PDA

View Full Version : Продавам MP3 Player (Сериозен съм)



Gangsta_zone
10-03-2006, 11:16
Продавам MP3 Player SONY. Комплекта съдържа: Слушалки(едната от които прекъсва, а другата бучи), USB кабел (ама някоя жичка е скъсана и не работи), Remote control (копчетата са развалени и не могат да се натискат). Самия MP3 Player e: с 256 MB памет ама нещо се е бъгнало и може да се използва само 20 MB, има радио(не хваща добре станцийте и пръщи) качеството на MP3-ките е много лошо и нищо не се чува, а да да допълна дисплея му е пукнат и нищо не се вижда, Жака за слушалките е развален и много трудно се наглася да се чува и лявата и дясната слушалка, давам го с акомулаторни батерий които вече не могат да се зареждат щото са много стари. Всичко това е на невероятната цена от 20 лв. Еми това е. Много добро MP3 е който е заинтересован да пише ще дам тел. за връзка.


Темата не е ебавка

Mo6nooo
10-03-2006, 11:17
Сложи обявата си и в тийн борсата.

Gangsta_zone
10-03-2006, 11:18
Сложи обявата си и в тийн борсата.
Еее тва е идея веднага я слагам

In4iTu_
10-03-2006, 15:52
Уау...наистина ли мислиш, че някой ще го вземе след невероятната реклама, която направи...Ама ти сериозно ли не се бъзикаш?? :lol:

Gangsta_zone
10-03-2006, 16:22
Не бе съвсем сериозен съм :-D

cvetityy
10-03-2006, 18:40
Продавам MP3 Player SONY. Комплекта съдържа: Слушалки(едната от които прекъсва, а другата бучи), USB кабел (ама някоя жичка е скъсана и не работи), Remote control (копчетата са развалени и не могат да се натискат). Самия MP3 Player e: с 256 MB памет ама нещо се е бъгнало и може да се използва само 20 MB, има радио(не хваща добре станцийте и пръщи) качеството на MP3-ките е много лошо и нищо не се чува, а да да допълна дисплея му е пукнат и нищо не се вижда, Жака за слушалките е развален и много трудно се наглася да се чува и лявата и дясната слушалка, давам го с акомулаторни батерий които вече не могат да се зареждат щото са много стари. Всичко това е на невероятната цена от 20 лв. Еми това е. Много добро MP3 е който е заинтересован да пише ще дам тел. за връзка.


Темата не е ебавка :smt005 :smt005 :smt005 има да се надяваш някой да го купи

WILD__BOY
10-03-2006, 18:45
за тва и 5лв не бих дал...

Psycho Realm
10-03-2006, 18:47
Продавам MP3 Player SONY. Комплекта съдържа: Слушалки(едната от които прекъсва, а другата бучи), USB кабел (ама някоя жичка е скъсана и не работи), Remote control (копчетата са развалени и не могат да се натискат). Самия MP3 Player e: с 256 MB памет ама нещо се е бъгнало и може да се използва само 20 MB, има радио(не хваща добре станцийте и пръщи) качеството на MP3-ките е много лошо и нищо не се чува, а да да допълна дисплея му е пукнат и нищо не се вижда, Жака за слушалките е развален и много трудно се наглася да се чува и лявата и дясната слушалка, давам го с акомулаторни батерий които вече не могат да се зареждат щото са много стари. Всичко това е на невероятната цена от 20 лв. Еми това е. Много добро MP3 е който е заинтересован да пише ще дам тел. за връзка.


Темата не е ебавка
Тва, ъъъ, колко време го мисли, мистър Джи? Или, чакай да позная, тези "ебавки" са нещо ново, "супер яко", насадило се в съзнанието на кварталните OGs?

fresh_@
10-03-2006, 19:13
Продавам MP3 Player SONY. Комплекта съдържа: Слушалки(едната от които прекъсва, а другата бучи), USB кабел (ама някоя жичка е скъсана и не работи), Remote control (копчетата са развалени и не могат да се натискат). Самия MP3 Player e: с 256 MB памет ама нещо се е бъгнало и може да се използва само 20 MB, има радио(не хваща добре станцийте и пръщи) качеството на MP3-ките е много лошо и нищо не се чува, а да да допълна дисплея му е пукнат и нищо не се вижда, Жака за слушалките е развален и много трудно се наглася да се чува и лявата и дясната слушалка, давам го с акомулаторни батерий които вече не могат да се зареждат щото са много стари. Всичко това е на невероятната цена от 20 лв. Еми това е. Много добро MP3 е който е заинтересован да пише ще дам тел. за връзка.


Темата не е ебавка

Ако бях на твое място щях да го хвърля. :mrgreen: С толкоз повреди, ако не може да се поправи.... Едва ли някой би искал да го купи.

cvetityy
10-03-2006, 19:14
темата си е ебавка няма спор просто [-( [-( [-(

tra^la^la
10-03-2006, 20:52
темата си е ебавка няма спор просто [-( [-( [-(
а автора мяза леко на балък :wink: (Сериозен съм)

Dr. Kazimbutt
10-03-2006, 21:10
Ако бях на твое място щях да го хвърля. :mrgreen: С толкоз повреди, ако не може да се поправи.... Едва ли някой би искал да го купи.
А аз ако бях на негово място, щях да хвърля плейърчето през балкона и после щях да се метна след него... Така стават две добри дела за един ден.

fresh_@
10-03-2006, 21:17
Ако бях на твое място щях да го хвърля. :mrgreen: С толкоз повреди, ако не може да се поправи.... Едва ли някой би искал да го купи.
А аз ако бях на негово място, щях да хвърля плейърчето през балкона и после щях да се метна след него... Така стават две добри дела за един ден.
:smt005
Сега се светнах. :idea: Така подробно описани всичките повреди....

Слушалки(едната от които прекъсва, а другата бучи), USB кабел (ама някоя жичка е скъсана и не работи), Remote control (копчетата са развалени и не могат да се натискат).; с 256 MB памет ама нещо се е бъгнало и може да се използва само 20 MB; има радио(не хваща добре станцийте и пръщи) качеството на MP3-ките е много лошо и нищо не се чува, а да да допълна дисплея му е пукнат и нищо не се вижда, Жака за слушалките е развален и много трудно се наглася да се чува и лявата и дясната слушалка, давам го с акомулаторни батерий които вече не могат да се зареждат щото са много стари. Всичко това е на невероятната цена от 20 лв.
Това е 100% измислено :!:

cvetityy
10-04-2006, 05:43
темата си е ебавка няма спор просто [-( [-( [-(
а автора мяза леко на балък :wink: (Сериозен съм)

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

machoka
10-04-2006, 13:14
Това, че си бил еди какъв си /сериозен/, не важи в случая, когато ползваш форума като поле на изява за грешно разбрана оригиналност.

Пусни си темата 'нормално', ако си сериозен или просто не флууди.

Лек ден.

т. 11