PDA

View Full Version : Когато бившата му вземе да се бърка...



Amy_Lee^89
10-04-2006, 07:33
Не че е голям проблем, но просто бих искала да видя някое и друго мнение по въпроса...
Значи, с приятеля ми не се познаваме от много отдавна, но страшно много го обичам, знам, че и той ми отвръща със същото. Нещата между нас започнаха само като приятелство (докато не се видяхме наживо, защото се запознахме в чата). Преди да стане това,той като на приятелка ми беше споделил за бившата си. те били заедно доста време, но тя само го използвала, постоянно го наранявала,за капак му изневерила и най-накрая естествено той сложил край на всичко (това става няколко месеца преди да се запознаем). В началото му било доста тежко, но много пъти ми е казвал, че именно аз съм го "измъкнала от блатото", че аз съм му показала, че животът може да е наистина хубав и т.н... :D
Но ето какво се случва преди няколко дни: той е няколко години по-голям от мен, следва с СУ, и това момиче също е от София. та тя изведнъж започнала да му звъни непрекъснато и настойчиво да иска да се видят. Приятелят ми ни най-малко не искаше, но аз го посъветвах да отиде и да й обясни че чисто и просто не иска да има нищо общо с нея. Та видели се те все пак, и тя се държала ужасно изпаднало, едва ли не му се хвърлила на врата. Била се разделила с този дето уж толкова я обичал (с когото се хванала веднага след като скъсали с моя), била разбрала, че е пълен боклук и т.н. С две думи, искала да се съберат пак с приятеля ми. Той естествено и казал, че е влюбен, че си има сериозна приятелка и за нищо на света не би се отказал от нея (тоест от мен :oops: ) тогава тя се изнервила много и почнала да го разпитва коя съм аз. той й обяснил съвсем на кратко, понеже не иска да обсъжда връзката ни точно с нея, и тя моля ви се казала: "Никога не съм предполагала, че само и само да ме забравиш, и ще се хванеш с някакво глупаво 17-годишно момиченце!"
Ей това много ме изнерви. аз напълно вярвам на приятеля ми,знам че никога няма да направи нещо, с което да застраши връзката ни. но ме е яд на това момиче, което явно просто си няма елементарна представа за нещата. то бива бива, ама чак толкова да си лишена от достойнство... ](*,) ](*,) :smt013
Е, благодаря ви все пак за търпението да прочетете всичко това =D>

zoben_pitbul
10-04-2006, 08:25
Не си хаби нервите за тая тъпанарка!Нали си сигурна в гаджето ти-това е най-важното!

фифи перото
10-04-2006, 09:16
Нормално е като си на 17 и ходиш с по-голям, който си е имал и по-голяма на възраст от теб приятелка, която сега иска да си го върне, тя да реагира по този начин. Нормално е за нея ти да си някакво "малко глупаво момиченце", а и тя има повече опит и знае какво да прави. Щом приятеля ти се е срещнал веднъж с нея, ще го провокира и за втори път да се срещнат, а почнат ли да го правиш, от далеч няма как да контролираш нещата и накрая ще пиеш една чаша студена вода.
Или забрани на приятеля ти да се среща с тази, което не е много сигурно, че ще те послуша, или просто му скрой някакъв номер с някой твой бивш, почни и ти да се виждаш с него и т.н. Ако се трогне от това, значи работата е на добре, ако ли не, ще ти е ясно до колко са ти шансовете за връзката от тук на сетне.

CrazyWitch
10-04-2006, 10:08
Ако бях на твоя място щях да си троша главата от нерви като се знам каква съм, но няма да те посъветвам това със сигурност. Мога само да кажа, че тя е реагирала така не за друго, а от яд..
Осъзнала се е, но след дъжд качулка.
Сега нервничи, че са я заменили с 17 годишна "пикла".
Връзката се крепи на доверие, а вие явно си го имате. Продължавайте си така и дано да не съжаляваш за приценката ти в приятеля :) Много късмет от мен.

Axxxel
10-04-2006, 11:17
"Никога не съм предполагала, че само и само да ме забравиш, и ще се хванеш с някакво глупаво 17-годишно момиченце!"

Хахахаха...някой хора насериозно се взимат за център на вселената :lol: :smt005

Спокойно момиче.По думите ти разбирам че момчето е пекано и няма поне за сега от какво да се боиш или притесняваш ;-)

koalka
10-04-2006, 12:35
Не си хаби нервите за тая тъпанарка!Нали си сигурна в гаджето ти-това е най-важното!Напълно съгласна!

kobrichka
10-04-2006, 12:52
не се ядосвай за някого които не заслужава дории и мъничко от вниманието ти,не се нервираи заради нея.Приятелят ти държи на теб,а не на нея тъй че ти печелиш в случая,тя си е изгърмяла шанса да е с него. А относно коментара и:"Никога не съм предполагала, че само и само да ме забравиш, и ще се хванеш с някакво глупаво 17-годишно момиченце!" -милата не може да повярва че едно 17 годишно момиче я е изместило. не се нервираи :wink:

TeditoOoo
10-04-2006, 18:28
Ооо не си хаби нервите за глупости.Всичко това говори лошо за нея.Явно не се вижда как изглежда отстрани. Пффф На него явно и през ум не му минава да те остави,още по-малко заради тая...Хайде усмихни се момиче,не си съсипвай здравето! Радвай се на гаджето си и...дръж на него така както той вече ти е доказал,че дърйи на теб ;)

delfin4eto
10-04-2006, 18:51
Ха-Ха-ХА, че тая добре ли е?Много нахално същество!Но тои ти е верен, това е по-важното.Не се впрягай толкова, пък и няма от какво да се притесняваш и да си хъбиш нервите , заради "ОНАЗИ".Продалжавайте в същия дух.Радвай се на това , което имаш, а то определено е много! :wink:

Nifada_
10-04-2006, 19:25
Скъпа, да не те тревожа, но понеже годините ми са малко ( или доста повечко от 17), ще ти кажа, че съм виждала много подобни ситуации и аз самата съм била на твое място. не бъди толкова сигурна в него, каквото и да ти говори, защото ако другата е по-голяма и е била повече време с него , то тя го познава по-добре от теб и знае как да го манипулира. А мъжете се манипулират - това е факт. Ако една жена знае как да върти мъжа на пръста си, може да го откъсне и от най-голямата му любов. За това като начало направи всичко възможно да не се виждат повече или ако отново му определи среща поискай да отидеш с него и мило се запознай с нея. Нека да те види - да знае, че наистина те има и тогава няма да е чак толкова уверена.
Бившите приятелки създават много проблеми, имай го предвид и гледай да държиш нещата под контрол без да я подценяваш.
Ако искаш да ти кажа и други неща ми пиши ЛС, защото все пак това са лични неща...или поне би трябвало да са такива.

iiirish
10-04-2006, 21:11
не виждам причина да се ядосваш или притесняваш. все пак приятеля ти държи на теб, а щом държи да сте заедно, едва ли би обърнал внимание на подобни думи. а за теб това са излишни нерви - гледай си щастието и остави глупавите предрасъдъци настрана!

honey91
10-04-2006, 21:23
Стой спокойно!Не се изнервяй!От това което прочетох виждам,че приятелят ти ти обича!Така,че не се притеснявай за нищо :wink:

GLeZoRanA
10-04-2006, 22:39
Ако бях на твоя място щях да си троша главата от нерви като се знам каква съм, но няма да те посъветвам това със сигурност. Мога само да кажа, че тя е реагирала така не за друго, а от яд..
Осъзнала се е, но след дъжд качулка.
Сега нервничи, че са я заменили с 17 годишна "пикла".
ех ех Завистта ще убие народа . Ако това го направи бившата на моя ще се сбогува с косата си :) аз няма да се ядосвам , а ще се забавлявам , е това не е начина де...


Връзката се крепи на доверие, а вие явно си го имате. Продължавайте си така и дано да не съжаляваш за приценката ти в приятеля ей това е най-важното :))

Eleonora
10-05-2006, 06:47
Хахаха яд я е.Нека и е :-D Остави я да не ти пука.Важното е ,че гаджето те лови :lol:

samotna
10-05-2006, 07:13
Мисля,че щом му имаш доверие,няма за какво да се ядосваш,остави я тая,нека да се пука по шевовете :D

DevilWish
10-05-2006, 08:14
Не си хаби нервите за тая тъпанарка!Нали си сигурна в гаджето ти-това е най-важното!
Съгласна съм напълно!!!

morsheeba
10-06-2006, 11:24
mi nedei da se nahvurlq6 tolkova vurhu biv6ata 6oto i tq e 4ovek a nie horata mn 4esto ne znaem kakvo iskame!az su6to se durjah mn gadno s biv6oto mi gadjr no kakto 4esto stava osuznava6 kakvo si imal samo kogato go zagubi6 i eto na sled kato go skusah za treti put se razdelihme okon4atelno!i sled okolo mesec dva zapo4nah da se zamislqm nad hubavite mu stani trugnah s novo mom4e koeto sega mn obi4am no v na4aloto samo si misleh da se vurna pri biv6iq i ne mi puka6e 4e toi si e nameril novo momi4e koeto o4evidno obi4a!posle razbrah 4e i toi zaslujava da e 6tasliv osuznah 4e qvno prosto ne ni e bilo pisano da sme zaedno i go ostavih da si jivee jivota sega sme mn dobri priqteli i i dvamata sme 6taslivi!sigurna sum 4e i taq deto e biv6ata na gadjeto ti 6te go osuznae prosto i trqbva malko vreme!a i 6tom se obi4ate dvamata nqma za kvo da se trevoji6!

ssiimmoonna
10-19-2006, 12:13
ooo biv6ite vinagi sa problem koito io da e ima maaalko pone muka po biv6oto taka 4e opasnostta e golqma vuv vseki slu4ai vinagi si spomnqt ne6to i nqma na4in kak da gi oturve6 ot taq mislu taka 4e ne moje6 ni6to da napravi6 osven da si kolkoto se moje po-lubezna s nego za6toto i malka gre6ka ponqkoga(no samo ponqkoga0vodi ako ne do razdqla to do
karanica

kofti_nick
10-19-2006, 13:21
=;

eas7a
10-19-2006, 13:31
Тегли и една... и не мисли въобще за нея, а си живей щастливо с приятеля си!

KuReC
10-20-2006, 08:21
uhrani q 1 put i da vari da izbiva komplexi drugade