PDA

View Full Version : \_____ ONLY HOUSE MUSIC _____/



Boni_bon
10-02-2006, 22:06
Ами аз тук гледам само метъли и скейтъри в тоя форум?? Кво става тука :evil: :evil: :evil: ? Има ли хаусъри :) да споделим някое парче, някое парти :) \:D/ \:D/ \:D/


THIS IS ONLY FOR HOUSE MUSIC MANIACS!!!

cvetityy
10-03-2006, 06:51
ето ме тук съм аз съм си голяма хаус манячка

Viva House Mixed byDJ Dior \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

BLaCk_LaDY_
10-03-2006, 06:56
az syshto ;) samo se porazrovi malko iz temite ima dosta za house muzikata,ako tyrsish nqkoe parche.Inache samo ako sybirash fenove-edna ot tqh sym :mrgreen:

LunaTriCk
10-03-2006, 07:57
Ааа и рапъри има чат-пат :roll: "Хаусър" малко отказвам да се нарека, щот ми звучи смешно, но да, хаус-а ми е любим стил. \:D/ Трайбъл Хаус-а най-вече, де.

Atika
10-03-2006, 08:19
Da qvno foruma ne e zavladqn ot proslovutata HOUSE moda :!: Tova da slushash nqkakva muzika ne mislq che trqbva da te pravi metyl, pynkar, chalgadjiq, houser ili kakvoto i da bilo ...Lichno az se kefq na house daje naposledak hodq i po partyta, no nito sym si filirala kosata ili sym si nadupchila liceto,daje i ne se drusam! Prosto mi haresva muzikata a ne typata komersilna moda!

cvetityy
10-03-2006, 08:21
Da qvno foruma ne e zavladqn ot proslovutata HOUSE moda :!: Tova da slushash nqkakva muzika ne mislq che trqbva da te pravi metyl, pynkar, chalgadjiq, houser ili kakvoto i da bilo ...Lichno az se kefq na house daje naposledak hodq i po partyta, no nito sym si filirala kosata ili sym si nadupchila liceto,daje i ne se drusam! Prosto mi haresva muzikata a ne typata komersilna moda!

да наистина подкрепям това мнение =D> =D> =D>

Psycho Realm
10-03-2006, 08:24
Ами аз тук гледам само метъли и скейтъри в тоя форум?? Кво става тука :evil: :evil: :evil: ? Има ли хаусъри :) да споделим някое парче, някое парти :) \:D/ \:D/ \:D/


THIS IS ONLY FOR HOUSE MUSIC MANIACS!!!
Color, bold, size тагове. Жалък си. Я питайте някой на улицата, от тези с розовите фанелки и Витошка стайл, какво слуша? Отговора е ясен - чалга и хаус... :shock:

cvetityy
10-03-2006, 08:26
тва че в момета тази музика е модерна и така наречените фешънчета я слушат не означава че музиката е гадна аз лично я слушам заради самата музика а не заради тъпата шибана мода

BAD_GIRL{P}
10-03-2006, 08:29
Пишете ме и мене в списъка на house маняците.... за къде без мен http://smilies.sofrayt.com/%5E/k/lowfps.gif

LunaTriCk
10-03-2006, 08:29
От хаус до хаус има огромна разлика :roll:

Psycho Realm
10-03-2006, 08:31
house маняците....
JESUS CHRIST?!?!?!

Atika
10-03-2006, 08:33
Typo e da se opredelqme po tova koi kakvo slusha .. i az super mnogo se draznq primerno na nqkoi nejni momicheta koito se pokrivat s cheren grim i cherni drehi , napravo se otvrashtavam ponqkoga che se samozagrozqvat, no tova ne gi pravi v ochite mi neshto po malko ot tova koeto sa drugite , prosto lichen izbor ...

NaDuFcHe
10-03-2006, 08:38
E i az slushkam hous-che ama tfa ne me pravi hous maniqchka nali...:) Vqrno e tupo da se opredelqsh kakuv si ot tfa kakva muzika slushash..

OtherDimension
10-03-2006, 08:41
Ами аз тук гледам само метъли и скейтъри в тоя форум?? Кво става тука :evil: :evil: :evil: ? Има ли хаусъри :) да споделим някое парче, някое парти :) \:D/ \:D/ \:D/


THIS IS ONLY FOR HOUSE MUSIC MANIACS!!!
Color, bold, size тагове. Жалък си. Я питайте някой на улицата, от тези с розовите фанелки и Витошка стайл, какво слуша? Отговора е ясен - чалга и хаус... :shock:

tapanar .. stiga si plul be neshtastnik !!
sedi si v tvoite temi i si pishi tam...
az slusham house , ne zashtoto e moderno , a zashtoto me kefi
problem ima li neshto ?
i ne zashtoto stana moderno pokrai "La Piovra" ....
prosto zashtoto house-a me kefi !!

Mo6nooo
10-03-2006, 08:47
Хаусът за мен не е музика.

Psycho Realm
10-03-2006, 08:51
Ами аз тук гледам само метъли и скейтъри в тоя форум?? Кво става тука :evil: :evil: :evil: ? Има ли хаусъри :) да споделим някое парче, някое парти :) \:D/ \:D/ \:D/


THIS IS ONLY FOR HOUSE MUSIC MANIACS!!!
Color, bold, size тагове. Жалък си. Я питайте някой на улицата, от тези с розовите фанелки и Витошка стайл, какво слуша? Отговора е ясен - чалга и хаус... :shock:

tapanar .. stiga si plul be neshtastnik !!
sedi si v tvoite temi i si pishi tam...
az slusham house , ne zashtoto e moderno , a zashtoto me kefi
problem ima li neshto ?
i ne zashtoto stana moderno pokrai "La Piovra" ....
prosto zashtoto house-a me kefi !!
тАпанар ще казваш на баща ти, Волене. Да, има проблем, супер жалък си в опитите си да ме нахраниш.
а бтв, най-гадния хаус е този лигавия, който 24/7 се слуша по разни кафета с лъскави розови диванчета & shit.

OtherDimension
10-03-2006, 08:57
kude prochete che temata e za tozi house..?
priznai si che prosto mrazish taq muzika i vlizash v tazi tema za da si anti na vseki ?

BAD_GIRL{P}
10-03-2006, 08:59
house маняците....
JESUS CHRIST?!?!?!


Какво толкова...кефи ме тая музика.... и си я слушам...

Psycho Realm
10-03-2006, 09:03
kude prochete che temata e za tozi house..?
priznai si che prosto mrazish taq muzika i vlizash v tazi tema za da si anti na vseki ?
Признавам си. Hooray!

LunaTriCk
10-03-2006, 09:12
Хаусът за мен не е музика.

Ем, не е за всеки. :roll:

П.П. на бас съм сигурен, че не си слушал истински хаус, а съдиш по това, което гледаш по City Tv. :roll:

Mo6nooo
10-03-2006, 09:15
Ами и аз предполагам, че не съм слушал истиснски. Дай линк към някоя песен.

BAD_GIRL{P}
10-03-2006, 09:15
Че то по City пускат ли хаус??? #-o #-o #-o

OtherDimension
10-03-2006, 09:16
Че то по City пускат ли хаус??? #-o #-o #-o

puskat nqkva jalka forma , tochno tova , koeto slushash ti spored men sudeiki po tvoq nick ;)

BAD_GIRL{P}
10-03-2006, 09:19
Че то по City пускат ли хаус??? #-o #-o #-o

puskat nqkva jalka forma , tochno tova , koeto slushash ti spored men sudeiki po tvoq nick ;)

А бе ти тъп ли си или да....как по ника ми можеш да разбереш какво слушам....??Много си зле...чудиш се с кой да се заяждаш само...

Tristania
10-03-2006, 09:25
Въпреки, че се определям като метълка, смея да призная че напоследък започнах от време на време да слушам хаус. Просто свалих няколко неща на Astral Projection и ми харесаха - влизат под кожата. Случва се, когато си се ориентирал към един стил музика, да ти харесат някои песни от друг.

DoPye
10-03-2006, 10:08
Яко Drum N Bass

OtherDimension
10-03-2006, 10:29
Въпреки, че се определям като метълка, смея да призная че напоследък започнах от време на време да слушам хаус. Просто свалих няколко неща на Astral Projection и ми харесаха - влизат под кожата. Случва се, когато си се ориентирал към един стил музика, да ти харесат някои песни от друг.

:evil:
Astral Projection = TRANCE , ne house
tva e super gruba greshka i obida kum fenovete na astral i trance-a kato cqlo :!:

Mo6nooo
10-03-2006, 10:34
Айде да не започваме с кое, кое обиждало. Според мен пък Хаусът е обида за музиката.

Tristania
10-03-2006, 10:39
Въпреки, че се определям като метълка, смея да призная че напоследък започнах от време на време да слушам хаус. Просто свалих няколко неща на Astral Projection и ми харесаха - влизат под кожата. Случва се, когато си се ориентирал към един стил музика, да ти харесат някои песни от друг.

:evil:
Astral Projection = TRANCE , ne house
tva e super gruba greshka i obida kum fenovete na astral i trance-a kato cqlo :!:
Добре, сори, грешката е моя. Значи не харесвам хаус, а транс. :lol: Сори, че писах в темата, просто не съм съвсем наясно с тези стилове. И кво му е обидното, мамка му, хич не ме интересува кой обиждам, слушам квото искам и тва е.

OtherDimension
10-03-2006, 10:43
bravo , pohvalno
draznq se na hora , za koito ako poglednat v nqkoi stil gi pravi "po-malko fenove" i sa kato kone s kapaci ...

LunaTriCk
10-03-2006, 11:26
Айде да не започваме с кое, кое обиждало. Според мен пък Хаусът е обида за музиката.

Ако те питам "защо" ще можеш ли да ми отговориш...щот' "не ми харесва" не е доказателство :roll:
а, иначе влизаш в www.tribalmixes.com и си избери каквото ти хване окото. Лошо там няма. :D

Boni_bon
10-03-2006, 12:58
Ееее то имало тук мой хора бе... с изключение на някой де.. винаги има комплексари. A2-A Bpm Ft. Monique - Sweet Feeling (Ultra B.b. Mix)-Emp.mp3 --> Поздрав от мен :wink: \:D/ \:D/ \:D/

maldini
10-03-2006, 13:30
Тука повечето сладури,които се правят на хаус фенове не знаят изобщо какво е това :lol: Супер тема ще стане като тази на Токио Хотела :lol:
Успех от мен!
Повече работа нямам тука :lol:

OtherDimension
10-03-2006, 13:54
alo grimiraniq
aide da ne praish takiva komentari
ti nqmash absolutno nikakva rabota tuka
rovi si se iz metulskite temi i ne prikazvai naizust

OtherDimension
10-03-2006, 13:56
pisna mi ot vas .......... ne stiga che v mizernite si temichki ne govorite za vashata muzika , a pluete tazi na drugite :shock: , mi sega vashata smeshna zloba stigna do tuk i da pishete v drugite temi
slushaite si grimiranite kuklichki i si traikaite...

Psycho Realm
10-03-2006, 14:04
pisna mi ot vas .......... ne stiga che v mizernite si temichki ne govorite za vashata muzika , a pluete tazi na drugite :shock: , mi sega vashata smeshna zloba stigna do tuk i da pishete v drugite temi
slushaite si grimiranite kuklichki i si traikaite...
Би ли ми обяснил "ваша" и "наша" музика какво означават?

OtherDimension
10-03-2006, 14:07
ami v tozi forum muzikata se razdelq na 2 tipa
metul (qkaaaa!) i ostanala (rap , hosuse , chalga , .... FASHION) :shock:
vsichki drugi osven tezi koito slushat metul razbira se sa chalgadjii , muzikalni invalidi ili fashion-i

za kvo ?
zashto ne pozvolite i drugite da imat svoe sobstveno mnenie i vkus ?
zakvo ne si zamulchite i ne si spestite rugatnite , vmesto da bulvate rugatni ?

Mo6nooo
10-03-2006, 14:09
Музиката се дели на два вида: Техно и Наше.

BAD_GIRL{P}
10-03-2006, 14:26
А бе всеки да слуша каквото си иска и това е!
Всеки има право да избира каква музика да слуша!
Това че някой не харесва даден стил музика,не означава че не трябва да харесва и хората които я слушат....Омразна ми от това тъпо разделение!!!!!!!!

LunaTriCk
10-03-2006, 15:07
Някой няма ли да ми обясни, защо house-а не е музика ? :-k

Mo6nooo
10-03-2006, 15:09
Дай линк към конкретно парче и ще ти кажа мнението си. Обърках се с оня сай. Май иска регистрация, а аз за едно парче не смянам да се регистрирам.

Boni_bon
10-03-2006, 15:45
Ето ти няколко много добри сета ;)

http://house.prashki.org/house_sets/?dir=&download=RPO+%40+Club+Plazma+-+Tribalero+17.12.2005.mp3

http://house.prashki.org/house_sets/?dir=&download=Roman+Lieske+%40+Club+Plazma+-+TRIBALERO+%5B18.03.2006%5D.mp3

http://house.prashki.org/house_sets/?dir=&download=Julian+Poker+%40+Club+Plazma+-+Tribalero+08.10.2005.mp3

Mo6nooo
10-03-2006, 15:50
Нямали нещо нормално, защото няма да тегля по 250 мегабайта всеки.

Boni_bon
10-03-2006, 15:59
Ми само със едно парче не можеш да добиеш представа свали 1 сет не е чак толкова голям :) Аз имам 160 гб и 100 са само хаус :)))) а ти за 250 мг се стискаш :-s \:D/ \:D/ \:D/

Mo6nooo
10-03-2006, 16:03
Аз просто исках да чуя една-две песни. Незнам какво значи сет, но това е все едно да искаш да чуеш някоя метъл песен и аз да ти дам дисдкографият на Амон Амарт в един файл.

Boni_bon
10-03-2006, 16:11
Това е микс... DJ е смесил много пърчета в 1 сет нз как да ти го обясня по-просто :) Но щом толкожа настояваш ето ти едно парче ;)
http://house.prashki.org/house_rmx/index.php?dir=MANIA_TOP_10%2F&download=Sultan+feat+Zara+-+No+Way+%28Nick-k+Remix%29.mp3

Беше във топ 10 на DANCE CLUB MANIA за месец август :)

cvetityy
10-03-2006, 17:50
Това е микс... DJ е смесил много пърчета в 1 сет нз как да ти го обясня по-просто :) Но щом толкожа настояваш ето ти едно парче ;)
http://house.prashki.org/house_rmx/index.php?dir=MANIA_TOP_10%2F&download=Sultan+feat+Zara+-+No+Way+%28Nick-k+Remix%29.mp3

Беше във топ 10 на DANCE CLUB MANIA за месец август :)

браво това се казва добра музика =D> =D> =D> =D>

Boni_bon
10-03-2006, 18:02
Еххх ами, че това е подарък за всички хаусърки \:D/ \:D/ \:D/

cvetityy
10-03-2006, 18:09
Еххх ами, че това е подарък за всички хаусърки \:D/ \:D/ \:D/

ооо балгодаря поздрав ::: ::: ::: ::: ::: :::

Boni_bon
10-03-2006, 18:12
\:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/

Mimka_sweet
10-03-2006, 18:28
BUAAAAAAA I HATE HAUSE MUSIC!!!
PS zabelqzala sam 4e si4ki biv6i 4algari po4vat da slu6at tva... a mejdu drugoto HAUSE MUSIC ne e muzika a moda !!!!!!!!!!!!!!!!!!

cvetityy
10-03-2006, 18:34
BUAAAAAAA I HATE HAUSE MUSIC!!!
PS zabelqzala sam 4e si4ki biv6i 4algari po4vat da slu6at tva... a mejdu drugoto HAUSE MUSIC ne e muzika a moda !!!!!!!!!!!!!!!!!!

еее не така де моляте не ме обиждай аз не съм чалгарка и никога не съм била

Boni_bon
10-03-2006, 18:37
хахахахахаха чалга никога не съм слушъл.. и се научи да пишеш поне.. пише се HOUSE :!: И ако не сте видели THIS IS ONLY FOR HOUSE MUSIC MANIACS!!! .. ако може повече комплекси да няма.. [-X

Mimka_sweet
10-03-2006, 18:45
sjsjjjjjjjjj 4e obidih 4algarite :smt005

Psycho Realm
10-03-2006, 18:48
И ако не сте видели THIS IS ONLY FOR HOUSE MUSIC MANIACS!!! [-X
Е кажи кои са тези maniacs, дай линк, нещо снимки да видим?

magesnik
10-03-2006, 18:51
да ви го набием на хауса шибани метъли. :lol: :lol:

brain_stew
10-03-2006, 19:15
BUAAAAAAA I HATE HAUSE MUSIC!!!
PS zabelqzala sam 4e si4ki biv6i 4algari po4vat da slu6at tva... a mejdu drugoto HAUSE MUSIC ne e muzika a moda !!!!!!!!!!!!!!!!!!

еее не така де моляте не ме обиждай аз не съм чалгарка и никога не съм била

зависи!има различни видове чалга-съответно и различни видове чалгари!Всеки е бил чалгар в един период от живота си!Най-малкото което е, че хаусът е музиак, както казаха по-горе, модерна в момента и се слуша от фешънчета, чалгарчета и...от вас-хаус-ърите или там както се определяте!

И един въпрос:Абе кво толкова ви харесва в таз музика?Лично аз не мога да я усетя на текст и на мелодия...не знам!Не ме докосва таз музика!Та ми е интересно какви емоции поражда у вас, че така да си я харесвате? :)

cvetityy
10-03-2006, 19:23
BUAAAAAAA I HATE HAUSE MUSIC!!!
PS zabelqzala sam 4e si4ki biv6i 4algari po4vat da slu6at tva... a mejdu drugoto HAUSE MUSIC ne e muzika a moda !!!!!!!!!!!!!!!!!!

еее не така де моляте не ме обиждай аз не съм чалгарка и никога не съм била

зависи!има различни видове чалга-съответно и различни видове чалгари!Всеки е бил чалгар в един период от живота си!Най-малкото което е, че хаусът е музиак, както казаха по-горе, модерна в момента и се слуша от фешънчета, чалгарчета и...от вас-хаус-ърите или там както се определяте!

И един въпрос:Абе кво толкова ви харесва в таз музика?Лично аз не мога да я усетя на текст и на мелодия...не знам!Не ме докосва таз музика!Та ми е интересно какви емоции поражда у вас, че така да си я харесвате? :)

ами не мога а говоря за другите но мен лично ме кефи самият ритъм самата мелодийка някво като слушам хаусче и ми стаа супер яко настроението ми се качва и ми е гот поне при мен е така а относно чалгата не съм слушала много само определени песни и то ако съм в някое заведение или нещо такова но по принцип си падам по басовите парчета

MissG
10-03-2006, 19:31
Ave ei q si4ki koito ne haresvate house si ebete maikata!Tolkova ste tupi zaboga!House music e bude6teto ve bunaci ](*,)

cvetityy
10-03-2006, 19:34
Ave ei q si4ki koito ne haresvate house si ebete maikata!Tolkova ste tupi zaboga!House music e bude6teto ve bunaci ](*,)

за нас почитателите на тази музика може и да е бъдеще но всеки със стила си

magesnik
10-03-2006, 19:34
Ave ei q si4ki koito ne haresvate house si ebete maikata!Tolkova ste tupi zaboga!House music e bude6teto ve bunaci ](*,)

Пръднята ми има сигурно по-голям шанс да пробие,отколкото хауса. :lol: :lol:

brain_stew
10-03-2006, 19:37
Ave ei q si4ki koito ne haresvate house si ebete maikata!Tolkova ste tupi zaboga!House music e bude6teto ve bunaci ](*,)

Тва беше много тъпо изказване от човек, който явно не може да чете!Лично аз не съм казала че не харесвам хаус музиката, просто казах че не я разбирам!Разлика намираш ли?Всеки със своя си стил!Не можеш да ми казваш какво да правя и какво не, както и а зне го правя!Просто зададох въпрос и ми беше отговорено по доста приятен начин!Всеки със своята си емоция и със своята си музика!И не съм съгласна че тоя стил е бъдещето!Има толкова много видове музика, че не се знае!Ти кво, като ясновидец ли се явяваш?И пак ти казвам-няма да ми казваш какво да правя!

Boni_bon
10-03-2006, 19:44
Ave ei q si4ki koito ne haresvate house si ebete maikata!Tolkova ste tupi zaboga!House music e bude6teto ve bunaci ](*,)


=D> =D> =D> =D> =D>

IdiOtKa
10-03-2006, 19:52
яко dj balthazar !!

Mo6nooo
10-03-2006, 19:58
О това, което слушам в момента си правя сметка, че хаусът е постояно повтарящ се ритъм без мелодия. Направили нещо и го повтарят 1000 пъти като правят съвсем леки промени честа промивка на мозъка. Има много по-яка електрона музика Kraftwerk например. Всъщност аз не знам как ги водят Kraftwerk и те са промивка на мозъка, но музиката им (за разлика от това, което слушам в моента тяхното найстина е музика) е доста интересна, тематична, добре направена и приятна за слушане.

Boni_bon
10-03-2006, 20:04
яко dj balthazar !!


\:D/ \:D/ \:D/ Най-лудияяяяя :D

LunaTriCk
10-03-2006, 20:27
BUAAAAAAA I HATE HAUSE MUSIC!!!
PS zabelqzala sam 4e si4ki biv6i 4algari po4vat da slu6at tva... a mejdu drugoto HAUSE MUSIC ne e muzika a moda !!!!!!!!!!!!!!!!!!

От близо 4 години слушам електронна музика, никога не съм слушал чалга. По твойте думи, аз не трябва да съществувам :roll: . Мода, баш не е , но начин на живот, по може да го приемеш.


Пръднята ми има сигурно по-голям шанс да пробие,отколкото хауса.
явно си стоял у вас последните години или на някоя пейка в градинката до вас, защото наистина електронната музика прогресира изключително бързо и навсякаде. Това, че не си го забелязъл си е твой личен пропуск. Уважавам, чуждото мнение, така че те оставям с пръднята си да прогресирате. Успех :wink:

Лично аз house-а не го слушам, аз го чувствам. :-D
снимки някой искаше - ето (http://www.nights.ro/party/pics/60909.kristal.glam.club/) като за начало. при по-голямо желание и видео мога да дам.

cvetityy
10-03-2006, 20:30
BUAAAAAAA I HATE HAUSE MUSIC!!!
PS zabelqzala sam 4e si4ki biv6i 4algari po4vat da slu6at tva... a mejdu drugoto HAUSE MUSIC ne e muzika a moda !!!!!!!!!!!!!!!!!!

От близо 4 години слушам електронна музика, никога не съм слушал чалга. По твойте думи, аз не трябва да съществувам :roll: . Мода, баш не е , но начин на живот, по може да го приемеш.


Пръднята ми има сигурно по-голям шанс да пробие,отколкото хауса.
явно си стоял у вас последните години или на някоя пейка в градинката до вас, защото наистина електронната музика прогресира изключително бързо и навсякаде. Това, че не си го забелязъл си е твой личен пропуск. Уважавам, чуждото мнение, така че те оставям с пръднята си да прогресирате. Успех :wink:

Лично аз house-а не го слушам, аз го чувствам. :-D
снимки някой искаше - ето (http://www.nights.ro/party/pics/60909.kristal.glam.club/) като за начало. при по-голямо желание и видео мога да дам.
=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

magesnik
10-03-2006, 20:31
пръднята уил рул дъ уорлд ,скоро атакуваме. :twisted:

сега да добавя един послепис.

тва с пръднята беше във връзка с оня пост на MissG,която реши че може току така да обижда наляво и надясно,нямам нищо против ел.музиката,даже съм се вкарвал в брутални цикли :D по разни купони. :D

Boni_bon
10-03-2006, 20:43
Който иска снимки от партита - www.partystars.bg ;)

LunaTriCk
10-03-2006, 21:08
Хайде сега всеки да каже на кой DJ е ходил и как си е прекарал ? \:D/

Boni_bon
10-03-2006, 21:19
Ами едно от последните най яки партита на които съм ходил беше на Rick Pier O'Nei (RPO) , Balthazar , Versus, Smooke и беше мега якото :)))))))) \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ а вие ? :-k

IKisseDAGirL
10-04-2006, 08:28
аз също обожавам хаус музиката и вече почти само това слушам :D

просто тези, които казват, че е постоянно повтарящ се ритъм без мелодия, не могат да я разберат.. не могат да открият разликата.. просто явно слухът им не може да я усети :?
защото точно хаусът е толкова мелодичeн и изразява толкова мн емоции и чувства, настроения... но ако не успееш да ги различиш, ако нямаш усет.... [-X

по начало изобщо не слушах хаус, в последствие започнаха да ми харесват някои песни, тези които бяха най комерсиални и звучаха в почти всяко кафе
след това започнах повече да се зарибявам, един вид разширявах кръгозора си и в крайна сметка след 2 изминали години хаусът "превъзпита" слуха ми, научи го да улавя и най-лекия тембър, всяко едно малко трептене :)
иска се време да свикнеш, да вникнеш в него, да се привържеш, да го почувстваш

просто тази музика не е за всеки, но.. I love it! =P~ :mrgreen: O:) \:D/ и наистина това е музиката на бъдещето - има нещо космично в нея 8)

LunaTriCk
10-04-2006, 08:32
иска се време да свикнеш, да вникнеш в него, да се привържеш

просто тази музика не е за всеки, но.. I love it! =P~ :mrgreen: O:) \:D/ и наистина това е музиката на бъдещето - има нещо космично в него 8)


именно \:D/

maldini
10-04-2006, 12:03
ахахахха а кои са тези хаус манияци бе?
Важното е фън да праиме,щото тая тема шъ умре :lol:
с такива велики фенове като тия тука
тцтц :mrgreen:

Psycho Realm
10-04-2006, 15:56
hehe, аз съм сигурен, че повечето от така наречените maniacs тук, които между другото са адски смешни, преди година въобще не са чували за такава музика. Но са се зарибили, като започна да става фешън... :-D

maldini
10-04-2006, 16:03
hehe, аз съм сигурен, че повечето от така наречените maniacs тук, които между другото са адски смешни, преди година въобще не са чували за такава музика. Но са се зарибили, като започна да става фешън... :-D
Дам на същото мнение съм

IKisseDAGirL
10-04-2006, 16:11
започнах да слушам хаус, защото открих музика, която успява да проникне в мен, която най-точно може да опише чувствата ми :-)
няма нищо общо с това, че било фешън [-(

OtherDimension
10-04-2006, 16:18
hehe, аз съм сигурен, че повечето от така наречените maniacs тук, които между другото са адски смешни, преди година въобще не са чували за такава музика. Но са се зарибили, като започна да става фешън... :-D
Дам на същото мнение съм

boli me fara na kvo mnenie ste i dvamata
samo si vrete nosa kudeto ne vi e rabota
ae traite

OtherDimension
10-04-2006, 16:20
prosto vi e qd che tva , koeto slushate vie ne go znae nikoi zashtoto e pulna prostotiq
osobeno toq grimirania - razberi che takiva kato tvoite gi slushat samo nekvi super propadnali depresanti ;)

house ne e ravno na fashion
ravno e na fashion za "razbirachi" kato vas dvamata , koito ne vijdate po-daleche ot nosovete si..
slushaite si kvoto si iskate bez da si davate "kompetentite" mneniq koi kakuv e...

osobeno toq fena na GOTIKATA .. sedi si po peiki i se bockai i pei zaedno s nqkoi derqsht se izord KOLKO E HUBAVO DA UMRESH ! :smt005

maldini
10-04-2006, 16:26
prosto vi e qd che tva , koeto slushate vie ne go znae nikoi zashtoto e pulna prostotiq
osobeno toq grimirania - razberi che takiva kato tvoite gi slushat samo nekvi super propadnali depresanti ;)

house ne e ravno na fashion
ravno e na fashion za "razbirachi" kato vas dvamata , koito ne vijdate po-daleche ot nosovete si..
slushaite si kvoto si iskate bez da si davate "kompetentite" mneniq koi kakuv e...

osobeno toq fena na GOTIKATA .. sedi si po peiki i se bockai i pei zaedno s nqkoi derqsht se izord KOLKO E HUBAVO DA UMRESH ! :smt005
Твойто мнение беше повече от компетентно!!!
Браво!!!!
Е с такива мнения форума върви напред!!!!
Велик си батка казвам ти го такива манияци като тебе не съм виждал

Psycho Realm
10-04-2006, 16:30
prosto vi e qd che tva , koeto slushate vie ne go znae nikoi zashtoto e pulna prostotiq
osobeno toq grimirania - razberi che takiva kato tvoite gi slushat samo nekvi super propadnali depresanti ;)

house ne e ravno na fashion
ravno e na fashion za "razbirachi" kato vas dvamata , koito ne vijdate po-daleche ot nosovete si..
slushaite si kvoto si iskate bez da si davate "kompetentite" mneniq koi kakuv e...

osobeno toq fena na GOTIKATA .. sedi si po peiki i se bockai i pei zaedno s nqkoi derqsht se izord KOLKO E HUBAVO DA UMRESH ! :smt005
Е, друго си е да си пуснеш хаусчето и да се кефиш. А пък най-тарикатското е nick Boni-bon (ау, че страшен ник), HOUSE MANIAC, сложил си някви лайняни подпис и аватар, 100% съм сигурен, че не е виждал тези shits на живо, ама нали е HOUSE MANIAC, това допълва дебилния му профил. А, още нещо, кефи ги хауса щото 15 годишния "батко" от квартала е казал, че това е "яка музика за пичове", а той е The Almighty за тях.

OtherDimension
10-04-2006, 16:34
temata ne e Boni-bon .. a HOUSE MUSIC
i az ne gi udobrqbvam bold , italic , rozovo i taka natatuk...
az ne govorq koi kakvo si misli che slusha
qsno e che nqkoi mogat da vikat "mnoo qkooo tehnoo" na Benassi Bros. ama ... :-D
az govorq za tezi , koito naistina slushat istinska takava muzika ...

maldini
10-04-2006, 16:36
temata ne e Boni-bon .. a HOUSE MUSIC
i az ne gi udobrqbvam bold , italic , rozovo i taka natatuk...
az ne govorq koi kakvo si misli che slusha
qsno e che nqkoi mogat da vikat "mnoo qkooo tehnoo" na Benassi Bros. ama ... :-D
az govorq za tezi , koito naistina slushat istinska takava muzika ...
е че то има ли такива? :lol:

Psycho Realm
10-04-2006, 16:37
temata ne e Boni-bon .. a HOUSE MUSIC
i az ne gi udobrqbvam bold , italic , rozovo i taka natatuk...
az ne govorq koi kakvo si misli che slusha
qsno e che nqkoi mogat da vikat "mnoo qkooo tehnoo" na Benassi Bros. ama ... :-D
az govorq za tezi , koito naistina slushat istinska takava muzika ...
Замълчи малко, от суфльори няма нужда.

OtherDimension
10-04-2006, 16:40
temata ne e Boni-bon .. a HOUSE MUSIC
i az ne gi udobrqbvam bold , italic , rozovo i taka natatuk...
az ne govorq koi kakvo si misli che slusha
qsno e che nqkoi mogat da vikat "mnoo qkooo tehnoo" na Benassi Bros. ama ... :-D
az govorq za tezi , koito naistina slushat istinska takava muzika ...
Замълчи малко, от суфльори няма нужда.


ti sam li si govorish ?
izvinqvai , ne iskah da te prekusvam :shock:

maldini ... emi sigurno ima , da ne kaja che sa stotici hilqdi po celiq svqt , koito hodqt na parade-i , party-ta i t.n.

Psycho Realm
10-04-2006, 16:49
temata ne e Boni-bon .. a HOUSE MUSIC
i az ne gi udobrqbvam bold , italic , rozovo i taka natatuk...
az ne govorq koi kakvo si misli che slusha
qsno e che nqkoi mogat da vikat "mnoo qkooo tehnoo" na Benassi Bros. ama ... :-D
az govorq za tezi , koito naistina slushat istinska takava muzika ...
Замълчи малко, от суфльори няма нужда.


ti sam li si govorish ?
izvinqvai , ne iskah da te prekusvam :shock:

maldini ... emi sigurno ima , da ne kaja che sa stotici hilqdi po celiq svqt , koito hodqt na parade-i , party-ta i t.n.
йе, ползваме изключителните лафчета от 5 'в'. Такива вчерашни лайна като тебе с лопата да ги ринеш. Е, по улицата се разхождат хиляди такива, мислят, че света се върти около тях и шибаните им музикални предпочитания, и в стремежа си да бъдат оригинални, стават толкова сиви, макар и цветните парцалки, които носят.

LunaTriCk
10-04-2006, 17:09
а сигурно щот няма "металюги", които си мислят че LP са "яко жица", а ? Заблудени хора винаги има и ще има. В момента вий сте двама от тях, когато говорите за нещо, от което си нямате ГРАМ представа. Така че, слушайте си каквото искате и не се правете на оригинални.

maldini
10-04-2006, 17:40
а сигурно щот няма "металюги", които си мислят че LP са "яко жица", а ? Заблудени хора винаги има и ще има. В момента вий сте двама от тях, когато говорите за нещо, от което си нямате ГРАМ представа. Така че, слушайте си каквото искате и не се правете на оригинални.
Ние си слушаме,незнам само обаче какъв си ти,че да ми казваш колко аз разбирам от някой си стил музика?

Mo6nooo
10-04-2006, 17:53
Има хубава електрона музика, но точно хаусът (поне от това, което чух) не е такава.

cvetityy
10-04-2006, 18:07
започнах да слушам хаус, защото открих музика, която успява да проникне в мен, която най-точно може да опише чувствата ми :-)
няма нищо общо с това, че било фешън [-(


на същото мнение съм

maldini
10-04-2006, 18:18
охо бандата се събра :lol:

cvetityy
10-04-2006, 18:21
охо бандата се събра :lol:

е тя отдавна се е събрала

OtherDimension
10-04-2006, 18:59
temata ne e Boni-bon .. a HOUSE MUSIC
i az ne gi udobrqbvam bold , italic , rozovo i taka natatuk...
az ne govorq koi kakvo si misli che slusha
qsno e che nqkoi mogat da vikat "mnoo qkooo tehnoo" na Benassi Bros. ama ... :-D
az govorq za tezi , koito naistina slushat istinska takava muzika ...
Замълчи малко, от суфльори няма нужда.


ti sam li si govorish ?
izvinqvai , ne iskah da te prekusvam :shock:

maldini ... emi sigurno ima , da ne kaja che sa stotici hilqdi po celiq svqt , koito hodqt na parade-i , party-ta i t.n.
йе, ползваме изключителните лафчета от 5 'в'. Такива вчерашни лайна като тебе с лопата да ги ринеш. Е, по улицата се разхождат хиляди такива, мислят, че света се върти около тях и шибаните им музикални предпочитания, и в стремежа си да бъдат оригинални, стават толкова сиви, макар и цветните парцалки, които носят.

kompleksiranoto laino si ti .. q se vij - VIOLENCE SOLVES EVERYTHING ...
tva shte go kaje samo strahliva shushumiga kato tebe ... ama kuche koeto mnogo lae ne hape nali taka muhul takuv .. shte se praish na strashen nqkude drugade smehnik...

LunaTriCk
10-04-2006, 19:11
Ние си слушаме,незнам само обаче какъв си ти,че да ми казваш колко аз разбирам от някой си стил музика?

чакай малко ти да не си мислиш, че разбираш от всичко ? за да изкажеш компетентно мнение относно някое нещо, трябва сериозно да си запознат с него. по твойте думи ти и повърхноста даже не си одраскал на house музиката. виждам, че ти е кеф да се заяждаш с другите, но осъзнай се. ти си смешния в случая. Това да кажеш, че един стил в музиката е тъп, на базата на 5-6 чути песни....е смешно.

magesnik
10-04-2006, 19:14
много от вас също са ми казвали на базата на 5-6 чути песни,че метъла е тъп стил,така че сме квит. 8)

maldini
10-04-2006, 19:14
Ние си слушаме,незнам само обаче какъв си ти,че да ми казваш колко аз разбирам от някой си стил музика?

чакай малко ти да не си мислиш, че разбираш от всичко ? за да изкажеш компетентно мнение относно някое нещо, трябва сериозно да си запознат с него. по твойте думи ти и повърхноста даже не си одраскал на house музиката. виждам, че ти е кеф да се заяждаш с другите, но осъзнай се. ти си смешния в случая. Това да кажеш, че един стил в музиката е тъп, на базата на 5-6 чути песни....е смешно.
Брей гения откъде разбра,че са 5-6 бе?
Това,че моето мнение не съвпада с твоето вече е друго нещо.

OtherDimension
10-04-2006, 19:15
Ние си слушаме,незнам само обаче какъв си ти,че да ми казваш колко аз разбирам от някой си стил музика?

чакай малко ти да не си мислиш, че разбираш от всичко ? за да изкажеш компетентно мнение относно някое нещо, трябва сериозно да си запознат с него. по твойте думи ти и повърхноста даже не си одраскал на house музиката. виждам, че ти е кеф да се заяждаш с другите, но осъзнай се. ти си смешния в случая. Това да кажеш, че един стил в музиката е тъп, на базата на 5-6 чути песни....е
смешно.

mnogo tochno kazano , makar da ne vqrvam che vuprosniq pich e slushal i 5 pesni ......... makar che ot Opoziciqta toi se izkazva nai-sdurjano
vse pak go suvetvam da chue nqkolko pesni - dori i da ne mu haresvat pone shte e zapoznat s tova a nqma da si govori naizust ;)


bratovched mi e metul - ne s moe suglasie sum chul dosta neshta ... no ne mi haresva , za men vreshtqshti izrodi , koito si derat gurloto .. mi tva ne e muzika :)

maldini
10-04-2006, 19:18
Ние си слушаме,незнам само обаче какъв си ти,че да ми казваш колко аз разбирам от някой си стил музика?

чакай малко ти да не си мислиш, че разбираш от всичко ? за да изкажеш компетентно мнение относно някое нещо, трябва сериозно да си запознат с него. по твойте думи ти и повърхноста даже не си одраскал на house музиката. виждам, че ти е кеф да се заяждаш с другите, но осъзнай се. ти си смешния в случая. Това да кажеш, че един стил в музиката е тъп, на базата на 5-6 чути песни....е
смешно.

mnogo tochno kazano , makar da ne vqrvam che vuprosniq pich e slushal i 5 pesni ......... makar che ot Opoziciqta toi se izkazva nai-sdurjano
vse pak go suvetvam da chue nqkolko pesni - dori i da ne mu haresvat pone shte e zapoznat s tova a nqma da si govori naizust ;)


bratovched mi e metul - ne s moe suglasie sum chul dosta neshta ... no ne mi haresva , za men vreshtqshti izrodi , koito si derat gurloto .. mi tva ne e muzika :)
я пробвай с Metallica :)или Judas Priest

OtherDimension
10-04-2006, 19:21
я пробвай с Metallica Smile

ne vij , az viziram tiq .. (dead metul) li bqha
inache po princip haresvam dosta neshta
te mai biqt kut rock povecheto de .. sigurno sa "soft" za teb
ama primerno Manson ima neshta , koito mi haresvat , Guano Apes me kefqt , Staind gi vuzhvalqvam ... Slipknot (ama samo po-lekite neshta , ne tiq kude toq reve kato odran)

inache ..... samo nqkoi nenormalen shte otreche Metallica , Scorpions , Kansas , Nazareth , KISS .... tva si e klasika ;) makar che da si priznaq ne se broq za fen , zashtoto im imam otdelni neshta

maldini
10-04-2006, 19:24
я пробвай с Metallica Smile

ne vij , az viziram tiq .. (dead metul) li bqha
inache po princip haresvam dosta neshta
te mai biqt kut rock povecheto de .. sigurno sa "soft" za teb
ama primerno Manson ima neshta , koito mi haresvat , Guano Apes me kefqt , Staind gi vuzhvalqvam ... Slipknot (ama samo po-lekite neshta , ne tiq kude toq reve kato odran)

inache ..... samo nqkoi nenormalen shte otreche Metallica , Scorpions , Kansas , Nazareth , KISS .... tva si e klasika ;) makar che da si priznaq ne se broq za fen , zashtoto im imam otdelni neshta
То понеже Кис и Скорпиънс са метъл :)
Слипнот ама хич не ме кефат,изобщо не понасям псевдо-групички :-k
Менсън е пич да
И ако можеш да кажеш някои групи дето врякат ше е супер \:D/

Psycho Realm
10-04-2006, 19:25
Комплексирано лайно ще викаш на баща ти, кретен такъв. Oлигофрен, "HOUSE MANIAC". С тази своя мания стана меко казано досадно. Още един в групата, идиотичен пубер с високо самочувствие. Жалка картинка.

OtherDimension
10-04-2006, 19:30
Комплексирано лайно ще викаш на баща ти, кретен такъв. Oлигофрен, "HOUSE MANIAC". С тази своя мания стана меко казано досадно. Още един в групата, идиотичен пубер с високо самочувствие. Жалка картинка.

pochna li s chlenovete ot semeistovto ?
xaaxaxax jaluk si ....
puber si ti be dragi , ne si mi na godinkite da proqvqvash neuvajenie smeshnio ;)
ne si mnogo strashen i gotEn .. sry

maldini : em kazah ti che ne razbiram mnogo - metul li sa , rock li sa ..
inache : emi e tiq DIMMU BORGIR i Cradle Of Filth mnogo mi kreshtqt neshto :mrgreen:

LunaTriCk
10-04-2006, 19:31
много от вас също са ми казвали на базата на 5-6 чути песни,че метъла е тъп стил,така че сме квит. 8)

Отговаряй на този, който на теб ти е казал такива неща за твоята музика. Ние какво сме виновни, че някой друг ти е убидил музиката ? "Пешо", ако те настъпи, ти после "Киро" ли ще настъпиш ? Не мислете толкова ограничено.


Брей гения откъде разбра,че са 5-6 бе?
Това,че моето мнение не съвпада с твоето вече е друго нещо.

то това ми е ясно. аз нямам за цел да те убедя, че house-а е най-яката музика правена някога. то, че няма също ми е пределно ясно. просто като някой ви каже "метъла е тъп" кажете му го на него, а не да влизате в чужди теми и да спамите на случайни хора, които нищо не са ви направили.

cvetityy
10-04-2006, 19:32
Комплексирано лайно ще викаш на баща ти, кретен такъв. Oлигофрен, "HOUSE MANIAC". С тази своя мания стана меко казано досадно. Още един в групата, идиотичен пубер с високо самочувствие. Жалка картинка.

защо темата тряяше да стане някакъв повод за обиди и нападки всеки си има собствено мнение и стил и според мен никой не може да му каже че примерно не тряя да слуша еди ква си музика и заради това е лайно всеки сам си избира

maldini
10-04-2006, 19:36
много от вас също са ми казвали на базата на 5-6 чути песни,че метъла е тъп стил,така че сме квит. 8)

Отговаряй на този, който на теб ти е казал такива неща за твоята музика. Ние какво сме виновни, че някой друг ти е убидил музиката ? "Пешо", ако те настъпи, ти после "Киро" ли ще настъпиш ? Не мислете толкова ограничено.


Брей гения откъде разбра,че са 5-6 бе?
Това,че моето мнение не съвпада с твоето вече е друго нещо.

то това ми е ясно. аз нямам за цел да те убедя, че house-а е най-яката музика правена някога. то, че няма също ми е пределно ясно. просто като някой ви каже "метъла е тъп" кажете му го на него, а не да влизате в чужди теми и да спамите на случайни хора, които нищо не са ви направили.
Доколкото знам форума е достъпен за всички и следователно мога да си пиша,където си искам и,каквото си искам.А и какво ти пречат моите мнения,просто не ги чети и готово.Сега няма да се разправям като някой дечко оня обидил метъла затова аз трябва да обида точно него за хауса,че да сме квит.Моето мнение за хауса просто си е такова,ако можеш обеди ме в противоположното.

Psycho Realm
10-04-2006, 19:46
OtherDimension, аз че не съм страшен и готЕн, спор няма, но ти все повече затвърждаваш мнението ми колко си ограничен. Най-вероятно е от възрастта, но все пак няма да пропусна да ти съобщя колко ме дразниш. Нито мен, нито някой друг го интересува каква шибана музика слушаш, бъди така добър да престанеш във всеки пост да занимаваш хората с музикалните си предпочитания и това какъв HOUSE MANIAC си, защото ставаш много банален. То е характерно такива пишлемета като тебе да си мислят, че са център на света, но това твоето е прекалено.

ащо темата тряяше да стане някакъв повод за обиди и нападки
Е, и??! някой да вижда лошо, аз не.

LunaTriCk
10-04-2006, 19:46
еми, не. не можеш да си пишеш каквото си искаш и където си искаш. има една важна тема "правила" се казва. там пише какво можеш и какво не можеш. има и още едно друго нещо, за което явно още не знаеш - култура. за нея обаче не стига само да прочетеш в речника какво означава думата :wink:

maldini
10-04-2006, 19:49
еми, не. не можеш да си пишеш каквото си искаш и където си искаш. има една важна тема "правила" се казва. там пише какво можеш и какво не можеш. има и още едно друго нещо, за което явно още не знаеш - култура. за нея обаче не стига само да прочетеш в речника какво означава думата :wink:
Важното е в реалния живот да си културен :wink:,а не в някакво форумче.И чрез това поведение да се мазниш пред админите и модераторите. :wink:

OtherDimension
10-04-2006, 19:53
Psycho Realm
nqma da propusna da ti kaja kolko si mi na k*ra kakvo mislish za men ili za muzikata koqto slusham .. kolko si mi na k*ra che te draznq ;)
shte si pisha kvoto si iskam , kogato si poiskam , dokato moderatorite ne mi kajat , qsno li ti e ?
tva che imash prekaleno nisko samochuvstvie mi e na k*ra kakto ti stana qsno
az si imam samochuvstvie , zashtoto imam pokritie
kakto ti she vlizash i she obijdash koito si iskash taka i az shte si piska kvoto si iskam
razbra li me ?
ako ne si - na k*ra si mi :)

Psycho Realm
10-04-2006, 19:54
еми, не. не можеш да си пишеш каквото си искаш и където си искаш. има една важна тема "правила" се казва. там пише какво можеш и какво не можеш. има и още едно друго нещо, за което явно още не знаеш - култура. за нея обаче не стига само да прочетеш в речника какво означава думата :wink:
Първо, спри да сереш навсякъде този color таг. Това издава възрастта ти, не повече от 14 години.
Второ, такива като теб са най-жалки, уповават се на някакви си правила, администратори, модератори.
Трето, такива като теб форумни свръх интелектуалци, които винаги са над тези пролетарски спорове и тук-там вмятат някой язвителен коментар, отново не надвишават възрастовата граница 14 години.

EDIT: Hooray! OtherDimension, трай си там долу, където си.

cvetityy
10-04-2006, 19:55
Psycho Realm
nqma da propusna da ti kaja kolko si mi na k*ra kakvo mislish za men ili za muzikata koqto slusham .. kolko si mi na k*ra che te draznq ;)
shte si pisha kvoto si iskam , kogato si poiskam , dokato moderatorite ne mi kajat , qsno li ti e ?
tva che imash prekaleno nisko samochuvstvie mi e na k*ra kakto ti stana qsno
az si imam samochuvstvie , zashtoto imam pokritie
kakto ti she vlizash i she obijdash koito si iskash taka i az shte si piska kvoto si iskam
razbra li me ?
ako ne si - na k*ra si mi :)

и най-сетне някой да му каже всъщност за кво става въпрос

LunaTriCk
10-04-2006, 20:14
Важното е в реалния живот да си културен ,а не в някакво форумче.И чрез това поведение да се мазниш пред админите и модераторите.
значи цялата тази агресия в момента е твоя поза, така ли било ?

Psycho Realm
Първо. Нали уж всеки може да прави каквото си иска ? Нали ти това скандираше ? Не е приятно, нали ?
Второ. Въобще не ме познаваш за да ми правиш заключения, аз на какво се уповавам и на какво не. И не се мисля за най-могъщия, в каквато заблуда явно си ти.
Трето. Пак ти ще ти кажа, въобще не ме познаваш за да правиш заключение. Както пеят Ъпсърт "оставям тебе във втората цедка" :wink:

OtherDimension
10-04-2006, 20:16
i drugo peqt Upsurt - nai-dobrite gi mrazat samo neshtastnici

P.S. Psycho Realm - na k*ra si mi , da ne zabravish ;)

Mo6nooo
10-04-2006, 20:17
Спрете да се карате. Вече изцяло минахте на лични обиди и темате почва да няма абсолютно нищо общо с музиката. Не че преди е имала де...

cvetityy
10-04-2006, 20:18
Спрете да се карате. Вече изцяло минахте на лични обиди и темате почва да няма абсолютно нищо общо с музиката. Не че преди е имала де...

еми и аз пуснах едно подобно постче но нищо не стана

Mo6nooo
10-04-2006, 20:20
Да ви попитам как вие наричате музика 1000 пъти повтарящатия се ритъм?

Psycho Realm
10-04-2006, 20:21
i drugo peqt Upsurt - nai-dobrite gi mrazat samo neshtastnici

P.S. Psycho Realm - na k*ra si mi , da ne zabravish Wink


Както пеят Ъпсърт "оставям тебе във втората цедка" Wink

Я кажете още някое такова лафче, че взех да се увличам.
OtherDimension, това "на кура си ми" нещо ново ли е сред HOUSE MANIACS?

cvetityy
10-04-2006, 20:22
Да ви попитам как вие наричате музика 1000 пъти повтарящатия се ритъм?

ми наричаме я хаус но нали знаеш всеки с предпочитанията си на мен лично ми харесва

LunaTriCk
10-04-2006, 20:24
нали затова е ритъм, 'щот се повтаря :roll: и дай доказателство, че се повтаря 1000 пъти

Mo6nooo
10-04-2006, 20:25
Да ви попитам понеже сте фенове на електроната музика чевали ли сте албума на Muggs - Dust и какво ви е мнението за него.

Между другото никът на Psycho Realm е кръстен на една от любимите ми рап групи.

LunaTriCk
10-04-2006, 20:29
Да ви попитам понеже сте фенове на електроната музика чевали ли сте албума на Muggs - Dust и какво ви е мнението за него.

Между другото никът на Psycho Realm е кръстен на една от любимите ми рап групи.

Аз не.

Amayo
10-04-2006, 21:17
Аз като лице изхранващо се с музика можа да добавя към темата че хауса крие много магически ритми. Обаче наркомани мразя а хаусери дроги много. Иначе наркомански цикли са идеялни за слушане в кола па и си е много позьорско и сички отварят очи да видят къд е купона :shock: .

LunaTriCk
10-04-2006, 21:21
Аз като лице изхранващо се с музика можа да добавя към темата че хауса крие много магически ритми. Обаче наркомани мразя а хаусери дроги много. Иначе наркомански цикли са идеялни за слушане в кола па и си е много позьорско и сички отварят очи да видят къд е купона :shock: .

Дам. Hate the player, not the game.

cvetityy
10-04-2006, 21:23
Аз като лице изхранващо се с музика можа да добавя към темата че хауса крие много магически ритми. Обаче наркомани мразя а хаусери дроги много. Иначе наркомански цикли са идеялни за слушане в кола па и си е много позьорско и сички отварят очи да видят къд е купона :shock: .

Дам. Hate the player, not the game.

доста точно казано

Amayo
10-04-2006, 22:00
Лек въпросчец - като сте толко хаусери що никой не обърна внимание на темата ми за хаус и афро бийт музика?

cvetityy
10-05-2006, 05:14
Лек въпросчец - като сте толко хаусери що никой не обърна внимание на темата ми за хаус и афро бийт музика?

лично аз не съм я видяла a boni-bon e от скоро тук е предполагам че и той не е обърнал внимание

LunaTriCk
10-05-2006, 06:52
и аз сефте чувам за нея #-o

IKisseDAGirL
10-05-2006, 08:36
хаха и аз така :-k

maldini
10-05-2006, 11:01
Важното е в реалния живот да си културен ,а не в някакво форумче.И чрез това поведение да се мазниш пред админите и модераторите.
значи цялата тази агресия в момента е твоя поза, така ли било ?

Psycho Realm
Първо. Нали уж всеки може да прави каквото си иска ? Нали ти това скандираше ? Не е приятно, нали ?
Второ. Въобще не ме познаваш за да ми правиш заключения, аз на какво се уповавам и на какво не. И не се мисля за най-могъщия, в каквато заблуда явно си ти.
Трето. Пак ти ще ти кажа, въобще не ме познаваш за да правиш заключение. Както пеят Ъпсърт "оставям тебе във втората цедка" :wink:
Какво толкова съм казал?

Boni_bon
10-16-2006, 20:09
Къде се загубиха всички хаусъри беееееее ? :smt017 :-k

Amayo
10-16-2006, 20:30
Е аре дйе? Дайте готини песни тука.

- wonderland avenue - white horse
- reloop - warm sensations
voodoo and serano - slide to the vibe
noir-my mtv \chris lake rmx\
julio navras and david amo - light my eyes \midnight watchers rmx\ originala sushto stava

Noir pres. Black magik - fuck me
va-ottomix - raggasex
asle bjorn - remedy
Clubworxx Jerry Ropero & Dennis The Menace - Mombassa (Main Mix)
DJ vibe - caliente
DJ encore - i see right through to you
outwork feat mr Gee - elektro
Axwell feat. Steve Edwards - Watching the sunrise
jerry ropero - coracao

Тва е мойта селекция за вечерта 8)

Plamsinka_
10-16-2006, 20:49
I never knew a love
A love that could be sweeter
No matter what my mind says
Your music gives me fever.............

10-16-2006, 22:21
MissG написа:
Ave ei q si4ki koito ne haresvate house si ebete maikata!Tolkova ste tupi zaboga!House music e bude6teto ve bunaci


Тва беше много тъпо изказване от човек, който явно не може да чете!Лично аз не съм казала че не харесвам хаус музиката, просто казах че не я разбирам!Разлика намираш ли?Всеки със своя си стил!Не можеш да ми казваш какво да правя и какво не, както и а зне го правя!Просто зададох въпрос и ми беше отговорено по доста приятен начин!Всеки със своята си емоция и със своята си музика!И не съм съгласна че тоя стил е бъдещето!Има толкова много видове музика, че не се знае!Ти кво, като ясновидец ли се явяваш?И пак ти казвам-няма да ми казваш какво да правя!
Vij sq q vari v tvoito zatvoreno ob6testvo i si slu6ai tenjarite!!Ti tupa li si vuob6te nikoi ne ti e kazal kvo da praish a i nikoi ne go ebe ti kvo praish house music si e nomer edno i nikoi ne iska da govori s takiva palq4ki kato tebe prosto si sme6na q se skrii nqkude i ne se pokazvai i bez tva vii ste tolkova dale4 ot sveta :smt011 ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) :evil: :smt021

10-16-2006, 22:30
Az puk za ve4erta si haresah dve set4eta i mai za sqga 6te slu6am tqh:
Dj Doncho & Vesselin-Live @ Club Mania Sunny Beach
Tarkan - Live @ Cacao Beach Burgas, Bulgaria

cvetityy
10-17-2006, 07:21
Къде се загубиха всички хаусъри беееееее ? :smt017 :-k

ти куде се изгуби ние сме си тук

BLaCk_LaDY_
10-17-2006, 08:16
Е аре дйе? Дайте готини песни тука.

- wonderland avenue - white horse
- reloop - warm sensations
voodoo and serano - slide to the vibe
noir-my mtv \chris lake rmx\
julio navras and david amo - light my eyes \midnight watchers rmx\ originala sushto stava

Noir pres. Black magik - fuck me
va-ottomix - raggasex
asle bjorn - remedy
Clubworxx Jerry Ropero & Dennis The Menace - Mombassa (Main Mix)
DJ vibe - caliente
DJ encore - i see right through to you
outwork feat mr Gee - elektro
Axwell feat. Steve Edwards - Watching the sunrise
jerry ropero - coracao

Тва е мойта селекция за вечерта 8)

moje li linkove kym tezi pesnichki 8-[ :oops: O:)

ComiX
10-17-2006, 11:15
Е аре дйе? Дайте готини песни тука.

- wonderland avenue - white horse
- reloop - warm sensations
voodoo and serano - slide to the vibe
noir-my mtv \chris lake rmx\
julio navras and david amo - light my eyes \midnight watchers rmx\ originala sushto stava

Noir pres. Black magik - fuck me
va-ottomix - raggasex
asle bjorn - remedy
Clubworxx Jerry Ropero & Dennis The Menace - Mombassa (Main Mix)
DJ vibe - caliente
DJ encore - i see right through to you
outwork feat mr Gee - elektro
Axwell feat. Steve Edwards - Watching the sunrise
jerry ropero - coracao

Тва е мойта селекция за вечерта 8)

moje li linkove kym tezi pesnichki 8-[ :oops: O:)

http://store1.data.bg/gorqnin/MP3`z/Wonderland%20-%20White%20Horse.mp3 :arrow: Wonderland - White Horse.mp3

Reloop - Warm Sensation.mp3 (http://store2.data.bg/dctwelveb/mp3/Reloop%20-%20Warm%20Sensation.mp3)

Noir pres. Black Magik - Fuck Me.mp3 (http://store1.data.bg/bebend/02.%20Noir%20pres.%20Black%20Magik%20-%20Fuck%20Me.mp3)

Ottomix - Raggasex.mp3 (http://store3.data.bg/reddmann/Ottomix%20-%20Raggasex.mp3)

Clubworxx, Jerry Ropero & Dennis The Menace - Mombassa - Main Mix.mp3 (http://info.datacom.bg/Arien/mp3/Misc/Clubworxx,%20Jerry%20Ropero%20&%20Dennis%20The%20Menace%20-%20Mombassa%20-%20Main%20Mix.mp3)

dj vibe - caliente.mp3 (http://store1.data.bg/skazzi/HousE/dj%20vibe%20-%20caliente.mp3)

Outwork feat Mr. Gee - Elektro.mp3 (http://store2.data.bg/hacky/Music/House/Outwork%20feat%20Mr.%20Gee%20-%20Elektro.mp3)

Axwell feat steve edwards - Watch the sunrise.mp3 (http://espiga.data.bg/Radio%20City%20and%20Tuborg%20Big%2050/16.Axwell%20feat%20steve%20edwards%20-%20Watch%20the%20sunrise.mp3)

Jerry Ropero - Coracao.mp3 (http://store3.data.bg/anthrax/Jerry%20Ropero%20-%20Coracao.mp3)


А бай дъ уей ... някой слушал ли е : DoubleD - Live @ Club Excess, Burgas [10.02.2006] ?

LunaTriCk
10-17-2006, 14:41
Тоз DJ DoubleD ми е много смешен. Май само той се има за Dj. Слушал съм му 2-3 сета, хич не ги уцелва нещата. Пък май се води резидент на Excess...? Както и да е. Не ми харесва какво пуска.
Влизате в tribalmixes.com и теглите квот намерите на Junir Vasques, Deep Dish, Danny Tenaglia, Chus & Ceballos и купона е на max. \:D/

DoPye
10-17-2006, 14:45
Brooklyn Bounce мноо са добри

Pe666o
10-17-2006, 15:04
айде House-ери! по-здрав с Porm Ball - Sexual Vibes ! ;))

ComiX
10-17-2006, 15:21
Тоз DJ DoubleD ми е много смешен. Май само той се има за Dj. Слушал съм му 2-3 сета, хич не ги уцелва нещата. Пък май се води резидент на Excess...? Както и да е. Не ми харесва какво пуска.
Влизате в tribalmixes.com и теглите квот намерите на Junir Vasques, Deep Dish, Danny Tenaglia, Chus & Ceballos и купона е на max. \:D/

Това е първия негов сет, който слушам и не е лош.. и аз съм чувала, че не подбира както трябва :roll:
Поздрав и от мен :arrow: Jeff Mills - Preview

ComiX
10-17-2006, 15:29
Тоз DJ DoubleD ми е много смешен. Май само той се има за Dj. Слушал съм му 2-3 сета, хич не ги уцелва нещата. Пък май се води резидент на Excess...? Както и да е. Не ми харесва какво пуска.
Влизате в tribalmixes.com и теглите квот намерите на Junir Vasques, Deep Dish, Danny Tenaglia, Chus & Ceballos и купона е на max. \:D/

Аз пък ще добавя Paolo Mojo , Armin Van Buuren , Seb Fontaine , David Morales(тук ще вмъкна, че бях на негово парти докато бях на почивка в Гърция и смея да твърдя, че беше перфектно!)

_donna_
10-17-2006, 17:13
ААААА
САМО ХАУС КОПЕЛЕЕЕЕ
ЯКООО

ПАХАХАХАХАХА
АХАХАХАААААА ХА ХАХААХ

Sladkata_Nansi
10-18-2006, 13:05
Eeeeee kak da nqma Hous4eta eee \:D/ imaaaaaa eto me tuka sam :lol: Samo house sega i zavinagi-tva e nai-qkata muzi4ka i samo na neq moje da se razkarti6 kakto trqa i kakto si znae6 :lol:

DoPye
10-18-2006, 13:23
106-nightwatchers_-_insomnia-www.pctorrent.com

norman bass - how u like bass (warp brothers remix)

Bico™
10-19-2006, 10:32
Айде и аз да ви дам моята 'хаус' селекция !

1 September-La La La
2 Rachel Starr-Till There Was You
3 Dina Vaas-The love i have
4 Asle Bjorn pr Leya and Ann K-Lucky You
5 Arcane-Blue Circles
6 Martin Ten Velden-I Wish You Would
7 VA-Miro-The One I Run To
8 Outwork ft. Mr.Gee-Electro
9 Tiesto ft. Maxi Jazz-Dance 4 Life
10 Vinny Troia pr.Jaidene Veda-Flow
11 Wonderland-White Horse
12 Jonh Shelvin-Temptation


1 Infernal-Ten Miles
2 Linn B-Falling in Love
3 Dj Tiesto-In my Memory
4 Galactica-Are you Ready
5 L-Project-Take the Future
6 Lavina-Aqua Dimare
7 Iio-Is It Love
8 DJ Tiesto-Just Be
9 Richi M-Touch the sky
10 Faithless-Miss u Less See u More
11 Affricans Stars-Summer Moon
12 Supafly vs Fishbow-Lets Get Down



1 ATB-Till i Come 9 pm
2 Dj Tiesto-Lethal Industry
3 Moth ft. Engeline-jade
4 Car and Fun-Fire
5 Carolina Marquez-The Killer Song
6 01 Track 1 (great house)
7 Intenso Project ft.Scott Lee-Get it on
8 Denis Christopher-Soulshakin
9 Pepper Mashay-Send me an angel
10 Dj Tiesto ft.Allure-The love we lost
11 Andrevisior-Dont Go
12 Chocolate Puma-Always and Forever


И преди да почнете да ме обвинявате аз да ви кажа че както се вижда има и парчета които не са толкова близко до хауса , но са яки и имат място при останалите .... Също така 5-6 песни не са болка за умиране !

IKisseDAGirL
10-19-2006, 11:25
такамм, айди и аз да дам мойте предложения:

:arrow: Chris Lake ft. Laura V - Changes (Vocal Mix)
:arrow: Iio - Is It Love
:arrow: Francesco Farfa - Changing Shapes (Chus & Ceballos Remix)
:arrow: Kalwi & Remi - Explosion (Dj Theo Club Remix)
:arrow: Kalwi & Remi - Imagination
:arrow: Trick & Cubik - Easy (Original Mix)
:arrow: Fedde Le Grand - Put Your Hands Up For Detroit
:arrow: Mischa Daniels - Take Me Higher
:arrow: Tom Novy ft. Lima - Unexpected
:arrow: Masi & Mello ft. Mahdi - Freak It (Original Heavy Weight Mix)
:arrow: Loleatta Holloway - Love Sensation (Freemasons Mix)
:arrow: Sander Kleinenberg - This Is Sensation (Club Mix)

enjoy 8)

>>ZLOBI4KA<<
10-24-2006, 21:31
Що така занемарихте темата и вече не пишете. Я се активизирайте :D
Поздрав за всички с

Тiesto - In my memory :-k

Транс е, но все пак ми е от най-любимите парчета!

10-24-2006, 21:35
Абе,забелязвам,че сред чалгарите е станало много модерно да твърдят,че слушат хаус. :-s :-D

cvetityy
10-24-2006, 21:44
Абе,забелязвам,че сред чалгарите е станало много модерно да твърдят,че слушат хаус. :-s :-D

оффффф айде да не започваме пак този спор

не всички които слушат хаус тук са некви чалгари аз примерно не слушам чалга и не съм слушала и доста от хаусърите които пишат в тази тема са като мен

Amayo
10-24-2006, 23:04
Еми естествено че ще твърдим. Се пак чалгата и хауса са си най модерните стилове.

The PoNy-GoTh
10-27-2006, 07:37
Пхахахахахах какво ви е "хаусърското" ?! я кажете някой Бг DJ? ... лелееее та ако има "хаусъри" тука нека ми пишат ще се радвам да им обясня от каде ви идва "бонбонения стил" а ти таз която си постнала темата ... да си "жива и здрава" с тези хапченца. .. добре че родителите ви не знаят...

miminia
10-27-2006, 07:59
дам и аз се кефя на хаус музичката
еето няколко готини песнички
Dj Tiesto&Maxi Jazz-Dance 4 Life
Kosheen-Hide U
Jerry Ropero&Denis The Menace-Fuck you
Era-Ameno
Sash&Rodriguez-Ecuador :mrgreen:

10-27-2006, 13:00
Timo Maas - Live @ Mayday 2002
Timo Maas - Live @ Mayday 2004

има ги в data.bg
лудница са тия два сета

NiKOLAN
10-27-2006, 13:16
винаги сутрин си слагам диск с хаус в уредбата да ме буди. идеята е като се включи да стана бързо да го изключа, така се събуждам аз

desi_jc
10-27-2006, 15:42
Не ми пука дали чалгарите слушат хаус - аз си слушам... Ама ми е странно да се нарека "хаусърка" или "хаус маниачка".

Иначе:
Axwell feat. Steve Edwards - Watch The Sunrise.mp3

YahoGirl
10-27-2006, 17:38
i az i az sum :-D red carpet-allright \:D/

e_l_i_z_a
10-27-2006, 18:13
Ми напоследък аз много съм се зарибила на хаус.Музиката много ме кефи :D Но не мога да се нарека..ъъъ..хаусърка хахахах... :| Дори ще остана без коментар за тези прозвища изобщо(чалгар,метъл,хаусър, рапър...) :lol: Ъъ...преди така не се ли викаше на изпълнителите на съответния вид музика?Какво става сега? 8)

LunaTriCk
10-27-2006, 20:38
Пхахахахахах какво ви е "хаусърското" ?! я кажете някой Бг DJ? ... лелееее та ако има "хаусъри" тука нека ми пишат ще се радвам да им обясня от каде ви идва "бонбонения стил" а ти таз която си постнала темата ... да си "жива и здрава" с тези хапченца. .. добре че родителите ви не знаят...

Balthazar, Doncho, Dian, Jose, Paul B, Kir4o...още ?

Amayo
10-27-2006, 23:00
Пхахахахахах какво ви е "хаусърското" ?! я кажете някой Бг DJ? ... лелееее та ако има "хаусъри" тука нека ми пишат ще се радвам да им обясня от каде ви идва "бонбонения стил" а ти таз която си постнала темата ... да си "жива и здрава" с тези хапченца. .. добре че родителите ви не знаят...

Balthazar, Doncho, Dian, Jose, Paul B, Kir4o...още ?
Мене ме забрави :smt020 .

NiKOLAN
10-27-2006, 23:03
Balthazar, Doncho, Dian, Jose, Paul B, Kir4o...още ?тоя цитат си го запазвам

DjBaloon
10-28-2006, 21:45
винаги сутрин си слагам диск с хаус в уредбата да ме буди. идеята е като се включи да стана бързо да го изключа, така се събуждам аз
Кои те пита? Аиде като не те питат не коментираи наи-малкото е некултурно!Темата е за хаус като не ти харесва не пиши тука! :smt011 или си някакв мазохист,дето се кефи да се занимава с неща които не му харесват? нормално е когато не ти харесва нещо да не се занимаваш с него от тук идва и въпроса--> ти нормален ли си?
Аиде казваите каква музика слушате :-D за да може тези които се интересуват от този стил да намерят нещо ново,а не да четат тъпите коментари по какав начин еди кои си се сабуждал..

The PoNy-GoTh
11-05-2006, 02:16
дам и аз се кефя на хаус музичката
еето няколко готини песнички

Era-Ameno

](*,) ](*,) ](*,)
ТЪПА ОФЦО ЗАСПАЛА ТАЗИ ПЕСЕН Е СТИЛ ... ГОТИК А НЕ ХАУС >>>> КАК МОЖЕ ДА СТЕ ТОЛКОВА МАЛОУМНИ, ПРОСТИ И ДЕГРАДИРАЩО ЗАТЪПЕЛИ ИДИОТИ ОТ ЕКСТАЗИТО ? :-& :-#
ЕТО ТОВА СТЕ ВИЕ!
http://www.vbox7.com/play:aafc3e5c

e_l_i_z_a
11-05-2006, 07:08
Пхахахахахах какво ви е "хаусърското" ?! я кажете някой Бг DJ? ... лелееее та ако има "хаусъри" тука нека ми пишат ще се радвам да им обясня от каде ви идва "бонбонения стил" а ти таз която си постнала темата ... да си "жива и здрава" с тези хапченца. .. добре че родителите ви не знаят...

Balthazar, Doncho, Dian, Jose, Paul B, Kir4o...още ?
Балтазар кърти :mrgreen: ,DJ Bobby D също :mrgreen:

miminia
11-05-2006, 07:20
дам и аз се кефя на хаус музичката
еето няколко готини песнички

Era-Ameno

](*,) ](*,) ](*,)
ТЪПА ОФЦО ЗАСПАЛА ТАЗИ ПЕСЕН Е СТИЛ ... ГОТИК А НЕ ХАУС >>>> КАК МОЖЕ ДА СТЕ ТОЛКОВА МАЛОУМНИ, ПРОСТИ И ДЕГРАДИРАЩО ЗАТЪПЕЛИ ИДИОТИ ОТ ЕКСТАЗИТО ? :-& :-#
ЕТО ТОВА СТЕ ВИЕ!
http://www.vbox7.com/play:aafc3e5c
q trai tam shtoto ne sum kazala 4e vsi4kite pesni sa house i are begai nqma da se zanimavam s hora koito nezaslujavat i kapka ot moeto cenno vremei plus tova purvo se nau4i da pishesh :wink:

Amayo
11-05-2006, 17:38
Кажете ми са тая гота не е ли проста :lol:

11-05-2006, 21:19
da

pampers
11-09-2006, 12:24
аз слушам house , но не защото е модерно а просто ми харесва този стил... :lol:
ето ви песните които най-мн ме кефят в момента:
01_Monique(Originalmix).mp3
Carlos Legas and Carlos Gallardo - Calm before the storm.mp3
DJ Tiesto feat. Maxi Jazz - 02 - Dance4Life (1,2 Mix).mp3
Double D Live in club Alibi 10.08.2006-222.mp3
Double_D_Presents_Dance_Club_Excess_Part_2.mp3
Track No07- Super Touch - Where is Mr Grabon (Original Mix).mp3

FlowerinesS
11-16-2006, 13:06
Hey,moje li link za Dance4life :-)

ComiX
11-16-2006, 15:27
Hey,moje li link za Dance4life :-)

DJ Tiesto Feat. Maxi Jazz - Dance 4 Life Anthem.mp3 (http://www.data.bg/f.php?fid=16732984)

Atika
11-16-2006, 16:14
Eto vi malku po nejna i hubava muzika \:D/

oxygen_feat_andrea_britton-am_i_on_your_mind__d_ramirez_vocal-promo_cdm-pow
Bluefish ft Anita Kelsey-Been Too Long (Original Mix)
TKC Feat Melanie S. - Reflections (Victor Calderone and TKC Remix)
Deep Dish - GU025_1_Toronto - 10
Deep Dish - GU025_2_Toronto - 02
deep dish - gu 025 - toronto - cd 2 - 04 - sander kleinenberg feat miss bunty - work to do
Victor Calderone Feat. Deborah Cooper - Are You Satisfied (Victor Calderone Club Mix)

bibonka
11-16-2006, 20:31
taka lichno az se kefq na max na psytrance i drun`n`bass...
Na house se kefq,no ne na house-a izlqzyl na moda tezi dni,a na house-a otpredi po4ti 10godini...Smeq da tvyrdq che imam kolekciika ot okolo 30diska s techno,house i drum`n`bass i trance da ne zabravq otpredi 10godini,koito ako ne si pochitatel,i da iskash nqma kak da gi izrovish,osven s mnogo tryd :P
A da i izvinqvam se kolekciqta ne e moq a na priqtelqt mi ama se 1 :P To e pochti syshtoto ;]
Izkazah si mnenieto,ako nqkoi se interesyva ot tezi ...hm...shte s eizrazq retro disk4eta da mi pishe LS i shte vzema edin disk i shte go kacha nqkyde :P

11-16-2006, 20:41
Az sush6to sym haus manqiach4ka@! :mrgreen:

11-16-2006, 20:44
Xaxa sorry za offtopica ama rym4ince..ama da znaesh che momchetata mnogo se kefqt kato vidqt nqkoe momiche da vyrti ogyn ( ne go nazovavam poii che nema me razbere hihihi :)

bibonka
11-16-2006, 20:46
Пуснато на: Чет Ное 16, 2006 11:44 pm Заглавие:
Xaxa sorry za offtopica ama rym4ince..ama da znaesh che momchetata mnogo se kefqt kato vidqt nqkoe momiche da vyrti ogyn ( ne go nazovavam poii che nema me razbere hihihi Smile


tfa bqh az :P

^_^
04-07-2007, 00:41
Аз пък ще добавя Paolo Mojo , Armin Van Buuren , Seb Fontaine , David Morales(тук ще вмъкна, че бях на негово парти докато бях на почивка в Гърция и смея да твърдя, че беше перфектно!)

Оле Армин е толкова хаус че си нямаш на представа! АХАХАХАХАХХАХАХААА!!! СМЕШНИ СТЕ!!! ЖАЛКИ СТЕ!!! 12 страници прегледах и 12 000 глупости прочетох. Армин Астрал и Тиесто = хаус =D> БРАВО! ГЕРОИ!!! Аз от доста годинки слушам транс и поне за разлика от разграничавам транс от хаус техно, трайбъл, джънгъл и т.н. Поне като претендирате, че слушате хаус хванете наизустете 1-2 DJ да не се излагате майна. Тая тема е баси цирка, харабия.
П.П. Тоя с червения и черния таг ме нерви.

michka20083
04-07-2007, 07:35
Аз пък ще добавя Paolo Mojo , Armin Van Buuren , Seb Fontaine , David Morales(тук ще вмъкна, че бях на негово парти докато бях на почивка в Гърция и смея да твърдя, че беше перфектно!)

Оле Армин е толкова хаус че си нямаш на представа! АХАХАХАХАХХАХАХААА!!! СМЕШНИ СТЕ!!! ЖАЛКИ СТЕ!!! 12 страници прегледах и 12 000 глупости прочетох. Армин Астрал и Тиесто = хаус =D> БРАВО! ГЕРОИ!!! Аз от доста годинки слушам транс и поне за разлика от разграничавам транс от хаус техно, трайбъл, джънгъл и т.н. Поне като претендирате, че слушате хаус хванете наизустете 1-2 DJ да не се излагате майна. Тая тема е баси цирка, харабия.
П.П. Тоя с червения и черния таг ме нерви.
подкрепям мнението на госта,земете малко се образовайте па тогава парадирайте ...
#-o

InitialD
04-07-2007, 12:33
Дайте ми Хаус музика, Бакарди (бяло),една мацка (може и фешън дизастърка)..и светът е мой!!! \:D/

Anf3tamin4o
04-07-2007, 13:00
Аз пък ще добавя Paolo Mojo , Armin Van Buuren , Seb Fontaine , David Morales(тук ще вмъкна, че бях на негово парти докато бях на почивка в Гърция и смея да твърдя, че беше перфектно!)

Оле Армин е толкова хаус че си нямаш на представа! АХАХАХАХАХХАХАХААА!!! СМЕШНИ СТЕ!!! ЖАЛКИ СТЕ!!! 12 страници прегледах и 12 000 глупости прочетох. Армин Астрал и Тиесто = хаус =D> БРАВО! ГЕРОИ!!! Аз от доста годинки слушам транс и поне за разлика от разграничавам транс от хаус техно, трайбъл, джънгъл и т.н. Поне като претендирате, че слушате хаус хванете наизустете 1-2 DJ да не се излагате майна. Тая тема е баси цирка, харабия.
П.П. Тоя с червения и черния таг ме нерви.
Ами Аз не виждам кой се излага за всеки случай си ги разграничавам а ти вземи да научи че трiбайла е под стил музика на някои стилове като House и Електро и тн.т за тва нямаше нужда да го пишеш
Пп:Тази тема трябва да се разчисти малко спама :)

enclave
04-08-2007, 01:44
Кво пък толкоз сте луднали по Дабъл Ди ??? :-k

<black soul>
04-08-2007, 08:06
Въпреки, че се определям като метълка, смея да призная че напоследък започнах от време на време да слушам хаус. Просто свалих няколко неща на Astral Projection и ми харесаха - влизат под кожата. Случва се, когато си се ориентирал към един стил музика, да ти харесат някои песни от друг.

ми хората които разбират от хубава музика слушат почти всичко! :wink: все пак ако има някоя зарибяваща песничка от друг стил музика не означава че ти е забранено да я слушаш... макар че някои точно така си мислят! позьори. ::: :::

iLoveChocolate
04-08-2007, 10:03
и аз харесвам Хаус :) да не кажа,че обожавам този стил.Но нямам много песни :smt011 :smt012

^_^
04-08-2007, 15:15
Амфетаминчо омръзна ми от такива псевдофенове кат овас. ХАуса къде къде е кофти музика, ами и вие още повече я осирате. Аре кажи ми разликата между хаус и транс например? По кво ги различаваш? Дали е на Балтазар или на Тиесто ли? И хващам бас че поне 70% от вас не знаят, че Балтазар е българин.
Ти за трайбъл, джънгъл и минимал не ми говори, защото когато аз съм слушал електронна музика ти си пял още "Бански на лалета".

manafen_konq
11-29-2007, 07:53
Ъпвам темата за да мога да чета още изцепки на псевдофенчета xD.

BlueMushroom
11-29-2007, 11:11
eto zatova nie bulgarite nikoga nqma da se opravim.vsichki se delqt na metali, punkari, chalgari i neznam si oshte kakvi.vsichki se delqt na sofianci, provincialisti;blondinki,briunetki,chervenokosi,ch ernokosi,sharenokosi...vseki iska da se pokaje nad drugia dori i ako trqbva da go stupche i uniji..nie sme kato stado ofce koito tupchat nalqvo nadqsno i se opitvat da se dokajat sas jalki opiti.edin shte kaje neshto i nqkoi drug po-znaesht,po-mojesht,po-dobur shte se opita da go svali na zemqta i da mu dokaje che ne e nishto.i kakvo pechelim ot vsichko tva?habim nervi vreme i si razvalqme qkiq den za da dokajem na sebesi che saseda ot vtoriq etaj s fashion pricheskata e po zle ot nas,a nie pak sme poveche ot nego..poveche ot nego drug put.vsichki sme gadni egoisti.

da..az slusham house
da..az sam obikolila dostatachno klubove iz stranata slushaiki i radvaiki se na moqta si muzika...
no koq podqvolite sam AZ che da kazvam na tozi ili onzi kak da jivee kakvo da slusha v kak da se darji i v kakvo da vqrva..
i koi podqvolite ste VIE che da go pravite..
i da...na men prosto ne mi puka zatova che nqkoi ot foruma do vchera e slushal chalga a dnes neshto drugo.i tochno poradi tazi prichina nqma da si razvalqm sharenoto nastroenie,da ubejdavam nqkogo che tova v koeto vqrva e pulna tupotiq..

BeMyLover
11-29-2007, 14:14
eto zatova nie bulgarite nikoga nqma da se opravim.vsichki se delqt na metali, punkari, chalgari i neznam si oshte kakvi.vsichki se delqt na sofianci, provincialisti;blondinki,briunetki,chervenokosi,ch ernokosi,sharenokosi...vseki iska da se pokaje nad drugia dori i ako trqbva da go stupche i uniji..nie sme kato stado ofce koito tupchat nalqvo nadqsno i se opitvat da se dokajat sas jalki opiti.edin shte kaje neshto i nqkoi drug po-znaesht,po-mojesht,po-dobur shte se opita da go svali na zemqta i da mu dokaje che ne e nishto.i kakvo pechelim ot vsichko tva?habim nervi vreme i si razvalqme qkiq den za da dokajem na sebesi che saseda ot vtoriq etaj s fashion pricheskata e po zle ot nas,a nie pak sme poveche ot nego..poveche ot nego drug put.vsichki sme gadni egoisti.

da..az slusham house
da..az sam obikolila dostatachno klubove iz stranata slushaiki i radvaiki se na moqta si muzika...
no koq podqvolite sam AZ che da kazvam na tozi ili onzi kak da jivee kakvo da slusha v kak da se darji i v kakvo da vqrva..
i koi podqvolite ste VIE che da go pravite..
i da...na men prosto ne mi puka zatova che nqkoi ot foruma do vchera e slushal chalga a dnes neshto drugo.i tochno poradi tazi prichina nqma da si razvalqm sharenoto nastroenie,da ubejdavam nqkogo che tova v koeto vqrva e pulna tupotiq..

Евала... ето най - накрая се каза... Много точно е казано всичко ...
И аз сега слушам хаус а преди тва съм слушала чалга това на мене не ми пречи сега да слушам друг стил музика както и на другите тва че хората харесвам поп-фолк или метал това се е техен избор те могат да правят какво ти искат със себе си така че хора престанете да се нападате взаимно ....