PDA

View Full Version : Безцветен коректор против пъпки "Clearskin" Avon



Angel_Girl
10-03-2006, 17:05
Искам да попитам как се използва този коректор!?
Ако някои знае нека каже.
Мерси много. :wink:

™bLaCk`RoSe™
10-03-2006, 18:17
Аз ползвам този коректор доста време вече.Не е безцветен.Седи синкаво на лицето.Поне при мене изсушава пъпките.Използва се много лесно.Нанасясх малко върху пъпката.То е като течните червила или гланцовете.Пробвай може и да ти помогне :)

ThePainIsReaL
10-03-2006, 19:29
az nqmam takiva problemi,moita koja e meka kato bebe6ko dupe. :wink:
И това, слънце,какво общо има с темата?

Отиди я питай ..пак да се похвали иска това слънце , както винаги досега е правила. :smt019 :smt019 :smt019 Иначе коректорът се ползва по начина , по който момичето по-горе е написало , но не винаги помага. Аз не съм много доволна честно казано.

Love_You_Baby
10-03-2006, 21:07
абе става тоя коректор, но не е нищо особено.. още повече, че в каталога пише, че нали можеш преди да излезнеш дори да си намажеш пъпката тва онва.. а ти ако я намажеш преди да излезнеш ще имаш синьо зелени отенаци, там където си сложила тоест коректорът не е безцветен.. [-X

Angel_Girl
10-03-2006, 21:14
Благодаря много на всички, които ми помогнаха.
Значи аз разбрах само, че това не е точно коректор, а действа като лекарство, което изсушава пъпките.
Правилно ли съм разбрала!?

crazy_sexy_cool`f
10-04-2006, 12:47
Благодаря много на всички, които ми помогнаха.
Значи аз разбрах само, че това не е точно коректор, а действа като лекарство, което изсушава пъпките.
Правилно ли съм разбрала!? ДА! =D> На мен лично не ми действа. На моята кожа и помага само една единствено лосионче. Нищо друго..

neusan88
10-04-2006, 18:12
по добре си купи почистваща маска или лусион...повече ше ти помогнат...поне при мен е така....а става въпрос пак за продуктите на AVON :wink: :smt112

BaMBOocHa
10-05-2006, 14:37
този прозрачен коректор нито е прозрачен,нито пък е коректор...както вече всички казаха...по-скоро си е лосион за пъпки...и ако погледнеш на него като на лосион-добър е!но ако става дума за коректор...хм...рядко се срещат хора със зеленикаво-бело-синкави лица...или не!не рядо!не се срещат изобщо! :lol: надявам се разбра какво имах предвид :smt037

10-05-2006, 16:18
Ами не знам за другите,но аз не ти прпоръчвам ClesrSkin,защото аз имах доста пъпчици преди и си поръчах няколко от продуктите Clear Skin и лицето ми се увреди страшно много :x Излязоха ми още повече пъпки и сега по лицето имам белези малко...

Theoatguy
10-05-2006, 17:08
Коректора е леко синкав - минава към светло зелено... Коректорът действа перфекно, в момента го ползвам ;).

friendly_girl
10-09-2006, 14:26
аз като съм вкъщи се нацапам хубаво с него и сама си умирам от смях като се погледна в огледалото. Иначе наистина изсушава пъпките, но трябват 2-3 дена да изчезнат, ако не и малко повече.

Theoatguy
10-09-2006, 16:26
аз като съм вкъщи се нацапам хубаво с него и сама си умирам от смях като се погледна в огледалото. Иначе наистина изсушава пъпките, но трябват 2-3 дена да изчезнат, ако не и малко повече.

Но все пак изчезват :D.

6emet4e
10-09-2006, 18:13
имам го тоя "безцветен коректор",но честно казано не съм много доволна!много по-добра е има една бързодеистваща терапия за пъпки,или поне на мен повече ми помага :wink:

reason
10-09-2006, 18:47
Въобще не ми харесва.Взех,че си купих цялата серия и въобще не съм доволна.Ама гледам,че някои казват,че им действа...абе зависи от типа кожа.

KpucuHka
10-10-2006, 11:14
Аз лично съм много доволна от цялата серия и особено от коректора.Слагам си го вечер като лягам защо както доста хора казаха има оттенък, но мн ми помага.Дори когато съм излизала съм си слагала но го размазвам малко и оттенъка изчезва.
Но в крайна сметка на всяка кожа действа различно..

Angel_Girl
10-11-2006, 21:38
имам го тоя "безцветен коректор",но честно казано не съм много доволна!много по-добра е има една бързодеистваща терапия за пъпки,или поне на мен повече ми помага :wink:
И аз я имам бързодействащата терапия. Найстина помага.

[m!s$_k@pr!$]
10-22-2006, 18:53
Въобще не ми харесва.Взех,че си купих цялата серия и въобще не съм доволна.Ама гледам,че някои казват,че им действа...абе зависи от типа кожа.
и аз се излъгах да си зема цялата серия, но нищо не ми действа:? пък тоа коректор хич не ми харесва :smt019 в момента са нацапондрих с него и мязам на палячо, ама няма никфо действие, е поне при мен

In4iTu_
10-23-2006, 12:04
На мен също ми действа много добре. Бързодействащата терапия и аз я имам - не е лоша..., но сега малко ги зарязах тея неща на Клеарскин - сега съм си само със Зинерита...

~O*C~G*I*R*L
01-03-2007, 09:14
На мен въобще не ми действа 2 пъти на ден се слага а дори аз съм го слагала по 4 пъти но не помага поне на мен де

SlaVen4eEto`
01-03-2007, 11:36
имам го тоя "безцветен коректор",но честно казано не съм много доволна!много по-добра е има една бързодеистваща терапия за пъпки,или поне на мен повече ми помага :wink:

и на мен не ми помага тоя безцветен коректор... :smt012
и аз ползвам бърезодействащата терапия и ми помага
;-)

lo6a_karma
01-05-2007, 18:03
при мен е без цвентен и се намазжа там дето има6 папки и тои хем ги зали4ава хем ги изсу6ава :D :D