PDA

View Full Version : От какво е това?



Astral
10-03-2006, 12:11
Та... значи от вчера приятелката ми постоянно и се ходи до тоалетна(по малка нужда) и каза, че като пишка и пари и малко я боли корема от време на време. От какво може да е това? Ние все пак утре ще идем на гинеколог но аз се притеснявам много на 18 години сме ако това има значение...

П.П. И моля ви се без глупави постове...
А и искам да кажа на администратора ако може да забрани гостите така ще намалеят поне малко глупавите постове...

Благодаря ви предварително за отговорите!

olive_oil
10-03-2006, 12:18
http://www.zachatie.org/modules.php?name=Sections&op=viewarticle&artid=168

Astral
10-03-2006, 12:21
Не може да е бременна защото цикълът и свърши в края на миналата седмица и едва в неделя го правихме...

olive_oil
10-03-2006, 12:26
Не може да е бременна защото цикълът и свърши в края на миналата седмица и едва в неделя го правихме...аха еми нз тогава.Само гинеколога може да ви отговори

Astral
10-03-2006, 12:33
Не може да е бременна защото цикълът и свърши в края на миналата седмица и едва в неделя го правихме...аха еми нз тогава.Само гинеколога може да ви отговори

Ок няма проблеми.. Благодаря ти все пак за отговорите :)

Някой друг?

f-4e
10-03-2006, 12:34
mislq 4e tova e ili kamyni v bybrecite ili mn 4esto pi6ka .. zabraih kak my be6e imeto ... ne6ty s p ama nz ...

LoCo^GiRLne moga da se re
10-03-2006, 12:41
ami predpolagam 4e e izstinala,kogato bqh v bolnica ot bubre4ni krizi i doktora postoqnno me pita6e dali pari kogato hodq po malka nujda,edva li e ne6ti seriozno,4ak puk kamuni v bubrecite ne mi se vqrva moje da ima pesu4inki

Astral
10-03-2006, 12:43
mislq 4e tova e ili kamyni v bybrecite ili mn 4esto pi6ka .. zabraih kak my be6e imeto ... ne6ty s p ama nz ...

Ами да тя има проблеми с бъбреците но преди не и е било така от вчера вечерта и стана така... може ли нещо от времето така като се сменя климата?

Astral
10-03-2006, 12:45
ami predpolagam 4e e izstinala,kogato bqh v bolnica ot bubre4ni krizi i doktora postoqnno me pita6e dali pari kogato hodq po malka nujda,edva li e ne6ti seriozno,4ak puk kamuni v bubrecite ne mi se vqrva moje da ima pesu4inki

Да песачинки има.

olive_oil
10-03-2006, 14:55
е щом има песачинки знчи не на гинеколог трябва да отидете а на лекар за бъбреците/не си помням как се казваха/А да не би да мислиш,че имаш нещо общо с тези болки?Или просто си се притесняваш за твоето момиче

OPEL
10-03-2006, 17:22
е щом има песачинки знчи не на гинеколог трябва да отидете а на лекар за бъбреците/не си помням как се казваха/А да не би да мислиш,че имаш нещо общо с тези болки?Или просто си се притесняваш за твоето момиче
Уролог, мойто момиче, уролог.