PDA

View Full Version : Защо го правите момичета?



Nobody
10-03-2006, 13:44
Ходя с едно момиче. Тя е на 13 аз съм на 16. Ходим от седмица, но се зарибяваме от две. Преди да тръгнем тя беше много заинтересована от мен, но след като тръгнахме се виждаме по-рядко и като чели вече не и пука много за мен. Нито ми се обажда нито праща sms. А аз като искам да се видя с нея тя все неможе :? Според мен правя всичко което трябва да прави едно момче... Не мога да ви разбера вас момичетата защо постъпвате толкова несериозно? Защо когато момче иска да бъде с вас го отблъсквате? Аз просто искам една НОРМАЛНА връзка нищо повече.... А може би тя е малка и все още не разбира как трябва да се държи с едно момче?

OtherDimension
10-03-2006, 14:01
bate kvo ti staa na tebe be ?
ochakvash ot edna 13 godishna da e seriozna , kamo li v lubovnite vzaimotnosheniq .. tq doskoro ne e mogla da ide sama do WC-to ti iskash ot neq da e seriozna .. :shock:

koalka
10-03-2006, 14:46
Ами най-добре поговир с нея и я питай всички тези неща и все пак недей да говориш общо за момичетата.И както каза колегата по-горе...как очакваш от едно 13-годишно момиче да е сериозно?(не говоря за всички),но тази твоя приятелка определено не е.

CrazyWitch
10-03-2006, 14:53
Нормална връзка няма.. Пък и на нейната възраст повечето момичета са така. Има тука няколко теми на момичета които споделят за проблема си, че харесат ли едно момче и той хареса тях всичко се проваля и те просто не го ебават след като са го зарибили.

reason
10-03-2006, 15:06
bate kvo ti staa na tebe be ?
ochakvash ot edna 13 godishna da e seriozna , kamo li v lubovnite vzaimotnosheniq .. tq doskoro ne e mogla da ide sama do WC-to ti iskash ot neq da e seriozna .. :shock:
Е прекаляваш...."не е могла до скоро да иде до WC"глупости...вярно,че не може да се очаква сериозна връзка ама по някой път просто прекалявате.

OtherDimension
10-03-2006, 15:32
bate kvo ti staa na tebe be ?
ochakvash ot edna 13 godishna da e seriozna , kamo li v lubovnite vzaimotnosheniq .. tq doskoro ne e mogla da ide sama do WC-to ti iskash ot neq da e seriozna .. :shock:
Е прекаляваш...."не е могла до скоро да иде до WC"глупости...вярно,че не може да се очаква сериозна връзка ама по някой път просто прекалявате.

tva e izraz
hubavo prekalil sum
a tova che i ti si na 13 ne e porok , ne izburzvai da rastesh :cry:

OtherDimension
10-03-2006, 15:33
bate kvo ti staa na tebe be ?
ochakvash ot edna 13 godishna da e seriozna , kamo li v lubovnite vzaimotnosheniq .. tq doskoro ne e mogla da ide sama do WC-to ti iskash ot neq da e seriozna .. :shock:
Е прекаляваш...."не е могла до скоро да иде до WC"глупости...вярно,че не може да се очаква сериозна връзка ама по някой път просто прекалявате.

tva e izraz
hubavo prekalil sum
a tova che i ti si na 13 ne e porok , ne izburzvai da rastesh :cry:


P.S. strashno mnogo momicheta do 10 godishna vuzrast hodqt s maika im da "chishkat" .. 3 godini e malko vreme ! :evil:

Nobody
10-03-2006, 15:37
Да, разбира се че не мога да поставям всички момичета под един знаменател. И повечето приятели ми казват че тя има детско поведение и че не мога повече нищо да направя.

Говорил съм с нея, но тя твърди че няма проблем. Понеже сме в различни смени просто нямало как да се виждаме често, а ние сме от едно даскало. Просто не знам какво да правя. Да продължавам ли да и се обаждам или да изчакам тя да ми се обади?

DoPye
10-03-2006, 15:45
Ходя с едно момиче. Тя е на 13 аз съм на 16. Ходим от седмица, но се зарибяваме от две. Преди да тръгнем тя беше много заинтересована от мен, но след като тръгнахме се виждаме по-рядко и като чели вече не и пука много за мен. Нито ми се обажда нито праща sms. А аз като искам да се видя с нея тя все неможе :? Според мен правя всичко което трябва да прави едно момче... Не мога да ви разбера вас момичетата защо постъпвате толкова несериозно? Защо когато момче иска да бъде с вас го отблъсквате? Аз просто искам една НОРМАЛНА връзка нищо повече.... А може би тя е малка и все още не разбира как трябва да се държи с едно момче?

това момиче е на 13 години ти неси ли малко голям за нея ??

Nobody
10-03-2006, 15:53
Ходя с едно момиче. Тя е на 13 аз съм на 16. Ходим от седмица, но се зарибяваме от две. Преди да тръгнем тя беше много заинтересована от мен, но след като тръгнахме се виждаме по-рядко и като чели вече не и пука много за мен. Нито ми се обажда нито праща sms. А аз като искам да се видя с нея тя все неможе :? Според мен правя всичко което трябва да прави едно момче... Не мога да ви разбера вас момичетата защо постъпвате толкова несериозно? Защо когато момче иска да бъде с вас го отблъсквате? Аз просто искам една НОРМАЛНА връзка нищо повече.... А може би тя е малка и все още не разбира как трябва да се държи с едно момче?

това момиче е на 13 години ти неси ли малко голям за нея ?? Мисля че разликата от 2 години и половина не е чак толкова голяма(тя след месец навършва 14)
в сравнение с една моя приятелка която е на 15 и ходи с 29 годишен!

DoPye
10-03-2006, 15:55
Ходя с едно момиче. Тя е на 13 аз съм на 16. Ходим от седмица, но се зарибяваме от две. Преди да тръгнем тя беше много заинтересована от мен, но след като тръгнахме се виждаме по-рядко и като чели вече не и пука много за мен. Нито ми се обажда нито праща sms. А аз като искам да се видя с нея тя все неможе :? Според мен правя всичко което трябва да прави едно момче... Не мога да ви разбера вас момичетата защо постъпвате толкова несериозно? Защо когато момче иска да бъде с вас го отблъсквате? Аз просто искам една НОРМАЛНА връзка нищо повече.... А може би тя е малка и все още не разбира как трябва да се държи с едно момче?

това момиче е на 13 години ти неси ли малко голям за нея ?? Мисля че разликата от 2 години и половина не е чак толкова голяма(тя след месец навършва 14)
в сравнение с една моя приятелка която е на 15 и ходи с 29 годишен!

ами кажи и че аз съм Марто с 5 лева искам да те .... и така нататак

dEnIsTy
10-03-2006, 16:04
А може би тя е малка и все още не разбира как трябва да се държи с едно момче?
сам знаеш къде е проблемът:)

Lorraine
10-03-2006, 16:05
Говори с нея и й обясни,че това не ти харесва..ако иска нещата да са ОК ще си промени държанието.

alkobalko
10-03-2006, 17:02
Опитай се да поговориш още веднъж с нея и дано постигнеш успех. Но все пак помисли си колко сериозна връзка може да се очаква от дете на 13 години.

alkobalko
10-03-2006, 17:07
Опитай се да поговориш още веднъж с нея и дано постигнеш успех. Но все пак помисли си колко сериозна връзка може да се очаква от дете на 13 години.

belluci
10-04-2006, 04:42
Purvo i ti ne si koi znae kolko golqm i sus sigurnost samiqt ti ne znae6 dostatu4no za otno6eniqta m/u jenata i muja,drug e vuprosa 4e tq puk e beter dete(pone za men na 13 godini si e dete) i ti ne moje6 da o4akva6 nikakvo otno6enie ot 4ovek v tazi vuzrast,deto o6te si misli 4e si4ko deto hvur4i se qde i ima edin dosta detski i naiven pogled v/u jivota i tova koeto se slu4va v nego,koeto e normalno.Mislq 4e ako iska6 moje6 i sam da si napravi6 izvod ot kazanoto.:)