PDA

View Full Version : Redovniq problem s pu6eneto(ot dr. gledna to4ka)



Iv4o0o
10-02-2006, 14:46
Zdrawejte, Az s1m na 17 i pu6a po 1 kutiq na den.
Pu6a ot dosta godini i do predi nqkolko meseca ne mi prawe6e wpe4atlenie.
Kogato se zamislih nad fakta, 4e sam si vredq, gi posprqh za nmqkolko sedmici.
Vqrvajte mi, tova be6e naj trudniq period v jivota mi.
Kolkoto i da si kriwq du6ata, towa ne normalno za mom4e na moqta v1zrast.

Naprawih hilqdi opiti da prekratq s cigarite. Blizkite mi, rodninite mi, priqtelkata mi - wsi4ki te pomognaha s kakwoto mogat, no nikoj ne uspq.
To 4owek kakwoto si naprawi nikoj nemoje da mu go naprawi. :)

Eto kak1vf e problema: Mnogo sym slu6al za vredata na cigarite, gledal sam snimki na drobove na pu6a4i i t.n. ...
Tova ne pomogna... Lo6oto e 4e az sam os1znawam za vredata ot cigarite i kolkoto da se stremq da gi premahna ot jivota si - vsi4ko zav1r6va s porednoto bqlo viktori v djoba...

Vednaga 6te me narogajte 4e nqmam volq... Emi imam si volq...
Ideqta e 4e mi hareswa da pu6a... Tova me uspokoqwa, zarejda me s nowi sili i naj-malkoto mi namitra zanimawka za trudnite 4asowe koito sam prekaral sam s sebe si...
Hareswami da pu6a.... Obi4am cigarite... Znam 4e e mnogo wredno, no wypreki towa prodyljavam...

Wie kakwo bihte naprawili v moq sluchaj???
Omr1zna mi da se borq s1s sebe si. Pisna mi da si protiwore4a...

summer_04
10-02-2006, 15:59
emi obi4ainiq problem`1vajnoto e oba4e ,4e navreme si se osuznal!ima edni hap4eta ,s koito se spirat cigarite ne izvednuj estestveno ti si pu6i6 oba4e ve4e zapo4va da ne ti se pu6i i sa super efiksani!kazvat se wellbutrin vuv vs apteka gi ima i struvt okolo 80 lv,ama sa mng dobri,znam go,za6otot nqkolko moi priqteli taka otkazaha cigarite!:0aide uspeh

10-02-2006, 19:23
Probvah i s lepenki i sys hap4eta ... Ni6to ne pomaga... Prosto jelanieto e mnogo silno. Ot blizo 3 meseca vodq vojna sys sebe si, no ...

Blagodarq za otgowora :smt006

niGGa
10-02-2006, 21:10
аз като бях решил, че ще спирам цигарите правех така:
когато ми се пушеше, веднага отивах някъде и си копувах нещо за ядене ;) Не много голямо, щото след половин час пак ям :) Пробвай..на мен ми помогна..от тогава не пуша цигари..

OPEL
10-03-2006, 05:14
Да така е. niGGa е прав. И аз съм чувал така. А за тези лепенки-не помагат. Пробвай хапчетата. Но докато не си внушиш че цигарите не са само вредни, а и ти ги мразиш, че може да се справиш и без тях, няма да ги спреш. Ако си го внушиш това, всичко е готово. Но искам да ми кажеш, как почна пак цигарите. Как се случи???
А и е добре да смениш компанията. Тя влияе много.

AliceSw
10-03-2006, 18:45
ами аз предлагам друг на4ин - разбери се с някой фр, обещай му нещо мн важно за тебе ( аз имах мн дълга коса и бях обещала 4е ще я пострижа цялата) ако някой ме види да пуша или разбере 4е съм пушила, по принцип действа, но трябва да имаш мн добър мотив, щот аз накрая просто реших 4е ми е писнало да съм с дълга коса и при мен не свърши работа