PDA

View Full Version : Дали повечето жени са ку*ви или аз не съм наред... ?



skate_warrior
10-02-2006, 17:21
Много ми е интересно, защо по дяволите не мога да намеря някое свястно момиче? Последните ми ... хм.. 3 "връзки" (връзки е ДОСТА пресилена думичка) бяха някаква илюзия. Бях с едно момиче, с която се разделихме по нейна вина.. беше прекалено горда и не можеше да ми прости, че се дразнех от постоянното и говорене за бившия й.. Така.. след това се запознах с едно момиче от друг град и наистина много се харесахме ( брейй някой да ме хареса и мене :mrgreen: ) и след известно време когато си писахме, тя ми написа в чата "съжалявам много... много те обичам и си намерих друг само и само да не мисля за теб и да се опитам да те забравя.." Аз се чудех да се смея ли да плача ли... май стана 1-вото, но както и да е.. 3-тото беше най-"безобидно".. Просто харесах едно момиче много ( тя си знае даже е от форума 8) ), но явно не я заслужавам....
Не мога да разбера защо става така.. сигурно причината е в мен.. Не знам и аз защо я написах тая тема, просто докато четох темите тук и се сетих какво е моето положение.. Дано някой ден намеря истинската любов( ако въобще има такова нещо)...Благодаря на тези, които са ми прочели целия този роман.. O:)

hamilcar
10-02-2006, 17:38
Спокойно бе намерил си за какво да се тръшкаш. Не всички са такива в отговор на заглавието на темата ти. Ще намериш някое момиче. За второто момиче това което ти е казало ме разби, от смях. Не им обръщай внимание !

koalka
10-02-2006, 17:44
Всеки човек е различен и ти може би не си си допаднал с тези трите момичета.Наистина е много гадно тая,където ти е говорила за бившия,ама какво да се прави...но мога да ти кажа,че има свестни момичета,просто може би ти не си срещнал подходящата.Наистина сега се навъдиха много фусти :D ,но бъди оптимист и продължавай да търсиш МОМИЧЕТО.

10-02-2006, 17:49
Да, прав си...жените са курвички. Ама ще си намериш някоя, която не е;)

Eleonora
10-02-2006, 18:41
Е са не ги слагай сичките да са курви :?
просто не си попаднал на свестни, с времето ще намериш некоя истинска мацка за теб :wink:

Amy_Lee^89
10-02-2006, 19:24
Гадна ситуация, спор няма :? но хич не ми хареса заглавието на тая тема, защото това че си попадал все на неподходящи момичета, съвсем не означава че всички сме К**** ](*,) аз не съм, мога да твърдя със сигурност!!! иначе не се притеснявай, рано или късно ще срещнеш идеалната за теб, така че гледай напред и не се тормози излишно :wink:

Shadow_Walker
10-02-2006, 19:24
Това че не си случил не значи, че в бъдеще няма да си намериш момиче :) Не се отчайвай-повечето не са такива :P

skate_warrior
10-02-2006, 19:29
Сори, не исках да прозвучи като обида.. не случайно написах "повечето", а не всички, защото знам, че има и много свестни момичета..

Obitax
10-02-2006, 19:29
spoko bace ne si edinstven :) vs 6te se opravi vse nqkoga

No_LiMiTe^f
10-02-2006, 19:44
Явно не си подбирал много тези момичета,което не означава че всички сме несериозни,като тях!Потърси още малко и сигурна съм че ще си намериш подходящата!Не е чак такава болка за умиране! :smt006

white_chik
10-02-2006, 19:45
е все ще се намери момиче за теб.Рано или късно :wink: Продължавай да опитваш и скоро ще ти се отвори късмета

FuckBitch
10-02-2006, 21:38
Повечето са така.
Просто бъди и ти такъв....

Axxxel
10-02-2006, 22:03
1,2,3 5, 20 или 100 не значат всички.И аз не съм намерил товека когото трябва...може би и аз не ги заслужавам 8-[ .Но пък няма да взема да се тръшкам.Ще продължавам да си живея живота, докато нещо се случи...По принцип не се отчайвам лесно и смятам, че всички трябва да сме такива...Тези три момичета (и при положение, че едната е от този форум...и ти да сложиш подобно заглавие :smt018 )...както и да е...много, ама много пъти съм писал (дори и тук) нещо, което следвам "за всеки има половинка в живота...и ще се намерят, дори и да търсят с лопата и очила за нощно виждане" ;-) .Това е...просто си продължи напред знаейки, че има човек с когото ще си прекарваш чудесно...и няма да е кратко :wink:

skate_warrior
10-02-2006, 22:09
Че защо да не сложа такова заглавие? А и не визирам нито една от 3-те, просто говоря като цяло дали повечето са такива.. може би звучи грубо, но това е положението.Със сигурност има много свестни момичета, но като гледам са на изчезване..
А въобще не се "тръшкам", просто споделям преживяване.. хич не съм се загрижил толкова за това..

Mikohito
10-02-2006, 22:18
Не смятам че готините и свестни момичета са на изчезване винаги ще ги има както винаги ще има и по някоя к***а това е неизбежно.Въпроса е да успееш да откриеш свястното момиче за теб.И аз като теб нямам успех в момента но не се отказвам да търся.

detelina
10-03-2006, 07:32
това че си попаднал на няколко к**** не значи че всички останали са такива има

OPEL
10-03-2006, 07:46
Браво бе батка... каза им истината. 1 на 8 милиона да не е к****. А и да си видял някоя да си признай.
Иначе не се притеснявай. Всички сме така. Когато почне да става хубаво- аз си имам друг или още си обичкам бившия. Като ти стане така-две големи и минава. Аз съм същия като теб. Tакаче знай че не си сам.