PDA

View Full Version : Симулирали ли сте оргазъм?



Unknow
10-03-2006, 18:50
Въпросът ми е към момичетата.Симулирали ли сте оргазъм или "невероятен кеф" по време на секс....чрез стонове, реплики и дори "викане".Били ли сте "актриси" в леглото само за да му доставите удоволствие?

WILD__BOY
10-03-2006, 18:51
От това, да симулираш опгазъм, по-тъпо няма. За какво да лъжеш, че свършваш?! :-s


от симулирането ли няма по-тъпо? доизясни се малко... според мен темата е добра, а проблема (защото според мен симулацията е проблем) е доста актуален напоследък, май... :wink:
Извинявам се.

Sensual
10-03-2006, 18:52
от симулирането ли няма по-тъпо? доизясни се малко... според мен темата е добра, а проблема (защото според мен симулацията е проблем) е доста актуален напоследък, май... :wink:

10-03-2006, 19:55
da

No_LiMiTe^f
10-03-2006, 20:13
На мен ми се е случвало няколко пъти!Яко е да гледаш момчето да си мисли че ти харесва!:) :smt005

Unknow
10-03-2006, 20:24
Дано не остана единствената гласувала "Не".Аз не виждам нищо "яко" да гледаш как момчето си МИСЛИ че ти харесва.Вместо да го заблуждаваш че ти харесва...можеш да се опиташ да поемеш инициативата и да направиш така, че да ти хареса.Да му покажеш как и какво ти харесва.Но се съмнявам, че това ще стане точно с фалшиви стонове и крясъци тип "О-о ти си невероятен!!".Разбира се лично мнение е това.Аз не бих симулирала.Но ми е интересно да разбера момичатата които го правят ...защо? Това ми беше и целта на анкетата

No_LiMiTe^f
10-03-2006, 20:32
Еми понякога така се случва...пък и основно е за момчетата!Те като видят че ни е хубаво и на тях има става още по-хубаво!Пък и аз не говорех че съм креяла от удоволствие...не съм симулирала чак толкова!

Petkova
10-03-2006, 20:41
симулирането е най-тъпото нещо...

WILD__BOY
10-03-2006, 20:57
На мен ми се е случвало няколко пъти!Яко е да гледаш момчето да си мисли че ти харесва!:) :smt005

ти си от тея дето обичат да въртят момчетата на пръста си
м?

No_LiMiTe^f
10-03-2006, 21:40
НЕ!Не съм такава!Тва че понякога симулирам оргазъм нищо не означава!

BE_MINE
10-03-2006, 22:05
ми аз попринцип си изпитвам удоволствие от секса,само веднъж съм симулирала,ама тва беше,защото беше за трети път,бях изморена и ми стана жал да го гледам как се мъчи да ми прави кеф(праве6е ми шпакли), а аз наистина исках да спя.затова тва беше и за двама ни наи-добрия вариант,аз да спя,а той да се успокои че съм останала доволна и този път :oops:

shalqlqlqlq
10-04-2006, 02:44
Причината да се симулира оргазъм е една, да наградиш партнора си, за усилята му, но дали това не е нощ с две остриета? Да определено е, защото малко са момичетата, които могат да го изиграят така, че дори да не може да мине през главата на мъжа, "тя симулираше ли?"! Тази награда, момиче би искала да я даде на човек, който обича, а според мен не това е начина, не е хубаво да даваш награда, на човек, който не я заслужава....хубаво е да направиш така, че той наистина да я заслужи, като и на теб ще ти е по-добре така.... \:D/

CrazyWitch
10-04-2006, 05:38
[quote=No_LiMiTe^f]На мен ми се е случвало няколко пъти!Яко е да гледаш момчето да си мисли че ти харесва!:) :smt005
Това беше тъпо.. Да определиш момичето какво е само поради факта, че симулирала оргазъм.

Аз гласувах с "Не и не бих го направила", но в действителност доста госини има пред мен (да не казвам голяма дума).. може и да ми се случи все някога.

krem4et0
10-04-2006, 06:33
Да,правила съм го в началото на сексуалният ни живот.Определено ми харесваше сексът,но не стигах до оргазъм.Та гаджето ми се притесни и за това понякога го правех.За щастие скоро след това получих първия оргазъм и от там нататък не съм симулирала.Защо съм го направила-ами за да му дам повече кураж,за да не си мисли че е пълен некъдърник и защотот за него оргазмът е най-важното в сексът(не само неговия,но и моя).За мен обаче не е,напротив даже-има поне още 3-4 по-важни неща от него.Естествено не съм му казвала,че симулирам и нямам намерение,но какво да се прави-и такива неща се случват понякога!Вече не го правя-просто не се налага.

10-04-2006, 06:39
УФФФФ и си мислите че момчето не разбира кога симулирате или не УФФФ
Жестоко се лъжете. Как тогава е станало ясно въобще че при секс МОМИЧЕТАТА СИМУЛИРАТ ОРГАЗЪМ??? Защотот момчетата хващат момичетата. Пък и когато симулирате сте ебати актрисите от 3-ниво филм
даже на номинациите за златни черешки (или май малинки беше се тая) няма да получите трофея - ДИСКФАЛИФИКАЦИЯ МРЕТЕ ГАДИНИ!!!!

kudravoto
10-04-2006, 06:39
mi ne ne e imalo nujda sus si4ki s kotio sum bila mi e bilo mnogo hubavo!!!

Destructive
10-04-2006, 07:39
Не не съм симулирала и никога не бих го направила.Като не свърша голяма работа,следващия път ще стане,няма да му създавам илюзии че ме е задоволил като не е пък и не е задължително да свършвам всеки път.Понякога просто независимо от усилията не се получава друг път и по 3 оргазма мога да имам.
Не лъжете мъжете ако не сте изпитали оргазъм-наистина е тъпо.

Я си представете ако те симулираха как ще се почуствате вие?

ninsy
10-04-2006, 09:02
да с бившото ми гадже.. налагаше се от време на време

No_LiMiTe^f
10-04-2006, 09:08
да с бившото ми гадже.. налагаше се от време на време

Ох,най-после още някой!Тука само ме нападат пък то понякога се налага! =D>

SuN4o_F
10-04-2006, 12:13
ne ne mislq i da go pravq...

mnogomili4kata-sf
10-04-2006, 13:44
Ами да,правила съм го...и то,защото знам колко е от значение за 1 мъж да е добър любовник и да се справя "геройски"...а и съм спестила неудобство и мое,и негово.Също така понякога това "симулиране" провокира мъжа да се старае още повече.Има мъже,които си вдигат самочувствието така,за съжаление това е кофти,щото примерно знаеш,че всъщност няма за какво,но тва е животът.Но пък последният качествен секс,който правих,уж с момче,което много разбира(държа да подчертая тази дума)...не можа да разбере,че съм получила оргазъм...даже като му казах,той не искаше да ми повярва в началото.А пък следващия път си помисли,че почти съм свършила...а изобщо не бях и тръгнала да се възбуждам чак толкова....

Gaming
10-04-2006, 13:47
Но пък последният качествен секс,който правих,уж с момче,което много разбира(държа да подчертая тази дума)...не можа да разбере,че съм получила оргазъм...даже като му казах,той не искаше да ми повярва в началото
Е тук какво лошо има? И аз съм бил в такава ситуация. По-добре да има и да не те разберат, отколкото да няма.

mnogomili4kata-sf
10-04-2006, 13:50
Но пък последният качествен секс,който правих,уж с момче,което много разбира(държа да подчертая тази дума)...не можа да разбере,че съм получила оргазъм...даже като му казах,той не искаше да ми повярва в началото
Е тук какво лошо има? И аз съм бил в такава ситуация. По-добре да има и да не те разберат, отколкото да няма.


Ми може малко жестоко да прозвучи,ама не е чак толкова трудно да се заблуди един мъж така.Дори и да не си взела Оскар за най-добра актриса.Въпреки,че и аз съм имала моменти,в които не мога да разбера дали е свършил вече или не...но тва са единични случаи

10-04-2006, 13:55
веднъж съм го правила и явно съм била доста добра щом по време на секса момчето се спря и ме попита "свърши ли" и аз го излгедах доста странно и му казах "не"

N.C.L
10-04-2006, 16:31
Дано не остана единствената гласувала "Не".Аз не виждам нищо "яко" да гледаш как момчето си МИСЛИ че ти харесва.Вместо да го заблуждаваш че ти харесва...можеш да се опиташ да поемеш инициативата и да направиш така, че да ти хареса.Да му покажеш как и какво ти харесва.Но се съмнявам, че това ще стане точно с фалшиви стонове и крясъци тип "О-о ти си невероятен!!".Разбира се лично мнение е това.Аз не бих симулирала.Но ми е интересно да разбера момичатата които го правят ...защо? Това ми беше и целта на анкетата

Напълно съм съгласен няма да се търси вината само в момчето я 8)

c0n7r0l
10-04-2006, 16:32
4e za kfo mi e da simuliram...vinagi kogato praq sex mi e qko \:D/ \:D/ \:D/

alkobalko
10-04-2006, 16:34
Не ми се е налагало да го правя. Предпочитам да не го лъжа по този начин.

samotna
10-05-2006, 14:32
do sega mi se e slu4valo 2 puti,a za napred moje bi 6te mi se slu4va pak