PDA

View Full Version : Странна миризма



Олгита
10-02-2006, 07:11
Незнам дали само при него е така и дали е нормално затова се обръщам към вас -досега никога не съм имала по интимни отношения с някое момче-но нали винаги си има първи път.. та моят приятел нали както си го извади ,така де .. се разнесе някаква много гадна миризма (е,верно че имаше косми )-ала нали уж всеки ден се къпе..нз -но чак ми се надигна -та незнам това нормално ли е ,при всички момчета ли е така или ..а и на какво може би се дължи-казах му да се изчисти -ала това дали ще помогне нз ..дайте съвети


Moderated by miloto
т.1 от Правилника :!:

miloto_girl_4e
10-02-2006, 07:15
не, определено не е нормално... хванала си си някакъв нечистоплътник... или може пък да има някаква инфекция и оттам да идва миризмата... :-k

No_LiMiTe^f
10-02-2006, 07:16
Предлагам ти или да го накараш да се обръсне или да се изкъпе и да си гоп арфюмира!Защото не при всички момчета е така!Нещо е в него,защото и аз съм го правила с небръснат ама не е миришел гадно!А пък ако не искаш да му го кажеш директно му кажи да се изкъпете заедно ии нещо такова!

briana
10-02-2006, 07:19
Най-добре да иде на генеколог.

10-02-2006, 07:28
Най-добре да иде на генеколог.
na urolog v slu4aq. :wink:

OPEL
10-02-2006, 07:48
Най-добре да иде на генеколог.
Защо. П******А ли да му прегледа??? Момчето може и да се къпе често, но да има гъбички. Те също издават неприятно-гаден мириз. Ако е така:
Той да бега на уролог/дерматолог, а ако сте го правили без кондом-ти бегай на гинеколог.

asdasddas
10-02-2006, 07:53
kak izglejdat gubi4kite?

Олгита
10-02-2006, 11:39
Абе вие хубаво се ебавате,ама на вас да не ви се случи-благодаря на тези,които наистина откликнаха на молбата ми .. ала проблем е как да му кажа-като си свалиш гащите има мн неприятна миризма..просто така ще се обиди много яко

sladoled
10-02-2006, 14:43
В много деликатна ситуация си наистина :-k Но каквото и да кажем, човека фактически или е нечистоплътен, или има заболяване, което не забелязва и не счита за нужно да лекува.То с такова нещо не се свиква.Ако сега му кажеш направо, каква е гаранцията, че няма да има други подобни случаи в бъдеще?
МОЯТ СЪВЕТ Е ДА ПОМИСЛИШ ДАЛИ ТОЗИ ЧОВЕК ИЗОБЩО Е ЗА ТЕБ.

angel4e_s_krila
10-02-2006, 15:13
еми просто му кажи да спазва по стриктна лична хигиена,това,че се къпел уж всеки ден не значи че обръща специално внимание от хигиенна гледна точка на атрибута си :shock: така че кажи му да се поддържа и че въпросната миризма те отвръщава,а ако наистина не е от хигиената веднага а посети уролог.

10-30-2006, 15:17
Offff i na men mi se slu4i tova s mirizmata......otvratitelno e! :).Problema e 4e izlizah s mom4eto dosta vreme predi da usetq tova i mi be6e mnogo priqtno.Sega oba4e ne znam kak da postapq.I nikak ne e lesno da mu kaje6 za mirizmata ili pak da mu namekne6 po kakavto i da bilo na4in.

lifestyle
10-30-2006, 16:14
Най-добре да иде на генеколог.
Защо. П******А ли да му прегледа??? Момчето може и да се къпе често, но да има гъбички. Те също издават неприятно-гаден мириз. Ако е така:
Той да бега на уролог/дерматолог, а ако сте го правили без кондом-ти бегай на гинеколог.Dam,dam.....