PDA

View Full Version : toi me pazi



nataliq-NAT
10-02-2006, 22:34
zna4i imam si gadje mnogo se obi4ame az sym na 17-i toi na 18-i spinkame zaedno v bukvalniq smisyl na dymata spinkane, ne pravim sex , gy6kame se, celuvame se, no ni6to pove4e, toi mi vika na u6ence 4e iska da si me pazi tva mnogo me radva, no i me vazbujda ve4e mai me syrbi... kogato sno6ti go dokosnah v legloto po onazi mu rabota toi me cunka po byzkata i se obyrna na drugata strana i zaspahme. Toi i edna moq priqtelka koqto e na 14-i mnogo se razbirat i si igraqt v nas gonqt se 6tipat se ni6to pove4e. Dali ima veroqtnost toi da iska da i pravi lubov i zatova da neiska s men ili prosto neiska o6te da go pravim, no az pyk iskam da me lubi ve4e neizdarjam, neiskam s dryg makar 4e moga da sym s koito si poiskam mnogo mom4eta me haresvat i za razlika ot priqtelq mi 6tqha da me navivat da go praim, zna4I syrbi me no neiskam s dryg da govorq li s nego ili pyk sama no znam sama ili s dryg nqma da mi e tolkova kef kolkoto s nego. Toi e neveroqten 100% me obi4a i ne e s men zaradi sexa

10-02-2006, 23:57
Ш ей да го обяздваш! Какво е туй да не те пази. Никой мъж не отказва секс от хубава жена, тряа да е гей!

krem4et0
10-03-2006, 06:46
Защо ни кажеш това на него,а не на нас?

WILD__BOY
10-03-2006, 06:52
Защо ни кажеш това на него,а не на нас?

Няма кво да му казваш. Изчукай го !

angel4e_s_krila
10-03-2006, 07:08
ако ти отказва ясно секс,значи го прави с друга,няма за кво да те пази,та ти си на 17 все пак.Скочи му директно някоя нощ и ако се дръпне и откаже да правите секс,значи или е гей или си има друга с която го прави.

krem4et0
10-03-2006, 07:39
ако ти отказва ясно секс,значи го прави с друга,няма за кво да те пази,та ти си на 17 все пак.Скочи му директно някоя нощ и ако се дръпне и откаже да правите секс,значи или е гей или си има друга с която го прави.
Не е задължително да си има друга-с приятеля ми не бяхме правили секс година и половина,лежали сме заедно,гушкали сме се,но сме искали да изчакаме.не винаги нежеланието за секс означава,че има трети човек във връзката!

DevilWish
10-03-2006, 07:44
ако ти отказва ясно секс,значи го прави с друга,няма за кво да те пази,та ти си на 17 все пак.Скочи му директно някоя нощ и ако се дръпне и откаже да правите секс,значи или е гей или си има друга с която го прави.
Не е задължително да си има друга-с приятеля ми не бяхме правили секс година и половина,лежали сме заедно,гушкали сме се,но сме искали да изчакаме.не винаги нежеланието за секс означава,че има трети човек във връзката!
Da syglasna sym ,4e ne e zadyljitelno.
Vnimavai s priqtelkata ti ,ako mu se svalq mnogo pogovori s neq.Tezi po na 14 g. sa nai-opasni!

10-03-2006, 07:55
ako se interesuva6e samo ot sexa,daje i da si ima6e druga 6te6e da iska da spi i s teb.tova,4e ne iska samo toi moje da ti obqsni za6to,no vse pak mislq,4e si popadnala na mnogo svesten 4ovek i ne trqbva da go izpuska6.po-dobre sledva6tiq put ti deistvai po-seriozno i napravi taka,4e da nqma kak da ti otkaje.uspeh! :wink:

koalka
10-03-2006, 10:12
Вместо да се чудиш и да пишеш по форуми...защо неговориш с него и да го питаш?

AnN_G
10-03-2006, 10:17
Вместо да се чудиш и да пишеш по форуми...защо неговориш с него и да го питаш?
Точно :smt016 ъм,да не е девствен?

CrazyWitch
10-03-2006, 11:06
Вместо да се чудиш и да пишеш по форуми...защо неговориш с него и да го питаш?
да не е девствен?

Е, и какво от това .. и да е девствен.
Девствеността е лечима болест.

А към авторката на темата : Хвани и го залюби. :smt016

N.C.L
10-03-2006, 15:06
Защо ни кажеш това на него,а не на нас?

Няма кво да му казваш. Изчукай го !

Да именно докато спи ако щеш