PDA

View Full Version : О боже тя е циганка!!!



oh4i
10-04-2006, 11:56
Кажете кво да прааа начи от около месец всеки ден си чатя или си говоря по скайпа с 1 момиче и си станахме доста добри приятели. Да обаче преди малко тя ми прати нейни снимки (не я бях виждал преди) и се оказа че е циганка при това беше и доста грозна. Кажете ми какво да правя не изкам да я блокирвам и вече да не си чатиме обаче ми е кофти като знам че е циганка

10-04-2006, 12:01
da ne ti puka P***** i e s 2 gradusa po topla tova 6te te kompensira

Gangsta_zone
10-04-2006, 12:13
Ами нз се пак сте си станали добри приятели както казваш ама като изкаш аз бих поспрял да си 4ата с нея и тя ша разбере 4е не ми се 4ати с нея и точка тва е

techCandy
10-04-2006, 12:19
Оф, научете се да пишете бе селяни! Тя била циганка, а ти си
неграмотен колкото си искаш...погледни в тълковния речник какво значи "предразсъдък" и помисли върху това, ако ти се отдава тоя процес изобщо.

SinisterDoll
10-04-2006, 13:00
Щом чак си пуснал тема затова,значи те притеснява това,че тя е циганка..от тук си правя извода и че не обичаш циганите..Блокирай я и тва е .. зарежи я.. :smt006

10-04-2006, 13:35
Ами кажи й го - кво толкова.
Аз по принцип с подобни индивиди не чатя...

П.С. Не я ли усети, бе?

nikinkaaa
10-04-2006, 13:39
И какво като е циганка? Това ли е по важното?

koalka
10-04-2006, 14:07
Ами ако имаш предрасъдъци просто и кажи,че не искаш да чатиш с нея и така.Нали и без това не те вижда,няма да и го кажеш в очите.

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-04-2006, 16:19
И какво като е циганка? Това ли е по важното?

da i az tai si mislq .. pomisli malko na teb shte ti e priqtno li nqkoi da ti kaje"abe sry ama ti si mnogo grozen a i si ne znam si kakuv i ne iskam da si 4atq s teb"na men li4no mnogo bi mi stanalo kofti :? :| puk i vsi4ko e samo 4at :) nali??

Psycho Realm
10-04-2006, 16:32
Навремето имаше една реклама... сапунчета Duru, Guru ли бяха не помня? Направи и shellshock.

fake
10-04-2006, 16:34
е ти си зле.кефи те като човек, нали? преди да и видиш снимката си я харесвал? и сега кво-като е грозна и е циганка, няма да си чатиш с нея? О.о ебати повърхностните хора значи...никой не те кара да я чукаш като не те кефи или нещо такова, но защо пък да не можете да сте си приятели О.о

machoka
10-04-2006, 17:10
е ти си зле.кефи те като човек, нали? преди да и видиш снимката си я харесвал? и сега кво-като е грозна и е циганка, няма да си чатиш с нея? О.о ебати повърхностните хора значи...никой не те кара да я чукаш като не те кефи или нещо такова, но защо пък да не можете да сте си приятели О.о

Виртуални приятели? :roll:

Моят съвет е да НЕ и казваш "Всичко хубаво нали, ама понеже си от ромски произход и не си особено красива /според моето субективно виждане/ не искам да си чатим". Все пак ще я обидиш доста - помисли и за нея. Момичето си е писало с теб толкова време, пък ти така да се постъпиш - не е редно. Да не говорим, че е твърде възможно да е имала подобни случаи в миналото и едно подобно изказване от твоя страна да насади определен комплекс у нея.

Кажи и, че ще си зает 1 месец - отворила ти се е работа, влизай със статут 'away' даже ако искаш, не и пиши.. след това вече ще му мислиш - тя ще ти пише по-рядко, ти няма да отговориш един-два пъти и ще се направиш на зает и така нещата ще минат по-'безболезнено' за нея.

Успех.

LunaTriCk
10-04-2006, 17:13
емииии като си расист- кофти за теб...
циганите пък откога са раса :shock:

Mimka_sweet
10-04-2006, 17:30
a[N]D[i]T[k]a]
И какво като е циганка? Това ли е по важното?

da i az tai si mislq .. pomisli malko na teb shte ti e priqtno li nqkoi da ti kaje"abe sry ama ti si mnogo grozen a i si ne znam si kakuv i ne iskam da si 4atq s teb"na men li4no mnogo bi mi stanalo kofti :? :| puk i vsi4ko e samo 4at :) nali??
:wink: прави са си хората

Eleonora
10-04-2006, 17:35
:shock: :shock: :shock: И кво значение ема каква е...важното е как ти е било с нея преди да и видиш снимката!А от къде си 100 % сигурен, че е циганка :-k

Mo6nooo
10-04-2006, 18:50
И какво ти пука дали е грозна или е циганка? Дори и да не ти харесва това какво ти пука? Нали само си чатиш с нея...

bulgarche
10-04-2006, 19:07
Ае к'во ще ти е кофти е? Казваш й че не те зарибява и толкова!

az_slunceto
10-04-2006, 19:10
Кажете кво да прааа начи от около месец всеки ден си чатя или си говоря по скайпа с 1 момиче и си станахме доста добри приятели. Да обаче преди малко тя ми прати нейни снимки (не я бях виждал преди) и се оказа че е циганка при това беше и доста грозна. Кажете ми какво да правя не изкам да я блокирвам и вече да не си чатиме обаче ми е кофти като знам че е циганка dai mi neiniq skayp da vidi6 kakvo 6te q napravq :twisted:

az_slunceto
10-04-2006, 19:12
Кажете кво да прааа начи от около месец всеки ден си чатя или си говоря по скайпа с 1 момиче и си станахме доста добри приятели. Да обаче преди малко тя ми прати нейни снимки (не я бях виждал преди) и се оказа че е циганка при това беше и доста грозна. Кажете ми какво да правя не изкам да я блокирвам и вече да не си чатиме обаче ми е кофти като знам че е циганка mrazq ciganite :twisted: daje sum bila nqkolko takvia,koito se opitaxa da mi gepat portfeila. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

az_slunceto
10-04-2006, 19:13
Кажете кво да прааа начи от около месец всеки ден си чатя или си говоря по скайпа с 1 момиче и си станахме доста добри приятели. Да обаче преди малко тя ми прати нейни снимки (не я бях виждал преди) и се оказа че е циганка при това беше и доста грозна. Кажете ми какво да правя не изкам да я блокирвам и вече да не си чатиме обаче ми е кофти като знам че е циганка mrazq ciganite :twisted: daje sum bila nqkolko takvia,koito se opitaxa da mi gepat portfeila. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :evil: :smt013

Mo6nooo
10-04-2006, 20:22
слънце,
това че някой конкретен циганин (повечето) е скапан не значи, че всичките са такива и че не са хора. Не виждам защо мразиш хора, които не познаваш.

Psycho Realm
10-04-2006, 20:27
Е тия "добрите" цигани са като извънземните, всеки, който мрази така наречения расизъм, говори за тях, ама никой не ги е виждал. :-D

Mo6nooo
10-04-2006, 20:29
Psycho Realm,
Аз познавам и съм виждал лично 2 такива.

Psycho Realm
10-04-2006, 20:54
И как ги определяте мангалите като "добри"? Всички въртят някакви псевдо далавери, кражби на поразия, смърдящи цигански изроди се возят по градския транспорт, а и най-важното, непрекъснто реват: "Не искаме да работим, но искаме помощи!". Напомнят на паразитната форма на живот.

Amayo
10-04-2006, 20:58
Кажи и да си ебе пич-та мангалска и и дай игноре. :-)

Amayo
10-04-2006, 21:01
Яз ли?

protoss
10-05-2006, 07:05
Дай и снимките да я видим :-D
А после я разкарай :!:

cvetityy
10-05-2006, 07:06
И какво като е циганка? Това ли е по важното?

ТАКА ЛИ Е????

kudravoto
10-05-2006, 07:07
Оф, научете се да пишете бе селяни! Тя била циганка, а ти си
неграмотен колкото си искаш...погледни в тълковния речник какво значи "предразсъдък" и помисли върху това, ако ти се отдава тоя процес изобщо.


=D> =D> =D> evalata mace!!!

Loshotia
10-05-2006, 07:10
И според мен са чисти предразсъдъци

Iliqn4eto
10-05-2006, 09:09
е ти си зле.кефи те като човек, нали? преди да и видиш снимката си я харесвал? и сега кво-като е грозна и е циганка, няма да си чатиш с нея? О.о ебати повърхностните хора значи...никой не те кара да я чукаш като не те кефи или нещо такова, но защо пък да не можете да сте си приятели О.о

да и то приятели само в нета ,без да се виждат..
ама какво дас е прави..хора всякакви :|

sherry
10-05-2006, 12:56
Не тя е човекът, който не си струва... Ти си човекът, който е зле, защото си позволяваш да изпитваш отрицателни чувства към някой, който не ти е направил нищо...Защото страдаш от предрасъдъци и злоба. Много жалко за теб.

CrazyWitch
10-05-2006, 13:12
е ти си зле.кефи те като човек, нали? преди да и видиш снимката си я харесвал? и сега кво-като е грозна и е циганка, няма да си чатиш с нея? О.о ебати повърхностните хора значи...никой не те кара да я чукаш като не те кефи или нещо такова, но защо пък да не можете да сте си приятели О.о

Може да се притеснява, че ще я хареса още повече..

По-добре спри да пишеш с нея щом ти е неприятна визуално. Лека по лека и те нещатата ще си утихнат... Не да и кажеш => "Циганка си не те ща!" ;) Айде късмет!

RoyTheReaper
10-05-2006, 13:26
доколкото разбирам ти си я опознал, харесал като характер и приел като приятел. от друга страна приятелите ти, роднините ти казват "шибани мангали майка им да еба, на сапун!!!". това те обърква и в теб се води борба между това което си установил със сетивата и мозъка си, и това което казва стадото. разбира се трябва да слушаш себе си а не общественото мнение, защото на много хора не им се отдава да мислят и те дърпат надолу. а колкото това че е грозна:


никой не те кара да я чукаш като не те кефи. оставате си приятели и толкоз.

а на останалите бих искал да кажа че тази ситуация ясно показва колко абсурден е расизма: той е срещнал човек който му допада и иска да го отхвърли само защото му е внушено че циганите са гадни. това си е чиста простотия според мен.

CrazyWitch
10-05-2006, 13:48
циганите са гадни. това си е чиста простотия според мен

Ем един пред тебе не.., но застанат ли ти в болшенство са пълна лудница.

Hypn0tiC
10-05-2006, 16:13
E kakvo ...kak 6te q blokirva6 nali ti e priqtelka e?

In4iTu_
10-05-2006, 18:07
Щом след първата истина не ти харесва, значи изобщо не ти е била приятелка,просто позната,която не познаваш( :lol: )...така, че или я блокирай, или я направи по близка...

LunaTriCk
10-05-2006, 19:07
или й бий шута. цял живот ще се запознаваш с различни хора, за едно провалено няма смисъл да се тровиш...

anonymous464110
10-05-2006, 21:02
hodi se pohvali na biletniq 4e ima6 priqtelka ciganka,tam 6e podhodqt s razbirane!

Gangsta_zone
10-06-2006, 08:21
оффффф 3 старници за некфа циганка не ви ли е срам

DoPye
10-06-2006, 09:18
ами като е циганка БОЙ

DoPye
10-06-2006, 10:16
ами като е циганка БОЙ

:smt098

http://store2.data.bg/olekkk/olekkk/hitler.gif

rosskata
10-06-2006, 17:59
:? Бих посъветвала момичето да не си пише със задръдтен расист като теб...

ErinEverly
10-06-2006, 18:15
Ти си ебати расиста. Всички хора сме равни, независимо дали сме черни, жълти или бли, камо ли за сексуалната ориентация. Цвета наа кожата не определя интелекта, да не говорим че всеки има сърце. Много си зле, честно.

10-06-2006, 18:18
Кажи и, че ще си зает 1 месец - отворила ти се е работа, влизай със статут 'away' даже ако искаш, не и пиши.. след това вече ще му мислиш - тя ще ти пише по-рядко, ти няма да отговориш един-два пъти и ще се направиш на зает и така нещата ще минат по-'безболезнено' за нея.

Успех.

Ne si prav,naistina ne si.
tova ne e reshenie na problema,tova e bqgstvo ot nego.Po dobre da kaje 4e pove4e nqma da mogat da si pi6at,no ne da se krie kato mishka.predstavqm si 4e si pi6a sus edin 4ovek dulgo vreme-6te mi stane adski gadno ako po4ne taka da me ignorira :cry: Osobeno ako go smqtam za priqtel.Ne postupvai taka s horata,za6toto tozi 'ignor' e mnogo nepriqten i 'boli'.Drugo e ako ti kajat vsi4ko v liceto -pone znae6 istinata i ne se izmu4va6 za6to vuprosniqt 4ovek ne ti pi6e ;-)

Sujalqvam,no nqmam kirilica ;-)

DoPye
10-06-2006, 18:18
Ти си ебати расиста. Всички хора сме равни, независимо дали сме черни, жълти или бли, камо ли за сексуалната ориентация. Цвета наа кожата не определя интелекта, да не говорим че всеки има сърце. Много си зле, честно.


аз ли съм расист Хитлер е бил расист не аз

ErinEverly
10-06-2006, 21:25
Ти си ебати расиста. Всички хора сме равни, независимо дали сме черни, жълти или бли, камо ли за сексуалната ориентация. Цвета наа кожата не определя интелекта, да не говорим че всеки има сърце. Много си зле, честно.


аз ли съм расист Хитлер е бил расист не аз

"ами като е циганка БОЙ"

Е тва мисля че е расизъм! Ебаси тъпите копела сте, наистина. Мислите се за много важни, не заради интелекта си, а защото кожата ви е бяла. Къфто си ти, такъв е и всеки циганин - човек. Има си бели дробове, бъбреци, трахея и т.н. :arrow: ти не си нищо повече от него. Ти си просто човек, който не е намерил с какво да се гордее, та е почнал да се гордее с цвета на кожата си.

Сори, че съм толкова груба, след като намерихме общи теми, но тва е глупаво и противно.

Gangsta_zone
10-07-2006, 06:20
Ти си ебати расиста. Всички хора сме равни, независимо дали сме черни, жълти или бли, камо ли за сексуалната ориентация. Цвета наа кожата не определя интелекта, да не говорим че всеки има сърце. Много си зле, честно.
Не си права аз не съм видял нито един циганин който да не смърди в автобуса, нито един циганин който да не се прави на кой съм аз нито един циганин който да е богат и да е забогатял по честен начин, нито един циганин който да си плаща сметките и изобщо нито един циганин който да е нормален гражданин

machoka
10-07-2006, 06:37
Ти си ебати расиста. Всички хора сме равни, независимо дали сме черни, жълти или бли, камо ли за сексуалната ориентация. Цвета наа кожата не определя интелекта, да не говорим че всеки има сърце. Много си зле, честно.
Не си права аз не съм видял нито един циганин който да не смърди в автобуса, нито един циганин който да не се прави на кой съм аз нито един циганин който да е богат и да е забогатял по честен начин, нито един циганин който да си плаща сметките и изобщо нито един циганин който да е нормален гражданин

.. и именно на тази основа стъпва тесногръдието ти. Когато човек отрича неща, които не познава. Аз пък поназнайвам няколко роми, които са си напълно прилични хора, плащат си данъците - не са богати, но не са и бедни и 'смърдят' на парфюми. Колко странно, че има и такива, амм?

Един елементарен пример - този младок на 18 от Левски, който вкара гола срещу Челси - чист ром от Лом, той сам си го признава, хвали се с етническата си принадлежност, или ако не се хвали, то поне не се срамува. И какво - дали смърди и няма пукнат лев според теб?

Ха наздраве, пък разширете кръгозора си малко.

sherry
10-07-2006, 06:54
:? Бих посъветвала момичето да не си пише със задръдтен расист като теб...
Много ясно. Всички сме равни и еднакви. Голяма работа, че някой имал различен цвят на кожата - всички ще пукнем накрая и от нас и кожа няма да остане! Хората, които страдат от предрасъдаци са супер задръстени и дори май не им стига сивото вещество, да помислят, че тая омраза е ненужна и нелепа!

DoPye
10-07-2006, 08:36
ами да расист съм мразя циганите ама кой пък и ги обича

ErinEverly
10-07-2006, 10:48
Ти си ебати расиста. Всички хора сме равни, независимо дали сме черни, жълти или бли, камо ли за сексуалната ориентация. Цвета наа кожата не определя интелекта, да не говорим че всеки има сърце. Много си зле, честно.
Не си права аз не съм видял нито един циганин който да не смърди в автобуса, нито един циганин който да не се прави на кой съм аз нито един циганин който да е богат и да е забогатял по честен начин, нито един циганин който да си плаща сметките и изобщо нито един циганин който да е нормален гражданин

Е... Класната ми казваше че, когато един човек глобализира, то той само показва ограничнието си. Тва че познаваш 10 циганина, означава ли че познаваш всички, че да говориш за тях като раса. А и какво щеше да бъде, ако ти се беше родил беден циганин? Какво щеше да мислиш? Мислете първо от страната на критикуваните, а после критикувайте.

az_i_ko_we
10-07-2006, 21:41
покани я на среща и кат дойде отидете вечер в някой парк - да ти направи една свирка и после и разбий главата в някой бордюр...

fake
10-07-2006, 21:45
^ по-тъпо нещо не можа ли да изръсиш...точно си мислех, че си някф пич

*Poli*
10-08-2006, 07:28
емииии като си расист- кофти за теб...

!!

teen^baby
10-08-2006, 13:17
И какво като е циганка? Това ли е по важното?
i az tova se pitam tova li e po vajnoto???!!?
nali ste stanali priqteli zna4i ti dopada kato 4ovek...