PDA

View Full Version : тези момчета...



10-03-2006, 13:42
Вярно ли е, че когато момче харесва момиче, започва да го тормози, за да привлече вниманието му?
Питам, защото в класа ни едно от момчетата от първия ден започна да се заяжда с едно хубаво момиче - обижда я, нарича я с някакви глупави имена..., дори и малко физическа болка й причини. А тя изобщо нищо не му прави, но почна да се ядосва много. Чудим се какво да правим с него.
Дайте съвет.

Kisses_P
10-03-2006, 13:46
ми ако е някой задръстен може така да прави... няма подход..явно е неопитен.. имах подобен случай .. с мен мн се закачаха и накрая се оказа че ме харесва... но за мен такова дразнене не е показател че някое момче те харесва.. нз що..

10-03-2006, 13:48
Да и за нас не е признак, но при положение, че тя изобщо не се занимава с него... няма причина да се държи така. Всички момичета се чудим и снищо друго освен с "харесване" не можем да си го обясним.

hamilcar
10-03-2006, 15:48
Така правехме във втори/трети клас, явно момчето не знае как да подходи. Ако продължи да й досажда да му фрасне един шамар и готово.

10-03-2006, 16:09
Така правехме във втори/трети клас, явно момчето не знае как да подходи. Ако продължи да й досажда да му фрасне един шамар и готово.

Ние сме 8 клас.
Дали ще помогне шамарът? Сериозно питам.

hamilcar
10-03-2006, 16:49
Така правехме във втори/трети клас, явно момчето не знае как да подходи. Ако продължи да й досажда да му фрасне един шамар и готово.

Ние сме 8 клас.
Дали ще помогне шамарът? Сериозно питам.

Ако е много досаден и не разбира от дума, какво друго остава. Треснете му по един шамар и готово, дано се сети.

IKisseDAGirL
10-03-2006, 17:00
ако е в 3-4-5 клас - да
иначе се съмнявам :roll:

10-03-2006, 17:02
еми според мен едно момче когато закача едно момиче смисла по гръбия начин иска да и покаже че я харесжа 1-вото което е когат някои момче показва на едно момиче че го харесва то почва да се закача с нея по грубия начин :( защо момчето например не си признае започва да я закача дори тя се отдръпва от него после момчето ше си бие главата в стената ](*,) ! Тва ако е стратегия на момчетата , шото гледам почти всички момчета правят така тя е доста истъркана и за нищо не става по добре да си имислят дръга :) :-k

Tempestjuji
10-03-2006, 17:34
Така правехме във втори/трети клас, явно момчето не знае как да подходи. Ако продължи да й досажда да му фрасне един шамар и готово.

haha..mi ne to4no 6toto v 8 klas edin taka se zaqjdashe s mene..misleh che me mrazi ili che ne6to go draznq...
i nakraq kato razbrah ot priqtelq mi che me haresva 6tqh da padna..e ot vsichki ne6ta to4no za tva ne se setih :lol: :lol:
ama tva naistina e mnogo detsko...ako se po-golemi toq moje da se zaqjda za6toto q mrzi...de da znam........ :lol: :lol: vsi4ko moje....

10-03-2006, 18:12
Няма начин да я мрази - събрахме се тази година, от различни училища. Едва си научихме имената, а и тя толкова не му обръща внимание, че... по-скоро тя ще го намрази.