italianec bi bil dobre do6al nasre6ta :smt016

az_slunceto
10-02-2006, 10:24
ami imax predi,gadje ispanec be6e super. :oops:

naMy4Ho_KoTe
08-07-2007, 02:14
Аз съм доволна от унгарските мъже. Жените са отвратителни обаче - или адски хърбави кобили (ще речеш само кожа и косми) или зодия кит. 8-[

morenita
08-18-2007, 23:11
Hei az prekarah 1 godina v USA tam izlziah s edno negarche-amerikanec. Ne beshe otromantichniq tip muje. Nqmashe rozi i liubovni kartichki no otnoshenieto mu kum men vinagi e bilo mnogo korektno. Vurnah se predi poveche ot 2 meseca i oshte mi lispva. Sega jiveq v Ispaniq i smeq da tvardq che ispancite mise vijdat grozni, no predpolagam che sled vreme i tova shte se promeni. Obichaite se :)

Vikitooo
08-19-2007, 08:57
Аз също живея в Щатите.. Ами какво да ти кажа, има и хубави американци. Но най-много си падам по поляците и руснаците :-D Но предишното ми гадже беше американец, но сега съм с руснак :D

KiLLeR_InSTiNkT
09-21-2007, 18:32
Французите ми се струваха ужасно грозни повечето. Докато бях във Франция *хах* се запознах с едни руснаци и си ходех с руснак - много ме кефят тея хора.

LoLi_PoP
11-02-2007, 14:25
az sam v ispaniq,no mislq che momchetata sa hubavi .. kakto si varvq i po ulicata sam sreshtala dosta simpatichni,no navsqkade ima takiva :-)

MONKATA_PLN
11-17-2007, 21:48
ммм на мен не ми харесват като цяло испанците.

teenkopele
11-17-2007, 23:35
Момичетата в Канада не са оферта, поне за мен.

Ziezi
11-18-2007, 00:57
Hei az prekarah 1 godina v USA tam izlziah s edno negarche-amerikanec. Ne beshe otromantichniq tip muje. Nqmashe rozi i liubovni kartichki no otnoshenieto mu kum men vinagi e bilo mnogo korektno. Vurnah se predi poveche ot 2 meseca i oshte mi lispva. Sega jiveq v Ispaniq i smeq da tvardq che ispancite mise vijdat grozni, no predpolagam che sled vreme i tova shte se promeni. Obichaite se :)
АААААААААААААААААААААААА, егър?Господи къде си?Трябва да бъдеш убита!Заразата трябва да спре!Бати уродите,и аз тук виждах няква "българска" пача да се движи с негър,бах ужаса,как не ви е гнус бе?

Иначе НЕ,бих бил с друга само ако съм пиян и тя е рускиня,иначе НЕ!!!!!
Руснаците са много хубави хора!

Barbie
11-18-2007, 12:03
Hei az prekarah 1 godina v USA tam izlziah s edno negarche-amerikanec. Ne beshe otromantichniq tip muje. Nqmashe rozi i liubovni kartichki no otnoshenieto mu kum men vinagi e bilo mnogo korektno. Vurnah se predi poveche ot 2 meseca i oshte mi lispva. Sega jiveq v Ispaniq i smeq da tvardq che ispancite mise vijdat grozni, no predpolagam che sled vreme i tova shte se promeni. Obichaite se :)
АААААААААААААААААААААААА, егър?Господи къде си?Трябва да бъдеш убита!Заразата трябва да спре!Бати уродите,и аз тук виждах няква "българска" пача да се движи с негър,бах ужаса,как не ви е гнус бе?

Иначе НЕ,бих бил с друга само ако съм пиян и тя е рускиня,иначе НЕ!!!!!
Руснаците са много хубави хора!

:razz:

Както и да е. Ходила съм с чернокож и се разбирахме чудесно. И все пак - несериозни тийн истории - беше по-скоро едно хармонично приятелство. Каквото и да си говорим, по-трудно е да се сближиш истински с човек от друга култура.

Иначе сега съм в Италия и италианските мъже не ми допадат - много са напористи, много разглезени, прекалено самоуверени, твърде упорити...направо досадни. И крайно неверни. Може би така ми се струва, защото в момента не проявявам никакъв интерес към общуване с мъже (една жена, която търси флирт и закачки, сигурно ще бъде във вихъра си тук). Имам приятел в България и не смятам, че някъде по света ще намеря човек, с който така да се сближа и толкова да обичам.

kPuCkA
11-19-2007, 17:33
Hei az prekarah 1 godina v USA tam izlziah s edno negarche-amerikanec. Ne beshe otromantichniq tip muje. Nqmashe rozi i liubovni kartichki no otnoshenieto mu kum men vinagi e bilo mnogo korektno. Vurnah se predi poveche ot 2 meseca i oshte mi lispva. Sega jiveq v Ispaniq i smeq da tvardq che ispancite mise vijdat grozni, no predpolagam che sled vreme i tova shte se promeni. Obichaite se :)
АААААААААААААААААААААААА, егър?Господи къде си?Трябва да бъдеш убита!Заразата трябва да спре!Бати уродите,и аз тук виждах няква "българска" пача да се движи с негър,бах ужаса,как не ви е гнус бе?

Иначе НЕ,бих бил с друга само ако съм пиян и тя е рускиня,иначе НЕ!!!!!
Руснаците са много хубави хора!Ти как си с главния....?! :shock:

SliPknoT_girl
11-23-2007, 14:56
англичаните и общо взето "британците" до един са зодия динозавър за мен.. [-X

teenkopele
11-23-2007, 17:07
англичаните и общо взето "британците" до един са зодия динозавър за мен.. [-X

:D Разбирам те...

hahavteen
11-23-2007, 21:02
Opredeleno ne mi haresvat Kipurcite.Nito na vun6en vid(tvurde kosmati sa i izglejdat ne4istoplutni,niski,ili mn klio6tavi ili mn debeli..) nito kato mantalitet(absoliytni seliani,prostaci,tvurde razglezeni,...).
Gadjeto mi s koeto biahme zaedno 2 godini be6e rysnak s grucki koreni i biah mn dovolna ot nego 8)

hooliganka89
01-31-2008, 23:39
О да руснаци и поляци са огън мъве така да се каже,мисля,че има и готини германци :-)

Sladyranna
02-02-2008, 06:20
За мен Американците са грозотия и половина...Да видиш някой хубав е едно на 1000.
Мен ме кефят испанците и италиянчетата :)
А поляци например не трая защото ме дразнят момчета с руса коса :x

petity12
02-11-2008, 15:11
mi mene ispancite ne me kefqt mnogo na vyn6nost (padam si po rysi4ki :p ) ama ina4e sa jestoki 8) ne sa za izpuskane :D :D :D

pepita87
02-16-2008, 22:38
Да,има много сладички испанци...и много се нервя,като видя някой сладур,хванал под ръка някое плашило....преди да дойда в Спаин си мислех,че испанките са едни от най-красивите жени....ЗАБЛУДА :( Ма сега не мога да се захласвам много,чееее,Шамарите на гаджето са големи,пък мноо ревнив :(до скоро ходех на даскало,и съучениците ми бяха негри(мали)бях само аз момиче,с 18 мъжки,мн си ме гледаха,носеха ми раничката,говорехме си с жестове и мимики,нито те разбираха испански...нито аз...беше весело и много им се кефех :D

air_J
02-16-2008, 23:49
Да,има много сладички испанци...и много се нервя,като видя някой сладур,хванал под ръка някое плашило....преди да дойда в Спаин си мислех,че испанките са едни от най-красивите жени....ЗАБЛУДА :( Ма сега не мога да се захласвам много,чееее,Шамарите на гаджето са големи,пък мноо ревнив :(до скоро ходех на даскало,и съучениците ми бяха негри(мали)бях само аз момиче,с 18 мъжки,мн си ме гледаха,носеха ми раничката,говорехме си с жестове и мимики,нито те разбираха испански...нито аз...беше весело и много им се кефех :D
Испанките хич не са лоши, особено като се нагласят за дискотека, не знам къде попадаш на злета, аз лично рядко виждам отблъскващи грозотии. :oops:

pepita87
02-18-2008, 12:56
Да,има много сладички испанци...и много се нервя,като видя някой сладур,хванал под ръка някое плашило....преди да дойда в Спаин си мислех,че испанките са едни от най-красивите жени....ЗАБЛУДА :( Ма сега не мога да се захласвам много,чееее,Шамарите на гаджето са големи,пък мноо ревнив :(до скоро ходех на даскало,и съучениците ми бяха негри(мали)бях само аз момиче,с 18 мъжки,мн си ме гледаха,носеха ми раничката,говорехме си с жестове и мимики,нито те разбираха испански...нито аз...беше весело и много им се кефех :D
Испанките хич не са лоши, особено като се нагласят за дискотека, не знам къде попадаш на злета, аз лично рядко виждам отблъскващи грозотии. :oops:
Въпрос на вкус...не слагам всички под знаменател"злета",но голям процент за мене са такива...давам мнението си от женска гледна точка,не от мъжка 8)А и може би разликата в мненията е там...че ти ги виждаш,когат за дискотека се точат,на тъмно...пък аз ги виждам през деня,.....на светло :razz: :razz: :razz:

mariela_es
02-19-2008, 18:44
Мене като цяло испанцте не ме кефят,макар че има някои супер сладки,ама те са рядкост!

summergir1
02-20-2008, 15:34
аз не може да се каже че съм имала гадже от друга страна... нещо такова се получи обаче за 1 ден - поляк беше :oops:

puhinka
04-06-2008, 21:35
първата ми "любов" тук беше руснак... оказа се прост... не ги обичам
после и една моя приятелка си изпати от руснак... и вече страня от момчетата руснаци...

следващата ми такаммм несподелена любов беше Българин... харесах го защото беше българин... толкова

Сегашната ми "любов" е американец и е черен. Интересно как, но просто не мога да си се представя с бял американец... мн са ми лигави и тъпи пък хубавите радко се срещат.
Знам че бяла и чернокож не се приема мн... наще ще ме убият пък баба ми като разбрала, леля ми каза че почнала да се вайка.

МНого ама много е мил с мен. Разбира ме... шегуваме се постоянно и интересното е че разбира българските ми малко странни шеги. Мн приятели са ми казвали че хумора ми бил странен... както и да е.
Хубавото е че той не е от тея гангстери... черен е, но се държи като бял... говори като бял... и живее в хубав квартал. Родителите му са работливи... не като повечето черни тука. От хубаво семейство е просто... и тва е от значение. Иначе не се виждам с някой гангстер примерно... нестига че ме отвръщават ами и не ги разбирам като говорят хахаха

Има хубави Американци наистина... ама просто Европейците са най-хубави. Една съученичка ходи до европа за пролетната ваканция сега и каза че искала там да живее... че всички момчета изглеждали мн добре... че се стараят да изглеждат добре, не като повечето американци тук.
И аз съм на същото мнение...

Аааа... забравих. Имахме един съученик от Франция само за един семестър и беше ...... ммммм..... много хубав.... ама се оказа наркоман :D

и тва е горе долу.... :)
Мн писах...

YouAreAnIdiot
04-13-2008, 08:12
ne namiram nishto privlekatelno v momiche koeto mlqska dyfka hodi s kalna pijama i chehli na daskalo i pliue nasreshta parchenca ot chips .. da ne govorime za hranata mejdu breketite i roshavata pricheska ..

MODEL
04-13-2008, 13:12
Нищо не ми харесва в китайците.Неможе и на вас да ви хареса момиче-модел,която има косми под мишниците :-o ..има косми по краката,..отива на ревю,ще представя къси рокли,а има косми..бахти ужаса. Мъжете пък-храчат,оригват се,пърдят.Това е толкова нормално тук,колкото да хлъцнеш..даже не се извиняват. Супер,МЕГА нечистоплътни са!
Миришат,ама... :? не се трае! Не Китай,а СМЪРДЯЙ е трябвало да кръстят държавата. Като ти се усмихнат насреща,по зъбите им има 2 пръста налепи.. :? то за това са толкова евтини пастите им за зъби-по 40ст са.Абе какво да ви разправям,УЖАС!

Chefinkaaa
04-15-2008, 15:30
ммм на мен не ми харесват като цяло испанците.


Daa !! Za za ispancite !! Mn mi haresvat na men... Az s1m v Angliq i tuka ima mn Kolumbiici i tez sa mn hubavi.. ne sa beli ... zagorqli.. 8) 8) :-P :P

Chefinkaaa
04-15-2008, 15:33
англичаните и общо взето "британците" до един са зодия динозавър за мен.. [-X

:D Разбирам те...


NAP1LNO !! +1242353738

Chefinkaaa
04-15-2008, 15:38
аз не може да се каже че съм имала гадже от друга страна... нещо такова се получи обаче за 1 ден - поляк беше :oops:



Tez p1k polqcite .. kolko sa prosti ... :? nqqm dumi ... moito u4ili6te e p1lno s tqh ... lele ... nema po golemi selqn4eta ot tqh,... :-x :? :x

nikita29
04-25-2008, 02:04
Много голям процент от испанците са красиви!Душички са!Но странното е,че колкото са свободолюбиви,толкова са и ревниви!Луди,но сладури! :-)

Chefinkaaa
04-25-2008, 18:53
Много голям процент от испанците са красиви!Душички са!Но странното е,че колкото са свободолюбиви,толкова са и ревниви!Луди,но сладури! :-)



PODKREPQMM... 8) :-)

AJDEN_1981
04-26-2008, 15:52
As sum jenen za belaruskinia i jiveia v belarus,mislia 4e rusnacite sa skapani hora,znaiat samo edna vodka i edno ebane,a kolkoto do amerikanci i ispanci i drugi takiva,mislia 4e znaiat kak da si jiveiat,te sa po stilni i po emocionalni hora.

summer_moon31
06-09-2008, 22:20
Eeeee vsi4ki se kefqt na ispancite ;) haha i az taka :oops:

kristo
06-10-2008, 14:02
Eeeee vsi4ki se kefqt na ispancite ;) haha i az taka :oops:
Аз се кефя на испанките :)

summer_moon31
06-10-2008, 15:21
Eeeee vsi4ki se kefqt na ispancite ;) haha i az taka :oops:
Аз се кефя на испанките :)

Oooo nedei, molq te :D na men sa mi kato trun v o4ite :?

Marina__
06-11-2008, 14:15
Живея в Събия. Момчетата са в общи линии същите като в България, с малката разлика, че (поне според мен де) знаят една идея повече как да се държат с момичетата.

Jaden
06-29-2008, 15:33
Az zivea v Grcia i do sega sum bil samo s grkini koito mi se vizdat simpaticni! S bulgarka ne sum bil i za tova ne moga da otsydq!
Vie bulgarskite kakvi ste?

[B]a[N]D[i]T[k]a
06-29-2008, 21:17
оуу канадски истории не ме кефят :D и бтв момичеетата с които общувам тук (от различни държави сме) .. не харесват канадци ... имала съм гадже кададо - нз си там кфо ... но не ... мерси 2ри път не :D друго си е .. българската ....... . ...... ... ***** ;)

hip_hop_baby
07-06-2008, 19:26
nqmala sam no edin italianec bi bil dobre do6al nasre6ta :smt016



Ъъъ мога да ти кажа, че италянците не СТРУВАТ :? ... От 1 година съм в Италия смених 3 - 4 италянци и повярвай не си струват.. Ако ти не направиш първата крачка си загинала... Хаха :razz: :razz: :razz:

SuNsEt
07-10-2008, 23:27
Хм...еми преди време се запознах с едно момче от Гърция...Беше много готин и мил с мен...Но това не мога да го кажа за останалите му сънародници. :?

megasexy
08-02-2008, 01:21
Hei az prekarah 1 godina v USA tam izlziah s edno negarche-amerikanec. Ne beshe otromantichniq tip muje. Nqmashe rozi i liubovni kartichki no otnoshenieto mu kum men vinagi e bilo mnogo korektno. Vurnah se predi poveche ot 2 meseca i oshte mi lispva. Sega jiveq v Ispaniq i smeq da tvardq che ispancite mise vijdat grozni, no predpolagam che sled vreme i tova shte se promeni. Obichaite se :)
АААААААААААААААААААААААА, егър?Господи къде си?Трябва да бъдеш убита!Заразата трябва да спре!Бати уродите,и аз тук виждах няква "българска" пача да се движи с негър,бах ужаса,как не ви е гнус бе?

Иначе НЕ,бих бил с друга само ако съм пиян и тя е рускиня,иначе НЕ!!!!!
Руснаците са много хубави хора!

Един "приятел" Българин, ще се жени за негърка от африка.... :? :-x

tItEufFf
08-05-2008, 15:21
Francuzite sa gore-dolu hubavi ... No germancite opredeleno poveche mi haresvat ...

pinkbecksbabe
08-22-2008, 11:41
negar za gadje-ddz, ama imam mn dobri fr negri. V germaniq ima mn 4ujdenci i poznavam sekvi.. Ispancite sa strahotni :smt007 Edin ispanec ot moito daskalo malee kat se setq za nego :smt055 jalko 4e si ima gadje , edin dr ispanec koito me haresva6e i az go haresvah ama toi be6e malko 6matka :D ma ni6to. Edin ot Tailand mn gotin be6e ama i toi s gadje :( .Turcite sa ujas, gotini sa oba4e palni selqni s tva darjanie :? Teq ot Bosnia i Herzigovina bivat, a teq ot Irak :shock: na tema higiena nqkoi ni6to ne razbirat, a germancite sa germanci super sa :smt007

dhjb
09-02-2008, 08:43
ispancite sa mn prosti eii i ne sa koi znae kvi xubavci,no sa s blizak do balgrskiq mantalitet.zabavlqvam se vse edno s bgta

Madn3s5
09-19-2008, 10:43
Аз съм в Италия и италянците не ми харесват.. има готини момчета но като цяло излъчването им е супер педалско,фешанско както искате го разбирайте.. Бившият ми беше българин и си ми беше мн добре с него.. просто тук имат различни разбирания за всяко едно нещо..

tItEufFf
09-19-2008, 15:45
Има хубави французи. Но не са много...

hahavteen
09-19-2008, 18:15
Ууу немците в Дрезден са сладури повечето :oops: 8-)

aelita_24
09-24-2008, 18:58
И аз не харесвам негри, но факт е, че те са много по-надарени от белите мъже... Освен това, една позната, която има 2 деца от двама различни негри, казва, че която жена е била един път с негър, никога повече не си помисля за бял мъж... :wink:

punkarkata
10-03-2008, 17:31
spored men vuv vsqka durjava si ima kakto mnogo krasivi taka i mnogo grozni
az naprimer si padam po rusi sus svetli o4i nqma zna4enie dali e germanec angli4anin ili kvot da e bilo stiga da e krasiv :)

marilyn
10-03-2008, 19:29
Мии на мен един испанец няма да ми дойде зле :D


А искам да ви питам тези, които сте в Испания, вярно ли е, че там и жените подвикват на мъжете по улиците /някви неща от рода на `tio bueno`, `estas como un tren`, `guapo` и тн/ Казаха ми го това, а на мен ми се стори странно... :D

slip_away
11-01-2008, 14:56
hmm ima li nqkoi, koito da si pada po holandci? men super mn me kefqt tezi hora, ima stra6no hubavi muje .. :)

axlbaby
11-17-2008, 20:11
Hei az prekarah 1 godina v USA tam izlziah s edno negarche-amerikanec. Ne beshe otromantichniq tip muje. Nqmashe rozi i liubovni kartichki no otnoshenieto mu kum men vinagi e bilo mnogo korektno. Vurnah se predi poveche ot 2 meseca i oshte mi lispva. Sega jiveq v Ispaniq i smeq da tvardq che ispancite mise vijdat grozni, no predpolagam che sled vreme i tova shte se promeni. Obichaite se :)
АААААААААААААААААААААААА, егър?Господи къде си?Трябва да бъдеш убита!Заразата трябва да спре!Бати уродите,и аз тук виждах няква "българска" пача да се движи с негър,бах ужаса,как не ви е гнус бе?

Иначе НЕ,бих бил с друга само ако съм пиян и тя е рускиня,иначе НЕ!!!!!
Руснаците са много хубави хора!

Злее,зле си братле :lol: :lol: :lol:

afroNena
12-22-2008, 19:15
Мии на мен един испанец няма да ми дойде зле :D


А искам да ви питам тези, които сте в Испания, вярно ли е, че там и жените подвикват на мъжете по улиците /някви неща от рода на `tio bueno`, `estas como un tren`, `guapo` и тн/ Казаха ми го това, а на мен ми се стори странно... :D
Не знам кой ти го е казал ама не е вярно.Мъжете подвикват,дори прекалено,ама за жените не съм забелязала,а и то повечето идва не от испанците,а от южно американците,че тук е пълно.
Иначе по темата:Била съм с испанци,италианец и французин,в действителност бг гадже не съм имала никога.Затова не мога да кажа има ли някаква голяма разлика,ама с италианеца си беше най-хубаво.Само,че много говорят италианчетата и после нищо...Но ако знаеш как да го накараш да хлатне си е твой завинаги.Обичат страшно пламенно и истински.

TheBestFriends
12-28-2008, 13:58
Все още нямам оплаквания

adelaida
01-02-2009, 16:17
az sam bila s ispanec i brazilec.. brazileca okey ama ispanec pod vskqva kritika,az li4no si predpo4itam bg no estestveno 4e viagi im izklu4eniq ne bih otkazala polqcite naistina sa mnogo gotini,no mislq 4e ispanci,italianci,francuzi 60% ot tqh sa geiove mnoo sa smotani...

Rofl4e
01-06-2009, 20:17
Искам грък! :(
П.С. Ходила съм с каракачанин(то е все едно грък) :D

PebblesNF
01-07-2009, 07:17
Vuprosa mi e kakvo mislite za srejupolojnia pol v durjava kudeto ste?
Eto az ot 4 god jiveia v USA i sum momiche. V nachaloto amerikancite mi se struvaha strashno grozni i che po hubavi ot BG momchetata niama.
No sega mnogo me kefiat i si imam gadje- amerikanec.
Ne che se kefia ili neshto podobno, prosto iskam da razbera kakvo vi e mnenieto za srejupolojniat pol? Imali li ste gadje-ne bulgarin ili imate v momenta? Bihte li bili gadjeta s niakoi ot druga strana?
Haide chakam vashite otgovori

CoRrEctEd bY aB-uSeR
Заглавието трябва да е написано на кирилица!

Аз съм в Канада от 2005 и като се преместих и аз бях като теб. Американците и Канадците ми изглеждаха страшно грозни и .. безлични. Но сега си имам приятел Канадец но техните са Италянци. Но все още мисля че българските момчета са едни от най-красивите и поддържаните. :-P

Darkkiss
01-18-2009, 03:58
Vuprosa mi e kakvo mislite za srejupolojnia pol v durjava kudeto ste?
Eto az ot 4 god jiveia v USA i sum momiche. V nachaloto amerikancite mi se struvaha strashno grozni i che po hubavi ot BG momchetata niama.
No sega mnogo me kefiat i si imam gadje- amerikanec.
Ne che se kefia ili neshto podobno, prosto iskam da razbera kakvo vi e mnenieto za srejupolojniat pol? Imali li ste gadje-ne bulgarin ili imate v momenta? Bihte li bili gadjeta s niakoi ot druga strana?
Haide chakam vashite otgovori

CoRrEctEd bY aB-uSeR
Заглавието трябва да е написано на кирилица!
абе тея дето се имат за "оригинални" от северна америка са супер гнусни бе алелел с 1 прозрачна кожа и некви в пъпки целите и некви дебели такива аи ..... или па тънки като дъска алеле :( Хубавите момичета са от др държави...

PebblesNF
01-18-2009, 04:02
Абе мен ми се струва че тук като дойда, без значение от каде са всичките се мислят за голяма работа... нали са в Америка Много сам разочарована от храта в Америка и Канада като външност, хигиена и тн а в същото време са с голямото самочуствие... :D :D :razz:

Darkkiss
01-18-2009, 04:05
Абе мен ми се струва че тук като дойда, без значение от каде са всичките се мислят за голяма работа... нали са в Америка Много сам разочарована от храта в Америка и Канада като външност, хигиена и тн а в същото време са с голямото самочуствие... :D :D :razz:

Голямо самочуствие та то за тех по велики от тех няма!!! Ако си на тоя континенти виждал/а ли си бензиностанциите и "ресторантите" им??? като им показах хотел от БГ и им викам а това дами и господа е кафенето и те ми викат ебати идиота това е реторант....

PebblesNF
01-18-2009, 04:08
Да те тук като ме питат от каде сам и аз им кажа България и те си мислят че България сме като село... толкова са необразовани че даже незнаят къде се намира държавата ни пак мнение ми дават.... :o ама вече не им обращам внимание казвам им да ходят да си преговарят географията от 10 клас която ние в България е учиме в 4ти.... :D :razz:

sissy89
01-29-2009, 22:39
ми.. гърците са си ок.. в смисал готини хора са.. поне познатите ми и гаджетата ,който съм имала :) ..ее и винаги си има по някой израстък ..ама навсякаде е така :)

sissy89
01-29-2009, 22:43
Искам грък! :(
П.С. Ходила съм с каракачанин(то е все едно грък) :Dподкрепям те ! :)

zay4e
03-26-2009, 11:48
az jiveq v gyrciq i za men po-hubavi i dobri ot bylgarite nqma,gyrcite osven grozni sa i typi ,na men priqtelqt mi e bylgarin i stra6no go obi4am,gadnoto e 4e ne sme zaedno po mn dylgo vreme :(

Krischeto
03-27-2009, 20:11
Hmmm..interesen vapros.Ami kato cqlo za mene angli4anite,maje i jeni, ne sa nito privlekatelni nito mnogo umni.E qsno 4e i te si imat krasivi i umni xora no kato cqlo ne mi dopadat.Nikoge ne sam xaresvala angli4anin i ne mislq 4e tova nqkoga 6te stane,tvarde sa bledi i nqkaksi blutkavi za mene.

DevilWish
05-06-2009, 16:46
Ами аз живея в Белгия, тук има от всички страни хора горе-долу.Много хора познавам.За руснаци и поляци не ми е особено добро мнението.Иначе била съм с турчин (да нападнете ме сега всички) и бяхме 1 година заедно, но се разделихме ,не заради друго, но просто беше ужасно ревнив и не ми даваше да дишам.И така.Сега в момента ходя с белгиец.Преди като дойдох бях казала "пф ужасни са, тъпи са" и тн ,сега не мога да се разделя с него.От както тръгнахме всеки ден тича при мен, нито той може без мен, нито аз си мисля вече, че мога да седя повече от 1 ден без него.Общо взето много се влюбих =) И така.

untouchedbby
05-30-2009, 15:44
Ами отначало бях жестоко стресната от вида на американските момчета.Единствения въпрос,който си задавах беше "Аз тук ще си намеря ли гадже" . Оглеждах ги,оглеждах ги не можех да си харесам нито един.Но след като се вкарах в живота на Маями и започнаха да се появяват момчета на хоризонта.Имала съм гаджета американци.В момента също съм с американец,но той не е точно такъв,грък е,но от 10 години живее в USA и за такъв се има.

FlammeNoir
06-03-2009, 13:08
Има много хубави девойки французойки но повечето са курви :?

tItEufFf
06-03-2009, 15:08
Има много хубави девойки французойки но повечето са к**ви :?

Къде във Франция си?
Всички са разочаровани от французойките. Брат ми, братовчед ми. Даже дядо ми тръгна да целува баба ми и да й вика "Ела ми тук, не ща французойка 8-) "


А иначе италианците са най-хубави според мен :-)

FullMoon
06-05-2009, 00:23
Има много хубави девойки французойки но повечето са к**ви :?

+1 за Англия.. с разликата че не са много хубави :D ама са си к*рвенца от куде и ще да ги гледаш... има и цепеняци де.. ама са рядкост.. иначе момчетата са супер печени.. не мога да прецня колко са "готини" щото още не съм минал на левия бряг, но иначе може да се разчита на тях.. приятелка не съм имал сериозна.. имал см връзки от сорта за една нощ след купони :?

KoRnFlAkE
06-05-2009, 01:44
канадците, по-точно кебекарите не са много грозни.
ама са тъпи. 8-)

FlammeNoir
06-07-2009, 12:36
Има много хубави девойки французойки но повечето са к**ви :?

Къде във Франция си?
Всички са разочаровани от французойките. Брат ми, братовчед ми. Даже дядо ми тръгна да целува баба ми и да й вика "Ела ми тук, не ща французойка 8-) "


А иначе италианците са най-хубави според мен :-)
В Париж съм :-D

darkness848
11-23-2009, 16:15
Преди няколко месеца се преместих в Испания и честно казано за сега мисля, че по хубави момчета от българските няма. :-P Въпреки това има и момчета които не са толкова зле :-D Някои са леко симпатични. Колкото до това дали мога да тръгна с момче от чужбина... Може би... Защо не? :-D

wallmart
02-15-2010, 11:13
Аз съм от Македония и си имам приятелка българка. Не бих ходил с чужденка. Сестра ми живее в Италия и е женена вече близо година за бесарабски българин.

missTwlight0208
02-19-2010, 20:10
Аз съм в Германия, но по хубави от българите няма и няма и да има! Ние сме най/добрите и един поздрав от мен Слави Трифонов и Ку Ку бенд И да паднем и да бием!
сине майчин сине тайната помниии ний сме по красиви и сме по добри

Amazingskill
02-28-2010, 14:37
И аз съм в Германиа момчетата са по красиви, но по - красиви момичета от българките няма :) :-D

Nakadah
02-28-2010, 20:25
тука има хора от всички нации на земята... все нещо се намира

wallmart
03-01-2010, 10:08
И аз съм в Германиа момчетата са по красиви, но по - красиви момичета от българките няма :) :-D

Ти си мъж бе, гледай жените :D От българите - жени и мъже, по-красиви няма!

drogba333
03-29-2010, 09:51
рускините не ми дпадат поради простата при4ина 4е са като даски (плоски са) но ве4е сам в украина и там са съштото положение + тва са леки , такаче за мене си остават на хубави българките :smt055

tItEufFf
04-05-2010, 09:28
И аз съм в Германиа момчетата са по красиви, но по - красиви момичета от българките няма :) :-D
Съгласна съм, германците са много красиви. Аз ходя сравнително често в Германия и съм на мнение, че германците са най-хубавите. пък жените им са смотани. Италианците също са красиви, но пък ниски .. А французите - ами стават. Има всякакви. И хубави, и не чак толкова.
А за момичетата, наистина най-красиви са българките !

scanadal
04-24-2010, 12:05
Имала съм взаимоотношения(трудно бих го нарекла връзка) с един Хамериканец :D
Симпатяга беше-рус,синеок,романтичен.Нооо много различни сме двете нации и като темперамент и като начин на мислене.Приятни спомени имам от него-предимно сексуални :oops:

Steff9423
04-25-2010, 15:43
Аз съм в Испания..А тук момчетата са много по-готини от тези в България,но много по-кухи от тях.А момичетата са толкова грозни,блях..Българките сме 100 пъти по красиви,но тука има само кухи българки които се поиспанчиха и започнаха да ходят некво развлечено и,блях..

sladurka122
04-26-2010, 20:27
Аз бих искала да си имам гадже Италиянец или Руснак. Незнам защо, ноо .. някак ми харесват.

wallmart
04-27-2010, 08:46
Темата е за Българите в чужбина, а не за сексуалните ви мечти :?

Ще го кажа в стил реклама: get Russian, get Smirnoff!

Auby
04-28-2010, 00:40
Французите са гейове :x :x

tItEufFf
04-28-2010, 15:43
Французите са гейове :x :x
Съгласна! Миналата седмица имаше училищно парти. Изведнъж всички тръгнаха да се целуват. Момиче с момче, момиче с момиче, МОМЧЕ с МОМЧЕ :shock: И всички ми се чудиха как може да се шокирам от това, че две момчета се целуват пред всички ...

IncHeTy
05-01-2010, 09:09
Мм италианците са мн хубави,само,че нещо в характера им куца.Едни са твърде самовлюбени,други ревниви,трети "под чехъл" и т.н Иначе са душички :-)

anonim4e2
05-02-2010, 12:00
и аз съм в германия,наистина има готини германчета ,за руснаците...ходих с руснак за кратко...супер ревниви хора са,и не само,не ми допадат,какво мислите за бразилците? :-) :oops:

Sarabi
05-17-2010, 00:13
Гадни, мазни, грозни гейчета.
Ако се намери някой секс... със сигурност не е французин.

ElisaRainville
07-18-2010, 02:00
Момичетата в Канада не са оферта, поне за мен.
Хммм ... да и аз живея в Канада, и наистина тук саа ..... НО КООММЕННТТ и не само момичетата:lol: :lol: Но аз си харесвам едно момче от Чили .... голям сладур. :oops:

zzqqto
07-21-2010, 17:20
няма ли някой мъж от кореа/япония/китай да даде мнение за жените там.. те са ми фаворитки. :-D :-D

malkasladka
07-22-2010, 11:16
ооо българи ооо най красиви сме. Живея в Германия и момчетаи момичета са толкова грозни направо ууу, добре, че са чужденците. А дории и да се срещне някой по дето мяса на нещо, като го чуеш как си духа носа и кви му са обноските просто ти пада в очите на момента. И още веднъж и момчета и момичета по красиви от нас няма!!! :grin: :P :-P :-x

koteto6840
08-16-2010, 00:37
Az sega sum v Ispaniq i ima mnogo hubavi mom4eta makar 4e dosega vse o6te ne sum imala gadje ispanec :?

Frutex
08-25-2010, 00:00
Не чувам нищо за прословутите бледолики островитянkи.

mikeshinoda137
09-01-2010, 15:28
Ами аз живея от 2 месеца в Португалия и не мога да кажа нищо, но по това което виждам всички момчета имат еднакви прически :D На тези прически им казвам паници. Много смешно.

marais
09-27-2010, 12:38
Не мога да правя някакви генерални изводи, всяка страна си има и красиви, и грозни хора.

Има доста красиви британки - руси, синеоки като скандинавки, но имам чувството, че когато станат на 25+ надебеляват и погрозняват значително. :?

nikki16
09-28-2010, 10:25
Ето и моите наблюдения:

Щатите - мъжете стават определено/жените са много зле, но рядко има и диаманти

Италия - мъжете са ок, но малко ниски/жените са много зле

Англия - мъжете са ужас и не само заради акцента :)/жените не са
толкова хубави, но се грижат за себе си

Испания - мъжете стават/жените са ужас и си се кефят

Румъния - мъжете долу-горе / жените са страхотни

Германия - ако няма чужденец в рода са тотален ужас

Израел - познавам страхотни момичета

Унгария - едни от най-красивите жени, както и българките :P

Холандия - 1 на 1000 става

БГ - едни от най-привлекателните личности, които познавам са българи.

П.С. Посочените мнения са за индивиди над 22 :P

nickgr7
10-18-2010, 06:45
От къде да почна и къде да свърша за повечето тез надути пачаври,крави,свине наречени Гъркини......Едно към десет са тука дето по стават по външен вид!!!А пък по характери,държание и т.н.т по хубаво да не говоря!!!!Толкова са ми тъпи като циганите и турците.Това си е мойто мнение по темата ;)

LilHypaBabbii
11-06-2010, 18:53
ispancite sa mn prosti eii i ne sa koi znae kvi xubavci,no sa s blizak do balgrskiq mantalitet.zabavlqvam se vse edno s bgta

i az sam na tva mnenie !! a poprincip sam izlizala s qmaec i 4eren portugalec.. i mulat.. i edin napolovin bulgarin napolovin dominican...

bg-ta me kefqt po harakter i kato za fr oba4e za vruzkii pove4e mulati i 4ernii... moga da vi kaja 4e sa s mnogo qk harakter stiga da gi opoznae6 !! az jiveq v London ot ve4e 5 godinii ii su6to za kompaniq 4ernite mnogo stavat... znaqt kak da sa zabavlqvat.. malko po gangsterski na4in ama nqq kak.. to im e v kruvta ! i sa mn ludi... men tva me kefi.. mraza nqkvi sku4ki hora.. oba4e sku4en 4eren ne mojesh da nameri6 da vi kaja !!!!! si4ki sa mn pe4eni.. !!

Vannesa
11-07-2010, 13:00
Съгласна с marais - скандинавките и британките като млади са хубави, но рядко истински красиви, обаче след години... ужас, просто никакъв помен от привлекателност.
Специално Норвежките (?) са нещо невероятно като млади, почти всички, като самодиви направо, но до 30-стата година. Мъжете са толкова тихи и без-мнение-нни, че предизвикват направо съжаление (не под чехъл, ми направо под кубинка).
Руснаците са почти романтични, но пък винаги имам чувстото, че погледите им шарят, ако ще и с 30-годишен брак да са.
Германците са толкова еднотипни, че ако в началото на седмицата си "ооо, господии, толкова е сладък и руус...и онзи същооо!" , то в края си "забога, дайте нещо в по-тъмни тонове, не се трае вече!".
Португалците са много забавни и темпераментни, поляците са едни такива мили и разбиращи, идва ти да ги нагушкаш направо.

За почти една година с българин (от 6 години в Испания с родители полу-испанци) - е няма такъв рай! Просто не мога да го опиша, красив по български, но с едно малко по-различно, цивилизовано, направо извисено ако искате, мислене. Хибрид за милиони, обича като обсебен, без да задушава, не предавам за нищо на света.

И такам.

П.С. Макар че ми е странно да съдим за цяялата нация по няколко индивида, много от нещата ми се струва, че се повтарят, та може и да има вярно в наблюденията ни. Което ми напомня, че това горе са моите лични, може да се разминавам с вашите, но това е.
И без съмнение Българите са най-красиви, просто откъдето и да го погледнеш...

wallmart
12-11-2010, 04:01
За почти една година с българин (от 6 години в Испания с родители полу-испанци) - е няма такъв рай! Просто не мога да го опиша, красив по български, но с едно малко по-различно, цивилизовано, направо извисено ако искате, мислене. Хибрид за милиони, обича като обсебен, без да задушава, не предавам за нищо на света.


Доста чудноват ми изглежда този българин, който е хибрид от родители полуиспанци. Последно какъв е?

Vannesa
12-11-2010, 17:21
За почти една година с българин (от 6 години в Испания с родители полу-испанци) - е няма такъв рай! Просто не мога да го опиша, красив по български, но с едно малко по-различно, цивилизовано, направо извисено ако искате, мислене. Хибрид за милиони, обича като обсебен, без да задушава, не предавам за нищо на света.


Доста чудноват ми изглежда този българин, който е хибрид от родители полуиспанци. Последно какъв е?

Всеки от родителите му има по един родител испанец и един българин, но и родителите му и той са отгледани (детството поне) в БГ, приемат се за българи и се връщат от време на време за малко. Да ти начертая родословно дърво ?

[B]a[N]D[i]T[k]a
12-19-2010, 22:51
Момичетата в Канада не са оферта, поне за мен.
Хммм ... да и аз живея в Канада, и наистина тук саа ..... НО КООММЕННТТ и не само момичетата:lol: :lol: Но аз си харесвам едно момче от Чили .... голям сладур. :oops:

:D :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

FataMorgana
12-26-2010, 15:21
Hei az prekarah 1 godina v USA tam izlziah s edno negarche-amerikanec. Ne beshe otromantichniq tip muje. Nqmashe rozi i liubovni kartichki no otnoshenieto mu kum men vinagi e bilo mnogo korektno. Vurnah se predi poveche ot 2 meseca i oshte mi lispva. Sega jiveq v Ispaniq i smeq da tvardq che ispancite mise vijdat grozni, no predpolagam che sled vreme i tova shte se promeni. Obichaite se :)
АААААААААААААААААААААААА, егър?Господи къде си?Трябва да бъдеш убита!Заразата трябва да спре!Бати уродите,и аз тук виждах няква "българска" пача да се движи с негър,бах ужаса,как не ви е гнус бе?

Иначе НЕ,бих бил с друга само ако съм пиян и тя е рускиня,иначе НЕ!!!!!
Руснаците са много хубави хора!Ти как си с главния....?! :shock:

Аз съм ходила с чернокожи момчета. Страхотни са. Мразя расистите. Намирам ги за много прости.

Където живея (Дубай) има супер много националости. Излизала съм с Германец и Австриец (не са много добре с милувките, поне те не бяха, но са хубавки) с Аржентинец (супер са, Испанския е тоолкова възбуждащ език) с Американец (този беше умен) с един от Дания (мило момче, руса косичка сини очикчи) с един от Шотландия, лесно се напиват и Микс, Италианец и Арабин ама това не беше за дълго, просто не си паснахме, иначе италианския е много хубав език!

nerwna
02-26-2011, 00:59
М,да аз съм си доволна от Гърците .. Имам си приятел Гърк ,държанието му към мен е уникално.. Сравнение с предишния ми приятел който беше Българин ,няма нищо общо ..

И бих споделила,че на мен лично ми харесват испанцине ;р :-P

rooney95
04-05-2011, 11:38
http://www.erepublik.com/en/referrer/CSKARQ1995

ВКЛЮЧВАЙТЕ СЕ!!!

PainMonopoly
05-14-2011, 16:36
Трудно ми е да опиша колко са противни. :)

xXxXnIkKyYxXxX
10-02-2011, 09:29
Мнооого рядко се намира красив Американец .......... Иначе руснаците :smt007 :smt055

SunT
10-02-2011, 14:54
Трудно ми е да опиша колко са противни. :)
Къде си?

AngliskiqtKostumar
10-26-2011, 14:38
Англичанките се обличат като курви и се държат като курви , начи са курви 8-) :razz: