PDA

View Full Version : Радвайте се навреме



ЖиВето
10-02-2006, 08:24
Тази тема е за да кажа на всички които се обичат да продължават,да се подкрепят ,защото не се знае какво ще следва утре
аз имам приятел и откакто гледах в събота Море от Любов"осъзнах,че още повече не искам да го изгубя за нищо .. незнам дали сте го гледали(аз рядко го гледам-когато имам време),но в събота втората история беше ужасно тъжна и ме накара много да се замисля за живота и любовта-направете го и вие влюбени и разлюбени -живота е кратък!

santri4ka
10-02-2006, 08:40
che kakvo stana v sybota az ne go gledah.. q porazduhai malko :P

No_LiMiTe^f
10-02-2006, 09:04
Тази тема е за да кажа на всички които се обичат да продължават,да се подкрепят ,защото не се знае какво ще следва утре
аз имам приятел и откакто гледах в събота Море от Любов"осъзнах,че още повече не искам да го изгубя за нищо .. незнам дали сте го гледали(аз рядко го гледам-когато имам време),но в събота втората история беше ужасно тъжна и ме накара много да се замисля за живота и любовта-направете го и вие влюбени и разлюбени -живота е кратък!

Много добре казано!И аз не го гледам ама не знам в събота как се случи!Мисля че наистина хората трябва да се радват на моментите и на любовта си един към друг защото в следващия момент може да я загубят!

CrazyWitch
10-02-2006, 09:16
Това съм си го осъзнала и без "Море от любов" :)

kobrichka
10-02-2006, 10:20
историята в събота беше просто ужасяваща

Kisses_P
10-02-2006, 11:48
Просто трябва да живеем ден за ден и всеки миг да го изживяваме до последно, защото после може да е късно.... аз не го направих и сега съжалявам.. :smt088

koalka
10-02-2006, 11:51
Не искам никога да загубя приятеля си за нищо на света.Толкова много го обичам и оценявам и радвама на всеки миг прекаран с него.Права си за това нещо."Море от любов" този епизод не съм го гладала,но това и без него го знам и оценявам.

iiirish
10-02-2006, 14:10
права си! живота е кратък и често всеки забързан в ежедневните си проблеми не оценява какво прави живота за него. мои приятелки, пък и доста форумци, непрекъснато говорят за това колко гадна е любовта, колко боли от нея, как не искат повече да живеят, и как никога вече няма да обичат... но идва ден в който сядаш и си правиш една равносметка, една съпоставка на живота си - преди и след! и именно тогава откриваш, че в сълзи и самосъжаления си губил прекалено ценно време. време в което си можел да бъдеш щастлив с хората, които са до теб, които те подкрепят и за които ти си всичко!

Obitax
10-02-2006, 14:20
Liubovta da varvi po dqvolite na men mi trqbva samo bira i nqkoi s kogoto da q piq .

vlubenoto :}f
10-02-2006, 14:40
aide de pls kajete kvo e stanalo v sabota i az ne go gledah

maybelline
10-02-2006, 17:18
Кажете за събота,какво е станало в Море от Любов???

Jamalska
10-02-2006, 20:58
Да..айде кажете де :?
Иначе...наистина трябва да се наслаждаваме с всички сили на всеки миг...

Mikohito
10-02-2006, 23:00
Още един пример за това е филма "Click" който го е гледал знае за какво става дума.Така,че пожелавам на всички да се радват на всеки миг от живота си и да го изживяват пълноценно обкръжени от любимите си хора.Защото не се знае какво ще стане на другия ден живота на всеки може да се преобърне за по малко от 24 часа.

The`G_i_r_l
10-03-2006, 05:57
аз сега го гледам..после ако не ме домързи ще разкажа :wink:

doky
10-03-2006, 06:39
Още един пример за това е филма "Click" който го е гледал знае за какво става дума.Така,че пожелавам на всички да се радват на всеки миг от живота си и да го изживяват пълноценно обкръжени от любимите си хора.Защото не се знае какво ще стане на другия ден живота на всеки може да се преобърне за по малко от 24 часа.

На тоя фил се разплаках накрая,когато бащата тръгна да гони сина си и дъщеря си,въпреки,че знаеше,че умира,много добре беше направено :?

The`G_i_r_l
10-03-2006, 07:03
Така...сега и историята..
В главните роли: Сума безотговорни лекари,двойка влюбени и разбира се...море от любов :wink:
Разказва се за едно момче и момиче...Те имат връзка от година и нещо и живеят заедно..Момчето започва да се оплаква от болки в кракът,който постепенно се усилват...Той решава да отиде при личната си лекарка,но когато отива в болницата разбира,че тя е в отпуска за неизвестно време.След като чака с часове в болницата му прелушава и негов комшия му дава ред при някакъв д-р Генов..След прегледа доктора не поставя никаква диагноза,нито дава направление за друг лекар.Просто му поставя обезбозболяващи с аналгин в продължение на 4-5дена..След 6 дена момчето започва да вдига температура,да го втриса,болките се засилват и т.т.Отива отново при д-р Генов,който го изпраща с лек антибиотик. Тогава решават да отидат при др. лекар,но сутринта той припада и викат бърза помощ,която идва след 40-50мин...Лекарката (д-р Димиторва)казва да му дават айрян със сол,защото му е паднало кръвното,понеже е станал много рязко от леглото...След молби към д-р Генов той дава направление за 1-ва градска болница...Те пращат линейка,която да го вземе само да му направят изследвания..Преди да тръгнат той отива до банята и пак припада,като затиска вратата...През това време от лекарката никаква реякция...Когато майка му и приятелката му успяват да отворят вратата го заварват в безсъзнание, целия посинял,с глътнат език...След молби към лекарката тя вика реанематори,който идват след 10мин. само с една система..Дядото на момчето започва да търси някакви хора,който да помогнат да го заведат до военна болница...Там установяват,че има отром (нещо такова)в кракът,който се е откъснал,попаднал в белите дробове.От там в сарцето..после се получава белодробна емболия и съответно инфаркт .. В болницата правят всичко възможно да го спасят,но без резултат...в 1 без 10 момчето умира....В момента се води дело по този случай....
Ами общо взето това е историята...съжелявам ако съм допуснала някакви грешки...Ако някой иска да гледа този епизот на "Море от любов" може да го намери в www.netera.tv

DevilWish
10-03-2006, 07:11
Tova sym go osyznala ,no problema e ,4e razuma mi ne vinagi se pod4inqva na tova,koeto znae ,4e e pravilno ,a na to4no obratnoto!

Iliqn4eto
10-03-2006, 10:03
Така...сега и историята..
В главните роли: Сума безотговорни лекари,двойка влюбени и разбира се...море от любов :wink:
Разказва се за едно момче и момиче...Те имат връзка от година и нещо и живеят заедно..Момчето започва да се оплаква от болки в кракът,който постепенно се усилват...Той решава да отиде при личната си лекарка,но когато отива в болницата разбира,че тя е в отпуска за неизвестно време.След като чака с часове в болницата му прелушава и негов комшия му дава ред при някакъв д-р Генов..След прегледа доктора не поставя никаква диагноза,нито дава направление за друг лекар.Просто му поставя обезбозболяващи с аналгин в продължение на 4-5дена..След 6 дена момчето започва да вдига температура,да го втриса,болките се засилват и т.т.Отива отново при д-р Генов,който го изпраща с лек антибиотик. Тогава решават да отидат при др. лекар,но сутринта той припада и викат бърза помощ,която идва след 40-50мин...Лекарката (д-р Димиторва)казва да му дават айрян със сол,защото му е паднало кръвното,понеже е станал много рязко от леглото...След молби към д-р Генов той дава направление за 1-ва градска болница...Те пращат линейка,която да го вземе само да му направят изследвания..Преди да тръгнат той отива до банята и пак припада,като затиска вратата...През това време от лекарката никаква реякция...Когато майка му и приятелката му успяват да отворят вратата го заварват в безсъзнание, целия посинял,с глътнат език...След молби към лекарката тя вика реанематори,който идват след 10мин. само с една система..Дядото на момчето започва да търси някакви хора,който да помогнат да го заведат до военна болница...Там установяват,че има отром (нещо такова)в кракът,който се е откъснал,попаднал в белите дробове.От там в сарцето..после се получава белодробна емболия и съответно инфаркт .. В болницата правят всичко възможно да го спасят,но без резултат...в 1 без 10 момчето умира....В момента се води дело по този случай....
Ами общо взето това е историята...съжелявам ако съм допуснала някакви грешки...Ако някой иска да гледа този епизот на "Море от любов" може да го намери в www.netera.tv


да това е историята -и накрая във военната болница му намират тромб и ако са го закарали поне 40-50 мин по рано,щели да го спасят ..а докато приятелката му и майка му се опитвали да му извадят езика и да го докарат в съзнание,лекарката си пушела цигара над леглотоо на болният..а и какви са тези реанематори да не носят нужните неща,като знаят че случаят е спешен ина живот и смърт-просто нямам думи-и накрая какво-семейството виновни ,и момчето,че веднага не отишло на хирург...ами как да отиде,като те си мислят ,че е нещо елементарно ,а и като този д-р Генов не им дал направление..просто наистина много тъжна история :cry:

The`G_i_r_l
10-03-2006, 10:23
Дамз..мн тъжно.Некадърни лекари :evil: момчето на 27 години...почти нищо не е видяло от живота :!: а какво да кажем за малките деца който умират заради лекарска небрежност!!!

BeBencEto
10-03-2006, 11:38
kazvash naisitna mnogo mnogo pravilni neshta....az vchera izgubih choveka,v koito naisitna sum vliubena...misleh si che shte moga da go zabravq i che shte se spravq,zashtoto sum silen chovek...no chak,kogato razbrah,che zaminava bukvalno sled dva dena,osuznah kolko mnogo go haresvam...chudq se zashto kogato izgubim neshto,razbirame che ne mojem bez nego...

The`G_i_r_l
10-03-2006, 12:47
Съжелявам :( И аз съм в почти същото положение,само че в случая аз заминавам..и още не мога да се осъзная :? Ама знам ли..може да е за добро..макар,че не ми се вярва да е така :cry:

AnN_G
10-03-2006, 12:55
И аз го гледах,като никога 8-[ и тоя път историята беше тъжна а не някаква сапунка като обикновенно :smt012

let_me_go
10-03-2006, 16:25
Тази тема е за да кажа на всички които се обичат да продължават,да се подкрепят ,защото не се знае какво ще следва утре
аз имам приятел и откакто гледах в събота Море от Любов"осъзнах,че още повече не искам да го изгубя за нищо .. незнам дали сте го гледали(аз рядко го гледам-когато имам време),но в събота втората история беше ужасно тъжна и ме накара много да се замисля за живота и любовта-направете го и вие влюбени и разлюбени -живота е кратък!

Аз също гледах "Море от любов" ... при това го хванах съвсем случайно на втората история ... Минути след като момичето разказваше за своята трагедия , бях обляна в сълзи ... Почувствах се адски мъничка ... беше ми мъчно , че има толкова много болка по този свят ... че добрите хора си отиват бързо , при това заради грешките на околните ... беше ми мъчно , че един си отива , а че друг остава и не знае как да продължи без него ... Ежедневието ни е толкова забързано ... погълнати сме от какво ли не , съзнанието ни е ангажирано със задачи , тичане на ляво и дясно ... и понякога забравяме , че днес сме тук , но утре може да не бъдем , забравяме да кажем и покажем колко много държим на любимите си хора ... Лошо е , когато останеш сам ... но в повечето случаи го осъзнаваш едва , когато вече се е случило . Обичам човекът до себе си ... и силно се надявам да няма момент , в който той да не го чувства ...

FiRe_LaDy
10-03-2006, 19:23
Vinagi sma jivqla den za den,mig za mig.Vsqka sekunda na max i tvoa e.Kato za posledno.I naistina taka e nai dobre.Radvam se na tova,koeto imam sega,zashtoto sled malko moje i tova da nqmam. \:D/

10-03-2006, 21:03
Такива докторчета като този Генов и реаниматорката трябва да бъдат изправени на някое стадион и разстреляни.

zoben_pitbul
10-04-2006, 06:58
Е добре де,няма ли кой да ги очисти?Изверги нещастни,ще дойде и денят за правосъдие,а аз лично съм сигурен,че цяла вечност ще гният в ада!

Бомбито
10-04-2006, 12:28
ама некадърни "ЛЕКАРИ" ](*,) те трябва да бъдат наказани ..как може,просто нямам думи :-({|=

10-04-2006, 13:06
отгоре на всичко обвиниха момчето че е някав наркоман и се е друсал

kobrichka
10-04-2006, 13:17
Така...сега и историята..
В главните роли: Сума безотговорни лекари,двойка влюбени и разбира се...море от любов :wink:
Разказва се за едно момче и момиче...Те имат връзка от година и нещо и живеят заедно..Момчето започва да се оплаква от болки в кракът,който постепенно се усилват...Той решава да отиде при личната си лекарка,но когато отива в болницата разбира,че тя е в отпуска за неизвестно време.След като чака с часове в болницата му прелушава и негов комшия му дава ред при някакъв д-р Генов..След прегледа доктора не поставя никаква диагноза,нито дава направление за друг лекар.Просто му поставя обезбозболяващи с аналгин в продължение на 4-5дена..След 6 дена момчето започва да вдига температура,да го втриса,болките се засилват и т.т.Отива отново при д-р Генов,който го изпраща с лек антибиотик. Тогава решават да отидат при др. лекар,но сутринта той припада и викат бърза помощ,която идва след 40-50мин...Лекарката (д-р Димиторва)казва да му дават айрян със сол,защото му е паднало кръвното,понеже е станал много рязко от леглото...След молби към д-р Генов той дава направление за 1-ва градска болница...Те пращат линейка,която да го вземе само да му направят изследвания..Преди да тръгнат той отива до банята и пак припада,като затиска вратата...През това време от лекарката никаква реякция...Когато майка му и приятелката му успяват да отворят вратата го заварват в безсъзнание, целия посинял,с глътнат език...След молби към лекарката тя вика реанематори,който идват след 10мин. само с една система..Дядото на момчето започва да търси някакви хора,който да помогнат да го заведат до военна болница...Там установяват,че има отром (нещо такова)в кракът,който се е откъснал,попаднал в белите дробове.От там в сарцето..после се получава белодробна емболия и съответно инфаркт .. В болницата правят всичко възможно да го спасят,но без резултат...в 1 без 10 момчето умира....В момента се води дело по този случай....
Ами общо взето това е историята...съжелявам ако съм допуснала някакви грешки...Ако някой иска да гледа този епизот на "Море от любов" може да го намери в www.netera.tv

пропусна само да кажеш,че момичето се изнесло от жилището си защото тоя лекар я заплашвал,абе нямам думи и за нещастие това не е единствената такава история има още милион такива които не са излезли на показ и от тези стотици такива истории и аз попадам в тях за малко и моят баща да го загубя заради лекарска небрежност.но хората си мълчът може би се страхуват или просто знаят че никои нищо няма да направи,такива хоракато тея лекари не заслужават да живеят

Insomnya
10-04-2006, 17:05
пф море от любов нз си кво.там всичко е нагласено да го ... Веднъж ги даваха на господари на ефира някво момиче се чуди дали ще дойде нейния пич и момчето влиза и тая пут*а водещета се пръсна от смях след това на ново го снимат пак и стана смешно.Разбирам да го снимат на живо а то...Иначе сте прави за другите неща ,но тва море от любов е жива измислица.

insomnya
10-04-2006, 17:10
зтзт много лошо за момчето незнаех за въпросната история,обаче това дето го казах за господари на ефира си е чистата истина.

mp3f
10-04-2006, 17:15
:-k