PDA

View Full Version : ЗАЩО !!



MeTaLcHeNcE
10-03-2006, 17:25
защо момчетата са такива ходих с в. четири месеца и той сега се прави че нищо не е станало че аз сам виновната да скусам с него а не сам аз винова .Той заминава за софия как да не скусам с него като знам че тои ще си намери приятелка ! намерил си е днес си писах с него даржи се сякаш не ме и познава Дори вече сажелявам че вобще съм имала нещо общо с него :cry: :cry: А ние толкова хубави мигове имахме казвам имахме щото скъсах с него по поне 3 причини !! ЗАЩО СА ТАКИВА ОЛИГОФРЕНИ НЯКОЙ МОМЧЕТА !!!без да се обиждат другите говоря за В.

reason
10-03-2006, 18:03
Е споко сега...
1.Защо толкова се впрягаш?
2.Вече не сте заедно...
3.Недей да съжаляваш,за това,че си била с него.Все пак и ти самата казваш,че сте имали хубави моменти нали?

10-03-2006, 18:05
а защо някои момичета са кучки ... :D

piska_
10-03-2006, 18:09
Хич да не ти пука :-D

BeBencEto
10-03-2006, 18:27
ne gledai nazad..napravi taka che i ti da si shastliva

koalka
10-03-2006, 18:28
Ееее,голямата работа.Като говориш така за него не си била влюбена,така че какъв е проблема?Скъсали сте и толкова!

dami666
10-03-2006, 18:30
zareji go

zoben_pitbul
10-03-2006, 18:30
Няма смисъл заради такъв мухльо да се хабиш.Просто го забрави и даже най-добре не си и пиши с него.

az_slunceto
10-03-2006, 18:35
защо момчетата са такива ходих с в. четири месеца и той сега се прави че нищо не е станало че аз сам виновната да скусам с него а не сам аз винова .Той заминава за софия как да не скусам с него като знам че тои ще си намери приятелка ! намерил си е днес си писах с него даржи се сякаш не ме и познава Дори вече сажелявам че вобще съм имала нещо общо с него :cry: :cry: А ние толкова хубави мигове имахме казвам имахме щото скъсах с него по поне 3 причини !! ЗАЩО СА ТАКИВА ОЛИГОФРЕНИ НЯКОЙ МОМЧЕТА !!!без да се обиждат другите говоря за В.
si4ki muje sa b okluci osvn moq DoPyeeeeeeee :smt007

ThePainIsReaL
10-03-2006, 18:39
защо момчетата са такива ходих с в. четири месеца и той сега се прави че нищо не е станало че аз сам виновната да скусам с него а не сам аз винова .Той заминава за софия как да не скусам с него като знам че тои ще си намери приятелка ! намерил си е днес си писах с него даржи се сякаш не ме и познава Дори вече сажелявам че вобще съм имала нещо общо с него :cry: :cry: А ние толкова хубави мигове имахме казвам имахме щото скъсах с него по поне 3 причини !! ЗАЩО СА ТАКИВА ОЛИГОФРЕНИ НЯКОЙ МОМЧЕТА !!!без да се обиждат другите говоря за В.
si4ki muje sa b okluci osvn moq DoPyeeeeeeee :smt007

Въобще не беше на място изказването ти . Стегни се малко .. кво си се размекнала като масло ? :smt011

Относно темата : Момиче , ако не искаш да останеш без нервни клетки на млади години , хич не му мисли .. Не съжАлявай за това , което сте имали .. помни хубавите мигове.

iiirish
10-03-2006, 20:47
понякога е по-добре да запазим хубавите спомени, отколкото да търсим начин да ги върнем, по простата причина, че нищо не се връща и нищо никога не е като преди

The`G_i_r_l
10-04-2006, 03:02
Абе не се впрягай толкова...поредния глупак :mrgreen:

detelina
10-04-2006, 08:15
Има ги всякакви не съжалявай за времето си с него-нали все пак сте имали и много хубави моменти?По-добре спрете да поддържате връзка щом се държи така с теб.

No_LiMiTe^f
10-04-2006, 09:05
Ами честно да ти кажа нормално е!Много рядко след една връзка отношенията се запзват!Казвате си да си останем приятели и на следващия ден се подминавате!Просто да не ти пука!И на мен ми се беше случило нещо такова!Ще си намериш някой по-сериозен спокс!:)

CrazyWitch
10-04-2006, 09:57
si4ki muje sa b okluci osvn moq DoPyeeeeeeee :smt007

Въобще не беше на място изказването ти . Стегни се малко .. кво си се размекнала като масло ? :smt011


Ем .. това изречение на az_slunceto ми прозвуча като : "Всичко жени са курви освен майка ми" ....
А и наистина не на място беше изказването ти. Това за мене си беше флууд .. де да знам другите ко ще кажат.
Да ева..


А по-темата.. : Винаги се налага да минеш през не много леки неща в тоя живот. Има доста години пред теб.. представи си само, че те чака цял един живот. Колкото радост толкова и тъга ще изпиташ. Така, че гледай напред и не се обръщай.
Потърси твоя си начин да бъдеш щастлива и да си живееш живота. Пожелавам ти да го намериш.

П.С. : 100% съм сигурна, че ще изживееш една неповторима любов.. в последствие обич :) Айде. Късмет!

OtherDimension
10-04-2006, 10:03
защо момчетата са такива ходих с в. четири месеца и той сега се прави че нищо не е станало че аз сам виновната да скусам с него а не сам аз винова .Той заминава за софия как да не скусам с него като знам че тои ще си намери приятелка ! намерил си е днес си писах с него даржи се сякаш не ме и познава Дори вече сажелявам че вобще съм имала нещо общо с него :cry: :cry: А ние толкова хубави мигове имахме казвам имахме щото скъсах с него по поне 3 причини !! ЗАЩО СА ТАКИВА ОЛИГОФРЕНИ НЯКОЙ МОМЧЕТА !!!без да се обиждат другите говоря за В.
si4ki muje sa b okluci osvn moq DoPyeeeeeeee :smt007

ovca ;)

CrazyWitch
10-04-2006, 10:12
si4ki muje sa b okluci osvn moq DoPyeeeeeeee :smt007

ovca ;)

Ти пък без никаква тактичност ;) ААаама, че си. МъЖ! ;-) Хихих.

OtherDimension
10-04-2006, 10:14
si4ki muje sa b okluci osvn moq DoPyeeeeeeee :smt007

ovca ;)

Ти пък без никаква тактичност ;) ААаама, че си. МъЖ! ;-) Хихих.

izvinqvai :(

OtherDimension
10-04-2006, 10:18
opaa .. btw Crazy`Witch avtora na temata .. vsushtnost e avtorka :D , taka che i govori v jenski rod ...
inache sum suglasen s teb - jivota e pred Neq :D :D .. takiva razdqli poradi obrazovanie sa kofti .. dano ne go izpitam tova lqto s moqta priatelka :cry:

CrazyWitch
10-04-2006, 10:22
opaa .. btw Crazy`Witch avtora na temata .. vsushtnost e avtorka :D , taka che i govori v jenski rod ...


Ем че аз мислех, че точно това правя =)

OtherDimension
10-04-2006, 10:27
:?
prava si... sega zabelqzah
blqqqqq .. uj pih kafeee !! :evil:

MeTaLcHeNcE
10-04-2006, 16:29
МЕРСИ ЗА САВЕТИТЕ !!

Sex_master
10-04-2006, 18:51
Само да попитам как ти е истинското име, имам предвид на автора

Sex_master
10-04-2006, 19:04
Бате имаше една Елена от Банкя бате тая горката беше яко готина ама и мн задръстена ! Та така тя ме заеба не ми обръщаше внимание а когато си тръгвах за СФ тая почна да ми вика некви глупости горката и тва ми напомня за твоята история

DevilWish
10-05-2006, 08:49
Знаеш ли ти си луда!?Щом сте имали хубави мигове не бъди злопаметна ,а си го спомняй само с добро.Ти си го зарязала ,а не той теб така ,че не съжалявай!

white_chik
10-05-2006, 09:11
Хм,първо се пише някоИ момчета,не че се заяждам ама просто се нервя :smt013
По темата :arrow: попаднала си на кофти момче,за което не си заслужава да се впрягаш и нервираш.Да,някои момчета са олигофрени,но не можем да отречем,че и много момичета са кучки