PDA

View Full Version : Има ли смисъл?



Объркана
10-02-2006, 17:31
Бях ви запознала с моята история...че момчето с което съм беше казало че не говоря,и че много мълча,и ви исках съвети за какво да говоря с него.Та такам.Тея 2 дни не сме си писали,и днес една приятелка говори с него и той е казал че явно не сме един за друг след като не говоря.И най-вероятно той няма да направи нищо за да се сдобрим...Аз наистина искам да се поправя и да бъдем заедно поне още 1 ден в който да бъда разговорлива и да бъда такава каквато наистина съм.И не знам какво да направя.Има ли смисъл да се опитам поне още 20 минути да съм с него и да се опитам да се поправя?Или направо да го скъсам,защото ако не променя нещо ще ме скъса той!Не знам,какво да правя ? ](*,)

koalka
10-02-2006, 17:49
Сещам се за темата ти.И там ти казах,че това е много тъпо,което той е казал.Разбирам,че това момче е един страхливец,който не може да каже нищо в очите.Моя съвет е да не се занимаваш с него...щом така смята значи простонете заслужава.Не те харесва и това е.Това за говоренето просто му е причина.Не мислиш ли,че ако те харесваше щеше да се разделите само заради това?

DeSerT17R0Se
10-02-2006, 17:49
Spored men opitai,za da ne s1jalqvash posle i da se chudish kakvo bi bilo stanalo ako ne govorish s nego.A i nishto nqma da zagubish,samo moje da spechelish ot tva :)

koalka
10-02-2006, 17:58
Spored men opitai,za da ne s1jalqvash posle i da se chudish kakvo bi bilo stanalo ako ne govorish s nego.A i nishto nqma da zagubish,samo moje da spechelish ot tva :)Какво да говорят?Та той не смее да каже истината в очите и.В смисъл,че според негоне са един за друг.

10-02-2006, 18:03
Ако говоря с него мисля да му кажа:
"Виж,знам какъв е проблема.От теб искам да знам дали има смисъл да се оптвам да се поправя или не,щото ако не ме харесваш няма смисъл да продължаваме..."
:-k

piska_
10-02-2006, 18:13
Е ти за да си с някой първо трябва да знаеш какъф е човека до теб и да го опознаеш, а в твоя случай май не е така ... :wink:

TeditoOoo
10-02-2006, 18:31
Има смисъл ;)

Tristania
10-02-2006, 18:36
Почни да говориш повече. Ако пак не му изнася нещо, просто повярвай във факта, че не те харесва и че само си измисля тъпи причини, за да се разделите.

10-02-2006, 19:28
Знам че в това е причината.Но той просто не ми дава възможност да се поправя,което ми говори само едно-той не иска да ми я дава тая възможност..

iiirish
10-02-2006, 20:29
по думите ти съдя, че той окончателно е решил да скъса с теб. тогава защо изобщо се опитваш да го задържиш било то и по най-глупавия начин - като се опитваш да се доказваш пред човек, който не го заслужава! бъди естествена и изобщо такава каквато си, а на него му тегли една бърза и приключи с тази история!

какво се случи
10-03-2006, 15:40
Амиииии
Днес се видяхме и му казах..
"Знам къв е проблема...а ти знаеш че мога да го променя ,мога да говоря всевъзможни глупости и да става разговор..Но ако си решил че повече не искаш да сме заедно,няма смисъл.."
и той каза:
"Ако искаш да опитаме пак,да излезем утре или други ден"
:smt017

alkobalko
10-03-2006, 17:47
Ами хубаво е, че сте решили да си дадете още един шанс. Надявам се този път да не те разочарова и всичко да е наред. Успех!