PDA

View Full Version : При секс с девствена?



АНОНИМЕН``
10-04-2006, 08:45
Как трябва да подходя при проникването....по рязко...по леко....? мерси

mira_
10-04-2006, 08:50
Първо се убеди, че не й пише "прокурорска" на челото и после прочети някоя от милионите теми по твоя въпрос :wink:

10-04-2006, 08:54
Как трябва да подходя при проникването....по рязко...по леко....? мерси

Задължително в мисионерската поза!
Хубаво е да сложиш една възглавница под дупето й, така че таза да е повдигнат и проникването да е по-удобно. И естествено - леко и много внимателно!


Ако не си сигурен, че ще се справиш по-добре не започвай.

10-04-2006, 09:27
Давай рязко.най много да умре... \:D/ Бъзикам се
Сега сериозно - леко и внимателно, говори и, успокоявай я, защото може и да ревне

quench
10-04-2006, 11:11
Хехехе
Майтапа е готин - но когато за първи път пробвах,не можах до го вкарам. Оказа се,че момичето е просто много малка... Въпреки къндишънинга, който й вкарах,дори въпреки факта,че прикрих изненадата си от неуспеха при първото движение,за да не я притесня,че нещо не е наред. Оказа се,че дори и майстор Тричко си намира тричката рано или късно
:idea:

pitbullbg
10-04-2006, 11:26
parvo q raz6eri malko s prysti 1 2, 3 ako moje6... i sled tova s onaa raota ama gledai da e dobre vyzbudena moje da q lije6 predi tva... za da se vyzbudi i da se ovlajni dobre... i sled tva kakto kazaha vnimatelno...

Gaming
10-04-2006, 11:33
Как трябва да подходя при проникването....по рязко...по леко....? мерси
Ако не си сигурен, че ще се справиш по-добре не започвай.
Пълни глупости! Аз като сефтето го направих с девствена, кво?

Докарваш я до предоргазмено състояние и тогава бааавно и го втъкваш.

samotna
10-04-2006, 12:42
badi vnimatelen injen,parvo se uveri 4e tq go iska i togava deistvai po nasokite na drugite ot foruma :P

koalka
10-04-2006, 12:45
Внимателно естествено.Все пак и е за първи път.

Komshiikata
10-04-2006, 14:05
Внимателно естествено.Все пак и е за първи път. съгласна

10-04-2006, 15:30
значи когато аз бях девтвена , приятеля ми първо си вкара единия пръст и то стана доста трудничко но не защото не бях влажна а защото съм прекалено тясна,след това и двата но много ама много трудно стана,имаше лека болка.и така вкарваше и изкарваше играеше си малко за да се разреря поне мъничко :) . в този същия ден не правихме нищо. На другия ден когато пак си вкара пръста вече ми беше приятно и когато вкара втория този път влезна много по лесно и тогава го направихме вече. Даже и кръв нямаше 8-[ . трябва много добре да сте сближени с приятелката ти за да може тя да ти казва всичко.кое и харесва кое не и харесва,как иска да става всичко. Просто трябва да разговаряте за да може и ти да си в течение на нещата,а не просто да се опиташ да го вкараш. Питай я дали я боли,бъди внимателен,целувай я .................. кво да ти казвам повече ти ще се оправиш надявам се.

а btw от колко време ходите

AНОНИМЕН``
10-04-2006, 17:54
мерси на всички за съветите...ходим от почти 4 месеца....близки сме...доста пъти сме спали и сме правили тва онова без да стигнем до секс...но времето дойде...и...за тва питах..мерси пак

IdiOtKa
10-04-2006, 19:55
със засилка от 2 метра ...така тря да подходиш ! :)

exelero
10-05-2006, 02:43
мерси на всички за съветите...ходим от почти 4 месеца....близки сме...доста пъти сме спали и сме правили тва онова без да стигнем до секс...но времето дойде...и...за тва питах..мерси пак

а тя на колко е и ти на колко си да сравня че ми е много чудно мойто момиче дали ще и доидат такива работи да ме пита и да иска от мен :mrgreen: понеже е на 15 а аз си мисля че е рано ама ако тя иска няма да откажа

Unknow
10-05-2006, 02:53
Как трябва да подходя при проникването....по рязко...по леко....? мерси

Задължително в мисионерската поза!
Хубаво е да сложиш една възглавница под дупето й, така че таза да е повдигнат и проникването да е по-удобно. И естествено - леко и много внимателно!


Ако не си сигурен, че ще се справиш по-добре не започвай.
Да така мисля и аз!!! Така направи!

marina star
10-05-2006, 05:57
със засилка от 2 метра ...така тря да подходиш ! :)

:smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

krem4et0
10-06-2006, 08:09
Отгоре боли ужасно-и аз бях чела така,но просто болката беше неуписуема и не направихме нищо.По-добре е мисионерската-не боли толкова!

CHOKITO
10-06-2006, 19:51
това нестава от веднаж.трябва бавно.ако нестане днес пробваи утре и така.парво само с прашчета и то само колкото тя иска

shalqlqlqlq
10-06-2006, 22:57
Как да не става, става и още как! :wink: Няма как да не можеш да й го вкараш, освен ако не си стресиран, или да ти е мек #-o Няма нужда от орална любов, повечето девственици лесно се подмокрят, просто трябва да е отпусната, да бъдеш нежен към нея и се поцелувайте малко :smt005 :smt005 :smt005 След това започни да я "мазажираш" отдолу :-k да я галиш, да си играеш с клитора й, след твоа идва времето когато трябва да вкараш един пръст, по-добре средния, с него е най-удобно. Вече като почне да влиза като по ресли, идва ред на 2рия пръст, показалеца [-X :mrgreen: След това, е добре да и кажеш какво възнамеряваш да правиш, да я питаш готова ли е за момента на истината :mrgreen: члена ти тряя да е се е удървил като дафинов лист в кисело зеле, за да уцелиш най-лесно дупката, го хващаш (члена) с юмрук, така че палеца ти да е отгоре и да сочи посока, вагината й, и леко да стърчи. Поставяш пиниса си до нейния полов орган, сочещ леко нагоре и с палеца ти леко почваш да го натискаш надолу, и той влиза без никакви проблеми :-D :lol: :-D Идва момента, когато тя ще почне да ти се мръщи, да пъшка и да казва колко много я боли....да боли я....но в никакъв случай не спирай, леко ...леко .... леко и го вкарвай, така 2-3 пъти, и след това, ужасната болка, ще премине в болка, която носи удоволствие ::: Докато й го вкарваш първия път, е добре да е в мисионерската, както казаха, но не защото тя е най-безболезнена, а защото можеш да я целуваш, да я галиш дори да и шепнеш нещо, въобще имаш достъп до всичко от кръста нагоре, сам прецени къде какво да направиш, за да я успокойш най-много, защото трябва да е напълно отпусната, допълнителното напрежение, е допълнително усилие за теб, и допълнителна болка за нея....не искаме това нали? :::

P.S. Като забиеш знамето, кажи как е минало ::: :mrgreen:

krasivata_luvica
10-08-2006, 19:48
Внимателно естествено.Все пак и е за първи път. suglasna

c0n7r0l
10-09-2006, 19:31
БАВНООО естествено пък можи и по бързо...ако тя поиска попитай я

10-10-2006, 03:46
Просто бъди по-внимателен. Като го вкарваш като ти каже боли или спри, ти спираш като се поотпусне пак бавно бавно и така докато го вкараш целия, после обратно и така засилваш темповете.

Въпросът е че на тях май не им харесват да е бърза раотата. :-s :-s :-s

die_die_my_darling
10-10-2006, 13:25
m badi nejen i vnimatelen kakvo drugo :)

angel4e_s_krila
10-10-2006, 16:31
Как трябва да подходя при проникването....по рязко...по леко....? мерси

Задължително в мисионерската поза!
Хубаво е да сложиш една възглавница под дупето й, така че таза да е повдигнат и проникването да е по-удобно. И естествено - леко и много внимателно!


Ако не си сигурен, че ще се справиш по-добре не започвай.
хаххахаххахахаххахах в мисионерската другия път :smt005 най-малко ще я боли,ако тя е отгоре,това сериозно го казвам (личен опит)

krem4et0
10-11-2006, 08:04
А коя е по-подходяща? Защото аз се мъчих доста време с пози от типа-аз отгоре и при най-малката болка се дърпах,беше ме страх и се разтрепервах. В мисионерската си стана,защото не знах кога точно ще е дефлорирането и се бях отпуснала!

10-11-2006, 08:31
Дай и да изпие една голяма водка преди тва и изживяването ще е супер!
Ще се отпусне достатъчно и няма да я боли толкова.
А техниката другите я описаха
Ама внимавайте да не се натрескате! :wink: ;-)

iskamTe_vednaga
10-11-2006, 15:02
Как трябва да подходя при проникването....по рязко...по леко....? мерси
VNIMATELNO!!!!!!!!! nqma raga6 kato darvar... :mrgreen: :mrgreen:

Tender Poison
10-11-2006, 18:03
Споко бре,не е страшно,само да си внимателен,а не по схемат ръгай чушката докато е люта ;)