PDA

View Full Version : s hubavo mom4e taka e...



10-02-2006, 06:50
imam mn gaden problem...gadjeto mi e mn hubavo mom4e i si mislite kude e problema v tova no ima problem!pisnalo mi e vsi4ki moi fr s koito go zapoznavam da go gledat vse edno 6te go opunat na nqkoe leglo...nai dobrata mi fr ot daskalo neprekusnato razduva nalqvo i nadqsno za nego i se prai 4e e mn 6tastliva za nas no o6te kato trugnahme tq kaza 4e malko revnuva...a i sega dori i da ne mi go kazva to si li4i!obi4am tva mom4e no ne samo za6oto e hubav toi e nai sladkoto i milo su6testvo s koeto nqkoga sum ob6tuvala!griji se za men durji se prosto perfe i az znam 4e ne bi mi izneveril s dr momi4e 6oto qvno mi pokazva 4e mn me obi4a a toi ne e ot toq tip jenkarite koito umeqt da lujat momi4etata!i vupreki 4e ne se sumnqvam v negovata vqrnost ne6to vse me 4opli otvutre daje v4era go sunuvah s nekvo dr momi4e!moje bi tova e paranoq no naistina se 4uvstvam mn kofti!kvo da pravq kak da spra da go revnuvam...

10-02-2006, 06:56
Само ми отговори на въпроса - с коя буква започва името на най-добрия приятел на гаджето ти , и ще знам какво да ти кажа занапред :)

10-02-2006, 07:10
sus "s"

white_chik
10-02-2006, 07:13
Една от най-добрите ми приятелки ходи със страхотно момче и аз непрекъснато казвам колко е перфектен,обаче не е завист,а наистина се радвам за нея,щото тя го заслужава :wink: А по твойта тема,щом си сигурна в неговите чувства,няма от какво да се притесняваш.Просто прадължавай да вярваш в него

IKisseDAGirL
10-02-2006, 07:22
хехе доста рядко се среща хубаво момче, което да не е женкар или с някакво огромно самочувствие, така че си късметлийка, радвай се O:)
а той щом не ти е давал поводи за ревност не се притеснявай, освен ако приятелките ти не са склонни към сексуален тормоз или изнасилване :lol:

10-02-2006, 07:22
Щом е със "с" , начи не се познаваме , понеже моя най-добър приятел е така с гаджето си , поне аз като гледам и ако беше ти предполагам можехме да си поговорим за него.

CrazyWitch
10-02-2006, 09:59
радвай се


Само това ще напиша и аз. Радвай се.. Радвай му се, радвайте се един на друг.

koalka
10-02-2006, 12:04
Да,действително е неприятно,но нали сте заедно?Това е важното.Може да е хубав и приятелките ти за това да го гледат,но важното е,че той обича теб,а не тях.Ти за него си най-добрата и най-красивата.Това е,а и добре,че не е женкар.

iiirish
10-02-2006, 13:55
чувствата не могат да се контролират, затова каквито и опити да правиш няма да престанеш да го ревнуваш! за да си с хубаво момче винаги около теб ще има риск - момичетата! няма значение дали са хубави или не, те ще му се лепят и ти не можеш да им затваряш очите когато те минавай покрай него ;)

най-важното е ти да си сигурна във него. ако се доверяваш напълно и 100 % на чувствата му, няма защо да изпитваш страх, който наистина понякога достига форма на параноя ;) най-добрия лек е доверието!

Obitax
10-02-2006, 14:27
tctctctct mnogo krasavci se navadiha tuka be

Angel_eyes
10-02-2006, 17:15
Ми какво ти пука как го гледаттт нали е с теб?Само твой си е,пък и казваш,че не е женкар :? къде ги тия екстри готини момчета а не са женкари.Ех.. всеки с късмета си :D Таа не се тревожи за това,радвай се,че е харесвам и след като той сам ти е показал чувствата си невиждам място за притеснение :wink:

piska_
10-02-2006, 18:22
Тфа е като закон :wink:

Tristania
10-02-2006, 18:42
Щом си щастлива с него и мислиш, че не би ти изневерил, няма от какво да се притесняваш. А ако това се случи, няма да са виновни само приятелките ти, а и самият той. От него зависи, затова не се притеснявай от тях.

agsfdgf
10-02-2006, 18:48
male milichka se edno slusham sebi si predi 2 mes. hubav, obicha me, pravi vsichko za men vsichko beshe rozovo... dokato edin hubav den ne otkrih che si chati s drugi momicheta i to syvsem ne priqtelski.. togava ot rozovo svichko stana sivo i vinagi v men shte si ima symnenieto koeto te rychka ot vytre... hubavite momcheta rano ili kysno im porastvat ushite ot tova che mnogo hubavi momicheta hi haresvat i zapochvat da obryshtat poveche vnimanie na tqh zashtoto te postoqnno im povdigat samochyvstvieto... toi v syshtoto vreme ti kazva che te obicha no e mnogo po studen ot kolkoto predi.... vsqka prikazka si ima svoq krai i az sm si mislila kato teb toi ne e kato drugite, toi e razlichen.. mila ne se zablujdavai vsichki sa ednakvi.. ohh zapochnah da razkazvam moqta istoriq.. syjalqvam.. po temata : davai mu vsichko ot koeto ima nujda i cqlata si lubov i nai vajnoto podyrjai ogynq jiv! ne go ostavqi da ugasne..

strange__
10-02-2006, 19:43
Да си гледат работата завистливите ти приятелки :wink: Сигурна съм,че те не биха могли да имат и на половината на това,което е въпросното момче,а той щом е с теб значи така е пожелал.Не е поискал никоя друга,а именно теб :!:

detelina
10-03-2006, 08:15
хубавите момчета винаги имат мн обожателки но щом е избрал теб няма защо да се притесняваш радвай се че сте заедно и не обръщай внимание на чуждата завист

moni4ka
10-03-2006, 14:46
Позната история за големия красавец...!Всяко по малко момиче си мечтае за големия красавец,да спечели сърцето му ...и да бъде по по най...!Да позната история и аз харесвах такива момчета,и ми беше много хубаво,че избра точно мен...че приятелките ми ще завиждат както и стана...!С мен се държеше мило .. прекрасно в началото...достатачно ме омайваше....накрая хлътнах....!И след това ме остави и разбрах за какво ли не...!!!Много сигурна бях,че е само мой... ама май и други хора така са си мислили.... !

kimi_raikonen
10-03-2006, 15:46
ми извинявай ама ти като излизаш с него си водиш и приятелките да го гледат.Защо си смесваш личния живот с приятелите.Това е голяма грешка.Виждал съм поне 50 такива случая в последната година в които уж "най - добрите" приятелки накрая ти вземат гаджето.Недей се лъга и като излизаш с него не вземай и тях!!!Успех