PDA

View Full Version : Ginekologi4en problem



mony19
10-03-2006, 05:11
Zdraveyte,
problemyt mi e sledniq: to4no na vhoda na vlagali6teto mi se e poqvila rani4ka/se edno ot razkysvane/ to4no ot lqvata strana i vinagi v na4aloto na seks me boli , sled tova spira d ame boli, moji bi zaradi smazkata..boli samo v nqkoi opredeleni pozi i to ne vinagi, no za an4aloto e po4ti zadyljitelno.predi da mi se poqvi bqh hodila na ginekolog i zaradi pyp4ici ot brysneneto mi ispisa Intimen sapun..sled kato mi se poqvi rawni4kata pak hodih na drug lekar koito mi kaza 4e poqvata na "razkysvaneto" moje da e ot sapuna, zatva da go spra..ina4e kato cqlo kaza samo 4e mi e vyzpaleno vlagali6teto i mi ispisa Daktacort ...no ne minava...prosto zataqva bolkata edin vid i pri sledva6tiq polov akt pak me zabolqva v na4aloto...pls kajete mi kakvo da pravq...moji bi trqbva pak da ida na lekar..i da ne e sy6tiq koito mi ispisa daktakorta...daite syvet

radito
10-03-2006, 07:07
Mi macka mislq 4e lekarite nai si razbirat.to takiva lekarstva s kvo da se maje6 trqbva da se predpi6at ot lekar! :-k q si otidi pak na lekar i ako ti izpi6e sy6toto kaji 4e ne ti e pomognalo i toi 6e ti izpi6e drugi :smt012