PDA

View Full Version : Има ли смисъл...



10-03-2006, 19:50
... да продължавам..
Ситуацията е най-тъпата възможна в моя живот. Начи казвали са ми ,че съм хубвав , нямам лошо тяло , имам доста приятели и момчета и момичета ,не ми прави проблем да приказвам с когото и да било. Ок. Харесах и момиче , лично не че имам голямо самочувствие ,но не мисля че заслужавам да съм сам..
Тя е свободна , казвала ми е кво търси в момчетата , мога смело да кажа ,че го притежавам.
1ви опит за кафе - не ми се обажда , не я намирам , после в обща компания ми казва ,че се оговорила с друг да се срещнем 10209102 човека (аз лично на нея званя). Втори път , след даскало ми идва с 10 нейни приятелки (не че иам нещо против тях , но просто искам да си говоря с нея). Трети път, идва ми само с 1 приятелка ( и това е начало) в кафенето приятелката и , нищо не и казах , само с въпросното момиче си приказвахме ,беше супер , после ест додаха хора и тн. абе простотии , ходихме едната вечер и на купон , там пак беше горе долу добре. Иначе вече не ми дига GSM , в чата като и се включа директно излиза от него и така..
Таа има ли смисъл да си правя труда да опитвам да изляза насаме с нея или директно да спирам да си тровя душата. Понеже не съм най-красивия човек на света ,да ме търсят сами момичетата , ами трябва да им се харесам някак си . Но тя не ми дава шанс...

iiirish
10-03-2006, 20:10
ако си направил грешката да не я предупредиш още от началото, че искаш да сте насаме, значи проблема е в теб! но ако тя е наясно с това и въпреки това ти води разни приятели и познати, значи тя самата се страхува по една или друга причина да остане насаме с теб! според мен намери начин да разбереш каква е тази причина и ако е наистина основателна можеш да се опиташ да я разбереш, но ако е просто детски каприз... [-X

BeBencEto
10-04-2006, 08:20
ne se otkazvai tolkova lesno..trqbva da se borish...prosto ti predlagam da napravish oshte pone edin opit no da q predupredish che iskash da izlezete dvamata...n asreshtata napravi neshto romantichno taka che da go zapomni tozi den,a ako tq ima chuvstva kum teb vsichko shte se naredi mnogo po-skoro

OPEL
10-04-2006, 08:24
Има ли смисъл?-да смисъл винаги има.
Момчетата не са красиви. Ти ако се харесваше, ще ше да си п***л.
Казвай и го директно, за да не се измъчваш повече, И мисля че имаш малко повече самочувствие.

mnogomili4kata-sf
10-04-2006, 13:02
Ами ако не си я преупредил-значи наистина трябва да го направиш.А ако си и казал значи спри да я търсиш и ще видиш как веднага ще долети при теб

kobrichka
10-04-2006, 13:20
Ами ако не си я преупредил-значи наистина трябва да го направиш.А ако си и казал значи спри да я търсиш и ще видиш как веднага ще долети при теб

cskamoni4ka
10-04-2006, 13:59
Може би просто не те е харесала.

AliceSw
10-04-2006, 15:21
не се сдухвай споко - половината фр имат същите проблеми, защото излизат с моми4енца по на 13 години, които не знаят кво вършат - ако е такава или спри да й звъниш и тя ще се обади след седмица, а виж ако е малко по-голяма може би просто няма нищо към тебе и не иска да бъде груба да ти го каже директно

PocuTy
10-06-2006, 08:36
Ne se otkazvai tolkova lesno!Ne se primirqvai taka!Trqbva da se bori6 za liubovta!Napravi ne6to romanti4no za neq,skoeto da q vpe4etli6!Iznenadai q!Otidi do tqh...togava ne vqrvam da ima 10 priqtelki :? ,a i tova ,4e idvba na re6tite s drugi hora....moje i da q e sram ili strah ot ne6to! :smt017

10-06-2006, 09:01
Еми не съм се отказал разбира се , докато не ми откаже лично няма ко да се отказвам , дано бог е справедлив с мен обаче :)

Shadow_Walker
10-06-2006, 12:54
Може би просто не те е харесала.Напълно съгласен.Сигурно иска да останете само приятели, а и това че постоянно я търсиш може би я дразни.Затова спри се-ако те харесва, то ще си проличи, но не я остави малко да диша.