PDA

View Full Version : пРОБЛЕМ С ПРЕДСТАВИТЕЛИТЕ НА ЖЕНСИЯТ ПОЛ...



10-04-2006, 11:14
Здр.Искам да ви попитам как да заговоря някое момиче например в градския транспорт?

Nadelina
10-04-2006, 11:16
"Izpusnahte si tova" .. "Izvinete imate li chasovnik" hahah..

10-04-2006, 11:21
Странно ,само аз ли не намирам това за смешно? :lol: А и не искам по тези стандартни начини.
1-Вероятноста да изпусне нещо е едно на милион ;)
2-Ако я питам за часа и при по-добри обстоятелства си разменим телефоните и си го запиша в ГСМ кво излиза ,че лъжа ;)

Nadelina
10-04-2006, 11:25
E ne e nujno tq da izpusne neshto.. moje 50 stotinki ti da izlyjesh che e izpusnala.. pyk te sluchaino sa padnali ot babata tochno do neq .. a vsyshnost sa tfoi :)

10-04-2006, 11:46
Благодаря.Ако някой др. се изкаже ще е много добре :D

10-04-2006, 11:59
Zapo4va6 taka:
-Alo gospjice mn vi otivat teq pra6ki mari kurvetino mlada(samo dane e s kiloti)
- Kakvo kaza ve laino takova
- Kazah 4i iskam da ta drusna malko
- Ooo mn si bil otvoren e
- Mi daaa, tai kat ta gledkam i tebe sa ta otvorili ve4e
- Auuu palavnik , 4akai da ti dam GSM -a si.
- Tz tz tz pu typa pu*ka na kolko si MA
- Golqma sum e ....na celi 14 i polovina
- Eee staa6 da ta klatqt
- Da ti kaja 4i malku sum prosta i sa hilq kat pa4a...
- Znam te vsi4kite na taq vzrasts gi bii hormona analno...
- A trqbva da slizam bye
- bye bitch

S tozi dialog 100% 6te uspee6 :wink:

10-04-2006, 15:55
Хахфахахахахха.Исках сериозни мнения ,ама заради тебе се напиках от смях :lol: : :lol: :lol: :lol: .Все пак някой да добави още нещо де ;)

No_LiMiTe^f
10-04-2006, 22:29
А защо точно в градския транспорт?Просто сядаш до нея усмихваш й се и я питаш на къде ще ходи....и тя кат ти каже нещо и ти казваш "А,и аз съм там,може да вървим заедно" :D :lol: :-D

OPEL
10-05-2006, 05:07
Елементарно. Просто и казваш- "Здравей" или "ко стаа" и работата е готова. Така често правят и те. Гледат те с "палави очички" и ти казват "Здравей".

DevilWish
10-05-2006, 08:34
Zapo4va6 taka:
-Alo gospjice mn vi otivat teq pra6ki mari kurvetino mlada(samo dane e s kiloti)
- Kakvo kaza ve laino takova
- Kazah 4i iskam da ta drusna malko
- Ooo mn si bil otvoren e
- Mi daaa, tai kat ta gledkam i tebe sa ta otvorili ve4e
- Auuu palavnik , 4akai da ti dam GSM -a si.
- Tz tz tz pu typa pu*ka na kolko si MA
- Golqma sum e ....na celi 14 i polovina
- Eee staa6 da ta klatqt
- Da ti kaja 4i malku sum prosta i sa hilq kat pa4a...
- Znam te vsi4kite na taq vzrasts gi bii hormona analno...
- A trqbva da slizam bye
- bye bitch

S tozi dialog 100% 6te uspee6 :wink:
Хахахах това ме разби!!!

white_chik
10-05-2006, 09:18
Еми примерно,ако не е сама,а с някоя приятелка,и те двете си говорят се включваш в разговора.така веднъж обяснявам аз как съм си изхвърли обяда, а той беше сърми и некво момче - " а сърми, с лозови листа ли" и аз "да" и той "е как знам " и се заговорихме и така.Ако е сама можеш да я питаш примерно къде се намира поликлиниката или банката и да й кажеш,че си много неориентиран и така ще стане на въпрос в кой квартал живее и ето ти разговор

mercedes_bentz
10-05-2006, 10:42
мм това с изпускането не става винаги може да се намери някой който да каже че са негови примерно тея 50ст ама това с часовника може да по действа.обаче ако не носи часовник а гсм веднаго може да и го поискаш :mrgreen:

Mikohito
10-05-2006, 10:57
Това да я накараш да те опъти е много добра идея.Правиш се на приятно разсеян и разговора си върви.

mercedes_bentz
10-05-2006, 12:12
Това да я накараш да те опъти е много добра идея.Правиш се на приятно разсеян и разговора си върви.

a защо заговаряш точно нея а не някой друг примерно

samotna
10-05-2006, 13:34
Бъди естествен,не се преструвай,заговори я,тя ако е свястна ще ти отвърне,ако не-недей съжалява 8-[

10-05-2006, 14:53
Благодаря ,момчета и момичета.Проблемът при мен е ,че съм доста срамежлив :(Ако някой има др. съвети да дава :D

10-06-2006, 12:03
айдеее :roll: :roll: :cry:

АТАКАБГ
10-07-2006, 02:08
Попринцип аз не си падам по такъв тип свалки - на улицата или в градския транспорт... Но все пак основното е да се действа смело и сравнително директно. Може и със стандартни въпроси като този за часа или дали има огънче,може и ако си по куражлия направо да идеш да и кажеш "Абе гледам те тука от 4-5мин. и ми се струваш много симпатичина. Айде да се запознаем". Ако имаш чар и го направиш наистина смело като нищо ще се получи ;)

п.п. И не бъркайте смело с нагло! :wink:

10-08-2006, 07:53
Попринцип аз не си падам по такъв тип свалки - на улицата или в градския транспорт... Но все пак основното е да се действа смело и сравнително директно. Може и със стандартни въпроси като този за часа или дали има огънче,може и ако си по куражлия направо да идеш да и кажеш "Абе гледам те тука от 4-5мин. и ми се струваш много симпатичина. Айде да се запознаем". Ако имаш чар и го направиш наистина смело като нищо ще се получи ;)

п.п. И не бъркайте смело с нагло! :wink:Благодаря за съвета пич!

Tempestjuji
10-08-2006, 09:17
Странно ,само аз ли не намирам това за смешно? :lol: А и не искам по тези стандартни начини.
1-Вероятноста да изпусне нещо е едно на милион ;)
2-Ако я питам за часа и при по-добри обстоятелства си разменим телефоните и си го запиша в ГСМ кво излиза ,че лъжа ;)

тия са много добри..ще й кажеш, че трябва да си свериш 4асовника...какво толкова??? :twisted:

10-09-2006, 12:18
Странно ,само аз ли не намирам това за смешно? :lol: А и не искам по тези стандартни начини.
1-Вероятноста да изпусне нещо е едно на милион ;)
2-Ако я питам за часа и при по-добри обстоятелства си разменим телефоните и си го запиша в ГСМ кво излиза ,че лъжа ;)

тия са много добри..ще й кажеш, че трябва да си свериш 4асовника...какво толкова??? :twisted:хахаха е как го измисли? :lol: :lol:

noobari
10-09-2006, 12:56
Zapo4va6 taka:
-Alo gospjice mn vi otivat teq pra6ki mari kurvetino mlada(samo dane e s kiloti)
- Kakvo kaza ve laino takova
- Kazah 4i iskam da ta drusna malko
- Ooo mn si bil otvoren e
- Mi daaa, tai kat ta gledkam i tebe sa ta otvorili ve4e
- Auuu palavnik , 4akai da ti dam GSM -a si.
- Tz tz tz pu typa pu*ka na kolko si MA
- Golqma sum e ....na celi 14 i polovina
- Eee staa6 da ta klatqt
- Da ti kaja 4i malku sum prosta i sa hilq kat pa4a...
- Znam te vsi4kite na taq vzrasts gi bii hormona analno...
- A trqbva da slizam bye
- bye bitch

S tozi dialog 100% 6te uspee6 :wink:
Хахахах това ме разби!!!


Направо се с4упих от смех и се напиках.Яко е \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ \:D/ :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D

noobari
10-09-2006, 12:59
Абе от къде ви идат такива Щуротий ???????


По темата:Заговория малко пък може и нещо пове4е :oops: :oops: :lol: :lol: :lol:

10-09-2006, 13:26
Е те аз точно тва питам ,ко да я питам :lol:

10-10-2006, 03:29
Е те аз точно тва питам ,ко да я питам :lol:

hforce
10-10-2006, 03:43
we za gradskiq transport ne moga da ti kaja 6tot ne gi zaglejdam tam (slu6kam si muzika) no za ulicata moga da ti kaja kakva svalka mi se e slu4valo (stava 1 na milion no ideqta ne e lo6a) razminavame se nie s edna kaka i vidqh 4e me zagleda i tq vidq 4e q zagledah, obru6tam se az i q nastigam: - Izvinete kolko e 4asa
- 9 bez 20
- A na kade ste trugnala
- Kum nas
- Moje li da vi izpratq
- Moje

na tatuka 6e se opravi6 kat stane lafa zapoznavate lafite si na put za tqh, moje da iscepi6 ne6to ot sorta 4e ti se pie (-pie li ti se kafe -"nekuf otgovor" -na men mi se pie) kafe ako izvadi6 kusmet 6te vikne u teh da piete po kafe ako ne 6e hodite na kafe, natatuka za sajelenie nqmam drugi idei :(

10-10-2006, 11:46
Благодаря.Ама азе е голям карък иначе.то или нема никой у транспорта или е фраш и до мене се грозници :x :x :x

10-12-2006, 15:14
Вдигам темата...