PDA

View Full Version : НАРКОТИЦИ



10-03-2006, 07:48
СПОРЕД ВАС КОИ НАРКОТИЦИ СА ДОПУСТИМИ ЗА УПОТРЕБА,И МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ ИМАТ ЧАК ТАКАВА ВРЕДА ,ТЕЗИ КОИТО СА ПРОБВАЛИ НЕЩО ИЛИ УПОТРЕБЯВАТ И ТЕ ДА СИ КАЖАТ МНЕНИЕТО И ДА ПИШАТ КАКВО ТОЧНО ВЗИМАТ И КОЛКО ЧЕСТО?

britney_04
10-03-2006, 08:24
Ами според всяка дрога без херц,също така и халюцигените тези лаина могат да ви оставят фобия за цял живот а в повечето от случаите човек полудява,моят съвет е взимаите си бонбони каде излизате някаде на диско,амфетите също не е лош .всичко в допустими количества е добре но всеки които употребява такива неща трябва да знае каде е границата. :P

Psycho Realm
10-03-2006, 08:25
СПОРЕД ВАС КОИ НАРКОТИЦИ СА ДОПУСТИМИ ЗА УПОТРЕБА,И МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ ИМАТ ЧАК ТАКАВА ВРЕДА ,ТЕЗИ КОИТО СА ПРОБВАЛИ НЕЩО ИЛИ УПОТРЕБЯВАТ И ТЕ ДА СИ КАЖАТ МНЕНИЕТО И ДА ПИШАТ КАКВО ТОЧНО ВЗИМАТ И КОЛКО ЧЕСТО?
Според мен трябва да започнеш да дишаш лепило, може и добре да си отрази.

10-03-2006, 10:51
така и халюцигените тези лаина могат да ви оставят фобия за цял живот а в повечето от случаите човек полудява

АМА ВЕРНО ЛИ!?!?!? Деа баси гадното. Полудяват в повечето случай, човече.... Малеее... Ама не се бъзикаш?! Деа... Ако не се бъзикаш ще ми е много гадно... Шизофрения ли хващаш, к'во?! Ама от веднъж ли верно полудяваш или постепенно? Защото, ако пък ми кажеш, че от веднъж повечето полудяват ще ми съсипеш мечтите... Ама за кои халюционогени говорим? Ама верно ли ве.... Деа полудяваш, човек! Направо... Моля отговори на въпросите ми, защото ми е много любопитно. Ако не можеш, вземи да прочетеш няква по-сериозна литература по-въпроса... Защото наистина много ще ми е гадно, ако полудяваш в повечето случаи...

hamilcar
10-03-2006, 14:46
Кокаин, ако е нещо поне да бъде добро.

britney_04
10-03-2006, 22:38
така и халюцигените тези лаина могат да ви оставят фобия за цял живот а в повечето от случаите човек полудява

АМА ВЕРНО ЛИ!?!?!? Деа баси гадното. Полудяват в повечето случай, човече.... Малеее... Ама не се бъзикаш?! Деа... Ако не се бъзикаш ще ми е много гадно... Шизофрения ли хващаш, к'во?! Ама от веднъж ли верно полудяваш или постепенно? Защото, ако пък ми кажеш, че от веднъж повечето полудяват ще ми съсипеш мечтите... Ама за кои халюционогени говорим? Ама верно ли ве.... Деа полудяваш, човек! Направо... Моля отговори на въпросите ми, защото ми е много любопитно. Ако не можеш, вземи да прочетеш няква по-сериозна литература по-въпроса... Защото наистина много ще ми е гадно, ако полудяваш в повечето случаи...
Ти явно доста трева си пушил днеска,дано поне да е от масе в противен случаи си баси и спрелия.В това изказване имах предвид продължителната им употрева.Имам предвид инхалаторите,гъбите,семкит е,както и кактус.За това че няма аз да ти чета такава литература ми по хубаво ти прочети някоя книга за човешките взаимоотношения,и няква книга незнам дали има измислена такава ,цитирам теб-"Аз съм олигофрен!?Как да стана обикновенно момче без комплекси и глупави постъпки?" дано си намериш такава може би ще ти помогне :smt005 аиде Успех дано успееш! :smt019

10-05-2006, 13:15
така и халюцигените тези лаина могат да ви оставят фобия за цял живот а в повечето от случаите човек полудява

АМА ВЕРНО ЛИ!?!?!? Деа баси гадното. Полудяват в повечето случай, човече.... Малеее... Ама не се бъзикаш?! Деа... Ако не се бъзикаш ще ми е много гадно... Шизофрения ли хващаш, к'во?! Ама от веднъж ли верно полудяваш или постепенно? Защото, ако пък ми кажеш, че от веднъж повечето полудяват ще ми съсипеш мечтите... Ама за кои халюционогени говорим? Ама верно ли ве.... Деа полудяваш, човек! Направо... Моля отговори на въпросите ми, защото ми е много любопитно. Ако не можеш, вземи да прочетеш няква по-сериозна литература по-въпроса... Защото наистина много ще ми е гадно, ако полудяваш в повечето случаи...
Ти явно доста трева си пушил днеска,дано поне да е от масе в противен случаи си баси и спрелия.В това изказване имах предвид продължителната им употрева.Имам предвид инхалаторите,гъбите,семкит е,както и кактус.За това че няма аз да ти чета такава литература ми по хубаво ти прочети някоя книга за човешките взаимоотношения,и няква книга незнам дали има измислена такава ,цитирам теб-"Аз съм олигофрен!?Как да стана обикновенно момче без комплекси и глупави постъпки?" дано си намериш такава може би ще ти помогне :smt005 аиде Успех дано успееш! :smt019

Бре, бре, бре... Ама май нещо пропусна да отговориш на повечето ми въпроси... Ще ти ги напиша номерирани.
1. Ама не се бъзикаш?
2. Шизофрения ли хващаш, к'во?!
3. Ама от веднъж ли верно полудяваш или постепенно?
4. Ама за кои халюционогени говорим? (този е частично отговорен)

А ето едни нови въпроси към частичния ти отговор. Продължавам номерацията, че така в текст гледам не можеш да откриеш въпросите, въпреки явния въпросителен в края на изречението...
5. Кои инхалатори?
6. Кои гъби?
7. На кое му се вика семки?
8. Сериозно ли полудяваш от кактуси? Ама от всички ли видове??!

Съжалявам препоръчаната от теб литература я няма по библиотеките и книжарниците.... Нито намерих в нет-а. Да не си ме излъгала нещо?

Nen0RmalniK
10-05-2006, 13:58
Nema takiva naRKotici sporeD MEN PA AKo ima ubavo ! :D

10-05-2006, 18:14
Абе Бритни04, би ли ми казало откъде 4ерпиш информация по отн на кактусите и би ли ми представило ДОКАЗАТЕЛСТВА, 4е някой бил полудял от кактуси??
аман от разни измислици зна4и!!

по темата- РАЗЛИ4НИ вещества са допустими за употреба в зависимост от конкретния слу4ай,
ако ще ми бъркат с ножици в месото за да извадят или закърпят нещо ще искам да ме надрусат с нещо силно преди това( морфин или кетамин)
ако си говорим за ежедневна употреба освен тревата комай нищо друго няма да е допустимо, а ина4е по принцип за мен са допустими за употреба тези дроги, които съществуват в природата, които нямат смъртоносна доза и които не предизвикват физи4еско пристрастяване.
А такива освен тревата са ИМЕННО природните халюциногени, и вредата и рисковете от тях са силно преувели4ени, ЗАЩОТО тези психедели4ни(разширяващи съзнанието) дроги карат хората да излязат от така удобния за ВЛАСТТА модел-
"сутрин кафето и на работа, ве4ер бирата и пред телевизора.. недей да мислиш, недей да питаш "защо" , забранено е защото пише 4е е забранено, а така пише защото така сме решили да напишем.."

относно психедели4ните дроги препоръ4вам книгите
"ДМТ- молекулата на духа" на Рик Страсман
"ЛСД-моето проблемно дете" на Алберт Хофман
"Измеренията на психеделичния свят" на Мастърс и Хюстън
"Неврополитика" на Тимъти Лиъри
и "Секс, наркотици и магия" на Робърт Уилсън

10-05-2006, 18:21
п.с. А и "Doors of perception"(дверите на възприятието) на Хъксли..
и "Окото на циклона" от Дж.Лили..

абе комай вси4ки, дето са пробвали психеделици после са станали писатели, освен ако не са били такива отпреди.., защо ли??
най- древните пещерни рисунки (вкл тези в пещерата Магурата)4есто изобразяват не какво да е друго, а ГЪБИ,
и о4евидно връзката между психедели4ните вещества и проявите на изобразително, словесно, музикално или друго изкуство и други прояви на абстрактното мислене е доста по- сложна, отколкото официалната власт е готова да признае..
нищо 4удно не труда а ДРОГАТА да е направила от маймуната 4овек :?: ;-) :-$

mai4eto
10-07-2006, 13:46
nqma takiva narkotici koito da ne sa vredni ili takiva koito sa bezobidni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NaDuFcHe
10-07-2006, 21:45
Axaxax mnogo ste mi zabavni..:P
Az lichno sum probvala pochti vsichki vidove narkotici (s koeto vuobshte ne se gordeq) rosto taka sa se stekli obstoqtelstvata..Narkotik koito da ne e vreden vuobshte nqma..Mojebi edinstveniq koito e po-malko vreden ot drugite e trevata..tq ot edna strana daje pomaga...

н
10-08-2006, 15:35
Пробвал съм от почти всичко само халюцигени не съм,Според мен наи-якото си е амфетките никога не ми е пречело да ги спра ,тревата също не е вредна според мен

10-08-2006, 16:12
Axaxax mnogo ste mi zabavni..:P
Az lichno sum probvala pochti vsichki vidove narkotici (s koeto vuobshte ne se gordeq) rosto taka sa se stekli obstoqtelstvata..Narkotik koito da ne e vreden vuobshte nqma..Mojebi edinstveniq koito e po-malko vreden ot drugite e trevata..tq ot edna strana daje pomaga...

Почти всички?! Колко цифрено число се пада това? 3-4?

WwanAdoO
10-08-2006, 19:01
Axaxax mnogo ste mi zabavni..:P
Az lichno sum probvala pochti vsichki vidove narkotici (s koeto vuobshte ne se gordeq) rosto taka sa se stekli obstoqtelstvata..Narkotik koito da ne e vreden vuobshte nqma..Mojebi edinstveniq koito e po-malko vreden ot drugite e trevata..tq ot edna strana daje pomaga...

Почти всички?! Колко цифрено число се пада това? 3-4?
Хах, да и аз тва си помислих... Надуфче май прекали с надувките :lol: :lol: :lol: иначе масака определено го смятам за "допустим за употреба"... много по-допустим от цигарите и алкохола...

Silverfang
10-08-2006, 21:48
СПОРЕД ВАС КОИ НАРКОТИЦИ СА ДОПУСТИМИ ЗА УПОТРЕБА,И МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ ИМАТ ЧАК ТАКАВА ВРЕДА ,ТЕЗИ КОИТО СА ПРОБВАЛИ НЕЩО ИЛИ УПОТРЕБЯВАТ И ТЕ ДА СИ КАЖАТ МНЕНИЕТО И ДА ПИШАТ КАКВО ТОЧНО ВЗИМАТ И КОЛКО ЧЕСТО?
Според мен трябва да започнеш да дишаш лепило, може и добре да си отрази.
Tва с лепилото съм го пробвал нема никъв ефект, изядох към 1 кило от тая гадост и ни6то..... да не повярва 4овек!!!!! :D :D :D :D
По темата: Пробвал съм мн видове дрога (не говоря за кока и херо) сиреч трева, амф... и е тъпо, никога повече нема си давам парите за такива глупости!!! (само като си помисля о6те колко алкохол има който не съм изпил) :D :D :D :D

10-09-2006, 00:18
СПОРЕД ВАС КОИ НАРКОТИЦИ СА ДОПУСТИМИ ЗА УПОТРЕБА,И МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ ИМАТ ЧАК ТАКАВА ВРЕДА ,ТЕЗИ КОИТО СА ПРОБВАЛИ НЕЩО ИЛИ УПОТРЕБЯВАТ И ТЕ ДА СИ КАЖАТ МНЕНИЕТО И ДА ПИШАТ КАКВО ТОЧНО ВЗИМАТ И КОЛКО ЧЕСТО?
Според мен трябва да започнеш да дишаш лепило, може и добре да си отрази.
Tва с лепилото съм го пробвал нема никъв ефект, изядох към 1 кило от тая гадост и ни6то..... да не повярва 4овек!!!!! :D :D :D :D
По темата: Пробвал съм мн видове дрога (не говоря за кока и херо) сиреч трева, амф... и е тъпо, никога повече нема си давам парите за такива глупости!!! (само като си помисля о6те колко алкохол има който не съм изпил) :D :D :D :D
ti puk si zavisim ot alkohola nqmash tarpenie da se saberesh s priqteli ili da idesh na disko za da se napukash kato svinq i posle da padash po ulicite dokato se setish kade jiveesh haha tova e 100 puti po tragi4no sustoqnie ot kolkoto da smurkash amfet naprimer

Silverfang
10-09-2006, 06:44
СПОРЕД ВАС КОИ НАРКОТИЦИ СА ДОПУСТИМИ ЗА УПОТРЕБА,И МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ ИМАТ ЧАК ТАКАВА ВРЕДА ,ТЕЗИ КОИТО СА ПРОБВАЛИ НЕЩО ИЛИ УПОТРЕБЯВАТ И ТЕ ДА СИ КАЖАТ МНЕНИЕТО И ДА ПИШАТ КАКВО ТОЧНО ВЗИМАТ И КОЛКО ЧЕСТО?
Според мен трябва да започнеш да дишаш лепило, може и добре да си отрази.
Tва с лепилото съм го пробвал нема никъв ефект, изядох към 1 кило от тая гадост и ни6то..... да не повярва 4овек!!!!! :D :D :D :D
По темата: Пробвал съм мн видове дрога (не говоря за кока и херо) сиреч трева, амф... и е тъпо, никога повече нема си давам парите за такива глупости!!! (само като си помисля о6те колко алкохол има който не съм изпил) :D :D :D :D
ti puk si zavisim ot alkohola nqmash tarpenie da se saberesh s priqteli ili da idesh na disko za da se napukash kato svinq i posle da padash po ulicite dokato se setish kade jiveesh haha tova e 100 puti po tragi4no sustoqnie ot kolkoto da smurkash amfet naprimer
Не е никак по трагично 6от мен не ми трябва търпение да се сабирам с некой, аз си пия сам ако изкам, компанията ми е ненужна! А за падането по улиците - Мога да пия литри и пак спокойно да си хода!
Ти кат си нкъв/ква наркоман/ка не ми говори дет ке пукне6 на 20 - 25 години трай там! (БИЛО ТО ПО ТРАГИЧНО ДА ПИЕ6!!!!) :smt013 :smt013 :smt013

10-09-2006, 20:40
СПОРЕД ВАС КОИ НАРКОТИЦИ СА ДОПУСТИМИ ЗА УПОТРЕБА,И МИСЛИТЕ ЛИ ЧЕ ИМАТ ЧАК ТАКАВА ВРЕДА ,ТЕЗИ КОИТО СА ПРОБВАЛИ НЕЩО ИЛИ УПОТРЕБЯВАТ И ТЕ ДА СИ КАЖАТ МНЕНИЕТО И ДА ПИШАТ КАКВО ТОЧНО ВЗИМАТ И КОЛКО ЧЕСТО?
Според мен трябва да започнеш да дишаш лепило, може и добре да си отрази.
Tва с лепилото съм го пробвал нема никъв ефект, изядох към 1 кило от тая гадост и ни6то..... да не повярва 4овек!!!!! :D :D :D :D
По темата: Пробвал съм мн видове дрога (не говоря за кока и херо) сиреч трева, амф... и е тъпо, никога повече нема си давам парите за такива глупости!!! (само като си помисля о6те колко алкохол има който не съм изпил) :D :D :D :D
ti puk si zavisim ot alkohola nqmash tarpenie da se saberesh s priqteli ili da idesh na disko za da se napukash kato svinq i posle da padash po ulicite dokato se setish kade jiveesh haha tova e 100 puti po tragi4no sustoqnie ot kolkoto da smurkash amfet naprimer
Не е никак по трагично 6от мен не ми трябва търпение да се сабирам с некой, аз си пия сам ако изкам, компанията ми е ненужна! А за падането по улиците - Мога да пия литри и пак спокойно да си хода!
Ти кат си нкъв/ква наркоман/ка не ми говори дет ке пукне6 на 20 - 25 години трай там! (БИЛО ТО ПО ТРАГИЧНО ДА ПИЕ6!!!!) :smt013 :smt013 :smt013
Ти на Господ ли се праиш или на екстрасенс че предполагаш кога ще умра а?Откаде си толкова сигорен че обстоятествата и ситуацията не може да ти поднесе такъв обрат точно ти да умреш на тая възраст,може да не умреш от наркотици но пак ще умреш и пак ще идеш на същото място а какво ще кажеш?

10-12-2006, 00:13
Twa ritori4en wypros li e?! Estesweno 4e ima wreda ot tqh....

maybelline
10-15-2006, 15:05
Има разлика между 'употреба' и 'злоупотреба' с наркотици.В големи количества не само наркотиците,но дори шоколадът може да е опасен.Пристрастяването към наркотици е опасно и вредно.А употребата(да кажем веднъж седмично) на някакъв наркотик не мисля за 'опасна'.

No_LiMiTe^f
10-15-2006, 17:44
Според мен тревата(ако се счита за наркотик),амфетите... Все пак всички бнаркотици увреждат тялото,но ако взимаш накои в допустими количества не е болка за умиране!( не всеки ден както правят много хора)!Иначе в днешно време много младежи искат да пробват и в тва няма нищо лошо стига да си остане до пробването и да не се пристрастим!

ssiimmoonna
10-19-2006, 11:01
az ne upotrebqvam narkotici ama poznavam mn hora koito sa probvali i produljavat da vzimat te ne go imat za narkotik i vie moje da go kajete ama za mene si e narkotik!!!TREVATA!!!!spored mene izob6to ne e bezsvredna i bezopasna za polzvane i vzimane!! [-X kakvoto i da bilo v kakvoto i da bilo koli4estvo ne e dobre :smt018

10-19-2006, 19:46
абе вие сте били големи глупаци бе! :-({|= ще си свиря на цигулка. каква е вредата от войната бе!?!?! каква е вредата от ножа а!?!? мн тъпо тука само некви теен комплексарчета във теен комплексарски форум изкат да измукнат няква информация за наркотицците да знаят кво да опитватъъЪЪ! Педали! Опитвал съм LSD, Cocaine, Amphetamine, Халициогенни Гъби и хероин в масур. Несъм пристрастен но съм "луд" за вас щотот сте мързеливи педали! И незаслужавате да разберете как и защо мисля така щото не правите никакъв опит и най-мързеливо си слагата определението "луд" или "от тях се полудява" просто хората които друсат стават по сложни личности ве тъпи мамени педали такива!

10-19-2006, 19:50
защо задавате тъпи въпроси от сорта "вредно ли е". Вии сте параноиици, все едно ще живеете безкрайно НО само вредата от наркотиците ще ви обие. Сякаш на този свят само наркотиците вредат!

10-19-2006, 19:50
:-({|= глупаци!

Amayo
10-19-2006, 19:53
nqma takiva narkotici koito da ne sa vredni ili takiva koito sa bezobidni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:-) Така си е. Наркоманите са най заблудените хора. Трябва да си най сдухания задръстеняк за да почнеш да си друсаш.

10-19-2006, 22:02
според мене трябва да си супер голям страхливец за да чакаш естествена смърт! хайде мамини дечица, много здраве и безсмъртие ви желая :-({|=

kalitar
10-19-2006, 22:47
Какво е твоето определение за наркоман ?
Аз приличам ли ти на заблуден или на най-сдухания задръстеняк ?

Amayo
10-19-2006, 23:28
Абсолютно, и си се изцапал нещо...

summer_04
10-22-2006, 15:56
NE NA DROGATA!

XpensivE
10-29-2006, 19:11
Вземам амфетки 3-4 пати в годината, Х горе долу 5-6 в годината и пуша коз минимум 365 пати годишно. Към ништо не сам пристрастен освен към шибаното бяло виктори!!!

fuckface
10-29-2006, 19:16
Nema takiva naRKotici sporeD MEN PA AKo ima ubavo ! :D Napulno sum suglasen nema narkotici koito da nqmat vreda...ne broq trevata 6tot za mene tfa ne sa narkotici a to i poprincip trevata ne si e narkotik...